BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
17.08.2018 - 13:13René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 396 x

Juda na dalších pět let vládne Světové federaci malého fotbalu

Kyjev - Na dalších pět let má Česká republika nadále vládce světové sportovní organizace. Filip Juda z Brna vyhrál podruhé za sebou volbu o post prezidenta Světové federace malého fotbalu. Odvětví, jemuž se věnuje pětatřicet milionů lidí a po velkém fotbale a atletice má třetí největší členskou základnu na světě.
 
Čtyřiatřicetiletý Juda vyhrál volbu v ukrajinském Kyjevě jasně už v prvním kole, kdy získal 78 hlasů. Jeho soupeř z Kataru jich dostal 23, z Číny 18 a Jižní Afriky 7.
 
Organizaci, která sdružuje 144 federací, povede na dalších pět let. „Pro mě je nejdůležitější, že budeme pokračovat v rozpracovaných věcech. Zvolili jsme dobré vedení, které podporuje jednání se strategickými partnery, rozvoj informačních systémů, webových stránek, mobilních aplikací a sjednocení všeho pod jednu střechu,“ vysvětluje Juda.
 
Do Brna chce za pět let přivést mistrovství světa. „Mám zájem ho uspořádat v Anthroposu, kde se buduje areál pro malý fotbal. Budu rád, když se tímto šampionátem Brno dostane do povědomí po celém světě, pozvedne jeho marketing a přispěje k ekonomice města,“ dodává Juda, který je také prezident Asociace malého fotbalu České republiky.
 
Foto: Grand Photo Reporting
 
- Jaroslav Kára -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382