BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
22.12.2018 - 20:44René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 71 x

Vánočním turnajem dětí se loučíme s rokem 2018

Vánoční turnaj dětí v rámci projektu „Miř na správnou branku“ je úspěšně za námi. Letos termín konání připadl na pátek 14. 12. 2018, dějištěm byla, jako již tradičně, ZŠ Kneslova v Černovicích. Poprvé se hrálo systémem „každý s každým“ za účasti pěti základních škol. Na poslední chvíli bohužel odřekl účast vítěz letního turnaje ZŠ Bakalovo nábřeží. Změnou systému se tak děti poprvé setkali s tímto množstvím zápasů v rámci jednoho turnaje. V předchozích letech se odehrály vždy dva zápasy ve skupině a jeden o umístění. 
 
První utkání a vlastně celý začátek turnaje se hrálo v rychlém tempu s množstvím vstřelených branek. Na konci turnaje už ale bylo znát, že výhodu mají děti, které mají s turnajovým systémem zkušenosti a oplývají dostatečnou fyzickou výbavou pro zvládnutí náročného sportovního dne. Přece jen, jde o děti prvního stupně základních škol, které se malému fotbalu věnují převážně v čase tráveném v družině. Celkově se ale jednalo o povedenou akci, při které byly k vidění skvělé výkony všech zúčastněných.
 
Konečné pořadí Vánočního turnaje:
1. místo ZŠ Řehořova
2. místo ZŠ Tuháčkova
3. místo ZŠ Kneslova
4. místo ZŠ Jihomoravské náměstí
5. místo ZŠ Přemyslovo náměstí

Pro letošní rok máme tedy dohráno a dotrénováno. Čekají nás krátké malofotbalové prázdniny a od druhé poloviny ledna 2019 se opět začíná s tréninky v rámci našeho projektu „Miř na správnou branku.“ Děkujeme všem nejmenším malým fotbalistům, děkujeme našim rozhodčím a trenérům. A hlavně, děkujeme všem těm, kteří se s námi podílí na chodu celého projektu. Velký dík patří vedení ZŠ Kneslova a hlavně těm nejlepším vychovatelkám z řad učitelského sboru, bez kterých by nemohl turnaj proběhnout. Jsou to Marie Melichárková, Marcela Brynzová a hlavně Vladimíra Kyselová.

Fotogalerie: http://malakopanabrno.cz/fotogalerie/75-vanocni-turnaj-deti-2018
 
Soutěže BSMK, zejména pak činnost dětí a mládeže, probíhají za finanční podpory Nadace ČEZ.

- Ondřej Nedoma -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382