BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
30.03.2019 - 21:32René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 82 x

První Brno jede k poslední Příbrami, pomůže motivační proslov

Příbram – Podle postavení v tabulce to pro jednoho vypadá jako vhodný rozjezd jarní části Superligy malého fotbalu, zatímco pro druhého nejtěžší možný start. Brno, vedoucí tým celostátní soutěže, míří do Příbrami. Na hřišti mužstva z chvostu tabulky začíná duel devátého kola v pondělí od osmi hodin večer.
 
Brno má za sebou parádní podzim, ztratilo jediný bod, když na hřišti Blanenska zvítězilo 5:4 až po pokutových kopech. Tabulku vede o bod právě před jihomoravských rivalem. „Prvního zápasu se už nemůžu dočkat. Po delší pauze nám to zase začíná a doufám, že do druhé půlky sezony vstoupíme vítězně. Samozřejmě nečekáme nic lehkého a na dlouhé cestě do Příbrami si určitě připomeneme, jaký je nás cíl na jaře, aby nedošlo k nějakému podcenění,“ uvedl brněnský univerzál Patrik Levčík.
 
Naopak Příbram vytěžila z podzimu jen šest bodů za jediné vítězství 6:0 nad Olomoucí, prohru 2:3 na penalty v Praze a vítězství 4:3 po pokutových kopech s Pardubicemi. Proto je poslední devátá. „První zápas je pro nás určitě velice těžký, přijede první tým tabulky. Ale samozřejmě se nikoho nebojíme a pokusíme se eliminovat chyby v utkání a sami být co nejvíc produktivní,“ vyhlížel souboj příbramský trenér Josef Sandr.
 
Podzimní vzájemný souboj suverénně ovládlo Brno 9:1. „Přednost brněnského týmu je určitě ve výběru hráčů z velice široké základny malého fotbalu. Slabina může být určité podcenění soupeře v jednotlivých zápasech,“ podotkl Sandr.
 
Tohle světový i evropský šampion v malém fotbale odmítá. „Tréňa nás určitě zase dobře připraví na zápas a po něm, jak už je zvykem, si vezme slovo náš kapitán Pospec (Tomáš Pospiš – pozn. Red.). Řekne nám motivační proslov, abychom na hřišti nechali sto procent. Věřím, že si odvezeme tři body a zůstaneme na špici,“ prohlásil Levčík.
 
- Jaroslav Kára -

Foto: Deník/Lubomír Stehlík

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382