BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
07.10.2019 - 12:12René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 212 x

Výběr Brna sehraje v reprezentační přestávce přípravné utkání s úřadujícím mistrem Bratislavy

V úterý 8. 10. od 20:00 na VUT čeká reprezentační výběr Brna zajímavé měření sil, a sice se slovenským týmem Papalalulu Bratislava. Před zápasem jsme požádali trenéra brněnského výběru Zdeňka Táborského o několik slov a představení soupeře.

„V současné době máme v celostátní Superlize malého fotbalu přestávku, protože reprezentace ČR hraje v Austrálii mistrovství světa v malém fotbale. Superligu jsme rozehráli skvěle, jsme na prvním místě, když jsme dokázali ve všech pěti dosud odehraných špílech zvítězit. Nechceme v pauze vypadnout z tempa, a proto jsem domluvil přípravné utkání a velmi mě těší, že se mi podařilo zajistit kvalitního a atraktivního soupeře, bratislavské Papalalulu. O jejich vynikající sportovní úrovni svědčí výčet jejich největších úspěchů: mistr Bratislavské ligy malého fotbalu 2018/2019, 2016/2017 a 2015/2016, vítěz Univerzitní ligy 2018/2019 a 2017/2018, dále 2. místo na Mistrovství Slovenska 2017, 4. místo na Mistrovství Slovenska 2019, 5. míso na SOCCA Champions League 2019 a osmifinalista SOCCA Champions League 2018.

My chceme do utkání nasadit všechny hráče širšího kádru, abychom si ověřili jejich současnou výkonnost. Je jasné, že do zápasu nemůžeme jít v nejsilnější sestavě, protože v Perthu nás reprezentuje čtveřice hráčů z Brna - brankář Dominik Kunický a hráči do pole Patrik Levčík, Bohumír Doubravský a David Presl. Dále nebudou k dispozici dlouhodobě zranění Tomáš Pospiš, David Macko, Pavel Outrata a Jan Hloch. Z důvodů lehčích zdravotních komplikací jsem do nominace nezařadil Tomáše Selingera, Čeňka Cenka a Stanislava Lercha, o startu Tadeáše Zezuly se rozhodne až těsně před utkáním. Věřím ale, že nominovaní hráči prokáží dostatečnou výkonnost, sehrajeme kvalitní utkání a pokusíme se o co nejlepší výsledek.“
 
Nominace Brna: David Záleský, Zdeněk Sára - Tadeáš Zezula, Lukáš Matyska, Michal Mezník, Martin Chroust, Jakub Dobšíček, Pavel Novák, Dominik Moučka, Tomáš Prokeš, Milan Klimeš, Dominik Havlín, Štefan Gaži.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382