BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
19.11.2019 - 15:37René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 1781 x

Tragická smrt hráče Kalinky Bohunice, zemřel v pouhých 21 letech

Možná jste minulý týden zaznamenali tuhle zprávu v jihomoravských médiích: https://www.denik.cz/nehody/salina-srazila-na-cejlu-mladeho-muze-museli-ho-ozivovat-20191112.html. S lítostí musíme oznámit, že se jednalo o hráče FC Kalinky Bohunice Ervina Dirdu: http://malakopanabrno.cz/hraci-bsmk/14214-dirda-ervin. Tragická nehoda se stala v úterý 12.11. dopoledne, o den později Ervin svým zraněním bohužel podlehl. Dnes se od 11:00 konal pohřeb v obřadní síni ústředního hřbitova v Brně.
 
Vedení Kalinky ihned poté, co se o tragédii dozvědělo, odložilo svoje následující utkání a v pondělí 25.11., kdy tým nastoupí proti Palermu, uctí spoluhráči a kamarádi Ervina jeho památku minutou ticha.
 
Ervin Dirda nebyl jen řadovým hráčem, byl také prezidentem a vedoucím mládežnického týmu FC Roma (dříve FC Katalánia), který zahájil druhou sezónu v juniorských soutěžích BSMK. Tým se z pochopitelných důvodů odhlásil z posledního podzimního turnaje U15, který se konal v sobotu. Kluci se ale už domluvili na tom, že tým neskončí a na jaře bude v soutěži pokračovat tak, jak by si to jejich vedoucí jistě přál.
 
Vyjadřujeme celému týmu Kalinky i FC Roma, všem spoluhráčům i kamarádům, ale hlavně rodině, naši nejhlubší soustrast. Je velmi smutné, když nás opustí někdo blízký, zvlášť když se jedná o tak mladý lidský život.

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382