BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
23.06.2022 - 11:14René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 76 x

Superfinále malého fotbalu je za dveřmi. Nabídne šest zápasů o titul.

Boskovice - Od rána až do večera bude sobota v Boskovicích patřit malému fotbalu. Po loňské úspěšné premiéře se tam znovu koná Superfinále. Na rozdíl od minulé sezony tam ovšem nevrcholí jen dvě kategorie. O titul šampionů Superligy malého fotbalu se utkají týmy hned v šesti kategoriích.

Program odstartuje v deset dopoledne, kdy začne Superfinále hráčů do dvaceti let, ve kterém se utkají Staropramen Praha s pražským Korábem. Následují kategorie do třiadvaceti let, osmi let, deseti let a žen.

Pět minut před šestou hodinou večer bude na programu benefiční utkání u příležitosti výročí osmi set let od první písemné zmínky o Boskovicích a loňských sta let klubu FC Boskovice. V areálu Červená zahrada proti sobě nastoupí domácí výběr starších pánů nad pětačtyřicet let a mužstvo vedené legendou pražské Sparty Janem Bergrem. S olympijským vítězem z Moskvy 1980 vyběhnou na hřiště například Petr Rada, Jan Fiala, Lukáš Zelenka, Richard Dostálek, Radek Šírl nebo Lukáš Hartig.

Vrchol celodenního programu v Boskovicích obstará Supefinále mužů, v němž se od osmi hodin večer střetnou Staropramen Praha s brněnským obhájcem titulu. Všechny zápasy budou vysílány na kanálu YouTube a finále také na programu ČT sport. Staropramen Praha poveze na jih Moravy stočlennou výpravu, protože má zastoupení ve všech kategoriích. „Rozhodně jsem před sezonou nečekal, že budeme hrát Superfinále v šesti kategoriích. V hlavě mám aspoň dva tituly, to by bylo krásné a budu nadšený. Jeden by mě zklamal a pokud bychom všechno prohráli, budu samozřejmě naštvaný, když jedeme tak daleko. Cokoli nad dva tituly bude super,“ uvedl šéftrenér pražského výběru Václav Socher.

Brno bude mít své zástupce ve čtyřech kategoriích: U10, U23, ženy a muži.

Návštěvníci areálu Červená zahrada se celou sobotu mohou těšit na bohaté občerstvení i doprovodný program včetně skákacího hradu pro děti, mobilního baru s koktejlovou show a grilem. Nechybí ani tombola, kde bude hlavní cena kolo za třicet tisíc korun a dalších sto cen, mimo jiné fotbalových míčů, triček a kšiltovek.

- Jaroslav Kára -

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382