BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Kratochvíl Ondřej
Licence: D

Zapsán od: 19.09.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 180
Celkový počet udělených karet: 166 159 7

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
22/11 21:00 9. kolo Valašští dřeváci Paralympiakos 2:2
22/11 20:00 9. kolo Stredoslováci RBSS 2:10
22/11 19:00 9. kolo FK Bez nás nezačnou Racek MANteam 4:2
03/11 19:20 10. kolo Colgate Team Palermo 4:0
01/11 21:00 6. kolo FC Premrhané talenty Stredoslováci 3:1
01/11 19:20 10. kolo Blizzards Top4Football 1:4
01/11 18:00 6. kolo Valašský oddíl Derniéra C.F. 4:2
26/10 21:00 5. kolo Racek MANteam Paralympiakos 5:1
26/10 19:20 9. kolo Renfus Team Royal Flush 3:0
26/10 18:00 5. kolo Chết Này Valašský oddíl 2:3
24/10 21:00 4. kolo Univerzita obrany FC RBSS 0:0
24/10 19:20 9. kolo Bitches FC Rebels 5:1
24/10 18:00 5. kolo AC Bukkake Ninjas Lazio Rum 0:7
04/10 20:40 6. kolo Krýglsmarine FC IQRS Internacional 5:5
04/10 19:20 6. kolo FC Coco Aradza FC DM Podlahy 1:3
04/10 18:00 2. kolo Tak určitě Univerzita obrany FC 3:7
03/10 21:20 2. kolo FC Premrhané talenty RBSS 2:6
03/10 20:20 2. kolo Sebranka UniStars Brno 0:8
03/10 19:20 6. kolo FCC František Vláčil Corinto 10:1
03/10 18:00 2. kolo FP Slavoj slivovice The Invincibles 1:4
27/09 21:00 5. kolo Cordoba 06 BKMK Werbedesign 5:2
27/09 19:30 1. kolo Šenk okna Raiders FCC František Vláčil 3:2
22/09 19:00 4. kolo Amazing FC FC DM Podlahy 6:2
21/09 20:40 4. kolo The Reds "B" FC Dvorska 6:4
21/09 19:20 4. kolo Výtahy SHS Knihovnicka.cz 3:3
15/09 18:45 3. kolo Beers United Estudiantes C.F. 1:3
07/09 19:20 2. kolo SeaComp FC DM Podlahy 4:2
07/09 18:00 2. kolo Renfus Team FC Kalinka Bohunice 8:2
25/05 19:30 22. kolo Mediální mrchy Dynamo Haná 2:5
24/05 21:00 22. kolo Knihovnicka.cz FCC František Vláčil 2:0
12/05 18:45 26. kolo Moravia Brno The Reds "B" 2:2
11/05 21:00 16. kolo Leram Rebešovice 3:3
02/05 21:00 18. kolo Chết Này Boca Juniors 5:2
02/05 20:00 16. kolo Victorias secret Šamani mieru 2:4
02/05 19:00 21. kolo Namlsaní cukráři Pobrežie liehoviny 7:6
25/04 21:00 17. kolo ASN Praetors Brno TJ Sokol Plán B 2:3
25/04 20:00 13. kolo Derniéra C.F. Sparta 3:4
25/04 19:00 17. kolo FK Tatran Kedluben The Invincibles 5:0
22/04 20:30 18. kolo FC Zebra FC Rom Star 0:10
22/04 19:00 18. kolo Hooftrimmer Gunners FC Poutník 1552 0:7
18/04 18:45 17. kolo Dynamo Haná Estudiantes C.F. 1:3
07/04 18:45 12. kolo Fischer Cafe The Reds 1:1
05/04 21:00 14. kolo ASN Praetors Brno Lazio Rum 1:3
05/04 20:00 17. kolo Sebranka Ad-hoc 1:2
05/04 19:00 14. kolo Victorias secret FK Tatran Kedluben 5:3
29/03 20:30 14. kolo Hooftrimmer Gunners FC Rom Star 7:1
16/03 21:00 11. kolo Pozdní sběr BJ SeaMen 1:0
16/03 20:00 14. kolo Ad-hoc FC Literpool 5:3
16/03 19:00 9. kolo FC Kravaťáci Impérium 0:4
09/03 21:00 10. kolo Masaryk I.F. Club "B" Valašský oddíl 5:5
09/03 20:00 10. kolo Masaryk I.F. Club Pozdní sběr 0:10
19/11 21:00 12. kolo Renfus Team Dynamo Haná 4:7
20/10 21:00 5. kolo FC Big Test Icicles BJ SeaMen 2:2
20/10 20:00 5. kolo Namlsaní cukráři Bagattino 7:1
20/10 19:00 5. kolo Pobrežie liehoviny Špekulanti 5:0
03/10 20:30 6. kolo Estudiantes C.F. FC Spodek Bohunice 1:3
30/09 21:00 2. kolo Masaryk I.F. Club Derniéra C.F. 0:6
30/09 20:00 2. kolo FC Kravaťáci Pobrežie liehoviny 1:5
30/09 19:00 1. kolo Valašský oddíl Masaryk I.F. Club "B" 3:3
29/09 20:40 5. kolo Výtahy SHS C.F. Relax 5:0
29/09 19:20 4. kolo Nemakej.cz SK Líšeň 0:3
22/09 18:45 4. kolo Moravia Brno Výtahy SHS 0:2
16/09 19:20 3. kolo SeaComp Palermo 5:0
15/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná FC DM Podlahy 4:1
10/09 19:30 2. kolo Knihovnicka.cz FC Coco Aradza 4:3
06/09 20:00 2. kolo Cordoba 06 Auto Šerý 9:2
05/09 19:00 2. kolo Palermo FC Rom Star 3:7
17/06 21:00 21. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 3:7
17/06 19:30 25. kolo Renfus Team Dynamo Haná 3:4
17/06 18:00 18. kolo Sport Centrum Srbská Mediální mrchy 0:5
17/06 17:00 16. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 11:3
16/06 19:20 25. kolo Impérium FC Dvorska 4:4
16/06 18:00 12. kolo FC Rom Star FC Rom Star "B" 6:4
15/06 21:00 21. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 2:3
03/06 19:20 23. kolo FCC František Vláčil FC Spodek Bohunice 7:1
03/06 18:00 18. kolo Baronky KMK Dynamo Brno 2:0
01/06 21:00 19. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 8:0
31/05 20:00 23. kolo Palermo SeaComp 2:3
28/05 19:00 22. kolo Vyšší princip Renfus Team 7:3
27/05 18:45 22. kolo FC Dark Reunion FCC František Vláčil 0:1
26/05 19:20 22. kolo Výtahy SHS FC Spodek Bohunice 3:4
25/05 21:00 18. kolo Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno 2:2
22/05 19:45 22. kolo Palermo Impérium 0:10
22/05 18:45 17. kolo BSMK Sport Centrum Srbská 4:3
17/05 18:45 21. kolo Last Minute FC Coco Aradza 3:9
10/05 20:00 16. kolo Moravia Brno KMK Dynamo Brno 1:5
10/05 18:30 20. kolo The Reds "B" Leram 3:7
07/05 20:30 15. kolo FC Fénix Brno "B" Šenk okna Raiders 0:4
24/04 19:20 18. kolo Impérium FC Poutník 1552 "B" 3:1
24/04 18:00 14. kolo FC Rom Star "B" FC Habrůvka 10:1
24/04 17:00 11. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 7:0
14/04 21:00 13. kolo Namlsaní cukráři Dream Team 5:1
14/04 20:00 19. kolo FC 2 Goals 1 Cup FC Joga Bonito 1:4
14/04 19:00 19. kolo Sebranka Beer Team 5:2
12/04 20:30 12. kolo The Reds Beers United 8:3
12/04 19:00 16. kolo The Reds "B" FC Spodek Bohunice 1:4
31/03 21:00 17. kolo FC Joga Bonito Beer Team 4:0
31/03 20:00 17. kolo Sebranka Impérium 0:3
31/03 19:00 17. kolo FC 2 Goals 1 Cup Mixed Trotters 6:3
31/03 18:00 2. kolo Power Rangers Praetors C.F. 3:3
23/11 20:30 13. kolo The Reds "B" Colgate Team 3:5
10/11 18:45 11. kolo Last Minute FC Dark Reunion 1:8
06/11 20:30 10. kolo FC Fénix Brno "B" FC Poutník 1552 1:1
06/11 18:45 9. kolo Juniorka Kohoutovice Sport Centrum Srbská 2:9
05/11 19:30 11. kolo Šenk okna Raiders Beers United 4:1
03/11 21:00 7. kolo FC 2 Goals 1 Cup Beer Team 3:4
03/11 20:00 7. kolo Bagattino FC Pálené 2:2
03/11 19:00 7. kolo FC Big Test Icicles Fanoušci sport. studií 1:5
30/10 20:00 9. kolo Renfus Team Vyšší princip 2:8
30/10 19:00 8. kolo Nemakej.cz KMK Dynamo Brno 2:1
20/10 20:30 8. kolo Colgate Team Knihovnicka.cz 1:3
20/10 19:30 7. kolo Proklatě dobrý kuřata Čechie Zastávka 3:1
20/10 18:30 7. kolo Nemakej.cz Juniorka Kohoutovice 3:0
13/10 18:45 7. kolo FC Poutník 1552 C.F. Relax 4:2
08/10 19:00 6. kolo Colgate Team FC Spodek Bohunice 5:0
07/10 21:00 3. kolo FC 2 Goals 1 Cup FC Premrhané talenty 3:4
07/10 20:00 3. kolo TJ Sokol Plán "B" Namlsaní cukráři 2:8
07/10 19:00 3. kolo Sebranka Victorias secret 2:9
02/10 20:30 5. kolo FC Fénix Brno "B" Beers United 3:3
22/09 20:30 4. kolo RKM Royal Day Brno SK Retro Brno 5:2
22/09 19:00 4. kolo Šenk okna Raiders FC Fénix Brno "B" 3:1
21/09 21:00 4. kolo The Reds "B" FCC František Vláčil 2:7
21/09 19:30 4. kolo The Reds KMK Dynamo Brno 4:0
18/09 21:00 3. kolo Estudiantes C.F. Amazing FC 0:1
15/09 19:00 3. kolo Corinto Šenk okna Raiders 1:2
14/09 20:30 3. kolo C.F. Relax The Reds 2:3
09/09 21:00 2. kolo FC Fénix Brno Tripoli Brno 3:6
07/09 21:00 2. kolo The Reds "B" FC Dark Reunion 1:11
07/09 19:30 2. kolo The Reds Fischer Cafe 1:1
31/08 19:00 1. kolo Estudiantes C.F. Palermo 3:0
26/06 19:00 20. kolo Nemakej.cz Sport Centrum Srbská 1:0
24/06 20:30 22. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 9:7
04/06 19:00 19. kolo SK Retro Brno FC Poutník 1552 5:1
04/06 18:00 10. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 3:2
25/05 20:15 15. kolo Palermo The Reds "B" 0:5
25/05 19:00 18. kolo KMK Dynamo Brno Natural 95 5:0
16/05 18:00 21. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Dark Reunion 5:1
13/05 19:00 20. kolo Knihovnicka.cz Last Minute 1:2
28/04 21:00 21. kolo Mixed Trotters Dream Team 0:7
28/04 20:00 21. kolo Beer Team Bagattino 3:3
28/04 19:00 21. kolo FC Pálené FC Joga Bonito 6:2
27/04 19:30 14. kolo The Reds C.F. Relax 1:3
26/04 19:00 18. kolo The Reds "B" Cordoba 06 "B" 4:2
13/04 19:30 16. kolo Vyšší princip SSC Brno 13:2
06/04 20:30 15. kolo SSC Brno FC Rom Star 0:5
01/04 21:00 17. kolo FC Pálené FC Verdikt 1:1
01/04 20:00 17. kolo Mixed Trotters TJ Strážci vesmíru 1:13
01/04 19:00 17. kolo Kaša Team Maurové ovečky 3:4
18/03 21:00 15. kolo Kaša Team Sebranka 2:1
18/03 20:00 13. kolo FC Boyband BJ SeaMen 1:1
18/03 19:00 15. kolo FC Pálené TJ Strážci vesmíru 3:3
18/03 19:00 13. kolo Pozdní sběr ASN Brno 5:3
10/03 21:00 20. kolo FC Kredity budou stačit BJ SeaMen 1:4
10/03 20:00 12. kolo TJ Sokol Plán B Fanoušci sport. studií 0:1
10/03 19:00 12. kolo ASN Brno Derniéra C.F. 2:2
02/12 21:00 11. kolo Sebranka Dream Team 0:10
02/12 20:00 11. kolo TJ Sokol Plán B FC Boyband 3:5
02/12 19:00 11. kolo TJ Strážci vesmíru Bagattino 5:5
25/11 21:00 10. kolo FC 2 Goals 1 Cup Beer Team 6:3
25/11 20:00 10. kolo ASN Brno FC Kredity budou stačit 11:2
25/11 19:00 10. kolo FC Verdikt TJ Strážci vesmíru 5:1
12/11 21:00 8. kolo FC Joga Bonito FC Pálené 3:3
12/11 20:00 8. kolo FC Boyband Fanoušci sport. studií 2:5
04/11 21:00 7. kolo Impérium Diletanti 0:2
04/11 20:00 7. kolo FC Boyband ASN Brno 2:4
04/11 19:00 7. kolo Pozdní sběr Derniéra C.F. 8:2
29/10 21:00 6. kolo Bagattino Kaša Team 1:2
29/10 20:00 6. kolo TJ Strážci vesmíru Praetors C.F. 4:1
29/10 19:00 6. kolo ASN Brno UniStars Brno 1:2
21/10 21:00 5. kolo FC Pálené Bagattino 2:2
21/10 20:00 5. kolo Praetors C.F. Sebranka 4:1
21/10 19:00 5. kolo Beer Team TJ Strážci vesmíru 3:3
14/10 21:00 4. kolo Sebranka Beer Team 0:3
14/10 20:00 4. kolo FC Verdikt FC Pálené 0:2
14/10 19:00 4. kolo Bagattino FC Joga Bonito 1:0
02/10 21:00 12. kolo Dream Team TJ Strážci vesmíru 2:0
02/10 20:00 2. kolo Derniéra C.F. Diletanti 2:3
23/09 21:00 1. kolo Diletanti FC Kredity budou stačit 4:2
23/09 20:00 1. kolo Fanoušci sport. studií TJ Sokol Plán B 1:1
23/09 19:00 1. kolo Derniéra C.F. ASN Brno 9:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382