BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Procházka David
Licence: C

Zapsán od: 07.03.2014
Celkový počet odpískaných zápasů: 116
Celkový počet udělených karet: 69 66 3

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
19/04 20:00 16. kolo Sparta Paralympiakos 7:0
19/04 19:00 20. kolo Bagattino Tak určitě 4:3
18/04 18:45 17. kolo Division-KH FC Zebra 3:3
25/03 19:00 14. kolo FC Poutník 1552 Royal Flush 10:2
25/03 17:30 14. kolo Palermo Division-KH 0:4
15/03 21:00 11. kolo Valašský oddíl ASN Praetors Brno 9:2
15/03 20:00 14. kolo Fanoušci sport. studií FC Kravaťáci 11:5
15/03 19:00 11. kolo Derniéra C.F. Masaryk I.F. Club 5:0
25/11 20:00 9. kolo Šamani mieru Valašský oddíl 3:5
19/11 18:00 9. kolo Vyšší princip Cordoba 06 "B" 2:4
18/11 21:00 9. kolo Pobrežie liehoviny Fanoušci sport. studií 2:2
18/11 20:00 11. kolo FC Literpool Sebranka 5:3
18/11 19:00 11. kolo Špekulanti Tak určitě 0:5
11/11 21:00 11. kolo Amazing FC The Reds "B" 7:0
11/11 19:30 11. kolo Beers United Leram 3:5
06/11 19:15 11. kolo FC Poutník 1552 FC Rom Star 6:1
06/11 18:00 11. kolo Royal Flush SeaComp 1:3
26/10 18:45 3. kolo Juniorka Kohoutovice "B" Nemakej.cz 0:5
22/10 19:30 8. kolo Cordoba 06 "B" Fischer Cafe 3:2
21/10 21:00 5. kolo Paralympiakos Masaryk I.F. Club 6:0
21/10 20:00 5. kolo Fanoušci sport. studií Impérium 0:2
21/10 19:00 5. kolo Šamani mieru Masaryk I.F. Club "B" 1:2
19/10 20:40 8. kolo The Reds KMK Dynamo Brno 4:1
19/10 19:20 8. kolo Leram Vyšší princip 5:3
13/10 18:45 6. kolo Juniorka Kohoutovice Juniorka Kohoutovice "B" 1:1
06/10 18:45 6. kolo FC Dark Reunion Gioia Brno 0:15
30/09 21:00 5. kolo Dynamo Haná Amazing FC 7:0
30/09 19:30 5. kolo Corinto Blues Fischer Cafe 1:8
28/09 20:40 5. kolo FCC František Vláčil Moravia Brno 5:5
27/09 20:30 5. kolo FC Rom Star FC Zebra 6:5
14/09 20:40 3. kolo Výtahy SHS The Reds "B" 1:2
14/09 19:20 2. kolo Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská 4:0
08/09 20:30 2. kolo Nedeka Brno Restaurace Starobrno 2:0
08/09 18:45 1. kolo Juniorka Kohoutovice "B" Čechie Zastávka 0:4
31/08 19:00 1. kolo C.F. Relax The Reds "B" 4:1
25/06 20:30 22. kolo FC Fénix Brno "B" Fischer Cafe 0:3
25/06 19:30 17. kolo FC Spodek Bohunice Vyšší princip 3:4
24/06 18:45 26. kolo FC Dark Reunion Renfus Team 3:4
22/06 21:00 26. kolo FC Coco Aradza Vyšší princip 0:5
22/06 19:30 25. kolo Leram FC Dark Reunion 1:1
10/06 21:00 24. kolo Amazing FC Impérium 3:1
10/06 19:30 20. kolo Nedeka Brno SK Retro Brno 2:3
09/06 19:20 24. kolo SeaComp FC Habrůvka "B" 4:1
07/06 20:00 24. kolo S.B.S. Bástr "B" Palermo 8:3
21/05 20:30 17. kolo FC Fénix Brno "B" C.F. Relax 4:0
19/05 20:30 17. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 1:6
27/04 21:00 21. kolo Bagattino ASN Praetors Brno 2:0
27/04 20:00 22. kolo FC Joga Bonito Valašský oddíl 0:5
27/04 19:00 21. kolo Valašské TIKI - TAKA Pozdní sběr 3:5
27/04 18:00 6. kolo Thug Life team Praetors C.F. 1:3
18/03 21:00 13. kolo Derniéra C.F. BJ SeaMen 0:3
18/03 20:00 15. kolo ASN Praetors Brno Šamani mieru 2:0
03/03 21:00 12. kolo Malé pivo UniStars Brno 2:2
03/03 20:00 12. kolo TJ Sokol Plán Sebranka 6:0
24/11 21:00 13. kolo S.B.S. Bástr "B" Amazing FC 5:3
21/11 18:00 13. kolo Vyšší princip FC Coco Aradza 4:0
18/11 20:30 9. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 3:1
16/11 19:00 12. kolo FC Coco Aradza The Reds "B" 1:0
13/11 20:30 11. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 6:2
12/11 19:30 11. kolo FCC František Vláčil Výtahy SHS 3:2
12/11 18:00 10. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice 13:6
11/11 19:00 6. kolo Beers United FC Poutník 1552 1:5
10/11 20:30 11. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 16:2
10/11 18:00 11. kolo KMK Dynamo Brno Corinto Blues 1:5
17/10 19:00 8. kolo The Reds Rebešovice 3:4
13/10 21:00 4. kolo FC Kredity budou stačit BJ SeaMen 0:8
13/10 20:00 4. kolo Sparta TJ Sokol Plán "B" 1:0
13/10 19:00 4. kolo Čapuj FC 2 Goals 1 Cup 3:0
07/10 20:30 6. kolo Karlsberg C.F. Nedeka Brno 2:2
30/09 20:30 5. kolo PROTECTION.CZ RKM Royal Day Brno 4:3
30/09 19:00 5. kolo Nedeka Brno FC Habrůvka 1:0
24/09 17:00 1. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 2:5
22/09 20:30 4. kolo FC Fénix Brno PROTECTION.CZ 10:3
22/09 19:00 4. kolo C.F. Relax Cordoba 06 "B" 0:2
21/09 11:00 4. kolo FC Dvorska Estudiantes C.F. 1:0
18/09 21:00 3. kolo FC Fénix Brno "B" Rebešovice 1:3
16/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná FC Coco Aradza 1:6
15/09 20:30 3. kolo Colgate Team Výtahy SHS 1:1
15/09 19:30 2. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 3:1
08/09 19:00 2. kolo Výtahy SHS Last Minute 6:0
26/06 19:30 24. kolo SSC Brno FC Poutník 1552 2:5
25/06 20:30 22. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 5:3
25/06 19:00 22. kolo Natural 95 C.F. Relax 2:3
23/06 19:30 26. kolo Estudiantes C.F. FK Világoš 4:0
22/06 20:00 22. kolo Cordoba 06 Šenk okna Raiders 11:2
22/06 18:30 26. kolo Rakol Brno Cordoba 06 "B" 1:7
20/06 18:00 22. kolo FC Poutník 1552 Rebešovice 4:5
18/06 19:00 21. kolo SK Retro Brno Beers United 3:1
17/06 20:30 21. kolo FC Habrůvka Gioia Brno 2:4
10/06 19:30 24. kolo Colgate Team The Reds "B" 0:3
02/06 21:00 19. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 7:2
02/06 19:30 23. kolo Renfus Team Last Minute 2:2
30/05 18:00 17. kolo FC Rom Star "B" FC Rom Star 3:10
15/05 17:30 11. kolo Sport Centrum Srbská 1. F.C. Bosonožky 6:1
12/05 18:45 16. kolo EUROPLOTY Rebešovice 5:3
09/05 18:00 20. kolo Domino Rakol Brno 4:0
06/05 17:00 13. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 5:0
05/05 21:00 15. kolo PROTECTION.CZ Šenk okna Raiders 9:3
01/05 19:00 18. kolo Colgate Team Palermo 4:1
28/04 21:00 14. kolo Sport Centrum Srbská PROTECTION.CZ 2:5
28/04 19:30 14. kolo FC Poutník 1552 Corinto Blues 3:4
23/04 19:30 13. kolo KMK Dynamo Brno EUROPLOTY 2:2
22/04 21:00 18. kolo BJ SeaMen UniStars Brno 2:1
22/04 20:00 18. kolo Diletanti Impérium 1:1
22/04 19:00 18. kolo Derniéra C.F. Pozdní sběr 1:5
02/04 21:00 23. kolo TJ Strážci vesmíru FC Verdikt 9:1
02/04 20:00 23. kolo Sebranka Bagattino 2:5
31/03 21:00 15. kolo Pozdní sběr UniStars Brno 3:2
31/03 20:00 15. kolo TJ Sokol Plán B ASN Brno 8:3
31/03 19:00 15. kolo FC Big Test Icicles Diletanti 2:3
17/03 21:00 15. kolo FC 2 Goals 1 Cup FC Verdikt 4:2
17/03 20:00 15. kolo Dream Team Bagattino 2:0
17/03 19:00 15. kolo FC Joga Bonito Maurové ovečky 2:1
12/03 21:00 12. kolo Pozdní sběr Impérium 2:3
12/03 20:00 22. kolo FC Verdikt Sebranka 0:3
12/03 19:00 20. kolo Derniéra C.F. UniStars Brno 1:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382