Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Hofírek Daniel
Licence: D

Zapsán od: 20.03.2014
Celkový počet odpískaných zápasů: 53
Celkový počet udělených karet: 26 26 0
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
15/04 20:00 11. kolo KMK Dynamo Brno Baronky 5:0
26/03 19:20 10. kolo ABB Sport Centrum Srbská 0:4
26/11 19:30 13. kolo S.B.S. Bástr Dynamo Haná 5:3
23/11 18:30 13. kolo Leram FC Spodek Bohunice 9:2
12/11 18:45 11. kolo Fischer Cafe FC Fénix Brno "B" 2:3
11/11 21:00 11. kolo Leram Dynamo Haná 8:2
11/11 18:30 10. kolo Baronky Juniorka Kohoutovice 4:0
10/11 21:00 11. kolo Renfus Team Colgate Team 8:0
04/11 19:00 10. kolo SeaComp Palermo 7:1
29/10 20:00 9. kolo FCC František Vláčil FC Dark Reunion 2:6
27/10 18:45 9. kolo FC Poutník 1552 Corinto 2:1
21/10 21:00 5. kolo Valašský oddíl Victorias secret 2:2
21/10 20:00 5. kolo UniStars Brno FC Pálené 4:1
21/10 19:00 5. kolo FC 2 Goals 1 Cup Impérium 1:3
19/10 10:00 8. kolo Cordoba 06 "B" FC Poutník 1552 3:1
12/10 18:45 7. kolo FC Spodek Bohunice Dynamo Haná 0:12
09/10 19:30 6. kolo Impérium FC Rom Star 5:1
07/10 20:30 6. kolo SeaComp FK Világoš 0:2
07/10 19:30 5. kolo Nemakej.cz Baronky 1:2
07/10 18:30 5. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 3:2
06/10 19:00 6. kolo Šenk okna Raiders Fischer Cafe 3:2
10/09 19:00 2. kolo SeaComp FC Poutník 1552 "B" 3:3
09/09 21:00 2. kolo Renfus Team FCC František Vláčil 4:3
09/09 19:30 2. kolo Impérium FC Barbaři 8:1
08/09 18:45 2. kolo EUROPLOTY PROTECTION.CZ 3:6
03/09 21:00 1. kolo Colgate Team Vyšší princip 1:3
03/09 18:00 1. kolo FC Dvorska S.B.S. Bástr "B" 2:3
18/06 20:30 21. kolo Šenk okna Raiders J.F.A 2:3
18/06 19:00 21. kolo C.F. Relax Moravia Brno 0:1
06/06 19:00 24. kolo Knihovnicka.cz Rakol Brno 17:3
04/06 18:45 19. kolo Fischer Cafe EUROPLOTY 1:6
28/05 19:30 22. kolo FCC František Vláčil FC Poutník 1552 "B" 4:1
28/05 18:00 18. kolo SK Retro Brno Fischer Cafe 4:3
19/05 18:45 17. kolo Moravia Brno KMK Dynamo Brno 2:3
13/05 18:45 20. kolo FC Dark Reunion FK Világoš 5:0
13/05 18:00 13. kolo AliOptik Partners Kopečná 1:0
08/05 19:00 19. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Dark Reunion 1:11
06/05 19:00 13. kolo Baronky KMK Dynamo Brno 1:1
06/05 18:00 12. kolo ABB AliOptik 1:2
04/05 19:30 15. kolo KMK Dynamo Brno Corinto 1:2
30/04 19:00 18. kolo SSC Brno Fanatics Brno 1:6
28/04 21:00 19. kolo BJ SeaMen ASN Brno 8:1
28/04 20:00 19. kolo TJ Sokol Plán B Derniéra C.F. 2:1
28/04 19:00 19. kolo Fanoušci sport. studií FC Boyband 1:1
20/04 20:30 17. kolo Rakol Brno EUROPLOTY "B" 3:1
18/04 19:30 17. kolo Palermo S.B.S. Bástr 2:3
16/04 21:00 24. kolo FC Pálené Mixed Trotters 11:1
16/04 20:00 24. kolo FC 2 Goals 1 Cup Praetors C.F. 2:1
16/04 19:00 24. kolo FC Joga Bonito Beer Team 1:9
02/04 19:00 14. kolo S.B.S. Bástr Domino 2:0
24/03 21:00 16. kolo Maurové ovečky FC Pálené 0:5
24/03 20:00 16. kolo TJ Strážci vesmíru Kaša Team 4:3
24/03 19:00 16. kolo Sebranka Mixed Trotters 2:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací