BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Lovětínský Daniel
Licence: D

Zapsán od: 03.03.2015
Celkový počet odpískaných zápasů: 118
Celkový počet udělených karet: 92 83 9

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
17/05 21:00 20. kolo RBSS Stredoslováci 6:1
17/05 20:00 20. kolo Victorias secret AC Bukkake Ninjas 2:2
17/05 19:00 20. kolo The Invincibles UniStars Brno 3:6
16/05 21:00 20. kolo FC Premrhané talenty FP Slavoj slivovice 3:1
16/05 20:00 20. kolo Univerzita obrany FC Sebranka 8:0
16/05 19:00 20. kolo Paralympiakos Valašští dřeváci 8:1
16/05 18:00 20. kolo Pobrežie liehoviny Boca Juniors 3:0
15/05 21:00 20. kolo Valašský oddíl FK Tatran Kedluben 0:6
15/05 20:00 20. kolo Agrostroj Impérium 5:0
15/05 19:00 20. kolo Pozdní sběr K.S.N. 4:1
15/05 18:00 20. kolo Lazio fakultas Lazio Rum 5:0
10/05 20:30 17. kolo FC Habrůvka Amazing FC 4:5
10/05 19:00 17. kolo Hooftrimmer Gunners Royal Flush 5:0
09/05 21:00 19. kolo Chết Này FC Big Test Icicles 5:4
09/05 20:00 19. kolo Impérium Valašský oddíl 2:3
09/05 19:00 19. kolo Sebranka Tak určitě 2:9
09/05 18:00 19. kolo Ad-hoc Racek MANteam 4:5
02/05 20:30 15. kolo Krýglsmarine FC Rebels 2:6
02/05 19:00 15. kolo Bitches Blizzards 3:0
02/05 18:00 18. kolo Agrostroj Derniéra C.F. 3:2
26/04 21:00 15. kolo Racek MANteam Pobrežie liehoviny 0:5
26/04 20:00 17. kolo FC Protest Univerzita obrany FC 4:1
26/04 19:00 17. kolo Sebranka FP Slavoj slivovice 2:5
26/04 18:00 17. kolo UniStars Brno Tak určitě 2:3
25/04 20:30 14. kolo Krýglsmarine Blizzards 5:2
24/04 20:30 15. kolo The Reds KMK Dynamo Brno 2:2
24/04 19:00 14. kolo Bitches FC IQRS Internacional 9:2
24/04 18:00 17. kolo Racek MANteam Victorias secret 2:4
18/04 21:00 14. kolo Moravia Brno Hooftrimmer Gunners 0:3
18/04 19:30 14. kolo Mediální mrchy FC Habrůvka 5:0
18/04 18:00 16. kolo Agrostroj Kofi-Kofi 5:1
12/04 19:00 13. kolo Colgate Team C.F. Relax "B" 0:2
12/04 18:00 15. kolo FC Protest FC Premrhané talenty 3:2
11/04 21:00 13. kolo FC DM Podlahy SeaComp 5:2
11/04 18:45 13. kolo F.C. Bohunice FCC František Vláčil 1:3
10/04 18:00 15. kolo FK Bez nás nezačnou Lazio Rum 5:2
05/04 19:00 14. kolo Sebranka Stredoslováci 2:9
05/04 18:00 14. kolo Pobrežie liehoviny Victorias secret 2:4
03/04 18:45 12. kolo Dynamo Haná The Reds 8:1
27/03 18:00 13. kolo Ad-hoc Boca Juniors 2:1
17/05 18:45 21. kolo Dynamo Haná C.F. Relax 3:1
10/05 18:45 20. kolo Division-KH SeaComp 0:3
03/05 18:45 16. kolo Fischer Cafe Corinto 0:5
25/04 21:00 17. kolo BJ SeaMen Chết Này 3:4
25/04 20:00 21. kolo Pobrežie liehoviny Ad-hoc 4:2
25/04 19:00 17. kolo Masaryk I.F. Club "B" Victorias secret 2:2
20/04 19:20 17. kolo Renfus Team Amazing FC 0:6
20/04 18:00 17. kolo SeaComp FC Kalinka Bohunice 7:2
11/04 18:45 13. kolo Beers United Corinto 5:2
06/04 20:30 12. kolo Corinto KMK Dynamo Brno 1:4
04/04 21:00 14. kolo UniStars Brno The Invincibles 1:5
04/04 19:00 14. kolo FC Premrhané talenty Derniéra C.F. 3:0
23/03 21:00 12. kolo Chết Này FC Premrhané talenty 1:0
23/03 20:00 12. kolo Šamani mieru Lazio Rum 2:3
23/03 19:00 15. kolo FC Kravaťáci Ad-hoc 1:3
23/11 21:00 2. kolo TJ Sokol Plán B Lazio Rum 4:13
23/11 20:00 2. kolo Paralympiakos Boca Juniors 3:4
23/11 19:00 2. kolo Tak určitě Impérium 0:2
18/11 19:30 12. kolo Mediální mrchy FC DM Podlahy 4:0
17/11 20:45 12. kolo FC Rom Star S.B.S. Bástr 7:9
10/11 20:00 8. kolo Špekulanti FC Literpool 0:5
10/11 19:00 8. kolo Valašský oddíl Lazio Rum 6:3
10/11 18:00 8. kolo Sparta Masaryk I.F. Club 6:2
09/11 21:00 8. kolo FC Premrhané talenty Paralympiakos 2:0
09/11 20:00 8. kolo Sebranka Pobrežie liehoviny 2:2
09/11 19:00 8. kolo Victorias secret Masaryk I.F. Club "B" 2:1
04/11 20:00 9. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 2:3
04/11 18:00 10. kolo Colgate Team C.F. Relax "B" 1:1
03/11 21:00 7. kolo Šamani mieru Victorias secret 2:4
03/11 20:00 7. kolo FC Big Test Icicles FC Premrhané talenty 3:6
03/11 19:00 7. kolo Namlsaní cukráři Tak určitě 1:0
20/10 18:45 8. kolo FC Dark Reunion Impérium 1:4
19/10 18:45 8. kolo Moravia Brno FC Coco Aradza 1:0
13/10 20:45 7. kolo Impérium Nedeka Brno 9:2
13/10 19:00 7. kolo Renfus Team C.F. Relax 0:1
12/10 18:45 7. kolo FC Spodek Bohunice Amazing FC 10:1
06/10 19:00 6. kolo Knihovnicka.cz FC DM Podlahy 2:2
29/09 21:00 2. kolo Sparta FC Premrhané talenty 5:1
29/09 20:00 2. kolo ASN Praetors Brno Valašský oddíl 3:11
29/09 19:00 2. kolo Masaryk I.F. Club "B" The Invincibles 2:3
23/09 21:00 4. kolo Amazing FC Renfus Team 2:3
23/09 19:30 4. kolo C.F. Relax Mediální mrchy 2:0
22/09 21:00 1. kolo The Invincibles Šamani mieru 6:3
22/09 20:00 1. kolo Fanoušci sport. studií FC Literpool 5:2
22/09 19:00 1. kolo Sebranka Bagattino 2:3
11/05 21:00 16. kolo Sport Centrum Srbská Tripoli Brno 3:6
06/05 19:20 19. kolo FCC František Vláčil FC Coco Aradza 8:2
29/04 21:00 21. kolo Sparta Dream Team 5:0
29/04 19:00 22. kolo Mixed Trotters FC Premrhané talenty 0:5
28/04 21:00 18. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Habrůvka "B" 2:6
23/04 18:45 17. kolo Dynamo Haná Colgate Team 0:7
22/04 19:30 13. kolo Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 0:6
21/04 21:00 20. kolo FC Kredity budou stačit TJ Sokol Plán "B" 1:9
21/04 20:00 20. kolo Fanoušci sport. studií Malé pivo 3:1
21/04 19:00 20. kolo Šamani mieru Tak určitě 4:3
20/04 18:45 17. kolo FC Dark Reunion FC Coco Aradza 11:2
15/04 21:00 20. kolo FC Joga Bonito Sebranka 2:2
15/04 20:00 20. kolo Beer Team TJ Sokol Plán 0:5
15/04 19:00 20. kolo Mixed Trotters Valašský oddíl 1:14
13/04 17:00 2. kolo ABB AliOptik 5:0
07/04 21:00 19. kolo Victorias secret Čapuj 2:0
07/04 20:00 18. kolo Fanoušci sport. studií FC Big Test Icicles 5:4
07/04 19:00 18. kolo Šamani mieru Valašské TIKI - TAKA 2:9
07/04 15:30 15. kolo FC Barbaři Impérium 2:9
01/04 21:00 17. kolo TJ Sokol Plán "B" Namlsaní cukráři 5:12
01/04 20:00 18. kolo FC Pálené Bagattino 1:2
01/04 19:00 16. kolo Dream Team FC Kredity budou stačit 5:0
30/03 21:00 17. kolo TJ Sokol Plán Čapuj 1:2
30/03 20:00 17. kolo Valašský oddíl FC Premrhané talenty 3:1
30/03 19:00 16. kolo Namlsaní cukráři Derniéra C.F. 11:3
17/03 21:00 15. kolo Sebranka FC Premrhané talenty 1:13
17/03 20:00 15. kolo Bagattino Tak určitě 2:2
17/03 19:00 14. kolo BJ SeaMen TJ Sokol Plán "B" 5:4
10/03 21:00 14. kolo Victorias secret Sebranka 6:3
10/03 20:00 13. kolo FC Pálené Fanoušci sport. studií 2:3
10/03 19:00 13. kolo UniStars Brno Tak určitě 1:2
04/03 21:00 13. kolo FC 2 Goals 1 Cup Victorias secret 1:7
04/03 20:00 13. kolo Mixed Trotters Impérium 0:9

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382