BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Malimánek Marek
Licence: E

Zapsán od: 06.04.2015
Celkový počet odpískaných zápasů: 100
Celkový počet udělených karet: 116 114 2
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
19/11 18:00 12. kolo Moravia Brno Amazing FC 4:4
18/11 21:00 11. kolo Namlsaní cukráři Ad-hoc 0:5
18/11 20:00 9. kolo ASN Praetors Brno Victorias secret 2:6
18/11 19:00 9. kolo BJ SeaMen Sparta 2:6
16/11 21:00 9. kolo FC Literpool Tak určitě 0:3
16/11 20:00 9. kolo Lazio Rum The Invincibles 0:5
16/11 19:00 9. kolo Boca Juniors Chết Này 0:6
15/11 17:30 12. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "C" 6:0
15/11 17:00 13. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 7:3
15/11 16:30 13. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 0:1
15/11 16:00 11. kolo Sokol Telnice "C" FC Habrůvka 0:6
15/11 15:30 11. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 0:3
15/11 15:00 15. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 3:3
15/11 14:30 15. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "C" 4:0
15/11 14:00 12. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 2:0
15/11 13:30 14. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 0:5
15/11 13:00 14. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice "B" 0:4
12/11 18:45 11. kolo FC Spodek Bohunice Mediální mrchy 3:3
11/11 21:00 8. kolo The Invincibles FK Tatran Kedluben 2:2
11/11 20:00 8. kolo Impérium Namlsaní cukráři 1:1
11/11 19:00 8. kolo Derniéra C.F. Boca Juniors 1:3
04/11 21:00 10. kolo Tak určitě Bagattino 0:4
04/11 20:00 10. kolo Impérium FC Literpool 3:1
04/11 19:00 10. kolo Fanoušci sport. studií Namlsaní cukráři 1:1
02/11 21:00 7. kolo FK Tatran Kedluben Valašský oddíl 2:2
02/11 20:00 7. kolo Boca Juniors Pozdní sběr 2:5
02/11 19:00 7. kolo FC Kravaťáci Špekulanti 1:5
26/10 20:30 9. kolo FC DM Podlahy The Reds "B" 3:1
26/10 19:00 9. kolo Fischer Cafe Šenk okna Raiders 3:3
25/10 20:30 9. kolo KMK Dynamo Brno Leram 2:3
23/10 20:30 9. kolo S.B.S. Bástr Colgate Team 2:5
23/10 19:15 9. kolo FC Poutník 1552 FC Zebra 3:2
23/10 18:00 9. kolo Royal Flush Division-KH 2:2
21/10 21:00 8. kolo Amazing FC FC DM Podlahy 2:3
21/10 19:30 8. kolo C.F. Relax Dynamo Haná 1:2
19/10 19:30 7. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 1:1
13/10 21:00 4. kolo ASN Praetors Brno FK Tatran Kedluben 2:4
13/10 20:00 4. kolo BJ SeaMen Boca Juniors 4:4
13/10 19:00 4. kolo Victorias secret The Invincibles 0:4
12/10 21:00 4. kolo Masaryk I.F. Club "B" Lazio Rum 0:5
12/10 20:00 4. kolo Chết Này Paralympiakos 11:2
12/10 19:00 4. kolo Tak určitě Fanoušci sport. studií 0:0
08/10 21:00 6. kolo FC Zebra SeaComp 1:2
07/10 21:00 3. kolo Sebranka Tak určitě 0:3
07/10 20:00 3. kolo Lazio Rum Šamani mieru 5:1
07/10 19:00 3. kolo FC Big Test Icicles Paralympiakos 5:3
05/10 21:00 3. kolo Pobrežie liehoviny FC Literpool 5:2
05/10 20:00 3. kolo The Invincibles ASN Praetors Brno 7:3
05/10 19:00 3. kolo Namlsaní cukráři FC Kravaťáci 9:1
04/10 20:00 6. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 0:5
04/10 17:00 6. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno 0:2
02/10 19:15 6. kolo Palermo FC Poutník 1552 2:10
22/09 20:30 4. kolo Nedeka Brno Auto Šerý 2:1
22/09 19:00 4. kolo FC DM Podlahy FC Coco Aradza 4:5
21/09 18:45 4. kolo FC Dark Reunion PROTECTION.CZ 11:2
20/09 18:45 4. kolo FC Kalinka Bohunice SeaComp 2:6
18/09 17:45 4. kolo FC Habrůvka Rebešovice 1:3
17/09 19:20 2. kolo Nemakej.cz Juniorka Kohoutovice 1:1
17/09 18:00 3. kolo The Reds Cordoba 06 "B" 1:4
15/09 20:45 3. kolo FC Fénix Brno Corinto 3:4
15/09 18:45 3. kolo Beers United Fischer Cafe 1:6
14/09 20:45 3. kolo KMK Dynamo Brno Vyšší princip 6:7
10/09 18:45 2. kolo FC Kalinka Bohunice Division-KH 3:1
09/09 21:00 2. kolo SK Retro Brno Sport Centrum Srbská 4:6
08/09 19:00 1. kolo SK Líšeň Baronky 7:7
30/08 18:30 1. kolo FC Dvorska S.B.S. Bástr 5:1
28/08 20:30 1. kolo FC Zebra FC Kalinka Bohunice 3:6
28/08 19:15 1. kolo Royal Flush FC Poutník 1552 0:7
23/06 20:30 26. kolo Amazing FC S.B.S. Bástr "B" 5:2
23/06 19:00 22. kolo FC Habrůvka RKM Royal Day Brno 2:7
22/06 20:40 26. kolo FCC František Vláčil Last Minute 1:2
22/06 19:20 21. kolo Proklatě dobrý kuřata Čechie Zastávka 1:1
22/06 18:00 21. kolo Nemakej.cz Juniorka Kohoutovice 5:0
11/06 20:40 19. kolo Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská 1:2
11/06 19:20 19. kolo Nemakej.cz Baronky 0:1
08/06 18:45 24. kolo FC Dark Reunion Last Minute 4:1
07/06 20:30 20. kolo The Reds FC Fénix Brno "B" 1:5
05/06 19:20 24. kolo Fanatics Brno FC Poutník 1552 "B" 2:5
03/06 18:45 23. kolo FK Világoš Amazing FC 1:4
01/06 18:45 19. kolo Moravia Brno Šenk okna Raiders 1:3
29/05 18:00 17. kolo FC Rom Star "B" FC Rom Star 5:13
28/05 18:45 18. kolo Beers United Fischer Cafe 0:2
05/05 20:00 8. kolo Thug Life team Pobrežie liehoviny 2:8
04/05 17:00 15. kolo Sport Centrum Srbská ABB 9:0
03/05 19:00 19. kolo Leram S.B.S. Bástr 2:2
01/05 19:00 19. kolo FC Poutník 1552 "B" Palermo 13:1
28/04 19:20 18. kolo Výtahy SHS Dynamo Haná 3:3
27/04 18:45 14. kolo Moravia Brno FC Poutník 1552 0:1
14/04 21:00 19. kolo ASN Praetors Brno UniStars Brno 0:1
14/04 20:00 12. kolo Sparta Namlsaní cukráři 4:5
14/04 19:00 18. kolo FC Kredity budou stačit BJ SeaMen 2:13
13/04 21:00 19. kolo Bagattino Pozdní sběr 3:2
13/04 20:00 19. kolo FC Big Test Icicles FC Pálené 6:1
13/04 19:00 19. kolo Derniéra C.F. FC Kredity budou stačit 8:3
13/04 18:00 4. kolo Praetors C.F. Pobrežie liehoviny 1:1
10/04 19:00 16. kolo FC Rom Star FC Poutník 1552 "B" 5:4
08/04 21:00 18. kolo Čapuj Valašský oddíl 2:7
08/04 20:00 18. kolo Sparta TJ Sokol Plán "B" 6:1
07/04 20:00 18. kolo Impérium TJ Sokol Plán 4:2
07/04 19:00 18. kolo Beer Team FC 2 Goals 1 Cup 2:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382