BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Pham Patrik
Licence: D

Zapsán od: 19.04.2015
Celkový počet odpískaných zápasů: 151
Celkový počet udělených karet: 111 100 11

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
28/11 20:45 13. kolo Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 1:2
28/11 19:30 13. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Tiki-Taka Brno 4:1
23/11 20:30 12. kolo FC Spitfire KMK Dynamo Brno "B" 1:5
20/11 19:00 12. kolo Bitches Royal Flush 1:2
20/11 18:00 9. kolo Gottwaldoff Boca Juniors 2:0
14/11 21:00 8. kolo Efsi Downtown FC Premrhané talenty 3:3
14/11 20:00 8. kolo FC Protest Pozdní sběr 4:3
14/11 19:00 8. kolo Beskyd Boyz The Invincibles 0:10
08/11 18:30 10. kolo SK Líšeň FC Seňoritky Černá Hora 0:2
06/11 18:45 10. kolo Division-KH FC Kalinka Bohunice 0:5
03/11 20:30 10. kolo FC Zebra Gunners Brno 1:2
02/11 18:45 9. kolo FC Kalinka Bohunice Colgate Team 1:2
31/10 21:00 6. kolo Beskyd Boyz Paralympiakos 0:8
31/10 20:00 6. kolo Drtiči The Invincibles 1:3
31/10 19:00 9. kolo Nemakej.cz Sport Centrum Srbská 3:0
31/10 18:00 6. kolo FK Tatran Kedluben Racek MANteam 5:1
27/10 19:00 9. kolo FC Spitfire TJ Sokol Březina 2:3
26/10 20:30 8. kolo Bitches FC Rom Star 5:5
26/10 19:00 8. kolo The Reds "B" Renfus Team 1:2
25/10 21:00 5. kolo Gottwaldoff Patriots Brno 2:0
25/10 20:00 5. kolo Lazio fakultas FC Cokoliv 4:0
19/10 18:45 7. kolo F.C. Bohunice Dynamo Haná 1:5
16/10 19:00 7. kolo Mediální mrchy The Reds "B" 2:4
13/10 19:00 7. kolo FC Spitfire FC IQRS Internacional 9:5
12/10 18:45 6. kolo Beers United FC Dvorska 3:2
09/10 19:00 6. kolo KMK Dynamo Brno FC Seňoritky Černá Hora 2:3
06/10 19:15 5. kolo Impérium The Reds "B" 8:1
05/10 20:30 5. kolo CZ Spieler Brno "B" TJ Leftovers 5:3
05/10 19:00 5. kolo Mediální mrchy Renfus Team 1:2
29/09 19:00 5. kolo FC IQRS Internacional TJ Sokol Březina 2:11
28/09 19:00 4. kolo AMENINA 08 FC Jaguars Brno 1:5
26/09 19:00 4. kolo TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" 3:4
21/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná Beers United 6:1
15/09 19:15 3. kolo FC Poutník 1552 FCC František Vláčil 4:4
13/09 19:30 2. kolo UniStars Brno C.F. Relax 4:2
12/09 20:45 2. kolo SeaComp FC Zebra 3:1
12/09 19:30 2. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 4:1
07/09 18:45 1. kolo Division-KH Moravia Brno 4:1
04/09 18:45 1. kolo Dynamo Haná Šenk okna Raiders 1:2
01/09 19:00 1. kolo FC Rebels FC Rom Star 0:1
13/06 20:30 22. kolo Colgate Team Renfus Team 3:0
13/06 19:00 21. kolo Blizzards Krýglsmarine 3:1
06/06 19:30 14. kolo Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 4:1
05/06 19:30 14. kolo KMK Dynamo Brno Baronky 1:0
31/05 20:30 19. kolo Blizzards FC Spitfire 4:1
31/05 19:00 20. kolo Colgate Team Moravia Brno 0:6
31/05 18:00 22. kolo Victorias secret Boca Juniors 4:4
30/05 18:45 20. kolo Division-KH Gunners Brno 3:11
26/05 19:00 20. kolo FC Coco Aradza FC Poutník 1552 3:9
26/04 19:30 14. kolo FC Spitfire Top4Football 3:9
24/04 19:30 8. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 0:8
13/04 18:45 13. kolo Division-KH Royal Flush 9:0
11/04 18:45 13. kolo Beers United Dynamo Haná 1:3
17/10 18:45 8. kolo Division-KH FC Zebra 0:2
04/10 21:00 6. kolo Royal Flush Gunners Brno 1:7
29/09 19:20 3. kolo Baronky Nemakej.cz 2:1
15/09 20:40 1. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 5:2
13/09 19:20 3. kolo FC Coco Aradza UniStars Brno 3:2
08/09 21:00 2. kolo Knihovnicka.cz FC Habrůvka 2:3
01/09 20:30 2. kolo FC Rebels Bitches 2:3
30/08 20:40 1. kolo Bitches Blizzards 1:2
30/08 19:20 1. kolo FC Coco Aradza SeaComp 3:0
11/04 19:30 10. kolo KMK Dynamo Brno Juniorka Kohoutovice 4:0
15/03 21:00 11. kolo The Invincibles Masaryk I.F. Club "B" 1:4
15/03 20:00 11. kolo FC Premrhané talenty Sparta 2:2
15/03 19:00 13. kolo Pobrežie liehoviny Bagattino 3:5
24/11 21:00 9. kolo Masaryk I.F. Club FC Premrhané talenty 0:5
24/11 21:00 8. kolo Fanoušci sport. studií Ad-hoc 4:1
24/11 20:00 6. kolo Bagattino FC Kravaťáci 7:0
24/11 19:00 6. kolo Pozdní sběr Derniéra C.F. 8:3
23/11 19:00 13. kolo FC DM Podlahy Výtahy SHS 1:4
22/11 19:20 13. kolo The Reds "B" Moravia Brno 1:1
22/11 14:30 7. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice 0:7
22/11 14:00 8. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 3:10
22/11 13:30 3. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 0:9
22/11 13:00 1. kolo Sokol Telnice "C" FC Habrůvka 2:6
22/11 12:30 1. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 0:7
22/11 12:00 10. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 3:3
22/11 11:30 10. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star 0:8
22/11 11:00 7. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 0:8
22/11 10:30 4. kolo Sokol Telnice FC Rom Star 1:5
22/11 10:00 4. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice "B" 2:2
20/11 19:15 13. kolo FC Poutník 1552 FC Dvorska 5:5
20/11 18:00 13. kolo C.F. Relax "B" FC Rom Star 3:4
19/11 21:00 12. kolo C.F. Relax Estudiantes C.F. 1:2
19/11 19:30 12. kolo Knihovnicka.cz The Reds "B" 4:3
17/11 18:00 12. kolo FCC František Vláčil FC Coco Aradza 1:1
16/11 20:45 12. kolo FC Zebra Gunners Brno 4:3
11/11 21:00 10. kolo Ad-hoc Pobrežie liehoviny 2:4
11/11 20:00 10. kolo Sebranka FC Kravaťáci 1:4
06/11 18:00 11. kolo Fischer Cafe Rebešovice 7:1
04/11 20:40 10. kolo SeaComp FC Dvorska 2:2
27/10 20:00 6. kolo UniStars FK Tatran Kedluben 5:0
27/10 19:00 6. kolo Victorias secret Lazio Rum 3:0
26/10 21:00 6. kolo Tak určitě Pobrežie liehoviny 1:1
26/10 20:00 6. kolo ASN Praetors Brno Šamani mieru 1:1
26/10 19:00 6. kolo Chết Này Masaryk I.F. Club 7:1
21/10 21:00 8. kolo Knihovnicka.cz Estudiantes C.F. 1:4
21/10 19:30 8. kolo Mediální mrchy Renfus Team 0:6
20/10 20:45 8. kolo FC Rom Star SeaComp 4:5
20/10 19:00 7. kolo SK Líšeň Juniorka Kohoutovice 3:1
19/10 21:00 5. kolo Valašský oddíl TJ Sokol Plán B 10:0
19/10 20:00 5. kolo FC Kravaťáci FC Literpool 2:1
19/10 19:00 5. kolo FK Tatran Kedluben Victorias secret 0:5
18/10 19:20 8. kolo The Reds "B" FC Spodek Bohunice 5:12
16/10 20:30 8. kolo FC Zebra Royal Flush 8:2
22/09 21:00 2. kolo Victorias secret UniStars 2:2
22/09 20:00 2. kolo BJ SeaMen Pozdní sběr 4:5
22/09 19:00 1. kolo Sparta Chết Này 0:12
21/09 19:00 3. kolo Juniorka Kohoutovice Proklatě dobrý kuřata 0:14
19/09 19:00 4. kolo C.F. Relax "B" FC Poutník 1552 0:4
17/09 20:00 3. kolo Mediální mrchy Moravia Brno 2:0
15/09 20:40 3. kolo FCC František Vláčil UniStars Brno 5:2
15/09 19:00 3. kolo FC Coco Aradza FC Spodek Bohunice 3:5
14/09 19:30 2. kolo KMK Dynamo Brno Juniorka Kohoutovice "B" 5:1
11/09 19:15 3. kolo FC Poutník 1552 S.B.S. Bástr 10:3
09/09 19:30 2. kolo FC DM Podlahy Renfus Team 3:2
06/09 20:00 2. kolo Leram FC Fénix Brno 4:0
25/06 19:00 22. kolo Cordoba 06 "B" Moravia Brno 3:1
23/06 20:30 25. kolo The Reds "B" FC Coco Aradza 9:0
23/06 19:20 26. kolo Fanatics Brno FK Világoš 0:1
23/06 18:00 26. kolo SeaComp FC Kalinka Bohunice 5:2
21/06 20:00 25. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Barbaři 2:5
11/06 20:30 20. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 6:6
10/06 19:20 24. kolo Colgate Team Renfus Team 0:2
10/06 18:00 24. kolo Výtahy SHS FCC František Vláčil 4:2
08/06 19:30 19. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 3:0
07/06 20:30 22. kolo Colgate Team Last Minute 4:1
05/06 19:30 18. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 0:0
02/06 20:30 19. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 9:7
31/05 19:00 23. kolo S.B.S. Bástr Vyšší princip 4:1
28/05 18:45 17. kolo Juniorka Kohoutovice Baronky 1:2
27/05 20:00 17. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 2:2
19/05 18:45 21. kolo FK Világoš Palermo 0:3
17/05 19:00 21. kolo Leram Vyšší princip 1:3
15/05 18:00 20. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "C" 15:0
15/05 17:00 13. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice "B" 12:2
14/05 19:00 15. kolo Juniorka Kohoutovice Proklatě dobrý kuřata 1:19
09/05 10:00 20. kolo FC Dvorska FC Habrůvka "B" 4:1
06/05 18:45 14. kolo Juniorka Kohoutovice Nemakej.cz 1:14
05/05 20:00 8. kolo Power Rangers Praetors C.F. 4:1
04/05 18:30 15. kolo Cordoba 06 "B" C.F. Relax 4:0
03/05 20:00 15. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 4:4
02/05 16:30 19. kolo FC Barbaři FC Dvorska 8:14
01/05 16:00 19. kolo FC Habrůvka "B" UniStars Brno 2:2
29/04 18:00 14. kolo AliOptik BSMK 2:3
27/04 18:45 18. kolo FK Világoš FC Rom Star 2:6
26/04 19:00 18. kolo S.B.S. Bástr Last Minute 6:1
21/04 21:00 21. kolo Valašský oddíl Beer Team 4:1
21/04 20:00 21. kolo FC Premrhané talenty Impérium 2:4
21/04 19:00 21. kolo Victorias secret Mixed Trotters 24:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382