BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Vinklárek Filip
Licence: B

Zapsán od: 15.03.2016
Celkový počet odpískaných zápasů: 181
Celkový počet udělených karet: 168 159 9

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
23/10 18:45 7. kolo Dynamo Haná Beers United Chalabalova
30/10 21:00 8. kolo Cordoba 06 The Reds VUT
31/10 19:30 9. kolo FC Poutník 1552 FC DM Podlahy VUT

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
18/10 21:00 7. kolo FC Fénix Brno CZ People 2:8
11/10 20:30 6. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 7:1
11/10 19:00 6. kolo UniStars Brno Hooftrimmer Gunners 5:2
09/10 21:00 1. kolo Lazio fakultas Paralympiakos 0:2
09/10 20:00 1. kolo Drtiči Valašští dřeváci 1:2
09/10 19:00 1. kolo FC Premrhané talenty Pozdní sběr 2:2
09/10 18:00 1. kolo FK Tatran Kedluben Sparta 5:2
02/10 20:30 5. kolo BKMK Werbedesign Beers United 7:3
02/10 19:00 5. kolo TJ BARAN FC Zebra 4:1
01/10 20:30 5. kolo The Reds Sport Centrum Srbská 6:9
26/09 21:00 4. kolo TJ Rotor Magenta Kaša Team 1:9
26/09 19:30 4. kolo UniStars Brno FC Poutník 1552 2:4
19/09 19:30 3. kolo FC Poutník 1552 Mediální mrchy 2:2
10/09 19:30 2. kolo RKM Tripoli Brno Beers United 8:3
04/09 17:15 1. kolo Estudiantes C.F. MK Slatina Brno 3:7
29/05 19:00 10. kolo RBSS FP Slavoj slivovice 12:1
29/05 18:00 10. kolo Valašští dřeváci FC Protest 3:7
21/05 21:00 21. kolo KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 3:8
17/05 21:00 20. kolo Bitches FC Rebels 0:2
16/05 20:30 16. kolo SK Líšeň Proklatě dobrý kuřata 1:3
16/05 19:00 16. kolo Výtahy SHS FC Habrůvka 3:2
16/05 18:00 9. kolo Sebranka AC Bukkake Ninjas 2:6
14/05 20:30 16. kolo Vyšší princip Sport Centrum Srbská 10:2
14/05 19:00 20. kolo Rebešovice KMK Dynamo Brno 2:3
10/05 21:00 16. kolo Ad-hoc The Invincibles 1:5
03/05 20:30 18. kolo Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 4:3
03/05 19:00 18. kolo C.F. Relax FC Habrůvka 2:1
02/05 20:30 18. kolo TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B" 3:2
02/05 19:00 18. kolo TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno 2:4
01/05 19:30 18. kolo Royal Flush FC Rebels 2:0
26/04 21:00 17. kolo FC Fénix Brno Rebešovice 5:4
24/04 20:30 17. kolo Estudiantes C.F. Beers United 2:5
24/04 19:00 17. kolo FC Spitfire TJ Rotor Magenta 0:1
19/04 20:00 11. kolo Sparta Victorias secret 2:0
18/04 19:00 16. kolo FCC František Vláčil FC Poutník 1552 0:3
18/04 18:00 13. kolo Hradišťská škola FC Cokoliv 5:3
17/04 21:00 9. kolo Racek MANteam Victorias secret 2:5
17/04 20:00 11. kolo FC Premrhané talenty Gottwaldoff 4:0
17/04 19:00 16. kolo Renfus Team Impérium 1:4
17/04 18:00 13. kolo Paralympiakos Drtiči 3:1
12/04 20:30 15. kolo FC Rebels MK Slatina Brno 2:3
12/04 19:00 12. kolo AC Bukkake Ninjas Boca Juniors 0:3
05/04 20:30 14. kolo TJ Rotor Magenta FC Erekce 1:11
05/04 19:00 14. kolo MK Slatina Brno FC Kalinka Bohunice 7:0
04/04 18:00 11. kolo Beskyd Boyz Ad-hoc 0:7
15/11 19:30 11. kolo TJ BARAN AMENINA 08 2:3
30/10 21:00 6. kolo FP Slavoj slivovice Hradišťská škola 1:7
30/10 20:00 6. kolo FC Protest Lazio fakultas 3:0
30/10 19:00 6. kolo Sebranka Gottwaldoff 1:3
30/10 18:00 6. kolo AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou 3:0
26/10 20:30 8. kolo Estudiantes C.F. F.C. Bohunice 1:2
26/10 19:00 8. kolo AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" 1:1
25/10 21:00 5. kolo Pozdní sběr RBSS 1:7
25/10 19:00 8. kolo The Reds FCC František Vláčil 0:8
25/10 18:00 5. kolo ALL - STARS Valašští dřeváci 6:1
23/10 18:45 8. kolo Dynamo Haná FC Dvorska 2:5
16/10 20:30 7. kolo FC Rebels Bitches 2:2
16/10 19:00 4. kolo Fellaz Brno Invia 1:3
16/10 18:00 4. kolo Patriots Brno FK Bez nás nezačnou 0:3
09/10 19:30 6. kolo Šenk okna Raiders FC Poutník 1552 2:2
02/10 21:00 5. kolo FC Zebra Amazing FC 3:2
01/06 21:00 21. kolo Knihovnicka.cz FC Coco Aradza 6:2
01/06 19:30 19. kolo FC IQRS Internacional KMK Dynamo Brno "B" 2:1
29/05 20:30 20. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 2:2
29/05 19:00 20. kolo Leram Vyšší princip 4:2
25/05 21:00 19. kolo FC Fénix Brno The Reds 1:5
24/05 20:00 21. kolo RBSS FC Premrhané talenty 1:0
24/05 19:00 21. kolo Valašští dřeváci Victorias secret 0:2
24/05 18:00 21. kolo Derniéra C.F. FC Literpool 1:2
23/05 17:30 12. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 1:1
22/05 21:00 21. kolo UniStars Brno FC Protest 1:3
22/05 20:00 21. kolo Boca Juniors Paralympiakos 5:1
22/05 19:00 12. kolo Proklatě dobrý kuřata SK Líšeň 5:0
18/05 20:30 18. kolo Vyšší princip Nedeka Brno 16:1
16/05 20:30 18. kolo FCC František Vláčil Beers United 4:2
11/05 21:00 17. kolo FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 3:3
10/05 18:00 19. kolo Sparta FC Premrhané talenty 4:3
09/05 21:00 17. kolo Sport Centrum Srbská Werbedesign Brno 6:2
02/05 17:30 9. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 0:4
01/05 21:00 16. kolo Estudiantes C.F. FC Fénix Brno 1:2
25/04 20:30 15. kolo SK Retro Brno RKM Tripoli Brno 0:9
25/04 18:00 17. kolo K.S.N. FK Tatran Kedluben 1:1
24/04 18:00 15. kolo Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 3:0
20/04 21:00 14. kolo Impérium Autobazar Šerý 3:5
19/04 21:00 13. kolo FC IQRS Internacional Krýglsmarine 1:2
18/04 21:00 16. kolo FK Tatran Kedluben Derniéra C.F. 2:2
18/04 20:00 16. kolo Impérium K.S.N. 6:1
18/04 19:00 16. kolo Lazio Rum AC Bukkake Ninjas 1:7
18/04 18:00 16. kolo Pozdní sběr FC Literpool 3:1
10/04 19:00 15. kolo Victorias secret Paralympiakos 1:3
10/04 18:00 15. kolo Ad-hoc Lazio fakultas 0:5
04/04 19:30 12. kolo Moravia Brno FC Rom Star 4:4
03/04 18:45 12. kolo F.C. Bohunice FC Fénix Brno 4:3
21/03 21:00 12. kolo FP Slavoj slivovice RBSS 2:2
21/03 20:00 12. kolo Valašští dřeváci Ad-hoc 6:0
21/03 19:00 12. kolo AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou 0:4
21/03 18:00 12. kolo Boca Juniors Racek MANteam 1:2
14/03 20:00 11. kolo Valašští dřeváci Racek MANteam 3:7
14/03 19:00 11. kolo Sparta RBSS 2:7
14/03 18:00 11. kolo Valašský oddíl Agrostroj 2:4
08/03 21:00 10. kolo RBSS Sebranka 7:0
08/03 20:00 10. kolo Paralympiakos Boca Juniors 4:2
08/03 19:00 10. kolo Victorias secret Valašští dřeváci 5:0
08/03 18:00 10. kolo Univerzita obrany FC Sparta 2:2
16/11 21:00 6. kolo Univerzita obrany FC FC Protest 6:4
16/11 20:00 6. kolo FK Tatran Kedluben K.S.N. 2:1
16/11 19:00 1. kolo Chết Này Derniéra C.F. 3:3
15/11 21:00 8. kolo The Invincibles FC Protest 3:3
15/11 20:00 8. kolo FC Premrhané talenty Sparta 1:5
15/11 19:00 8. kolo FC Big Test Icicles Chết Này 1:9
15/11 18:00 8. kolo Univerzita obrany FC Stredoslováci 7:1
08/11 21:00 7. kolo UniStars Brno Univerzita obrany FC 1:0
08/11 19:20 11. kolo SeaComp C.F. Relax 2:2
08/11 18:00 7. kolo Ad-hoc Victorias secret 0:10
07/11 21:00 7. kolo AC Bukkake Ninjas Pobrežie liehoviny 0:2
07/11 20:00 7. kolo Sebranka FC Premrhané talenty 1:6
31/10 20:40 10. kolo Výtahy SHS The Reds "B" 6:1
31/10 19:20 10. kolo The Reds Rebešovice 2:2
31/10 18:00 6. kolo FP Slavoj slivovice Sebranka 4:3
26/10 16:30 9. kolo FC Habrůvka FC DM Podlahy 5:1
25/10 20:30 9. kolo Nedeka Brno Werbedesign Brno 1:14
17/10 21:00 4. kolo Lazio fakultas Ad-hoc 3:2
17/10 20:00 4. kolo Valašský oddíl Kofi-Kofi 9:3
17/10 19:00 4. kolo Sparta Stredoslováci 5:0
17/10 18:00 4. kolo Lazio Rum FK Bez nás nezačnou 0:1
11/10 21:00 3. kolo UniStars Brno Sparta 1:3
11/10 19:20 7. kolo Blizzards Krýglsmarine 3:1
11/10 18:00 3. kolo FC Literpool Valašský oddíl 1:10
10/10 21:00 3. kolo Chết Này Impérium 1:2
10/10 19:20 2. kolo FCC František Vláčil F.C. Bohunice 1:2
10/10 18:00 3. kolo FK Bez nás nezačnou Boca Juniors 2:3
05/10 21:00 6. kolo Amazing FC FC Habrůvka 3:2
05/10 19:30 6. kolo C.F. Relax FC Dvorska 4:2
03/10 20:30 6. kolo Leram Autobazar Šerý 1:1
03/10 19:00 6. kolo Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 4:1
06/06 20:30 21. kolo Nedeka Brno SK Retro Brno 1:14
01/06 19:30 23. kolo Amazing FC Knihovnicka.cz 4:2
31/05 18:45 23. kolo FC Poutník 1552 Division-KH 7:4
30/05 18:45 20. kolo FC Dark Reunion Nedeka Brno 3:1
25/05 20:40 22. kolo Colgate Team S.B.S. Bástr 3:4
25/05 19:20 22. kolo Výtahy SHS Renfus Team 0:4
24/05 20:30 19. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 4:7
24/05 19:00 19. kolo Auto Šerý RKM Tripoli Brno 1:12
23/05 18:15 19. kolo Fischer Cafe Cordoba 06 "B" 1:1
19/05 20:00 18. kolo Leram The Reds 8:5
17/05 19:20 21. kolo SeaComp FC Rom Star 2:2
16/05 21:00 21. kolo S.B.S. Bástr FC Kalinka Bohunice 7:2
12/05 21:00 20. kolo Knihovnicka.cz Výtahy SHS 6:2
12/05 19:00 20. kolo Amazing FC FC Spodek Bohunice 8:1
05/05 21:00 13. kolo Lazio Rum Masaryk I.F. Club "B" 0:4
05/05 20:00 13. kolo Paralympiakos Chết Này 0:12
05/05 19:00 15. kolo Bagattino Namlsaní cukráři 0:5
03/05 21:00 22. kolo Sebranka FC Literpool 10:5
03/05 20:00 18. kolo UniStars Brno Masaryk I.F. Club "B" 2:3
03/05 19:00 18. kolo Pozdní sběr Paralympiakos 4:2
03/05 18:00 20. kolo Fanoušci sport. studií Pobrežie liehoviny 1:2
27/04 21:00 20. kolo FC Kravaťáci Namlsaní cukráři 3:5
27/04 20:00 21. kolo Impérium Fanoušci sport. studií 4:1
26/04 17:30 1. kolo ABB Sport Centrum Srbská 1:5
25/04 20:30 15. kolo Gioia Brno Impérium 5:1
25/04 19:00 26. kolo Knihovnicka.cz Dynamo Haná 1:7
20/04 19:00 17. kolo FC Spodek Bohunice Knihovnicka.cz 6:5
18/04 21:00 16. kolo Valašský oddíl FK Tatran Kedluben 2:1
18/04 20:00 16. kolo Chết Này Derniéra C.F. 2:3
18/04 19:00 12. kolo Bagattino Ad-hoc 5:2
14/04 20:40 13. kolo The Reds Vyšší princip 3:2
14/04 19:20 10. kolo Baronky SK Líšeň 1:1
12/04 21:00 18. kolo FC Kravaťáci Bagattino 1:5
12/04 20:00 15. kolo FK Tatran Kedluben UniStars Brno 1:6
12/04 19:00 15. kolo FC Big Test Icicles Sparta 4:1
05/04 21:00 15. kolo FC Zebra Colgate Team 0:0
04/04 19:20 15. kolo Výtahy SHS Amazing FC 1:8
30/03 21:00 13. kolo Valašský oddíl UniStars Brno 4:2
30/03 20:00 13. kolo Pozdní sběr FC Premrhané talenty 2:2
30/03 19:00 16. kolo Pobrežie liehoviny FC Kravaťáci 8:1
21/03 21:00 14. kolo Impérium Bagattino 2:1
21/03 20:00 12. kolo Victorias secret Valašský oddíl 1:3
21/03 19:00 12. kolo Paralympiakos FC Big Test Icicles 3:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382