BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Kožnar Roman
Licence: D

Zapsán od: 16.03.2016
Celkový počet odpískaných zápasů: 187
Celkový počet udělených karet: 192 185 7

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
20/11 19:30 12. kolo AMENINA 08 TJ Leftovers 6:2
19/11 18:45 12. kolo FC Kalinka Bohunice FC Rebels 4:3
13/11 21:00 11. kolo Impérium FC Zebra 1:1
08/11 21:00 7. kolo Patriots Brno Sebranka 2:7
08/11 19:00 10. kolo FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 2:3
08/11 18:00 7. kolo RBSS Valašští dřeváci 1:0
07/11 20:30 10. kolo Colgate Team FC Rebels 0:4
07/11 19:00 10. kolo Výtahy SHS SeaComp 1:3
07/11 18:00 7. kolo Sparta FK Tatran Kedluben 0:0
02/11 19:00 9. kolo FC Rebels C.F. Relax "B" 2:2
01/11 20:30 9. kolo FC Tiki-Taka Brno FC Jaguars Brno 0:4
01/11 19:00 9. kolo Renfus Team Výtahy SHS 9:0
01/11 18:00 6. kolo Ad-hoc Tak určitě 0:2
22/10 20:30 8. kolo TJ Leftovers Royal Flush "B" 2:6
22/10 19:00 8. kolo C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 3:3
16/10 21:00 7. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 6:1
09/10 20:30 6. kolo FC IQRS Internacional FC Jaguars Brno 2:9
09/10 19:00 3. kolo Lazio fakultas RBSS 0:2
09/10 18:00 3. kolo Impérium Fellaz Brno 8:0
05/10 19:00 5. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 0:3
04/10 21:00 2. kolo Victorias secret Racek MANteam 6:0
04/10 20:00 2. kolo Univerzita obrany FC IBM Brno FC 7:0
04/10 19:00 2. kolo Stredoslováci Impérium 0:7
04/10 18:00 2. kolo AC Bukkake Ninjas Agrostroj 0:6
22/09 17:30 4. kolo FC Erekce FC IQRS Internacional 2:1
15/09 17:45 3. kolo FC Dvorska Rebešovice 1:1
14/09 20:30 2. kolo TJ Leftovers FC Jaguars Brno 1:0
14/09 19:00 2. kolo Bitches Blizzards 4:0
12/09 20:30 2. kolo FC IQRS Internacional TJ Rotor Magenta 1:3
12/09 18:30 2. kolo The Reds Dynamo Haná 2:4
07/09 21:00 1. kolo FC Jaguars Brno TJ BARAN 2:0
07/09 18:15 1. kolo FC Dvorska FCC František Vláčil 3:0
04/09 20:30 2. kolo MK Slatina Brno FC Rebels 1:4
04/09 18:15 1. kolo Cordoba 06 "B" The Reds 1:3
14/06 20:30 22. kolo FCC František Vláčil FC Fénix Brno 4:0
12/06 21:00 22. kolo S.B.S. Bástr FC Zebra 0:5
08/06 20:30 20. kolo KMK Dynamo Brno "B" Blizzards 2:2
08/06 19:00 14. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 7:2
06/06 19:00 20. kolo Krýglsmarine FC IQRS Internacional 1:1
05/06 18:45 21. kolo F.C. Bohunice Beers United 4:7
31/05 21:00 22. kolo Pobrežie liehoviny Lazio fakultas 3:2
31/05 20:00 22. kolo Pozdní sběr FK Tatran Kedluben 4:3
31/05 19:00 22. kolo Racek MANteam Valašští dřeváci 0:5
31/05 18:00 22. kolo FC Big Test Icicles Impérium 3:7
30/05 20:30 19. kolo Bitches Krýglsmarine 1:1
29/05 21:00 20. kolo Estudiantes C.F. Dynamo Haná 3:3
29/05 19:00 20. kolo Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil 0:1
24/05 19:00 18. kolo FC Rebels Blizzards 1:3
23/05 21:00 17. kolo Ad-hoc Paralympiakos 0:5
23/05 20:00 19. kolo FK Bez nás nezačnou Victorias secret 1:4
23/05 19:00 18. kolo Krýglsmarine Top4Football 6:8
23/05 18:00 21. kolo Sparta Univerzita obrany FC 5:16
22/05 19:30 12. kolo KMK Dynamo Brno Čechie Zastávka 0:3
22/05 17:15 19. kolo Cordoba 06 "B" Beers United 3:0
21/05 19:30 19. kolo Mediální mrchy The Reds "B" 3:0
18/05 20:30 17. kolo Bitches FC Spitfire 15:2
18/05 19:00 11. kolo Baronky Proklatě dobrý kuřata 0:6
11/05 21:00 19. kolo Kofi-Kofi FC Literpool 1:4
11/05 20:00 19. kolo UniStars RBSS 1:3
11/05 19:00 19. kolo K.S.N. Agrostroj 2:10
11/05 18:00 19. kolo Derniéra C.F. Pozdní sběr 3:0
09/05 21:00 13. kolo FC Protest Sparta 4:2
09/05 20:00 17. kolo Valašští dřeváci Lazio Rum 5:2
09/05 19:00 16. kolo Blizzards FC IQRS Internacional 6:0
09/05 18:00 19. kolo Stredoslováci Univerzita obrany FC 3:13
07/05 15:30 22. kolo FC Habrůvka Orel Obřany 0:8
07/05 15:00 20. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny 0:0
07/05 14:30 21. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 1:6
07/05 14:00 19. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 2:0
07/05 13:30 18. kolo Sokol Telnice "B" Orel Obřany 0:6
07/05 13:00 18. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 4:0
24/04 21:00 17. kolo FC Literpool FC Big Test Icicles 1:4
24/04 20:00 17. kolo AC Bukkake Ninjas Lazio fakultas 3:0
24/04 19:00 17. kolo Chết Này Agrostroj 2:4
20/04 21:00 16. kolo Pobrežie liehoviny Ad-hoc 1:1
20/04 20:00 16. kolo Univerzita obrany FC The Invincibles 2:2
20/04 19:00 16. kolo Sparta Sebranka 5:0
20/04 18:00 12. kolo Derniéra C.F. Chết Này 0:2
11/04 21:00 15. kolo Stredoslováci Sparta 2:2
11/04 20:00 15. kolo FC Literpool Agrostroj 1:7
11/04 19:00 15. kolo RBSS Univerzita obrany FC 3:0
11/04 18:00 16. kolo Tak určitě FC Protest 1:3
04/04 21:00 14. kolo Tak určitě RBSS 1:1
04/04 20:00 14. kolo FC Premrhané talenty The Invincibles 3:2
04/04 19:00 14. kolo Valašští dřeváci AC Bukkake Ninjas 2:1
04/04 18:00 14. kolo Lazio Rum Ad-hoc 1:2
03/04 20:00 14. kolo Impérium Chết Này 0:5
28/03 21:00 13. kolo FK Bez nás nezačnou Valašští dřeváci 5:1
28/03 20:00 13. kolo FC Big Test Icicles Valašský oddíl 2:2
28/03 19:00 13. kolo Sebranka RBSS 1:9
28/03 18:00 13. kolo Racek MANteam Lazio Rum 1:3
21/03 18:00 12. kolo FC Premrhané talenty Univerzita obrany FC 2:4
20/03 20:00 12. kolo K.S.N. Kofi-Kofi 4:1
20/03 19:00 12. kolo Impérium FC Literpool 5:0
20/03 18:00 12. kolo Lazio Rum Victorias secret 1:4
07/03 21:00 10. kolo Racek MANteam AC Bukkake Ninjas 12:3
07/03 20:00 10. kolo Pobrežie liehoviny Lazio Rum 4:1
07/03 19:00 10. kolo FC Big Test Icicles K.S.N. 3:5
07/03 18:00 10. kolo Agrostroj FK Tatran Kedluben 4:1
23/11 18:45 9. kolo Dynamo Haná Estudiantes C.F. 0:1
22/11 21:00 9. kolo Sebranka Univerzita obrany FC 2:4
22/11 20:00 9. kolo UniStars The Invincibles 1:1
22/11 19:00 9. kolo Impérium FC Literpool 13:0
22/11 18:00 9. kolo FK Tatran Kedluben Valašský oddíl 2:0
21/11 21:00 9. kolo FP Slavoj slivovice FC Premrhané talenty 0:0
21/11 20:00 9. kolo Derniéra C.F. FC Big Test Icicles 4:4
21/11 19:00 9. kolo Lazio Rum Lazio fakultas 1:1
21/11 18:00 9. kolo AC Bukkake Ninjas Victorias secret 0:6
15/11 21:00 10. kolo KMK Dynamo Brno "B" Krýglsmarine 11:2
14/11 21:00 8. kolo Lazio fakultas Boca Juniors 3:2
14/11 20:00 8. kolo Victorias secret FK Bez nás nezačnou 0:0
14/11 19:00 8. kolo Pozdní sběr Derniéra C.F. 1:2
07/11 19:00 7. kolo Stredoslováci Tak určitě 1:3
07/11 18:00 7. kolo Derniéra C.F. Agrostroj 1:5
04/11 19:00 11. kolo Rebešovice Beers United 0:0
01/11 21:00 6. kolo Tak určitě UniStars 2:3
01/11 20:00 6. kolo Pozdní sběr Kofi-Kofi 4:1
01/11 19:00 5. kolo K.S.N. Impérium 1:3
20/10 19:20 6. kolo Proklatě dobrý kuřata SK Líšeň juniorky 12:0
18/10 21:00 4. kolo Boca Juniors AC Bukkake Ninjas 2:0
18/10 19:20 8. kolo Blizzards Bitches 1:3
18/10 18:00 4. kolo Agrostroj FC Literpool 10:0
17/10 17:00 6. kolo Sport Centrum Srbská SK Líšeň 6:3
16/10 16:00 4. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 5:0
16/10 15:30 8. kolo Sokol Křtiny FC Habrůvka 5:0
16/10 15:00 7. kolo Sokol Telnice "B" FC Rom Star 2:1
16/10 14:30 7. kolo Sokol Křtiny Orel Obřany 0:13
16/10 14:00 6. kolo FK Ořechov Sokol Křtiny 18:0
16/10 13:30 5. kolo Sokol Křtiny FC Rom Star 1:9
16/10 13:00 5. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 4:0
12/10 21:00 7. kolo FC Rebels KMK Dynamo Brno "B" 3:0
12/10 19:30 7. kolo Mediální mrchy SeaComp 5:3
09/10 18:00 7. kolo Palermo Renfus Team 1:2
08/10 17:00 7. kolo FC Rom Star Division-KH 7:2
03/10 19:30 4. kolo KMK Dynamo Brno SK Líšeň juniorky 6:2
02/10 21:00 6. kolo KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 8:0
28/09 21:00 1. kolo Univerzita obrany FC FC Premrhané talenty 2:2
28/09 20:00 1. kolo Racek MANteam Boca Juniors 1:4
28/09 19:00 1. kolo UniStars Stredoslováci 3:2
28/09 18:00 1. kolo Ad-hoc Valašští dřeváci 2:0
26/09 18:45 5. kolo Beers United KMK Dynamo Brno 2:4
25/09 18:45 5. kolo FC Kalinka Bohunice Colgate Team 1:7
22/09 18:45 4. kolo Dynamo Haná FC Fénix Brno 3:0
21/09 19:30 4. kolo FC Rebels Blizzards 1:2
19/09 20:30 2. kolo SK Líšeň KMK Dynamo Brno 1:4
19/09 19:30 2. kolo SK Líšeň juniorky Baronky 2:4
16/09 19:15 3. kolo FC Poutník 1552 Knihovnicka.cz 7:0
16/09 18:00 4. kolo KMK Dynamo Brno "B" Bitches 0:7
15/09 21:00 3. kolo FC Fénix Brno Corinto Blues 5:1
08/09 18:45 2. kolo Dynamo Haná Beers United 6:2
01/09 18:45 1. kolo Beers United Corinto Blues 6:2
30/08 20:30 1. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 12:1
28/08 19:00 1. kolo C.F. Relax "B" S.B.S. Bástr 1:2
16/06 19:30 25. kolo UniStars Brno Moravia Brno 9:2
14/06 20:30 25. kolo FC DM Podlahy Mediální mrchy 1:10
13/06 18:45 25. kolo Dynamo Haná Renfus Team 6:0
11/06 20:00 25. kolo Royal Flush FC Dvorska 1:7
08/06 19:30 5. kolo SK Retro Brno Sport Centrum Srbská 0:3
06/06 20:40 24. kolo FCC František Vláčil Dynamo Haná 0:0
05/06 19:20 24. kolo The Reds "B" UniStars Brno 0:3
02/06 20:40 20. kolo The Reds Beers United 3:6
31/05 19:00 13. kolo SK Líšeň Nemakej.cz 4:0
30/05 21:00 23. kolo S.B.S. Bástr FC Zebra 4:2
22/05 20:30 19. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 7:1
22/05 18:00 22. kolo FC Rom Star FC Dvorska 4:12
13/05 20:30 20. kolo FC Zebra FC Dvorska 4:11
13/05 19:15 21. kolo FC Poutník 1552 Colgate Team 6:2
10/05 20:00 11. kolo UniStars Victorias secret 3:6
03/05 21:00 22. kolo Ad-hoc Impérium 1:8
03/05 20:00 18. kolo Valašský oddíl Šamani mieru 3:6
03/05 19:00 18. kolo Sparta BJ SeaMen 6:0
28/04 18:45 18. kolo Moravia Brno FCC František Vláčil 0:3
25/04 19:30 12. kolo KMK Dynamo Brno SK Líšeň 3:0
20/04 21:00 16. kolo ASN Praetors Brno Masaryk I.F. Club "B" 0:10
20/04 20:00 16. kolo FC Premrhané talenty FC Big Test Icicles 3:4
20/04 19:00 20. kolo Sebranka Impérium 0:6
19/04 18:45 11. kolo Juniorka Kohoutovice "B" KMK Dynamo Brno 0:5
18/04 21:00 16. kolo TJ Sokol Plán B The Invincibles 1:15
18/04 20:00 16. kolo Pozdní sběr Boca Juniors 5:5
18/04 19:00 19. kolo FC Literpool FC Kravaťáci 5:0
15/04 19:30 16. kolo Knihovnicka.cz C.F. Relax 3:4
15/04 18:30 11. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 1:2
08/04 18:00 16. kolo Palermo SeaComp 0:6
03/04 20:00 15. kolo Mediální mrchy The Reds "B" 1:2
22/03 21:00 15. kolo FC Literpool Pobrežie liehoviny 0:9
22/03 20:00 12. kolo ASN Praetors Brno The Invincibles 4:6
22/03 19:00 12. kolo BJ SeaMen Derniéra C.F. 5:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382