BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Rodina Robert
Licence: C

Zapsán od: 28.09.2017
Celkový počet odpískaných zápasů: 122
Celkový počet udělených karet: 102 91 11

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
12/11 20:45 11. kolo Sport Centrum Srbská CZ People Srbská
19/11 19:00 12. kolo Bitches TJ BARAN Lužánky
19/11 20:15 4. kolo The Invincibles Pobrežie liehoviny Lužánky
21/11 20:00 12. kolo Estudiantes C.F. "B" PKV Stars Obřany
27/11 19:00 13. kolo SeaComp Cordoba 06 "B" Lužánky
27/11 20:15 13. kolo The Reds "B" Beers United Lužánky

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
05/11 20:15 10. kolo The Reds BKMK Topshoes.cz 1:1
05/11 19:00 10. kolo Bitches SeaComp "B" 5:3
05/11 18:00 6. kolo Dopijem a pudem Hertha Zevlín 0:3
29/10 20:15 9. kolo SeaComp "B" Sokol Křtiny 3:3
29/10 19:00 9. kolo RTG Fraktury Bitches 10:5
24/10 19:30 6. kolo Kobry Brno - SK Slatina Proklatě dobrý kuřata 0:14
23/10 20:00 8. kolo Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno 3:3
16/10 20:45 3. kolo FC Cokoliv AC Sudety 1988 2:8
16/10 19:30 7. kolo Mediální mrchy UniStars Brno 2:0
14/10 19:30 5. kolo FC Seňoritky Černá Hora KMK Dynamo Brno 9:1
10/10 20:00 6. kolo Estudiantes C.F. "B" FC Pardálové 1:3
08/10 20:45 6. kolo Sparta FC Rebels 4:2
08/10 19:30 4. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 5:3
25/09 20:00 4. kolo Estudiantes C.F. "B" FC Čočky 2:4
24/09 19:30 2. kolo Kobry Brno - SK Slatina FC Seňoritky Černá Hora 0:8
10/09 20:15 2. kolo Royal Flush FCC František Vláčil 4:0
05/09 20:00 1. kolo Estudiantes C.F. "B" SK Jinačovice 5:2
06/06 19:30 24. kolo Rebešovice UniStars Brno 2:5
03/06 19:30 26. kolo Rebešovice C.F. Relax 7:0
22/05 20:45 22. kolo Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners 4:3
22/05 19:30 22. kolo C.F. Relax Impérium 1:1
21/05 19:00 26. kolo FC Spitfire TJ Rotor Magenta 5:4
14/05 21:00 14. kolo FC Protest Sparta 4:4
14/05 20:00 16. kolo Goal Diggers Tykadla 0:10
14/05 19:00 14. kolo Drtiči Pozdní sběr 5:0
14/05 18:00 14. kolo FK Bez nás nezačnou Paralympiakos 6:2
13/05 19:00 21. kolo Palermo FC Tiki-Taka Brno 2:4
09/05 19:00 20. kolo Rebešovice Hooftrimmer Gunners 3:7
07/05 20:15 13. kolo Cordoba 06 Beers United 6:2
03/05 18:45 19. kolo FC Habrůvka Bitches 6:3
02/05 20:30 19. kolo FC Rebels SeaComp 1:3
02/05 19:30 10. kolo Nemakej.cz Sport Centrum Srbská 2:3
02/05 18:00 14. kolo Ad-hoc Lover Boyz FC 3:4
23/04 20:30 17. kolo Goal Diggers Hertha Zevlín 1:7
23/04 19:30 9. kolo Nemakej.cz FC Seňoritky Černá Hora 0:1
23/04 18:00 13. kolo Patriots Brno Tykadla 0:5
17/04 20:45 18. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Erekce 2:1
17/04 19:30 10. kolo RKM Tripoli Brno The Reds 1:8
15/04 19:00 25. kolo Palermo Moravia Brno 3:14
12/04 19:15 17. kolo FC Pivnice u Čápa Royal Flush 2:5
09/04 20:15 16. kolo TJ BARAN FC Jaguars Brno 2:3
27/03 19:00 14. kolo The Reds "B" C.F. Relax "B" 6:3
27/03 18:00 11. kolo Patriots Brno Hertha Zevlín 5:3
29/11 19:00 13. kolo PKV Stars Moravia Brno 2:2
29/11 18:00 9. kolo Stredoslováci Dopijem a pudem 1:4
28/11 21:00 13. kolo TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" 0:10
28/11 19:30 13. kolo Mediální mrchy CZ People 1:4
06/11 20:00 4. kolo Drtiči Lazio fakultas 6:3
06/11 19:00 10. kolo CZ People Hooftrimmer Gunners 7:1
05/11 20:30 9. kolo Vyšší princip KMK Dynamo Brno 6:1
05/11 19:00 10. kolo The Reds "B" Royal Flush 0:10
25/10 19:30 8. kolo Colgate Team FC Habrůvka 1:0
23/10 18:00 3. kolo Dopijem a pudem Ad-hoc 5:1
18/10 18:45 7. kolo FC Habrůvka C.F. Relax "B" 0:1
17/10 19:30 7. kolo FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 1:0
11/10 18:45 6. kolo Beers United The Reds 1:1
05/10 18:00 5. kolo KMK Dynamo Brno "B" Royal Flush "B" 3:4
05/10 16:45 5. kolo FC Pivnice u Čápa SeaComp 4:7
01/10 18:45 5. kolo Dynamo Haná CZ Spieler Brno 0:12
25/09 20:30 4. kolo FC Spitfire Hooftrimmer Gunners "B" 2:2
25/09 19:00 4. kolo MK Slatina Brno FC Rebels 6:3
24/09 21:00 4. kolo Royal Flush "B" FC Zebra 1:3
24/09 19:30 4. kolo Vyšší princip Dynamo Haná 13:2
19/09 19:30 3. kolo FC Jaguars Brno TJ BARAN 5:0
17/09 21:00 3. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 1:3
06/09 19:30 1. kolo Colgate Team SeaComp 0:3
04/09 19:00 1. kolo Palermo PKV Stars 1:1
20/06 19:00 25. kolo SeaComp C.F. Relax 2:1
18/06 20:30 25. kolo FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 4:1
18/06 19:00 25. kolo Renfus Team FC DM Podlahy 2:3
08/06 18:00 23. kolo FC Kalinka Bohunice Division-KH 2:2
06/06 19:00 23. kolo Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil 4:2
04/06 20:30 23. kolo Rebešovice The Reds 2:9
04/06 19:00 23. kolo Hooftrimmer Gunners FC Zebra 8:1
01/06 18:00 23. kolo Palermo FC Erekce 1:8
28/05 21:00 22. kolo Amazing FC Mediální mrchy 8:3
28/05 19:30 22. kolo FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" 5:3
21/05 18:45 21. kolo F.C. Bohunice Estudiantes C.F. 0:5
18/05 18:30 21. kolo FC Dvorska Dynamo Haná 5:5
11/05 19:15 19. kolo FC Zebra C.F. Relax 2:7
11/05 18:00 20. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ Rotor Magenta 9:4
04/05 19:15 19. kolo FC Poutník 1552 Šenk okna Raiders 3:8
04/05 18:00 19. kolo Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:5
20/04 19:15 17. kolo FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno 0:3
20/04 18:00 17. kolo Impérium SeaComp 1:3
16/04 18:45 16. kolo Beers United Dynamo Haná 1:2
13/04 18:00 16. kolo TJ Sokol Březina FC Erekce 3:3
10/04 20:30 15. kolo FC Spitfire TJ BARAN 1:4
10/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná The Reds 5:1
05/04 18:15 14. kolo Royal Flush C.F. Relax "B" 5:1
03/04 19:00 14. kolo TJ BARAN FC Jaguars Brno 2:3
04/12 18:45 13. kolo Moravia Brno Colgate Team 1:3
29/11 19:00 13. kolo Výtahy SHS Amazing FC 0:4
28/11 20:30 13. kolo TJ Leftovers FC Erekce 0:0
28/11 19:00 13. kolo The Reds Beers United 1:7
23/11 18:45 12. kolo Beers United Šenk okna Raiders 4:4
14/11 17:15 11. kolo FC Pivnice u Čápa Bitches 2:8
12/11 10:00 7. kolo FC Dvorska Cordoba 06 "B" 2:0
09/11 19:00 10. kolo AMENINA 08 Royal Flush "B" 4:0
07/11 19:00 10. kolo Čechie Zastávka Nemakej.cz 2:3
01/11 16:45 9. kolo FC Pivnice u Čápa Royal Flush 4:2
27/10 20:30 8. kolo FC Zebra FC Habrůvka 1:5
27/10 19:15 9. kolo SeaComp The Reds "B" 0:2
26/10 21:00 8. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 1:1
23/10 19:00 8. kolo BKMK Werbedesign Cordoba 06 3:3
19/10 19:00 7. kolo MK Slatina Brno Royal Flush 2:1
17/10 17:15 7. kolo FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 4:3
15/10 20:00 7. kolo Vyšší princip Cordoba 06 2:2
13/10 21:00 7. kolo FC Zebra FC DM Podlahy 2:7
13/10 19:45 7. kolo FC Poutník 1552 The Reds 5:2
13/10 18:00 7. kolo Impérium Amazing FC 2:2
06/10 17:00 3. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 0:5
05/10 21:00 5. kolo FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 1:7
05/10 19:00 5. kolo MK Slatina Brno Moravia Brno 1:1
03/10 17:15 5. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN 2:3

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382