BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Krempaský Radim
Licence: D

Zapsán od: 30.03.2018
Celkový počet odpískaných zápasů: 83
Celkový počet udělených karet: 96 92 4

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
22/09 16:00 4. kolo SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka
28/09 20:15 5. kolo FC Rom Star FC Zebra Lužánky

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
18/09 19:30 3. kolo FC Erekce FC Dvorska 1:4
13/09 19:30 3. kolo FC Kalinka Bohunice SK Jinačovice 2:3
12/09 21:00 2. kolo Sparta CZ Spieler Brno "B" 3:8
12/09 19:30 2. kolo FC Erekce Bitches 3:2
10/09 18:45 2. kolo Dynamo Haná The Reds "B" 6:1
08/09 16:00 2. kolo SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 8:2
01/09 20:00 1. kolo Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" 3:2
30/08 20:45 1. kolo FC Kalinka Bohunice PKV Stars 1:1
09/06 20:30 25. kolo Royal Flush "C" Hooftrimmer Gunners "B" 0:12
04/06 19:00 24. kolo FC Dvorska Los Arbitros "B" 3:1
03/06 21:00 21. kolo Royal Flush "C" TJ Rotor Magenta 6:4
03/06 19:00 23. kolo Cordoba 06 "B" Impérium 1:0
02/06 18:00 17. kolo SK Veselka Moravia Brno 7:0
26/05 20:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Vyšší princip 2:5
21/05 20:45 22. kolo AMENINA 08 Los Arbitros "B" 4:2
20/05 19:30 22. kolo FC Tiki-Taka Brno PKV Stars 3:3
10/05 20:45 21. kolo FC Kalinka Bohunice FC Dvorska 2:6
10/05 19:30 20. kolo SeaComp FC Rom Star 3:5
09/05 19:30 20. kolo C.F. Relax FCC František Vláčil 3:5
05/05 17:30 20. kolo SK Veselka Royal Flush "C" 9:0
02/05 19:30 19. kolo FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B" 1:4
30/04 19:30 19. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN 1:2
29/04 19:30 19. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno 3:2
25/04 19:00 18. kolo Bitches Estudiantes C.F. 2:5
21/04 17:30 18. kolo SK Veselka Palermo 9:0
17/04 20:30 17. kolo PKV Stars SeaComp "B" 0:3
17/04 18:00 12. kolo Tykadla Lover Boyz FC 7:1
16/04 19:30 17. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Pardálové 4:3
10/04 20:45 16. kolo C.F. Relax CZ People 0:8
10/04 19:30 16. kolo AMENINA 08 FC Dvorska 2:1
04/04 18:45 15. kolo Division-KH SeaComp 0:1
01/04 18:45 15. kolo FCC František Vláčil Impérium 2:6
31/03 17:00 15. kolo FC Jaguars Brno Royal Flush "B" 1:1
27/03 19:30 14. kolo TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B" 2:4
25/03 21:00 14. kolo Royal Flush "B" FC Erekce 5:3
25/03 19:30 26. kolo Cordoba 06 "B" UniStars Brno 2:3
02/09 21:00 1. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 7:3
22/06 19:15 25. kolo FC Poutník 1552 F.C. Bohunice 5:0
21/06 21:00 25. kolo FC Fénix Brno FC Dvorska 3:5
21/06 19:00 25. kolo The Reds "B" Amazing FC 5:0
19/06 19:00 20. kolo KMK Dynamo Brno FC Seňoritky Černá Hora 4:4
14/06 20:30 24. kolo FC Spitfire CZ Spieler Brno "B" 1:11
14/06 19:00 24. kolo TJ Rotor Magenta TJ Leftovers 0:5
12/06 17:15 24. kolo FC DM Podlahy Mediální mrchy 4:2
10/06 16:50 11. kolo Sokol Telnice FC Katalánia 5:0
10/06 16:00 12. kolo FC Katalánia Sokol Telnice "B" 0:5
10/06 15:20 16. kolo Orel Obřany Sokol Telnice 0:5
10/06 14:30 10. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 0:4
10/06 13:50 13. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 5:0
10/06 13:00 11. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 0:3
06/06 19:00 23. kolo FC Poutník 1552 Dynamo Haná 2:0
05/06 20:30 23. kolo CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 6:1
29/05 18:45 22. kolo Beers United FCC František Vláčil 2:1
22/05 21:00 18. kolo FC Protest RBSS 3:3
22/05 20:00 18. kolo Boca Juniors Gottwaldoff 9:2
22/05 19:00 18. kolo FP Slavoj slivovice Pozdní sběr 2:6
22/05 18:00 18. kolo AC Bukkake Ninjas Sebranka 1:0
21/05 18:45 21. kolo Moravia Brno Royal Flush 1:4
18/05 19:15 21. kolo FC Poutník 1552 Beers United 3:10
18/05 18:00 21. kolo KMK Dynamo Brno "B" AMENINA 08 0:8
17/05 18:45 20. kolo C.F. Relax "B" Division-KH 2:4
16/05 21:00 12. kolo Stredoslováci Sparta 1:2
16/05 20:00 15. kolo Efsi Downtown Boca Juniors 4:1
16/05 19:00 17. kolo The Invincibles Beskyd Boyz 13:0
11/05 19:00 14. kolo The Reds "B" FC DM Podlahy 0:6
10/05 21:00 19. kolo FC Fénix Brno The Reds 5:1
08/05 20:30 19. kolo FC Tiki-Taka Brno AMENINA 08 2:9
08/05 19:15 14. kolo The Reds Cordoba 06 "B" 4:5
01/05 19:00 14. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 1:1
27/04 18:30 17. kolo FC Dvorska Šenk okna Raiders 5:0
26/04 21:00 9. kolo Impérium Stredoslováci 6:1
26/04 20:00 11. kolo IBM Brno FC Univerzita obrany FC 0:2
26/04 19:00 11. kolo FP Slavoj slivovice Valašští dřeváci 3:3
25/04 21:00 16. kolo Šenk okna Raiders F.C. Bohunice 5:0
18/04 20:00 13. kolo FC Premrhané talenty Sebranka 4:1
18/04 19:00 13. kolo Tak určitě Univerzita obrany FC 2:3
18/04 18:00 13. kolo Lazio fakultas Valašští dřeváci 1:1
16/04 20:00 11. kolo Impérium FK Tatran Kedluben 4:4
16/04 19:00 11. kolo Invia Fellaz Brno 5:3
16/04 18:00 13. kolo Boca Juniors Agrostroj 0:2
09/04 17:00 15. kolo KMK Dynamo Brno "B" TJ Sokol Březina 3:10

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382