Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Koryčanská Ilona
Licence: C

Zapsán od: 27.08.2019
Celkový počet odpískaných zápasů: 49
Celkový počet udělených karet: 25 23 2
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,18

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
10/06 19:30 22. kolo Beers United RTG Fraktury 4:3
07/06 20:00 22. kolo AC Warriors SeaComp "B" 4:1
07/06 18:00 22. kolo FC Erekce MF Nové Vinařství "B" 1:4
20/04 20:45 15. kolo Mediální mrchy SK Veselka 2:7
20/04 19:30 15. kolo FC DM Podlahy MK & VillageS 5:3
07/04 20:30 12. kolo AC Sudety Dopijem a pudem 3:1
07/04 19:15 13. kolo Cordoba 06 "B" Beers United 5:3
06/04 19:00 13. kolo KM-Prona Agrostroj 1:2
25/10 20:30 9. kolo Hooftrimmer Gunners CZ Spieler Brno "B" 2:3
25/10 19:15 1. kolo FC Poutník 1552 Kaša Team 2:0
06/09 20:30 2. kolo Los Arbitros Estudiantes C.F. 2:7
06/09 19:15 2. kolo FC Fénix Brno FC Rebels 2:10
28/06 18:00 11. kolo MK Slatina Brno "B" KM-Prona 3:10
08/10 20:30 6. kolo SeaComp "B" Los Arbitros "B" 1:0
08/10 19:15 6. kolo TJ BARAN Palermo 2:1
08/10 18:00 6. kolo AC Albert Team MK & VillageS 0:8
23/09 20:45 4. kolo MK & VillageS Royal Flush "D" 11:0
23/09 19:30 4. kolo SeaComp Estudiantes C.F. 3:0
15/09 20:45 3. kolo KM-Prona Royal Flush "D" 20:1
15/09 19:30 3. kolo FC Jaguars Brno The Reds "B" 1:7
10/09 20:45 2. kolo FC Wolfgang Brno KM-Prona 3:19
22/07 20:30 20. kolo Bitches KMK Dynamo Brno "B" 2:1
16/07 20:15 19. kolo FC Spitfire Corinto 2:3
09/07 20:15 26. kolo TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno 0:5
22/06 20:45 17. kolo FC Tiki-Taka Brno PKV Stars 5:0
22/06 19:30 17. kolo Sport Centrum Srbská Vyšší princip 4:5
17/06 20:45 26. kolo FC Kalinka Bohunice Palermo 0:5
17/06 19:30 20. kolo SeaComp MK Slatina Brno 1:5
03/06 19:30 24. kolo C.F. Relax FC Zebra 2:8
25/11 19:15 13. kolo MK Slatina Brno FCC František Vláčil 9:0
20/11 20:15 12. kolo FC Pivnice u Čápa RTG Fraktury 4:5
20/11 19:15 8. kolo AC Sudety Majestátné ústřice 5:1
20/11 18:15 8. kolo Stredoslováci Piešťanský slang 0:4
18/11 18:45 12. kolo Dynamo Haná Rebešovice 4:3
13/11 20:45 11. kolo Palermo Estudiantes C.F. "B" 1:4
13/11 19:30 11. kolo FC Tiki-Taka Brno FC Pardálové 3:1
11/11 20:45 7. kolo Gottwaldoff Valašští dřeváci 2:3
11/11 19:30 7. kolo Tykadla Boca Juniors 4:1
04/11 20:30 10. kolo FC Erekce RTG Fraktury 3:10
04/11 19:15 10. kolo Vyšší princip UniStars Brno 9:1
29/10 20:15 9. kolo FC Pardálové TJ Rotor Magenta 2:4
29/10 19:00 9. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Dvorska 8:2
22/10 19:30 6. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 1:4
01/10 20:15 5. kolo Hooftrimmer Gunners "B" Bitches 5:3
01/10 19:00 5. kolo Moravia Brno SK Veselka 1:4
26/09 20:15 1. kolo FC Pardálové Palermo 1:2
26/09 19:00 4. kolo FC Erekce FC Jaguars Brno "B" 5:3
17/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná Beers United 3:1
03/09 19:00 1. kolo Kaša Team RTG Fraktury 1:3

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací