BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Luu David
Licence: B

Zapsán od: 09.05.2020
Celkový počet odpískaných zápasů: 81
Celkový počet udělených karet: 100 95 5
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,09

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
06/06 20:30 22. kolo Cordoba 06 Vyšší princip 6:15
06/06 19:15 20. kolo Agrostroj Vyšší princip 3:10
01/06 19:15 21. kolo Royal Flush "B" FC Zebra 4:0
26/05 19:15 20. kolo Hooftrimmer Gunners "B" Mediální mrchy 2:3
24/05 20:45 20. kolo Royal Flush Šenk okna Reds 7:1
19/05 20:45 19. kolo Royal Flush "C" Sokol Křtiny 5:3
18/05 20:15 18. kolo Bitches FC Jaguars Brno 2:0
18/05 18:30 19. kolo MK Slatina Brno "B" AC Albert Team 8:0
16/05 20:30 19. kolo Vyšší princip Royal Flush 4:3
11/05 19:30 18. kolo FC Rebels Mediální mrchy 2:1
09/05 20:30 18. kolo Cordoba 06 BKMK 5:9
02/05 19:15 17. kolo Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 3:2
28/04 19:30 16. kolo Royal Flush "C" MF Nové Vinařství "B" 4:2
26/04 19:15 16. kolo Los Arbitros "B" FC Tiki-Taka Brno 1:4
21/04 19:30 15. kolo KMK Dynamo Brno Sparta 5:1
20/04 20:30 15. kolo BKMK Vyšší princip 5:2
20/04 19:15 15. kolo Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 8:0
12/04 20:30 14. kolo TJ BARAN AMENINA 08 1:3
12/04 19:15 14. kolo RTG Fraktury Dynamo Haná 4:10
12/04 18:00 14. kolo Sparta Hooftrimmer Gunners "B" 4:4
11/04 20:30 14. kolo Vyšší princip Šenk okna Reds 9:5
06/04 20:30 13. kolo BKMK Sport Centrum Srbská 4:0
06/04 19:15 13. kolo Amazing FC AC Albert Team 11:2
09/11 20:45 11. kolo Vyšší princip Cordoba 06 3:3
09/11 19:30 11. kolo Vamos Amigos AC Albert Team 3:6
03/11 19:30 10. kolo Amazing FC Pathetico CF 6:2
02/11 20:45 10. kolo Cordoba 06 MF Nové Vinařství 6:4
02/11 19:30 10. kolo Royal Flush Agrostroj 2:4
27/10 20:30 7. kolo Hooftrimmer Gunners "B" TJ Sokol Březina 4:6
27/10 19:15 9. kolo FC Poutník 1552 FC Erekce 8:3
26/10 20:45 9. kolo Vyšší princip Agrostroj 3:0
26/10 19:30 9. kolo Pathetico CF AC Albert Team 1:3
13/10 19:15 7. kolo Hooftrimmer Gunners Beers United 4:1
13/10 18:00 7. kolo FC Poutník 1552 Cordoba 06 "C" 3:1
05/10 20:45 6. kolo Vyšší princip Sport Centrum Srbská 5:3
05/10 19:30 6. kolo FC Zebra Hooftrimmer Gunners "B" 3:4
29/09 20:30 1. kolo FC Protest FK Tatran Kedluben 3:6
29/09 19:15 5. kolo Kaša Team SK Jinačovice 2:3
28/09 20:45 5. kolo BKMK Agrostroj 0:3
27/09 20:30 5. kolo KM-Prona Royal Flush 0:9
27/09 19:15 5. kolo FC Poutník 1552 Sokol Křtiny 3:1
22/09 19:30 4. kolo Pathetico CF MFC Srandy "B" 7:10
21/09 20:45 4. kolo Royal Flush Sport Centrum Srbská 8:1
14/09 19:30 3. kolo Hooftrimmer Gunners "B" Sparta 0:6
08/09 19:15 2. kolo C.F. Relax Cordoba 06 "C" 0:5
30/06 19:15 11. kolo FC Zebra TJ Sokol Březina 0:3
28/06 20:45 11. kolo Royal Flush "C" Corinto 6:0
28/06 19:30 11. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Pivnice u Čápa 7:5
24/06 20:30 10. kolo FC Fénix Brno Royal Flush "B" 2:5
24/06 19:15 11. kolo AMENINA 08 SK Veselka 0:6
22/06 19:30 10. kolo AMENINA 08 SK Jinačovice 0:3
15/06 19:30 9. kolo Kaša Team Cordoba 06 "C" 3:0
01/10 20:15 5. kolo FC Pivnice u Čápa AMENINA 08 10:2
01/10 19:15 5. kolo Divoká karta Troubsko 3:1
22/09 20:45 4. kolo Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" 4:4
22/09 19:30 4. kolo AMENINA 08 FC Habrůvka 1:7
17/09 19:30 3. kolo FC Jaguars Brno "B" Royal Flush "C" 1:3
08/09 20:15 2. kolo Mediální mrchy Estudiantes C.F. 3:3
20/07 20:45 17. kolo Los Arbitros "B" TJ Rotor Magenta 5:1
20/07 19:30 13. kolo FC Poutník 1552 Mediální mrchy 5:2
13/07 20:45 19. kolo Los Arbitros "B" PKV Stars 3:0
13/07 19:30 19. kolo FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 2:2
06/07 19:30 20. kolo AMENINA 08 FC Jaguars Brno 0:13
30/06 19:00 19. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Erekce 5:2
29/06 20:45 16. kolo Los Arbitros "B" FCC František Vláčil "B" 4:6
29/06 19:30 16. kolo AMENINA 08 Cordoba 06 "C" 3:5
25/06 19:30 26. kolo Cordoba 06 "C" Royal Flush "B" 9:10
23/06 19:30 18. kolo The Reds "B" Hooftrimmer Gunners 2:4
22/06 20:45 18. kolo AMENINA 08 FC Fénix Brno 3:7
15/06 20:15 14. kolo Vyšší princip Cordoba 06 4:5
15/06 19:00 19. kolo Hooftrimmer Gunners Beers United 1:2
03/06 20:15 21. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:4
03/06 19:00 24. kolo Hooftrimmer Gunners "B" KMK Dynamo Brno "B" 1:8
01/06 19:30 21. kolo FC Poutník 1552 FC DM Podlahy 8:2
28/05 20:45 19. kolo FC Fénix Brno C.F. Relax 12:3
27/05 20:45 16. kolo SeaComp FCC František Vláčil 3:7
25/05 20:15 20. kolo Vyšší princip FC DM Podlahy 5:4
20/05 19:30 22. kolo AMENINA 08 FC Rom Star 3:4
18/05 19:30 19. kolo FC Poutník 1552 CZ People 3:2
13/05 19:30 21. kolo FC Jaguars Brno C.F. Relax 0:1
11/05 19:30 21. kolo Los Arbitros Beers United 1:5

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382