BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Čápek Josef
Licence: D

Zapsán od: 09.05.2020
Celkový počet odpískaných zápasů: 164
Celkový počet udělených karet: 154 152 2
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,05

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
17/11 19:30 8. kolo Corinto FC Poutník 1552 1:5
15/11 19:30 10. kolo FC Habrůvka FC Poutník 1552 9:6
12/11 20:45 10. kolo FC Kalinka Bohunice FC Spitfire 2:5
12/11 18:00 11. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 0:4
11/11 20:00 11. kolo MK & VillageS Cordoba 06 "B" 4:6
10/11 19:30 11. kolo Pathetico CF Blackfield Gems 5:4
09/11 20:30 11. kolo Sparta FC Fénix Brno 9:2
09/11 19:15 11. kolo Impérium Dynamo Haná 3:11
09/11 18:00 11. kolo MF Nové Vinařství "B" FC Erekce 2:3
08/11 20:45 7. kolo Dopijem a pudem AC Sudety 0:3
08/11 19:30 11. kolo Palermo AMENINA 08 3:3
05/11 20:45 11. kolo MFC Srandy "B" FC Kalinka Bohunice 10:3
05/11 19:30 11. kolo FC Tiki-Taka Brno Estudiantes C.F. "B" 1:4
03/11 20:45 10. kolo CZ Spieler Brno "B" Impérium 3:4
03/11 19:30 10. kolo UniStars Brno RTG Fraktury 2:4
02/11 19:30 10. kolo FC Erekce Kaša Team 1:1
01/11 19:30 10. kolo Estudiantes C.F. FC DM Podlahy 3:1
27/10 19:00 9. kolo MK & VillageS RTG Fraktury 8:2
25/10 20:45 5. kolo Pobrežie liehoviny FC Kozlany - Bohdalice 2:4
25/10 18:00 2. kolo FC Seňoritky Černá Hora KMK Dynamo Brno 5:4
20/10 20:45 4. kolo FC Kozlany - Bohdalice Majestátné ústřice 2:2
20/10 19:30 8. kolo Beers United Impérium 4:3
18/10 20:45 8. kolo FC Zebra Mediální mrchy 4:2
18/10 19:30 5. kolo Royal Flush Bitches 2:4
14/10 19:30 7. kolo FC Jaguars Brno Bitches 4:3
14/10 17:30 7. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 8:1
13/10 19:30 7. kolo Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" 4:1
13/10 17:00 7. kolo MK Slatina Brno "B" Vamos Amigos 5:7
12/10 20:15 3. kolo JMŽP FC Kozlany - Bohdalice 4:6
12/10 19:15 7. kolo Nemakej.cz Troubsko 1:6
11/10 20:45 7. kolo FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" 5:2
11/10 18:45 7. kolo FC Roosters AC Warriors 7:0
08/10 19:30 7. kolo MFC Srandy "B" AC Albert Team 3:1
08/10 17:00 2. kolo Sokol Křtiny Corinto 5:3
06/10 19:00 6. kolo TJ Sokol Březina SeaComp 2:4
05/10 19:00 6. kolo FC Seňoritky Černá Hora Kobry Brno - SK Slatina 4:2
04/10 20:30 2. kolo AC Sudety Dopijem a pudem 7:1
01/10 19:30 4. kolo TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 5:0
01/10 17:00 6. kolo Sokol Křtiny Kaša Team 0:2
30/09 19:00 5. kolo Bitches TJ BARAN 17:2
30/09 17:30 5. kolo Sport Centrum Srbská Troubsko 7:2
29/09 20:15 5. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 1:3
29/09 19:15 5. kolo KMK Dynamo Brno Divoká karta 2:0
28/09 16:00 5. kolo Rebešovice SK Veselka 0:0
27/09 17:30 3. kolo SK Jinačovice Bitches 2:4
24/09 19:00 4. kolo Amazing FC Blackfield Gems 7:1
24/09 17:00 4. kolo SK Veselka Mediální mrchy 2:2
23/09 19:30 4. kolo Troubsko Proklatě dobrý kuřata 1:5
22/09 21:00 4. kolo Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" 3:2
22/09 19:45 4. kolo FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners "B" 2:2
22/09 17:45 8. kolo Sokol Křtiny Royal Flush "C" 4:0
21/09 19:00 4. kolo FC Seňoritky Černá Hora Nemakej.cz 4:2
20/09 17:30 4. kolo SK Jinačovice FC Poutník 1552 5:8
17/09 18:00 4. kolo Sokol Křtiny FC Habrůvka 4:2
16/09 20:15 3. kolo Bitches AC Warriors 7:4
15/09 20:45 3. kolo FC Spitfire Pathetico CF 4:1
15/09 19:30 3. kolo Estudiantes C.F. MK & VillageS 7:0
14/09 19:30 3. kolo Sport Centrum Srbská Kobry Brno - SK Slatina 10:1
13/09 18:00 3. kolo Rebešovice Royal Flush "B" 2:4
10/09 19:30 3. kolo FC Habrůvka SK Jinačovice 8:1
08/09 19:00 2. kolo TJ Sokol Březina Rebešovice 5:0
07/09 19:00 1. kolo Bitches Fischer Cafe 4:4
02/09 17:30 1. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 3:2
02/07 19:00 8. kolo Corinto Los Arbitros "B" 5:2
01/07 20:30 11. kolo The Reds "B" Agrostroj 1:4
01/07 19:15 11. kolo Cordoba 06 "C" SK Jinačovice 0:2
30/06 19:00 11. kolo MK Slatina Brno Cordoba 06 "B" 5:0
29/06 20:30 11. kolo Royal Flush "D" AC Warriors 3:7
29/06 19:15 11. kolo SeaComp "B" Bitches 0:8
23/06 20:00 10. kolo FC Habrůvka Hooftrimmer Gunners "B" 8:3
23/06 18:45 10. kolo TJ Sokol Březina The Reds "B" 1:0
22/06 20:00 10. kolo Rebešovice FC Jaguars Brno 2:1
21/06 19:15 10. kolo Cordoba 06 "B" Mediální mrchy 6:1
17/06 20:45 9. kolo FC Zebra FC Jaguars Brno 3:1
16/06 19:00 9. kolo MK & VillageS FC Spitfire 1:2
14/06 19:15 9. kolo Rebešovice FC Fénix Brno 6:3
12/06 16:00 9. kolo SK Jinačovice SK Veselka 1:6
11/06 18:00 8. kolo TJ Sokol Březina Sparta 8:1
10/06 19:30 8. kolo FC Spitfire KM-Prona 0:11
09/06 19:30 8. kolo C.F. Relax Rebešovice 2:3
09/06 18:00 8. kolo AMENINA 08 Kaša Team 3:9
08/06 20:45 8. kolo Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno 1:3
08/06 19:30 8. kolo AC Warriors MK Slatina Brno "B" 3:5
03/06 19:00 1. kolo FC Seňoritky Černá Hora Troubsko 6:0
02/06 19:15 7. kolo Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" 3:3
01/06 20:45 7. kolo FC Wolfgang Brno Royal Flush "D" 5:6
31/05 18:45 7. kolo Dynamo Haná UniStars Brno 4:2
13/10 19:00 7. kolo Troubsko Nemakej.cz 1:3
12/10 19:30 7. kolo Los Arbitros SeaComp 2:2
12/10 18:15 7. kolo FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 0:4
08/10 20:30 1. kolo JMŽP Majestátné ústřice 0:4
07/10 20:30 6. kolo AC Warriors KM-Prona 0:19
06/10 20:30 6. kolo Cordoba 06 "C" FC Pivnice u Čápa 7:2
06/10 19:15 6. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 1:1
06/10 18:00 6. kolo Royal Flush "D" Pathetico CF 2:4
05/10 19:00 6. kolo Kobry Brno - SK Slatina Troubsko 0:7
01/10 20:15 5. kolo Los Arbitros "B" Royal Flush "C" 2:11
01/10 18:45 5. kolo Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 4:5
30/09 20:30 5. kolo Impérium MK Slatina Brno 2:1
30/09 18:45 5. kolo FCC František Vláčil SK Veselka 3:4
29/09 20:30 5. kolo MK Slatina Brno "B" Royal Flush "D" 8:3
29/09 19:30 5. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 4:1
28/09 17:00 5. kolo Rebešovice Sparta 1:3
24/09 19:15 4. kolo SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B" 4:1
24/09 17:45 6. kolo Sokol Křtiny KMK Dynamo Brno "B" 1:2
23/09 20:30 4. kolo AC Warriors FC Kalinka Bohunice 6:3
22/09 20:30 4. kolo Bitches FC Čočky 5:0
22/09 18:00 4. kolo AC Albert Team FC Spitfire 1:3
21/09 19:30 4. kolo Kobry Brno - SK Slatina Divoká karta 0:3
18/09 19:00 4. kolo TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 3:3
17/09 20:15 3. kolo Los Arbitros "B" Moravia Brno 6:1
16/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná SeaComp 1:2
14/09 18:45 3. kolo FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno "B" 3:3
10/09 20:15 2. kolo The Reds "B" FC Fénix Brno 1:5
10/09 19:15 2. kolo Divoká karta Sport Centrum Srbská 0:2
07/09 20:30 2. kolo RTG Fraktury FC Rebels 2:3
07/09 19:00 2. kolo Kobry Brno - SK Slatina Proklatě dobrý kuřata 0:12
03/09 19:30 1. kolo Nemakej.cz Kobry Brno - SK Slatina 3:1
02/09 20:30 1. kolo Estudiantes C.F. "B" Royal Flush "C" 4:1
01/09 19:30 1. kolo AC Warriors TJ Rotor Magenta 5:0
31/08 20:15 1. kolo Estudiantes C.F. Los Arbitros 5:1
31/08 19:00 1. kolo FC Zebra Rebešovice 3:3
23/07 19:15 19. kolo FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno "B" 4:1
21/07 19:00 18. kolo Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 3:3
20/07 20:30 14. kolo RTG Fraktury Kaša Team 5:3
17/07 19:00 14. kolo Sokol Křtiny FC Erekce 5:1
14/07 19:00 17. kolo FC Spitfire Royal Flush "C" 3:6
10/07 18:45 19. kolo RTG Fraktury SK Veselka 4:2
08/07 19:00 16. kolo Sokol Křtiny FC Pivnice u Čápa 2:2
06/07 19:00 18. kolo Palermo Los Arbitros "B" 0:2
03/07 19:00 18. kolo Sokol Křtiny Kaša Team 2:2
02/07 18:45 16. kolo PKV Stars FC Spitfire 3:2
01/07 20:45 15. kolo FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" 0:2
30/06 20:45 26. kolo C.F. Relax Sparta 0:0
30/06 19:30 17. kolo KMK Dynamo Brno "B" SK Veselka 4:1
29/06 20:45 17. kolo FC Kalinka Bohunice Corinto 1:8
29/06 19:30 20. kolo Beers United Impérium 3:6
25/06 19:30 9. kolo Kobry Brno - SK Slatina KMK Dynamo Brno 0:10
24/06 19:30 18. kolo Beers United FCC František Vláčil 13:0
23/06 19:30 15. kolo Estudiantes C.F. "B" Corinto 1:3
19/06 19:00 17. kolo FC Habrůvka Sparta 0:4
18/06 19:00 17. kolo Rebešovice Los Arbitros 1:0
15/06 19:00 8. kolo Kobry Brno - SK Slatina Nemakej.cz 1:8
12/06 18:30 26. kolo SK Veselka FC Jaguars Brno "B" 7:2
11/06 19:30 15. kolo Kobry Brno - SK Slatina Sport Centrum Srbská 0:12
09/06 20:45 14. kolo FC Zebra FC Fénix Brno 1:7
08/06 19:00 8. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 3:1
05/06 19:30 26. kolo FC Dvorska KMK Dynamo Brno "B" 3:4
03/06 20:30 24. kolo Estudiantes C.F. "B" Palermo 4:3
02/06 19:00 24. kolo TJ Rotor Magenta FC Spitfire 1:2
01/06 19:30 24. kolo Corinto PKV Stars 4:0
30/05 16:00 24. kolo SK Jinačovice Royal Flush "C" 9:2
29/05 19:30 24. kolo FC Kalinka Bohunice FCC František Vláčil "B" 3:1
28/05 20:15 14. kolo SeaComp Dynamo Haná 2:8
28/05 19:00 23. kolo Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B" 6:1
25/05 19:30 23. kolo Los Arbitros Dynamo Haná 3:6
21/05 19:00 22. kolo FC Čočky FC Tiki-Taka Brno 4:2
20/05 20:30 22. kolo Estudiantes C.F. "B" FCC František Vláčil "B" 4:4
19/05 20:15 22. kolo Bitches RTG Fraktury 3:6
19/05 19:15 13. kolo Nemakej.cz Kobry Brno - SK Slatina 8:0
15/05 20:45 22. kolo FC Dvorska Hooftrimmer Gunners "B" 7:5
15/05 19:30 22. kolo FC Kalinka Bohunice FC Spitfire 2:1
14/05 19:00 12. kolo Kobry Brno - SK Slatina FC Seňoritky Černá Hora 0:10
13/05 20:45 21. kolo FC Rebels AMENINA 08 3:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382