Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Oujezdský Jan
Licence: C

Zapsán od: 19.10.2020
Celkový počet odpískaných zápasů: 61
Celkový počet udělených karet: 57 50 7
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,36

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
05/10 19:00 5. kolo FC Erekce Bitches Lužánky
05/10 20:15 5. kolo AC Sudety MK & VillageS Lužánky
10/10 18:30 6. kolo SeaComp "B" Los Arbitros "B" Za Lužánkami
10/10 19:45 6. kolo Šenk okna Reds Pr!soners Kompany Za Lužánkami
10/10 21:00 6. kolo Royal Flush MF Nové Vinařství Za Lužánkami
17/10 19:45 7. kolo Agrostroj Royal Flush Za Lužánkami
17/10 21:00 3. kolo FC Protest Ministerstvo ňoumů Za Lužánkami
19/10 18:15 7. kolo MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny Za Lužánkami
19/10 19:30 7. kolo Royal Flush Fischer Cafe Za Lužánkami
19/10 20:30 7. kolo FC Rebels Cordoba 06 Za Lužánkami
25/10 19:15 8. kolo C.F. Relax FC Tiki-Taka Brno Řečkovice
31/10 19:45 9. kolo FC Rebels FC DM Podlahy Za Lužánkami
31/10 21:00 9. kolo MF Nové Vinařství BKMK Za Lužánkami

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
03/10 20:15 5. kolo Estudiantes C.F. MFC Srandy 1:7
29/09 19:45 4. kolo Los Arbitros "B" MK Slatina Brno 7:3
28/09 20:45 4. kolo BKMK Agrostroj 4:1
28/09 19:30 4. kolo Šenk okna Reds Vyšší princip 4:7
28/09 18:15 4. kolo MF Nové Vinařství "B" Estudiantes C.F. "B" 2:4
21/09 19:45 3. kolo AMENINA 08 Estudiantes C.F. "B" 2:3
21/09 18:30 3. kolo FC Jaguars Brno TJ Sokol Ostrovačice 3:4
19/09 20:00 3. kolo AC Sudety MF Nové Vinařství 2:2
05/09 18:30 1. kolo Šenk okna Reds MK & VillageS 4:2
20/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná Beers United 8:5
15/11 20:45 11. kolo Mediální mrchy TJ Sokol Březina 0:4
15/11 19:30 6. kolo UniStars Brno Los Arbitros 2:4
08/11 20:30 11. kolo SeaComp "B" AC Warriors 3:1
08/11 19:15 11. kolo MF Nové Vinařství KM-Prona 6:3
04/11 20:30 5. kolo Impérium Los Arbitros 2:4
04/11 19:15 10. kolo Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny 4:3
04/11 18:00 10. kolo TJ BARAN SeaComp "B" 3:7
01/11 20:45 6. kolo Lover Boyz FC Dopijem a pudem 4:6
01/11 19:30 10. kolo CZ Spieler Brno MK Slatina Brno 9:4
25/10 20:45 9. kolo Mediální mrchy Hooftrimmer Gunners "B" 4:1
25/10 19:30 9. kolo FC DM Podlahy Dynamo Haná 1:7
21/10 20:30 8. kolo SeaComp "B" Los Arbitros "B" 2:3
18/10 20:30 8. kolo Šenk okna Reds "B" SK Jinačovice 5:0
18/10 19:15 8. kolo FC Rebels Rebešovice 0:4
07/10 20:45 6. kolo Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 7:4
04/10 19:30 6. kolo CZ Spieler Brno "B" Dynamo Haná 6:9
27/09 20:45 5. kolo MK Slatina Brno Vyšší princip 2:11
27/09 19:30 3. kolo CZ Spieler Brno "B" Beers United 5:1
20/09 20:45 4. kolo UniStars Brno Impérium 2:3
20/09 19:30 4. kolo Beers United Dynamo Haná 1:12
13/09 20:45 3. kolo FC DM Podlahy Los Arbitros 8:1
13/09 19:30 3. kolo Corinto C.F. Relax 1:4
06/09 20:30 2. kolo Impérium FC DM Podlahy 1:6
06/09 19:15 2. kolo MF Nové Vinařství Šenk okna Reds 4:2
06/09 18:00 2. kolo TJ BARAN FC Roosters 0:5
01/09 19:30 1. kolo Amazing FC Vamos Amigos 3:1
28/06 20:30 11. kolo Sparta C.F. Relax 5:1
28/06 19:15 11. kolo RTG Fraktury FC Fénix Brno 8:10
28/06 18:00 11. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce 1:1
23/06 20:30 10. kolo FC Pivnice u Čápa FCC František Vláčil 4:4
23/06 18:00 10. kolo Cordoba 06 "C" KMK Dynamo Brno "B" 2:4
17/06 20:15 9. kolo Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" 5:3
16/06 19:30 9. kolo Palermo Bitches 4:3
14/06 20:30 9. kolo Los Arbitros Cordoba 06 "B" 0:7
14/06 19:15 9. kolo FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" 2:4
09/06 20:45 8. kolo SeaComp Mediální mrchy 3:3
09/06 19:30 8. kolo UniStars Brno MK Slatina Brno 4:7
03/06 20:15 7. kolo Los Arbitros "B" Bitches 2:5

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací