Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Leitgeb Petr
Licence: C

Zapsán od: 25.08.2021
Celkový počet odpískaných zápasů: 61
Celkový počet udělených karet: 27 25 2
Průměrné hodnocení rozhodčího: 1,09

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
10/10 19:30 6. kolo Mediální mrchy FC Rebels Bohunice
10/10 20:45 6. kolo MFC Srandy SCS ITZ Galacticos Bohunice
17/10 19:30 7. kolo Chievo Taverna FC Fénix Brno Bohunice
17/10 20:45 7. kolo Pr!soners Kompany Vyšší princip Bohunice
24/10 19:30 8. kolo Pivnice U Supa Bitches Bohunice
24/10 20:30 8. kolo FC DM Podlahy FC Kozlany - Bohdalice Bohunice
31/10 19:30 9. kolo MFC Srandy "B" Bitches Bohunice
31/10 20:45 9. kolo SCS ITZ Galacticos Šenk okna Reds Bohunice

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
03/10 20:45 5. kolo SCS ITZ Galacticos MF Nové Vinařství 1:2
03/10 19:30 5. kolo MFC Srandy "B" MK Slatina Brno 5:1
19/09 20:45 3. kolo FC Tiki-Taka Brno MK Slatina Brno 2:5
19/09 19:30 3. kolo Corinto SeaComp 4:2
12/09 20:45 2. kolo SCS ITZ Galacticos AC Sudety 2:2
12/09 19:30 2. kolo UniStars Brno FC Fénix Brno 0:5
05/09 19:30 1. kolo Corinto UniStars Brno 2:4
04/09 18:30 1. kolo SK Jinačovice Bitches 3:3
06/06 19:45 12. kolo Bitches SK Jinačovice 2:0
06/06 18:30 22. kolo KM-Prona MF Nové Vinařství 1:11
30/05 20:30 21. kolo Royal Flush "C" Cordoba 06 "C" 12:4
23/05 20:45 20. kolo MFC Srandy MF Nové Vinařství 9:2
23/05 19:30 20. kolo Corinto Kaša Team 6:0
16/05 20:45 19. kolo Sport Centrum Srbská MFC Srandy 4:2
16/05 19:30 10. kolo Fischer Cafe Bitches 3:0
02/05 20:45 17. kolo MFC Srandy "B" Vamos Amigos 5:2
02/05 19:30 17. kolo Sport Centrum Srbská Vyšší princip 1:6
25/04 20:45 16. kolo MFC Srandy Šenk okna Reds 4:2
25/04 18:45 16. kolo Cordoba 06 "C" FC Erekce 1:3
22/04 19:30 15. kolo FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN 5:4
20/04 18:30 15. kolo Rebešovice SeaComp 7:2
13/04 18:45 14. kolo TJ Sokol Březina FC Rebels 4:4
11/04 20:45 14. kolo FC Tiki-Taka Brno FC Roosters 3:3
11/04 19:30 14. kolo UniStars Brno Cordoba 06 "B" 1:8
28/03 20:45 12. kolo Sport Centrum Srbská Šenk okna Reds 3:10
28/03 19:30 12. kolo FC DM Podlahy Hooftrimmer Gunners 3:3
16/11 20:45 8. kolo CZ Spieler Brno Šenk okna Reds 5:4
10/11 20:45 7. kolo Hertha Zevlín FC Kozlany - Bohdalice 2:11
10/11 19:30 11. kolo Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno 3:6
09/11 19:30 5. kolo Fischer Cafe SK Jinačovice 6:4
08/11 18:45 11. kolo FC Roosters FC Jaguars Brno 4:3
03/11 18:45 10. kolo Cordoba 06 "C" Royal Flush "C" 5:2
27/10 18:45 9. kolo FC Roosters Bitches 1:0
20/10 18:45 8. kolo Cordoba 06 "C" Kaša Team 0:4
18/10 19:30 8. kolo CZ Spieler Brno "B" FC DM Podlahy 0:14
13/10 20:45 7. kolo Sport Centrum Srbská Agrostroj 5:3
13/10 19:30 7. kolo FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" 1:1
06/10 19:30 6. kolo Troubsko KMK Dynamo Brno 4:2
04/10 20:30 2. kolo Pobrežie liehoviny JMŽP 2:1
04/10 19:15 6. kolo FC Fénix Brno Mediální mrchy 9:3
29/09 18:45 5. kolo Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 2:3
28/09 19:30 5. kolo FC Jaguars Brno AC Warriors 2:1
22/09 20:45 4. kolo MFC Srandy CZ Spieler Brno 1:11
22/09 18:45 4. kolo Cordoba 06 "C" Corinto 3:5
20/09 20:30 4. kolo AC Warriors Estudiantes C.F. "B" 5:1
15/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná RTG Fraktury 7:1
14/09 20:15 2. kolo Bitches Royal Flush 0:3
13/09 19:00 3. kolo Blackfield Gems AC Albert Team 6:5
08/09 20:45 2. kolo Royal Flush "C" FC Habrůvka 1:8
08/09 19:30 2. kolo Royal Flush "B" Mediální mrchy 4:5
02/09 20:15 1. kolo Bitches Palermo 5:1
01/09 20:45 1. kolo CZ Spieler Brno "B" MK & VillageS 6:7
01/09 19:30 1. kolo Corinto SK Jinačovice 3:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací