BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Denev Alex
Licence: B

Zapsán od: 29.08.2010
Celkový počet odpískaných zápasů: 365
Celkový počet udělených karet: 446 418 28

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
13/10 20:30 7. kolo PROTECTION.CZ RKM Tripoli Brno 1:8
13/10 19:20 7. kolo Výtahy SHS Knihovnicka.cz 3:4
11/10 17:30 7. kolo C.F. Relax "B" Hooftrimmer Gunners 2:7
29/09 20:30 5. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 14:0
29/09 19:00 5. kolo Auto Šerý FC Dark Reunion 1:5
27/09 20:00 5. kolo Cordoba 06 Impérium 3:1
27/09 18:30 5. kolo FC Coco Aradza Estudiantes C.F. 0:5
30/08 20:00 1. kolo SeaComp C.F. Relax "B" 1:4
25/06 18:00 26. kolo Výtahy SHS Knihovnicka.cz 5:2
30/05 20:00 23. kolo FC Rom Star FC Dvorska 9:2
25/04 18:00 18. kolo Palermo FC Kalinka Bohunice 3:2
18/04 20:00 17. kolo Estudiantes C.F. FC Dvorska 6:1
18/04 16:00 17. kolo FC Habrůvka "B" Palermo 4:1
18/04 14:45 15. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 2:1
12/04 19:00 16. kolo Leram Last Minute 1:2
12/04 16:00 12. kolo Rebešovice Cordoba 06 "B" 2:2
16/11 19:00 12. kolo Amazing FC Palermo 7:0
16/11 17:30 12. kolo Estudiantes C.F. FK Világoš 1:0
16/11 14:00 12. kolo Fanatics Brno FC Rom Star 1:9
16/11 11:00 12. kolo FC Spodek Bohunice Last Minute 1:0
09/11 21:00 11. kolo Palermo S.B.S. Bástr "B" 1:3
09/11 18:30 11. kolo Knihovnicka.cz FC Spodek Bohunice 11:1
09/11 16:30 11. kolo The Reds "B" Vyšší princip 1:8
08/11 20:00 11. kolo FC Rom Star Estudiantes C.F. 0:4
08/11 15:45 11. kolo SK Retro Brno EUROPLOTY 10:0
08/11 14:45 11. kolo C.F. Relax Rebešovice 2:0
02/11 20:00 10. kolo The Reds Šenk okna Raiders 3:7
02/11 18:30 5. kolo FC Rom Star FK Világoš 12:2
28/10 21:00 9. kolo SK Retro Brno Nedeka Brno 8:0
28/10 18:45 2. kolo Beers United C.F. Relax 5:0
26/10 21:00 9. kolo Leram FC Coco Aradza 11:4
26/10 19:00 7. kolo Gioia Brno Cordoba 06 4:2
19/10 19:00 8. kolo FC Coco Aradza Last Minute 3:1
19/10 17:45 8. kolo Estudiantes C.F. FC Habrůvka "B" 1:1
12/10 20:00 7. kolo Corinto The Reds 2:4
12/10 11:00 7. kolo FC Kalinka Bohunice Amazing FC 2:3
11/10 20:00 7. kolo Leram The Reds "B" 11:2
05/10 17:00 6. kolo Rebešovice KMK Dynamo Brno 1:1
28/09 10:30 5. kolo FC Barbaři Amazing FC 0:5
24/09 19:00 1. kolo BJ SeaMen Namlsaní cukráři 0:6
22/09 21:00 1. kolo Beer Team FC Premrhané talenty 2:5
12/05 21:00 16. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 7:0
12/05 19:30 16. kolo FC Habrůvka FC Fénix Brno 1:8
06/05 20:30 15. kolo Karlsberg C.F. Gioia Brno 1:4
06/05 19:00 15. kolo C.F. Relax Fischer Cafe 1:3
05/05 21:00 15. kolo RKM Royal Day Brno Sport Centrum Srbská 16:6
05/05 19:30 15. kolo Tripoli Brno FC Habrůvka 7:0
04/05 19:30 15. kolo The Reds FC Poutník 1552 2:2
29/04 20:30 14. kolo FC Fénix Brno Tripoli Brno 2:7
28/04 21:00 14. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 4:5
23/04 20:30 17. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Poutník 1552 "B" 0:1
23/04 19:00 13. kolo C.F. Relax FC Poutník 1552 4:1
23/04 17:00 9. kolo Sport Centrum Srbská ABB 5:1
22/04 20:30 13. kolo RKM Royal Day Brno FC Fénix Brno 7:1
22/04 19:00 13. kolo Gioia Brno Cordoba 06 2:5
20/04 11:00 13. kolo Rebešovice The Reds 9:2
15/04 20:30 12. kolo Sport Centrum Srbská Karlsberg C.F. 0:10
15/04 19:00 12. kolo FC Habrůvka Nedeka Brno 7:0
14/04 21:00 12. kolo Šenk okna Raiders Gioia Brno 1:5
14/04 19:30 12. kolo FC Poutník 1552 Beers United 1:4
13/04 18:45 12. kolo J.F.A Cordoba 06 0:11
13/04 17:00 16. kolo FC Spodek Bohunice Renfus Team 1:4
04/04 18:15 15. kolo FC Habrůvka "B" FC Poutník 1552 "B" 2:2
02/04 21:00 21. kolo UniStars Brno Diletanti 0:1
02/04 20:00 21. kolo Impérium Fanoušci sport. studií 2:2
02/04 19:00 21. kolo TJ Sokol Plán B FC Big Test Icicles 1:4
31/03 20:00 14. kolo Vyšší princip FC Rom Star 5:2
30/03 19:00 14. kolo The Reds "B" Last Minute 1:2
24/03 21:00 14. kolo ASN Brno Diletanti 1:5
24/03 20:00 14. kolo TJ Sokol Plán B Pozdní sběr 1:5
24/03 19:00 14. kolo FC Kredity budou stačit FC Boyband 1:4
18/03 21:00 13. kolo Fanoušci sport. studií UniStars Brno 3:1
18/03 20:00 15. kolo Mixed Trotters Praetors C.F. 2:13
02/12 21:00 11. kolo Impérium ASN Brno 2:2
02/12 20:00 11. kolo Beer Team FC Joga Bonito 1:0
02/12 19:00 11. kolo Pozdní sběr Fanoušci sport. studií 4:6
28/11 19:00 13. kolo SeaComp FC Balls Busters 6:1
26/11 21:00 10. kolo FC Pálené Kaša Team 8:0
26/11 20:00 10. kolo Dream Team Praetors C.F. 3:1
26/11 19:00 10. kolo Diletanti UniStars Brno 4:0
25/11 18:45 12. kolo Dynamo Haná FC Spodek Bohunice 4:8
12/11 21:00 11. kolo FK Világoš SeaComp 1:0
11/11 21:00 11. kolo Sport Centrum Srbská Gioia Brno 3:13
11/11 19:30 11. kolo FC Fénix Brno Nedeka Brno 3:1
07/11 20:30 10. kolo Karlsberg C.F. FC Fénix Brno 1:3
07/11 19:00 10. kolo Estudiantes C.F. FC Habrůvka "B" 0:1
04/11 21:00 10. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 7:2
04/11 19:30 10. kolo FC Poutník 1552 EUROPLOTY 3:7
31/10 18:45 9. kolo Fischer Cafe Beers United 2:4
29/10 20:30 9. kolo Sport Centrum Srbská Šenk okna Raiders 4:8
29/10 19:00 9. kolo FC Habrůvka Cordoba 06 2:3
27/10 20:30 9. kolo The Reds Corinto 0:1
27/10 19:00 9. kolo Rakol Brno Last Minute 0:3
27/10 17:30 9. kolo FC Spodek Bohunice S.B.S. Bástr 4:2
24/10 18:45 8. kolo Beers United The Reds 1:4
21/10 21:00 7. kolo RKM Royal Day Brno Gioia Brno 4:1
21/10 19:30 8. kolo Cordoba 06 FC Fénix Brno 6:1
16/10 20:30 7. kolo Nedeka Brno J.F.A 3:5
14/10 21:00 7. kolo FC Habrůvka Sport Centrum Srbská 1:2
14/10 19:30 7. kolo C.F. Relax Beers United 2:0
13/10 18:45 7. kolo Černý balet FC Rom Star 4:3
10/10 18:45 6. kolo FC Dark Reunion S.B.S. Bástr "B" 11:3
09/10 20:00 6. kolo FCC František Vláčil Černý balet 2:3
08/10 21:00 3. kolo FC 2 Goals 1 Cup Bagattino 3:1
06/10 19:30 6. kolo Corinto Natural 95 4:2
06/10 18:00 6. kolo Vyšší princip FC Poutník 1552 "B" 13:0
05/10 18:30 6. kolo FC Rom Star FC Habrůvka "B" 7:3
01/10 20:30 5. kolo RKM Royal Day Brno Šenk okna Raiders 6:2
01/10 19:00 5. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 6:1
30/09 19:00 4. kolo 1. F.C. Bosonožky Sport Centrum Srbská 1:3
24/09 20:30 4. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 3:5
24/09 19:00 4. kolo FC Habrůvka Tripoli Brno 0:7
19/09 20:30 3. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 13:6
19/09 19:00 3. kolo SSC Brno Vyšší princip 2:9
17/09 20:30 3. kolo Nedeka Brno Šenk okna Raiders 1:3
16/09 21:00 3. kolo RKM Royal Day Brno FC Habrůvka 6:1
16/09 19:30 3. kolo Gioia Brno J.F.A 6:0
13/09 19:15 2. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 1:1
11/09 19:30 2. kolo SK Retro Brno Moravia Brno 0:0
09/09 18:45 2. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 0:3
02/09 21:00 1. kolo Gioia Brno Šenk okna Raiders 7:0
02/09 19:30 1. kolo PROTECTION.CZ FC Fénix Brno 2:3
01/09 20:30 1. kolo FC Rom Star Vyšší princip 0:8
24/06 20:30 22. kolo Gioia Brno FC Fénix Brno 2:0
24/06 19:00 26. kolo Kašpaři VM Estudiantes C.F. 0:0
23/06 20:30 26. kolo FC Rom Star EUROPLOTY "B" 4:3
23/06 19:00 22. kolo Melchester Rovers FC Poutník 1552 4:5
23/06 17:00 26. kolo Cordoba 06 "B" The Reds "B" 4:3
16/06 20:30 21. kolo PROTECTION.CZ KMK Dynamo Brno 11:5
11/06 20:30 20. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 5:5
10/06 20:30 20. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 1:1
10/06 19:00 20. kolo Café Bar Espaňa FC Fénix Brno 5:4
09/06 20:30 20. kolo KMK Dynamo Brno Nedeka Brno 5:3
09/06 19:00 24. kolo FC Rom Star FC Fénix Brno "C" 3:5
09/06 17:30 24. kolo Cordoba 06 "B" KMK Betis United 7:0
04/06 20:30 19. kolo FC Fénix Brno Sport Centrum Srbská 4:2
03/06 20:30 19. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 2:1
03/06 18:45 19. kolo Natural 95 KMK Dynamo Brno 0:2
02/06 20:30 21. kolo Renfus Team C.F. Relax 0:1
28/05 20:30 18. kolo Café Bar Espaňa RKM Royal Day Brno 2:9
28/05 18:45 22. kolo Beers United Sandonorico 4:1
27/05 20:30 18. kolo Karlsberg C.F. Natural 95 11:3
27/05 19:00 22. kolo Estudiantes C.F. FC Fénix Brno "C" 2:4
26/05 20:30 18. kolo Cordoba 06 PROTECTION.CZ 5:3
26/05 19:00 18. kolo Rakol Brno C.F. Relax 1:4
24/05 19:00 22. kolo FC Rom Star Fanatics Brno 8:2
18/05 11:00 17. kolo Rebešovice Rakol Brno 2:1
17/05 19:00 21. kolo Palermo Beers United 0:6
15/05 19:00 16. kolo FC Poutník 1552 Renfus Team 0:5
14/05 20:30 16. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 4:5
14/05 18:45 16. kolo Moravia Brno Rebešovice 3:6
13/05 20:30 16. kolo Gioia Brno KMK Dynamo Brno 6:4
13/05 19:00 16. kolo FC Fénix Brno PROTECTION.CZ 5:2
10/05 19:00 16. kolo Melchester Rovers C.F. Relax 2:2
02/05 20:40 14. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 4:1
28/04 17:00 18. kolo Malakes F.C. Cordoba 06 "B" 1:5
23/04 20:30 13. kolo Karlsberg C.F. Café Bar Espaňa 4:4
23/04 18:00 17. kolo Domino Beers United 0:2
21/04 20:30 13. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:1
21/04 10:30 13. kolo Natural 95 Tripoli Brno 5:0
16/04 20:30 12. kolo FC Fénix Brno Karlsberg C.F. 3:3
16/04 19:00 12. kolo PROTECTION.CZ Nedeka Brno 6:1
15/04 20:30 12. kolo Café Bar Espaňa Gioia Brno 0:0
15/04 18:00 8. kolo Pixmania AliOptik 1:3
14/04 20:30 12. kolo HT Group C.F. Melchester Rovers 3:1
14/04 19:00 16. kolo Estudiantes C.F. FC Spodek Bohunice 1:3
13/04 20:00 16. kolo Malakes F.C. FC Rom Star 5:8
11/04 19:30 14. kolo Palermo Last Minute 2:9
10/04 18:45 15. kolo Corinto EUROPLOTY 2:5
07/04 20:30 15. kolo FC Rom Star Kašpaři VM 2:8
07/04 18:00 14. kolo The Reds "B" FC Spodek Bohunice 6:6
05/04 18:00 15. kolo Fanatics Brno Malakes F.C. 0:7
22/11 20:40 12. kolo S.B.S. Bástr EUROPLOTY 0:6
22/11 19:10 12. kolo Kašpaři VM EUROPLOTY "B" 0:3
19/11 20:40 4. kolo ABB Pink Pigs 10:1
19/11 19:10 4. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 8:4
13/11 19:30 11. kolo Moravia Brno FC Habrůvka 2:8
13/11 18:15 9. kolo FC Brkábl Domino 1:6
12/11 20:40 11. kolo FC Fénix Brno "B" EUROPLOTY 2:3
12/11 19:10 11. kolo Nedeka Brno Sport Centrum Srbská 2:5
11/11 20:40 11. kolo Café Bar Espaňa Cordoba 06 4:3
11/11 18:00 11. kolo Fanatics Brno FC Spodek Bohunice 4:10
08/11 18:45 10. kolo HT Group C.F. FC Poutník 1552 1:5
05/11 20:40 10. kolo Sport Centrum Srbská Café Bar Espaňa 2:9
05/11 19:10 10. kolo Estudiantes C.F. The Reds "B" 0:4
04/11 19:10 10. kolo KMK Dynamo Brno PROTECTION.CZ 2:4
01/11 20:40 9. kolo KMK Betis United Kašpaři VM 0:1
29/10 20:40 9. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 4:12
29/10 18:00 9. kolo SK Retro Brno FC Spodek Bohunice 4:2
25/10 18:45 8. kolo EUROPLOTY Sandonorico 3:1
24/10 20:40 3. kolo FC Rom Star Malakes F.C. 8:9
24/10 19:10 8. kolo FC Poutník 1552 Fischer Cafe 3:2
22/10 20:40 8. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 5:0
22/10 19:10 8. kolo Sport Centrum Srbská FC Fénix Brno 3:5
21/10 19:00 8. kolo FC Rom Star FC Clubwash::Brno 10:5
20/10 20:00 8. kolo Melchester Rovers MOP Brno 3:2
19/10 18:45 6. kolo Corinto Domino 3:3
18/10 18:45 7. kolo Last Minute Beers United 0:3
18/10 17:00 5. kolo Sport Centrum Srbská ABB 2:1
15/10 20:40 7. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:10
15/10 19:10 7. kolo PROTECTION.CZ Cordoba 06 5:3
14/10 19:10 7. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 1:3
14/10 10:00 7. kolo Rebešovice HT Group C.F. 2:2
11/10 18:45 6. kolo HT Group C.F. Fischer Cafe 1:4
07/10 20:40 6. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 3:0
07/10 19:10 6. kolo Malakes F.C. FC Fénix Brno "C" 5:2
02/10 20:40 5. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 3:0
02/10 19:10 5. kolo C.F. Relax Melchester Rovers 6:4
01/10 20:40 5. kolo KMK Dynamo Brno Gioia Brno 2:7
01/10 18:00 5. kolo Rebešovice Moravia Brno 6:1
25/09 20:40 4. kolo Sport Centrum Srbská RKM Royal Day Brno 4:7
25/09 19:10 4. kolo Kašpaři VM FC Spodek Bohunice 6:1
25/09 17:45 9. kolo ABB AliOptik 1:0
24/09 20:40 4. kolo Café Bar Espaňa Natural 95 7:2
24/09 19:10 4. kolo FC Fénix Brno Nedeka Brno 6:2
17/09 20:40 3. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 3:1
17/09 19:10 6. kolo ABB Mediální mrchy 1:4
16/09 20:40 3. kolo KMK Dynamo Brno Café Bar Espaňa 1:6
15/09 10:30 3. kolo Natural 95 FC Fénix Brno 3:7
03/09 20:40 1. kolo Gioia Brno Café Bar Espaňa 3:4
03/09 19:10 1. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 1:5
02/09 20:40 1. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 2:2
02/09 10:30 1. kolo Natural 95 RKM Royal Day Brno 0:4
09/06 19:00 22. kolo FC Rom Star KMK Betis United 0:5
05/06 20:00 21. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 1:1
04/06 20:45 21. kolo Gioia Brno Cordoba 06 8:4
03/06 18:00 25. kolo Melchester Rovers Last Minute 5:1
28/05 19:10 20. kolo Hearts of König C.F. Relax 0:5
27/05 20:30 20. kolo KMK Dynamo Brno Rakol Brno 10:5
27/05 12:00 20. kolo Cordoba 06 "B" FC Clubwash::Brno 7:1
26/05 20:45 20. kolo FC Rom Star Amazing FC 6:7
23/05 20:00 19. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 2:2
22/05 20:45 19. kolo Cordoba 06 Karlsberg C.F. 1:2
22/05 19:00 16. kolo 1. F.C. Bosonožky BESTie 5:1
20/05 20:30 19. kolo Rakol Brno Karlsberg C.F. "B" 4:2
19/05 18:45 19. kolo C.F. Relax FC Brkábl 5:0
15/05 20:00 18. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 3:12
14/05 20:00 18. kolo Café Bar Espaňa RKM Royal Day Brno 2:3
14/05 19:10 18. kolo SSC Brno SK Retro Brno 0:2
13/05 20:30 18. kolo KMK Dynamo Brno Fischer Cafe 5:1
13/05 18:00 18. kolo FC Brkábl Rebešovice 1:7
07/05 20:45 17. kolo Cordoba 06 Tripoli Brno 0:11
07/05 19:10 17. kolo Amazing FC FC Poutník 1552 2:3
06/05 19:00 17. kolo FC Brkábl Rakol Brno 2:4
06/05 11:00 17. kolo Rebešovice MOP Brno 1:3
04/05 18:00 8. kolo FC Rom Star FC Fénix Brno 1:9
30/04 20:45 16. kolo Café Bar Espaňa Cordoba 06 7:1
30/04 19:10 16. kolo Amazing FC Fanatics Brno 17:0
26/04 18:45 15. kolo Karlsberg C.F. "B" Hearts of König 17:1
25/04 20:00 15. kolo RKM Royal Day Brno Natural 95 5:3
24/04 20:00 15. kolo Kašpaři VM Tripoli Brno 4:9
23/04 18:30 15. kolo SK Retro Brno EUROPLOTY 8:1
22/04 20:30 15. kolo Cordoba 06 PROTECTION.CZ 2:4
18/04 20:45 14. kolo Nedeka Brno Tripoli Brno 1:6
16/04 21:00 14. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 1:11
16/04 19:30 14. kolo KMK Betis United FC Spodek Bohunice 5:6
10/04 20:45 13. kolo Kašpaři VM PROTECTION.CZ 1:10
10/04 19:10 13. kolo SSC Brno FC Rom Star 7:1
09/04 20:45 13. kolo Tripoli Brno Café Bar Espaňa 4:2
04/04 20:45 12. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 2:5
04/04 18:30 12. kolo FC Poutník 1552 FC Rom Star 5:2
03/04 17:30 12. kolo FC Brkábl Fischer Cafe 4:4
02/04 21:00 12. kolo Amazing FC FC Spodek Bohunice 10:1
02/04 19:30 12. kolo Nedeka Brno Café Bar Espaňa 3:19
01/04 18:00 12. kolo Rebešovice Rakol Brno 12:0
21/11 17:00 3. kolo FC Fénix Brno FC Rom Star 7:2
20/11 18:45 6. kolo Rakol Brno FC Brkábl 8:2
20/11 17:00 12. kolo Tripoli Café Brno "B" Palermo 0:7
13/11 20:30 11. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 5:3
13/11 19:00 11. kolo Rakol Brno Fischer Cafe 4:5
13/11 16:00 11. kolo SK Retro Brno FC Poutník 1552 3:3
12/11 18:00 11. kolo Melchester Rovers Tripoli Café Brno "B" 5:3
11/11 17:00 8. kolo 1. F.C. Bosonožky Baronky 3:2
08/11 20:45 10. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 2:4
08/11 19:00 10. kolo Hearts of König Renfus Team 0:10
08/11 17:00 5. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 20:0
07/11 18:00 5. kolo FC Rom Star 1. FC Tišnov 0:7
06/11 20:45 10. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 2:3
06/11 19:00 10. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 4:3
04/11 19:15 10. kolo FC Fénix Brno "B" FC WC 7:1
04/11 17:00 8. kolo KMK Dynamo Brno Lakýrky nočních klubů 5:0
01/11 20:45 9. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 4:4
01/11 17:00 7. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 3:1
26/10 20:45 8. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 2:5
26/10 18:45 8. kolo Karlsberg C.F. "B" Rakol Brno 7:3
24/10 20:30 6. kolo SeaComp Mediální mrchy 0:5
24/10 18:30 6. kolo BSMK RATI IVACAR 0:5
23/10 18:30 7. kolo MOP Brno C.F. Relax 1:2
19/10 19:00 6. kolo Křepelky Pohořelice Sport Centrum Srbská 1:2
18/10 16:30 5. kolo RATI IVACAR AliOptik 2:3
16/10 20:30 7. kolo RKM Royal Day Brno Café Bar Espaňa 2:1
14/10 19:30 7. kolo Palermo FC Fénix Brno "B" 2:7
14/10 18:00 1. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 0:9
14/10 17:00 5. kolo Lakýrky nočních klubů Čechie Zastávka 1:2
11/10 20:45 6. kolo Café Bar Espaňa Gioia Brno 2:7
11/10 18:00 1. kolo Fischer Cafe FC Brkábl 7:2
10/10 20:45 6. kolo PROTECTION.CZ RKM Royal Day Brno 0:16
09/10 20:30 6. kolo KMK Betis United FC Clubwash::Brno 4:1
09/10 20:00 6. kolo FC Rom Star SK Retro Brno 2:7
07/10 18:00 6. kolo FC Fénix Brno "B" Melchester Rovers 1:8
05/10 20:45 5. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 0:3
02/10 20:45 5. kolo RKM Royal Day Brno Colgate Team 14:0
02/10 11:00 5. kolo Rebešovice FC Fénix Brno 0:4
30/09 18:00 3. kolo Lakýrky nočních klubů BESTie 2:3
29/09 17:00 3. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 2:0
27/09 17:00 3. kolo KMK Dynamo Brno 1. F.C. Bosonožky 1:2
26/09 20:45 4. kolo Café Bar Espaňa Karlsberg C.F. 5:0
26/09 19:00 4. kolo Colgate Team Gioia Brno 2:11
25/09 20:30 4. kolo FC Rom Star FC Spodek Bohunice 5:0
25/09 19:00 1. kolo KMK Dynamo Brno Renfus Team 3:0
23/09 17:00 4. kolo FC Fénix Brno "B" Tripoli Café Brno "B" 3:1
19/09 19:00 3. kolo Kašpaři VM Café Bar Espaňa 2:4
18/09 20:30 3. kolo Cordoba 06 Colgate Team 4:2
17/09 20:45 3. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 4:5
12/09 20:45 2. kolo Café Bar Espaňa Tripoli Brno 5:0
04/09 20:30 1. kolo Karlsberg C.F. Natural 95 2:3
23/05 19:00 24. kolo Fair Play Team FC Brkábl 1:3
22/05 20:45 26. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 1:4
10/05 19:00 22. kolo Sandonorico Beers United 1:2
08/05 20:45 24. kolo RKM Royal Day Brno Pitaval 5:0
06/05 20:30 22. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice "B" 5:0
06/05 19:00 22. kolo FC Fénix Brno "B" Tripoli Café Brno "B" 1:4
04/05 18:30 23. kolo Natural 95 Colgate Team 4:2
04/05 16:00 3. kolo BSMK ABB 0:5
01/05 16:30 21. kolo Corinto Karlsberg C.F. "B" 2:1
28/04 20:45 22. kolo Colgate Team Kašpaři VM 1:4
23/04 15:00 20. kolo Colgate Team "B" Last Minute 0:6
22/04 19:45 20. kolo C.F. Relax Hearts of König 1:6
22/04 18:00 20. kolo FC Fénix Brno "B" Palermo 1:5
20/04 18:30 20. kolo Natural 95 Kašpaři VM 1:0
20/04 16:30 1. kolo BSMK Sport Centrum Srbská 5:6
12/04 20:45 12. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 2:1
12/04 19:00 18. kolo Fair Play Team Rebešovice "B" 2:0
10/04 20:45 20. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 4:1
09/04 20:45 20. kolo Colgate Team Galaxy Brno 5:0
09/04 19:00 20. kolo Surfin Brno Rebešovice 5:1
05/04 20:45 19. kolo Tripoli Brno Natural 95 7:0
03/04 20:45 19. kolo Bohunice 30 Nedeka Brno 7:2
02/04 20:00 19. kolo Galaxy Brno Rakol Brno 0:5
01/04 20:45 19. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 2:7
31/03 20:00 16. kolo Fair Play Team KMK Dynamo Brno 3:0
29/03 20:00 18. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 1:2
24/03 20:00 17. kolo Galaxy Brno Kašpaři VM 0:5
19/03 11:00 17. kolo Rebešovice Natural 95 2:1
18/03 20:00 16. kolo Tripoli Brno Galaxy Brno 5:0
15/03 20:45 16. kolo Kašpaři VM Rebešovice 1:1
09/03 20:00 13. kolo Fair Play Team Renfus Team 2:2
07/03 19:00 15. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 2:7
26/11 18:45 22. kolo Tripoli Brno Křepelky Pohořelice 5:0
24/11 20:45 13. kolo Kašpaři VM RKM Royal Day Brno 2:5
23/11 20:30 13. kolo Rakol Brno Karlsberg C.F. 2:12
04/11 20:30 10. kolo Cordoba 06 Kašpaři VM 6:0
04/11 18:00 9. kolo FC Pivnice u Čápa Dynamo Haná 4:0
02/11 20:45 10. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 2:1
01/11 20:45 10. kolo Bohunice 30 Pitaval 2:0
01/11 19:30 10. kolo Gioia Brno Colgate Team 4:0
27/10 20:30 8. kolo Sandonorico Moravia Brno 4:0
27/10 19:15 9. kolo Kašpaři VM Nedeka Brno 0:0
26/10 17:00 14. kolo AliOptik ABB 1:0
07/09 18:45 2. kolo Colgate Team Bohunice 30 0:15

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382