BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Moder Patrik
Licence: B

Zapsán od: 29.08.2010
Celkový počet odpískaných zápasů: 570
Celkový počet udělených karet: 919 842 77

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
26/11 21:00 13. kolo Royal Flush Colgate Team Srbská
29/11 21:00 13. kolo Royal Flush "C" Kaša Team Srbská

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
19/11 21:00 12. kolo FC Fénix Brno Hooftrimmer Gunners 2:6
12/11 21:00 11. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce 0:3
11/11 21:00 11. kolo Royal Flush "B" AMENINA 08 5:1
11/11 18:15 11. kolo Royal Flush "C" Fellaz Brno 4:5
11/11 17:00 11. kolo FC Zebra FC Jaguars Brno 2:8
06/11 20:45 9. kolo Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno 4:2
06/11 19:30 10. kolo Bitches MK Slatina Brno 3:3
01/11 21:00 9. kolo Royal Flush SeaComp 10:2
30/10 21:00 8. kolo Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno 2:10
30/10 19:30 9. kolo FC Rom Star Bitches 3:9
29/10 21:00 8. kolo KMK Dynamo Brno Dynamo Haná 4:4
29/10 19:30 9. kolo Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" 2:3
25/10 21:00 8. kolo Bitches FC Rebels 0:5
24/10 21:00 8. kolo FC Spitfire PKV Stars 2:0
11/10 21:00 6. kolo KMK Dynamo Brno BKMK Werbedesign 1:2
09/10 21:00 6. kolo Sport Centrum Srbská Dynamo Haná 7:1
09/10 19:30 6. kolo Bitches FC Habrůvka 3:4
08/10 21:00 6. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 4:0
02/10 17:15 5. kolo FC Rom Star MK Slatina Brno 0:5
24/09 20:30 4. kolo CZ Spieler Brno The Reds 8:3
24/09 19:00 4. kolo C.F. Relax FC DM Podlahy 0:4
11/09 20:45 2. kolo FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 3:1
11/09 19:30 2. kolo Bitches C.F. Relax "B" 3:2
10/09 21:00 2. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 10:1
26/06 19:00 26. kolo Blizzards Royal Flush 1:5
22/06 18:00 26. kolo TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B" 0:3
17/06 21:00 25. kolo Palermo FC Jaguars Brno 1:4
17/06 16:45 25. kolo FC Rom Star Division-KH 5:0
07/06 21:00 23. kolo Impérium FC Habrůvka 9:0
03/06 21:15 19. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:4
29/05 20:45 22. kolo Bitches MK Slatina Brno 0:12
29/05 19:30 18. kolo Sport Centrum Srbská FC Seňoritky Černá Hora 2:4
25/05 20:30 21. kolo FC Habrůvka FC Zebra 4:2
25/05 19:15 22. kolo Royal Flush FC Pivnice u Čápa 3:2
25/05 18:00 21. kolo FC Rom Star Bitches 7:3
24/05 21:00 21. kolo Impérium C.F. Relax 2:2
16/05 16:45 20. kolo FC Pivnice u Čápa Moravia Brno 5:4
15/05 21:00 16. kolo CZ Spieler Brno Cordoba 06 6:4
02/05 16:45 18. kolo FC Pivnice u Čápa FC Rom Star 4:3
29/04 19:00 14. kolo Cordoba 06 Vyšší princip 1:2
24/04 20:45 13. kolo Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno 1:3
23/04 21:00 17. kolo FC Zebra Výtahy SHS 4:5
19/04 21:00 17. kolo FC DM Podlahy C.F. Relax 3:2
15/04 20:30 14. kolo Výtahy SHS C.F. Relax 0:1
15/04 19:00 12. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 5:2
09/04 21:00 15. kolo FC DM Podlahy Výtahy SHS 10:1
07/12 18:15 13. kolo Royal Flush Blizzards 4:1
06/12 19:00 13. kolo Renfus Team FC Habrůvka 2:4
24/11 20:30 13. kolo SeaComp FC DM Podlahy 3:9
24/11 19:15 13. kolo FC Poutník 1552 FC Dvorska 2:4
20/11 21:00 12. kolo FC DM Podlahy Renfus Team 6:10
16/11 21:00 11. kolo FC Fénix Brno F.C. Bohunice 6:2
12/11 21:00 11. kolo KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 6:2
10/11 19:15 11. kolo Royal Flush "B" FC Erekce 2:2
09/11 20:30 10. kolo Bitches Moravia Brno 5:3
09/11 19:00 10. kolo Blizzards MK Slatina Brno 2:13
02/11 21:00 9. kolo FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 1:3
31/10 17:15 9. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce 1:3
30/10 20:30 9. kolo RKM Tripoli Brno Werbedesign Brno 3:2
11/10 16:45 6. kolo FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno 0:6
09/10 20:30 6. kolo CZ Spieler Brno Vyšší princip 2:1
09/10 19:00 6. kolo Rebešovice FCC František Vláčil 3:1
02/10 20:30 5. kolo Vyšší princip Werbedesign Brno 0:5
02/10 19:00 5. kolo Hooftrimmer Gunners Výtahy SHS 6:1
28/09 21:00 2. kolo Sport Centrum Srbská Vyšší princip 5:4
27/09 16:45 4. kolo FC Pivnice u Čápa FC Rebels 3:1
26/09 21:00 4. kolo Cordoba 06 RKM Tripoli Brno 2:4
25/09 21:00 4. kolo KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552 2:6
22/09 19:15 4. kolo Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno "B" 4:5
19/09 20:30 3. kolo RKM Tripoli Brno CZ Spieler Brno 5:1
19/09 19:00 3. kolo FC Erekce TJ Sokol Březina 2:3
13/09 16:45 2. kolo FC Pivnice u Čápa Division-KH 6:4
01/09 20:30 1. kolo FC Zebra Renfus Team 3:3
01/09 18:00 1. kolo FC Habrůvka SeaComp 3:2
12/06 20:30 22. kolo Cordoba 06 Autobazar Šerý 6:6
12/06 19:00 22. kolo RKM Tripoli Brno Vyšší princip 0:5
06/06 21:00 21. kolo Impérium SK Retro Brno 2:4
06/06 19:30 17. kolo FC DM Podlahy FC Coco Aradza 3:1
05/06 21:00 21. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 4:6
02/06 20:30 21. kolo FC Zebra FC Rom Star 1:3
02/06 19:15 21. kolo FC Poutník 1552 FC DM Podlahy 2:5
02/06 18:00 21. kolo Palermo Colgate Team 2:2
30/05 21:00 20. kolo FC DM Podlahy FC Habrůvka 4:1
29/05 19:00 20. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 20:4
24/05 20:30 19. kolo Nedeka Brno Leram 1:10
24/05 19:00 19. kolo SeaComp Výtahy SHS 2:0
24/05 18:00 21. kolo Impérium Pozdní sběr 6:1
22/05 21:00 19. kolo Sport Centrum Srbská SK Retro Brno 2:9
18/05 21:00 18. kolo Leram Impérium 2:2
18/05 19:00 11. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 0:2
17/05 20:30 18. kolo Výtahy SHS FC DM Podlahy 5:6
17/05 19:00 18. kolo SK Retro Brno Cordoba 06 3:4
16/05 19:00 18. kolo FC Dvorska FC Coco Aradza 5:2
09/05 20:30 17. kolo Autobazar Šerý Leram 2:8
09/05 19:00 16. kolo FC Rebels Bitches 4:2
08/05 21:00 17. kolo Impérium Vyšší princip 4:5
08/05 19:00 17. kolo Cordoba 06 RKM Tripoli Brno 0:5
02/05 20:30 16. kolo RKM Tripoli Brno Gioia Brno 2:0
01/05 19:00 16. kolo Vyšší princip Autobazar Šerý 5:2
28/04 19:15 16. kolo Palermo Moravia Brno 2:7
28/04 18:00 15. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Spitfire 9:1
27/04 17:00 14. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Rebels 2:5
24/04 21:00 15. kolo Sport Centrum Srbská Vyšší princip 4:4
21/04 20:30 15. kolo FC Zebra Renfus Team 2:4
21/04 19:15 15. kolo FC Poutník 1552 Mediální mrchy 2:5
12/04 21:00 13. kolo Gioia Brno Vyšší princip 4:2
12/04 19:30 13. kolo Hooftrimmer Gunners S.B.S. Bástr 11:3
10/04 21:00 13. kolo Sport Centrum Srbská Impérium 6:0
07/04 19:15 13. kolo FC Poutník 1552 Výtahy SHS 4:2
04/04 21:00 12. kolo Impérium Cordoba 06 2:4
14/03 18:00 11. kolo Derniéra C.F. Kofi-Kofi 4:0
13/03 18:00 11. kolo K.S.N. FC Literpool 2:0
06/03 21:00 10. kolo Tak určitě FP Slavoj slivovice 4:3
06/03 20:00 10. kolo FC Literpool Derniéra C.F. 0:2
06/03 19:00 10. kolo The Invincibles Stredoslováci 10:1
06/03 18:00 10. kolo FC Protest UniStars Brno 2:3
07/11 20:30 11. kolo Nedeka Brno SK Retro Brno 1:1
07/11 19:00 11. kolo Vyšší princip RKM Tripoli Brno 0:2
06/11 20:00 11. kolo Autobazar Šerý Cordoba 06 2:6
03/11 20:30 10. kolo Werbedesign Brno Vyšší princip 5:1
03/11 19:00 10. kolo FC Rebels FC IQRS Internacional 1:1
31/10 20:30 10. kolo SK Retro Brno Impérium 2:1
31/10 19:00 10. kolo C.F. Relax Mediální mrchy 1:1
24/10 21:00 9. kolo Sport Centrum Srbská Gioia Brno 1:5
24/10 20:30 7. kolo SK Líšeň Čechie Zastávka 1:2
24/10 19:30 7. kolo SK Líšeň juniorky Sport Centrum Srbská 0:1
20/10 21:00 8. kolo FC DM Podlahy FC Dvorska 4:3
20/10 19:15 6. kolo Čechie Zastávka Baronky 2:1
18/10 20:30 8. kolo RKM Tripoli Brno Autobazar Šerý 7:3
17/10 20:30 8. kolo SK Retro Brno Sport Centrum Srbská 6:6
17/10 19:00 2. kolo Werbedesign Brno RKM Tripoli Brno 0:5
13/10 21:00 7. kolo FC DM Podlahy Výtahy SHS 7:1
12/10 21:00 7. kolo Impérium Leram 2:3
12/10 19:30 7. kolo Top4Football FC Spitfire 11:0
11/10 21:00 7. kolo Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno 1:5
06/10 20:30 6. kolo Werbedesign Brno Sport Centrum Srbská 8:1
03/10 20:30 6. kolo Vyšší princip Impérium 4:0
02/10 20:30 6. kolo RKM Tripoli Brno Cordoba 06 5:0
29/09 19:00 5. kolo Moravia Brno Palermo 9:1
28/09 20:40 4. kolo Colgate Team Division-KH 4:2
28/09 19:20 5. kolo The Reds FCC František Vláčil 3:1
28/09 18:00 1. kolo FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas 4:1
26/09 21:00 5. kolo Sport Centrum Srbská Leram 3:1
26/09 19:20 5. kolo FC Coco Aradza Výtahy SHS 1:1
26/09 18:00 1. kolo RBSS FP Slavoj slivovice 3:0
20/09 19:20 4. kolo SeaComp FC Habrůvka 1:3
19/09 20:30 4. kolo Nedeka Brno Autobazar Šerý 3:4
14/09 21:00 3. kolo Autobazar Šerý Impérium 4:2
14/09 19:30 3. kolo Hooftrimmer Gunners Moravia Brno 4:2
14/09 16:45 3. kolo FC DM Podlahy The Reds "B" 6:6
12/09 21:00 3. kolo Sport Centrum Srbská Nedeka Brno 8:4
12/09 18:00 3. kolo FC Habrůvka Mediální mrchy 3:2
07/09 21:00 2. kolo Impérium Sport Centrum Srbská 2:4
02/09 19:15 2. kolo KMK Dynamo Brno "B" Top4Football 0:4
14/06 21:00 22. kolo Sport Centrum Srbská Nedeka Brno 9:5
14/06 17:00 26. kolo FC Rom Star C.F. Relax "B" 2:2
13/06 20:30 22. kolo SK Retro Brno FC Dark Reunion 5:0
13/06 20:30 21. kolo Corinto Blues Rebešovice 1:7
13/06 19:00 25. kolo FC Coco Aradza FCC František Vláčil 3:3
12/06 20:00 22. kolo Restaurace Starobrno Cordoba 06 6:4
10/06 19:15 25. kolo FC Poutník 1552 SeaComp 3:3
10/06 18:00 25. kolo S.B.S. Bástr FC Rom Star 9:2
09/06 21:00 21. kolo FC Fénix Brno The Reds 4:2
07/06 21:00 21. kolo Impérium Sport Centrum Srbská 4:7
30/05 20:30 20. kolo SK Retro Brno Impérium 1:0
30/05 19:00 23. kolo FC DM Podlahy Moravia Brno 3:1
27/05 19:15 26. kolo FC Zebra Palermo 8:1
25/05 19:00 19. kolo FC Fénix Brno FC Habrůvka 2:1
23/05 21:00 19. kolo Impérium FC Dark Reunion 6:2
18/05 20:30 21. kolo FC DM Podlahy Amazing FC 3:1
18/05 18:30 18. kolo FC Habrůvka Beers United 0:4
17/05 21:00 18. kolo Sport Centrum Srbská Auto Šerý 3:9
16/05 20:30 18. kolo Nedeka Brno Impérium 0:11
16/05 19:00 18. kolo Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 2:0
15/05 20:30 18. kolo Rebešovice KMK Dynamo Brno 3:4
10/05 20:30 20. kolo Mediální mrchy FCC František Vláčil 2:5
10/05 19:00 17. kolo Restaurace Starobrno RKM Tripoli Brno 2:3
09/05 20:30 17. kolo Auto Šerý SK Retro Brno 5:3
09/05 19:00 17. kolo Corinto Blues Vyšší princip 2:5
08/05 20:30 20. kolo Estudiantes C.F. FC DM Podlahy 3:3
02/05 21:00 16. kolo Impérium Cordoba 06 0:5
26/04 21:00 15. kolo Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno 2:6
21/04 18:45 14. kolo FC Dark Reunion Restaurace Starobrno 3:11
21/04 18:45 11. kolo Juniorka Kohoutovice Nemakej.cz 1:1
19/04 20:30 14. kolo SK Retro Brno RKM Tripoli Brno 2:7
19/04 19:00 17. kolo FC Coco Aradza FC DM Podlahy 3:6
18/04 21:00 14. kolo Impérium Auto Šerý 7:8
18/04 19:20 17. kolo Výtahy SHS Moravia Brno 2:2
14/04 21:00 13. kolo FC Fénix Brno Leram 3:5
13/04 18:30 13. kolo FC Habrůvka Šenk okna Raiders 2:7
11/04 20:30 13. kolo Restaurace Starobrno Nedeka Brno 17:2
11/04 19:00 16. kolo Hooftrimmer Gunners FC Dvorska 3:2
04/04 21:00 12. kolo Impérium Restaurace Starobrno 1:6
24/03 21:00 14. kolo S.B.S. Bástr FC Dvorska 1:11
10/11 20:45 11. kolo Impérium RKM Tripoli Brno 0:7
09/11 20:30 11. kolo Nedeka Brno Sport Centrum Srbská 4:6
09/11 19:00 11. kolo Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders 1:3
08/11 20:00 11. kolo Cordoba 06 Restaurace Starobrno 1:3
05/11 21:00 11. kolo S.B.S. Bástr Division-KH 13:2
03/11 20:30 10. kolo Restaurace Starobrno Gioia Brno 2:2
03/11 19:00 9. kolo Čechie Zastávka Juniorka Kohoutovice 5:0
02/11 20:30 10. kolo RKM Tripoli Brno Cordoba 06 1:0
02/11 19:00 10. kolo PROTECTION.CZ Auto Šerý 3:7
27/10 20:30 9. kolo Auto Šerý Restaurace Starobrno 0:5
26/10 20:45 9. kolo Impérium SK Retro Brno 4:3
22/10 19:15 7. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 0:5
19/10 20:45 8. kolo Sport Centrum Srbská Gioia Brno 2:4
15/10 21:00 7. kolo Auto Šerý Sport Centrum Srbská 2:7
12/10 20:30 7. kolo Gioia Brno SK Retro Brno 4:2
12/10 19:00 7. kolo Fischer Cafe Vyšší princip 0:4
07/10 21:00 6. kolo Amazing FC FC Coco Aradza 0:2
07/10 19:30 6. kolo Šenk okna Raiders Beers United 7:1
05/10 20:45 6. kolo Sport Centrum Srbská PROTECTION.CZ 5:0
01/10 21:00 5. kolo FC Fénix Brno Vyšší princip 2:4
28/09 20:30 5. kolo Restaurace Starobrno Sport Centrum Srbská 6:4
22/09 20:45 4. kolo Impérium Gioia Brno 1:9
21/09 19:00 4. kolo Leram Corinto Blues 4:0
14/09 20:30 3. kolo Gioia Brno Cordoba 06 1:2
07/09 20:45 2. kolo Impérium PROTECTION.CZ 6:7
07/09 19:20 2. kolo Fischer Cafe KMK Dynamo Brno 2:4
02/09 21:00 1. kolo Mediální mrchy Amazing FC 1:4
02/09 19:30 1. kolo Restaurace Starobrno Impérium 7:1
01/09 20:45 1. kolo Sport Centrum Srbská FC Dark Reunion 8:3
24/06 19:30 22. kolo Karlsberg C.F. FC Fénix Brno 5:10
22/06 19:00 22. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:12
18/06 20:30 21. kolo Šenk okna Raiders The Reds 6:3
09/06 21:00 20. kolo FC Habrůvka Gioia Brno 0:11
08/06 21:00 20. kolo Sport Centrum Srbská FC Fénix Brno 6:9
04/06 18:00 18. kolo Čechie Zastávka Juniorka Kohoutovice 5:0
03/06 21:00 19. kolo SK Retro Brno Karlsberg C.F. 2:10
03/06 19:30 19. kolo Mediální mrchy ABB 8:1
01/06 21:00 19. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 8:3
26/05 19:30 14. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 0:4
25/05 20:30 18. kolo EUROPLOTY Nedeka Brno 0:4
25/05 19:00 18. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 1:1
24/05 20:30 22. kolo S.B.S. Bástr "B" FK Világoš 2:2
18/05 21:00 17. kolo FC Fénix Brno EUROPLOTY 1:4
18/05 19:00 17. kolo SK Retro Brno Sport Centrum Srbská 10:3
14/05 19:15 15. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 1:4
11/05 21:00 16. kolo C.F. Relax Corinto Blues 2:3
06/05 20:30 15. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 3:5
06/05 19:30 15. kolo Mediální mrchy AliOptik 3:0
05/05 20:30 15. kolo Karlsberg C.F. FC Habrůvka 6:3
05/05 19:00 15. kolo Corinto Blues Beers United 0:5
28/04 20:30 14. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 4:3
27/04 20:30 14. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 3:0
27/04 19:00 14. kolo FC Fénix Brno SK Retro Brno 3:1
23/04 20:30 17. kolo Leram Výtahy SHS 4:5
23/04 19:00 13. kolo FC Fénix Brno "B" Moravia Brno 7:2
22/04 19:30 13. kolo SK Retro Brno Gioia Brno 1:6
21/04 19:00 12. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 3:1
20/04 21:00 13. kolo FC Habrůvka Sport Centrum Srbská 4:8
14/04 20:30 12. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 8:4
13/04 21:00 12. kolo EUROPLOTY Sport Centrum Srbská 1:9
13/04 18:45 12. kolo Moravia Brno Corinto Blues 1:2
01/04 19:30 14. kolo Renfus Team FC Spodek Bohunice 2:4
22/11 20:00 13. kolo FC Rom Star FC Barbaři 18:2
18/11 20:30 9. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 1:5
18/11 19:00 9. kolo Tripoli Brno EUROPLOTY 7:4
11/11 20:30 11. kolo FC Fénix Brno Karlsberg C.F. 0:2
11/11 19:00 11. kolo S.B.S. Bástr FC Coco Aradza 2:4
10/11 20:30 11. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 4:2
05/11 19:30 10. kolo C.F. Relax Moravia Brno 3:2
04/11 19:15 9. kolo Čechie Zastávka Baronky 1:0
27/10 21:00 9. kolo KMK Dynamo Brno C.F. Relax 5:2
22/10 20:15 8. kolo SeaComp Impérium 1:2
22/10 19:00 8. kolo Výtahy SHS S.B.S. Bástr 3:2
21/10 20:30 8. kolo Karlsberg C.F. SK Retro Brno 2:4
16/10 19:15 6. kolo Čechie Zastávka Nemakej.cz 1:2
13/10 21:00 7. kolo SK Retro Brno FC Habrůvka 4:1
08/10 21:00 6. kolo C.F. Relax FC Fénix Brno "B" 2:3
08/10 19:30 6. kolo FC Coco Aradza FCC František Vláčil 0:2
07/10 21:00 6. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Kalinka Bohunice 4:2
30/09 19:00 4. kolo Čechie Zastávka Juniorka Kohoutovice 7:0
29/09 21:00 5. kolo SK Retro Brno Cordoba 06 1:7
28/09 21:00 5. kolo Leram Renfus Team 2:6
22/09 21:00 4. kolo Sport Centrum Srbská Nedeka Brno 2:3
22/09 18:00 4. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Barbaři 1:1
18/09 19:30 2. kolo Baronky Čechie Zastávka 2:0
18/09 18:30 3. kolo Fanatics Brno S.B.S. Bástr "B" 4:2
14/09 20:30 3. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 0:10
10/09 21:00 2. kolo Gioia Brno SK Retro Brno 7:2
10/09 19:30 2. kolo Amazing FC FC Dvorska 4:1
09/09 19:15 1. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 1:3
08/09 21:00 2. kolo Sport Centrum Srbská FC Habrůvka 7:1
03/09 21:00 1. kolo Sport Centrum Srbská EUROPLOTY 2:5
03/09 19:30 1. kolo Amazing FC SeaComp 1:0
01/09 20:30 1. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 2:3
01/09 19:00 1. kolo Corinto Blues Moravia Brno 4:2
29/08 18:15 1. kolo FC Habrůvka "B" FC Rom Star 6:3
25/06 20:00 25. kolo The Reds "B" Domino 3:3
25/06 18:30 26. kolo SeaComp FC Balls Busters 3:1
23/06 19:30 26. kolo Colgate Team S.B.S. Bástr 1:4
22/06 17:00 26. kolo FC Rom Star FCC František Vláčil 4:3
19/06 19:15 19. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 2:1
16/06 21:00 21. kolo FC Fénix Brno Karlsberg C.F. 3:5
10/06 19:30 20. kolo KMK Dynamo Brno C.F. Relax 2:2
09/06 21:00 20. kolo Šenk okna Raiders Sport Centrum Srbská 2:5
09/06 18:00 24. kolo Fanatics Brno S.B.S. Bástr "B" 4:3
07/06 20:00 24. kolo FC Rom Star FC Balls Busters 4:2
05/06 19:30 23. kolo FK Világoš SSC Brno 1:3
03/06 20:30 19. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 6:2
03/06 19:00 19. kolo FC Habrůvka Šenk okna Raiders 5:0
29/05 19:15 16. kolo Čechie Zastávka Sport Centrum Srbská 0:3
27/05 20:30 18. kolo Sport Centrum Srbská FC Habrůvka 8:3
21/05 19:00 21. kolo FC Habrůvka "B" SeaComp 3:1
19/05 21:00 17. kolo FC Fénix Brno Sport Centrum Srbská 10:1
19/05 19:30 21. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Rom Star 2:4
18/05 20:00 17. kolo The Reds SK Retro Brno 0:3
05/05 19:15 13. kolo Čechie Zastávka 1. F.C. Bosonožky 0:1
30/04 20:30 18. kolo FCC František Vláčil FC Habrůvka "B" 4:2
30/04 19:00 14. kolo SK Retro Brno Natural 95 7:2
28/04 18:45 14. kolo J.F.A Gioia Brno 7:10
15/04 19:15 21. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 3:1
11/04 18:00 16. kolo FCC František Vláčil Fanatics Brno 2:0
08/04 18:00 15. kolo Fanatics Brno FC Dark Reunion 1:5
03/12 21:00 11. kolo Maurové ovečky FC Verdikt 2:2
03/12 20:00 11. kolo FC Kredity budou stačit Derniéra C.F. 1:4
03/12 19:00 11. kolo UniStars Brno FC Big Test Icicles 4:4
28/11 19:00 13. kolo S.B.S. Bástr Colgate Team 2:7
27/11 20:00 13. kolo FCC František Vláčil FC Rom Star 4:1
26/11 19:00 13. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Habrůvka "B" 2:5
21/11 19:00 12. kolo Estudiantes C.F. S.B.S. Bástr "B" 2:2
18/11 19:30 12. kolo SSC Brno FC Balls Busters 4:2
14/11 20:30 11. kolo The Reds Moravia Brno 3:6
14/11 19:00 11. kolo FC Fénix Brno "B" Dynamo Haná 4:0
13/11 20:30 11. kolo RKM Royal Day Brno J.F.A 5:0
12/11 20:30 11. kolo Šenk okna Raiders Cordoba 06 2:4
04/11 21:00 7. kolo FC Pálené FC 2 Goals 1 Cup 4:2
04/11 20:00 7. kolo Beer Team FC Verdikt 2:1
04/11 19:00 7. kolo Sebranka TJ Strážci vesmíru 0:1
29/10 19:15 8. kolo Čechie Zastávka Nemakej.cz 1:0
28/10 21:00 9. kolo FC Fénix Brno Gioia Brno 0:15
28/10 19:30 9. kolo Natural 95 FC Poutník 1552 3:3
23/10 20:00 8. kolo FCC František Vláčil FK Világoš 4:1
17/10 20:30 7. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 4:3
17/10 19:00 7. kolo The Reds EUROPLOTY 3:7
16/10 20:30 7. kolo Renfus Team Colgate Team 3:2
14/10 19:30 7. kolo Natural 95 KMK Dynamo Brno 0:1
10/10 19:15 5. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 0:2
09/10 19:00 6. kolo SK Retro Brno The Reds 3:2
07/10 21:00 6. kolo Šenk okna Raiders Tripoli Brno 4:6
07/10 19:30 6. kolo Gioia Brno PROTECTION.CZ 9:2
04/10 19:00 6. kolo Colgate Team Rakol Brno 4:2
25/09 18:45 4. kolo J.F.A FC Fénix Brno 0:3
23/09 21:00 4. kolo SSC Brno SeaComp 3:3
23/09 19:30 1. kolo Renfus Team Cordoba 06 "B" 2:2
12/09 21:00 2. kolo Sport Centrum Srbská Nedeka Brno 7:3
11/09 18:45 2. kolo FC Habrůvka PROTECTION.CZ 8:2
09/09 20:30 2. kolo FK Világoš Černý balet 0:6
08/09 19:30 2. kolo FC Poutník 1552 C.F. Relax 2:0
05/09 18:00 1. kolo SeaComp FC Dark Reunion 2:4
04/09 20:30 1. kolo Nedeka Brno FC Habrůvka 5:4
02/09 20:00 1. kolo KMK Dynamo Brno SK Retro Brno 2:0
27/06 20:40 26. kolo S.B.S. Bástr Last Minute 2:4
25/06 20:30 22. kolo KMK Dynamo Brno RKM Royal Day Brno 6:11
24/06 20:00 26. kolo SeaComp KMK Betis United 3:5
18/06 20:30 21. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 0:6
18/06 18:45 21. kolo Fischer Cafe Moravia Brno 4:2
17/06 20:30 21. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 1:3
14/06 19:00 12. kolo FC Habrůvka Rakol Brno 3:0
11/06 19:15 17. kolo Čechie Zastávka KMK Dynamo Brno 1:0
10/06 20:30 20. kolo Sport Centrum Srbská Natural 95 4:2
30/05 20:40 18. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 5:6
28/05 20:15 15. kolo Čechie Zastávka Proklatě dobrý kuřata 1:0
27/05 20:30 18. kolo Karlsberg C.F. Natural 95 11:3
21/05 20:30 17. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 2:5
20/05 20:30 17. kolo RKM Royal Day Brno FC Fénix Brno 3:1
20/05 18:45 17. kolo Natural 95 Gioia Brno 1:4
14/05 20:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Karlsberg C.F. 8:14
13/05 20:30 16. kolo Café Bar Espaňa Nedeka Brno 8:1
13/05 19:00 20. kolo Estudiantes C.F. Fanatics Brno 6:1
10/05 19:00 20. kolo Colgate Team FC Brkábl 5:0
06/05 20:30 15. kolo Nedeka Brno FC Fénix Brno 5:6
02/05 20:40 14. kolo HT Group C.F. Moravia Brno 1:1
30/04 20:30 14. kolo RKM Royal Day Brno PROTECTION.CZ 5:4
29/04 20:30 14. kolo Café Bar Espaňa KMK Dynamo Brno 4:0
29/04 19:00 18. kolo SSC Brno Sandonorico 0:5
24/04 20:45 13. kolo Renfus Team MOP Brno 1:1
24/04 19:30 13. kolo C.F. Relax Fischer Cafe 3:2
23/04 20:30 13. kolo PROTECTION.CZ Sport Centrum Srbská 6:4
18/04 20:40 12. kolo Tripoli Brno KMK Dynamo Brno 4:1
16/04 20:30 12. kolo RKM Royal Day Brno Natural 95 8:2
16/04 19:00 16. kolo KMK Betis United Fanatics Brno 4:2
15/04 20:30 12. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:9
11/04 19:00 15. kolo SeaComp The Reds "B" 2:7
04/04 20:40 14. kolo S.B.S. Bástr Beers United 0:1
02/04 19:00 14. kolo Malakes F.C. Kašpaři VM 0:1
28/11 19:10 13. kolo KMK Betis United SeaComp 0:4
25/11 16:30 13. kolo The Reds "B" Cordoba 06 "B" 4:2
25/11 14:45 13. kolo SSC Brno Domino 0:3
19/11 19:10 4. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 8:4
18/11 20:40 1. kolo Renfus Team The Reds 3:4
18/11 19:00 12. kolo FC Rom Star The Reds "B" 8:2
17/11 19:10 12. kolo Malakes F.C. Estudiantes C.F. 2:1
14/11 20:40 11. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 4:4
08/11 20:40 10. kolo S.B.S. Bástr FC Fénix Brno "B" 2:7
06/11 20:40 10. kolo Cordoba 06 FC Fénix Brno 11:1
05/11 20:40 10. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 1:2
04/11 20:00 10. kolo FC Rom Star KMK Betis United 9:3
31/10 20:40 9. kolo Nedeka Brno KMK Dynamo Brno 5:0
30/10 20:40 9. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 5:8
29/10 20:40 9. kolo FC Fénix Brno Café Bar Espaňa 1:7
25/10 20:40 8. kolo S.B.S. Bástr FC WC 6:1
24/10 18:30 7. kolo SSC Brno FC WC 3:0
23/10 20:40 8. kolo Karlsberg C.F. Nedeka Brno 7:1
22/10 20:40 8. kolo Café Bar Espaňa Tripoli Brno 5:1
17/10 20:40 7. kolo RKM Royal Day Brno Café Bar Espaňa 5:1
15/10 20:40 7. kolo Tripoli Brno FC Fénix Brno 7:0
09/10 20:40 6. kolo Gioia Brno Natural 95 3:1
08/10 20:40 6. kolo Karlsberg C.F. KMK Dynamo Brno 8:0
08/10 19:10 6. kolo Kašpaři VM SK Retro Brno 3:0
04/10 19:10 5. kolo KMK Betis United FC Fénix Brno "C" 6:1
02/10 20:40 5. kolo Karlsberg C.F. Sport Centrum Srbská 2:2
01/10 20:40 5. kolo Nedeka Brno Café Bar Espaňa 1:7
01/10 19:10 5. kolo PROTECTION.CZ FC Fénix Brno 6:7
18/09 20:40 3. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 6:4
18/09 19:10 3. kolo Rakol Brno Melchester Rovers 5:1
17/09 20:40 3. kolo Nedeka Brno Tripoli Brno 0:12
13/09 20:40 2. kolo Sport Centrum Srbská PROTECTION.CZ 5:2
12/09 20:40 2. kolo Tripoli Brno Natural 95 5:2
12/09 19:10 2. kolo KMK Betis United FC Clubwash::Brno 4:1
11/09 20:40 2. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 4:2
10/09 19:10 2. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 3:1
04/09 20:40 1. kolo Karlsberg C.F. FC Fénix Brno 8:2
03/09 19:30 1. kolo SeaComp FC Fénix Brno "C" 1:2
03/09 18:00 1. kolo SK Retro Brno KMK Betis United 3:0
21/06 19:00 9. kolo Pink Pigs SeaComp 2:6
21/06 18:00 6. kolo ABB Sport Centrum Srbská 0:2
20/06 17:30 2. kolo Sport Centrum Srbská RATI IVACAR 3:5
13/06 20:00 22. kolo Tripoli Brno Colgate Team 5:2
12/06 19:10 22. kolo SSC Brno EUROPLOTY 3:8
11/06 20:45 22. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:4
11/06 19:10 22. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 5:6
10/06 20:45 22. kolo Cordoba 06 RKM Royal Day Brno 1:6
06/06 18:45 25. kolo Sandonorico Dynamo Haná 0:8
05/06 20:00 21. kolo Renfus Team Hearts of König 8:2
31/05 20:30 13. kolo Mediální mrchy SeaComp 2:1
31/05 19:10 20. kolo KMK Betis United EUROPLOTY 2:0
29/05 20:45 20. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 1:5
28/05 20:45 20. kolo Karlsberg C.F. Gioia Brno 1:0
28/05 19:10 20. kolo Café Bar Espaňa Natural 95 2:4
21/05 19:10 19. kolo Colgate Team Nedeka Brno 9:1
16/05 20:00 18. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 1:0
15/05 20:00 18. kolo Kašpaři VM Cordoba 06 2:3
14/05 20:45 18. kolo Colgate Team Natural 95 2:3
13/05 20:45 18. kolo Hearts of König Rakol Brno 3:10
13/05 19:10 18. kolo KMK Betis United Fanatics Brno 1:0
10/05 20:45 17. kolo Karlsberg C.F. Kašpaři VM 10:0
09/05 19:00 17. kolo FC Clubwash::Brno KMK Betis United 4:2
02/05 20:00 16. kolo Colgate Team RKM Royal Day Brno 1:11
01/05 20:45 16. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 5:0
01/05 19:10 16. kolo KMK Betis United SK Retro Brno 2:2
30/04 19:10 16. kolo Hearts of König KMK Dynamo Brno 0:4
25/04 19:00 15. kolo FC Clubwash::Brno Amazing FC 0:10
24/04 20:00 15. kolo Kašpaři VM Tripoli Brno 4:9
23/04 20:45 15. kolo Karlsberg C.F. Café Bar Espaňa 1:3
21/04 20:00 15. kolo Fanatics Brno FC Poutník 1552 1:9
18/04 20:45 14. kolo Nedeka Brno Tripoli Brno 1:6
18/04 19:30 14. kolo Renfus Team Rakol Brno 3:3
16/04 19:30 14. kolo FC Fénix Brno Moravia Brno 5:2
15/04 20:30 14. kolo Colgate Team Cordoba 06 1:5
11/04 18:30 13. kolo SK Retro Brno Fanatics Brno 10:8
08/04 20:30 13. kolo Cordoba 06 Natural 95 4:1
04/04 19:00 12. kolo FC Clubwash::Brno SK Retro Brno 3:6
02/04 19:30 12. kolo Nedeka Brno Café Bar Espaňa 3:19
17/11 18:00 11. kolo FC WC Beers United 0:5
16/11 18:00 11. kolo FC Fénix Brno Hearts of König 5:0
12/11 19:00 11. kolo Fanatics Brno FC Spodek Bohunice 5:8
07/11 20:45 10. kolo Colgate Team Café Bar Espaňa 4:9
06/11 20:45 10. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 2:3
06/11 19:00 10. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 4:3
02/11 20:00 9. kolo Colgate Team PROTECTION.CZ 1:2
02/11 19:00 9. kolo Rakol Brno KMK Dynamo Brno 0:3
01/11 20:45 9. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 4:4
24/10 20:30 8. kolo Kašpaři VM Gioia Brno 1:10
24/10 19:00 8. kolo PROTECTION.CZ Natural 95 8:7
21/10 19:00 8. kolo FC Fénix Brno "B" Sandonorico 4:2
21/10 18:00 6. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 1:2
20/10 20:00 7. kolo Cordoba 06 Kašpaři VM 8:3
19/10 19:30 7. kolo Rakol Brno Hearts of König 8:3
17/10 20:45 7. kolo Karlsberg C.F. Nedeka Brno 8:4
14/10 18:30 7. kolo Colgate Team "B" FC WC 6:3
12/10 21:00 6. kolo Hearts of König Moravia Brno 1:7
10/10 20:45 6. kolo PROTECTION.CZ RKM Royal Day Brno 0:16
10/10 19:00 6. kolo Nedeka Brno Natural 95 2:2
24/09 20:00 4. kolo PROTECTION.CZ Cordoba 06 4:5
23/09 19:00 4. kolo FC WC Melchester Rovers 0:8
21/09 20:45 3. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 8:1
20/09 19:00 3. kolo FC Clubwash::Brno Fanatics Brno 3:2
19/09 20:45 3. kolo SSC Brno FC Poutník 1552 0:5
19/09 19:00 3. kolo Gioia Brno Natural 95 8:1
17/09 20:45 3. kolo Karlsberg C.F. PROTECTION.CZ 4:5
16/09 19:00 3. kolo Hearts of König Fischer Cafe 0:7
14/09 18:00 2. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 6:0
13/09 20:00 2. kolo Amazing FC FC Habrůvka 2:1
12/09 20:45 2. kolo Café Bar Espaňa Tripoli Brno 5:0
12/09 19:00 2. kolo PROTECTION.CZ Kašpaři VM 6:4
09/09 20:45 2. kolo Colgate Team Karlsberg C.F. 0:10
07/09 20:45 1. kolo Kašpaři VM Colgate Team 4:3
05/09 20:45 1. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 5:2
05/09 19:00 1. kolo Café Bar Espaňa Nedeka Brno 6:3
02/06 20:00 14. kolo Bohunice 30 Kašpaři VM 5:2
31/05 20:45 28. kolo Bohunice 30 Tripoli Brno 3:8
30/05 19:00 4. kolo SeaComp Sport Centrum Srbská 0:5
26/05 17:00 9. kolo Sport Centrum Srbská Horálek Team 4:0
20/05 20:00 24. kolo FC Fénix Brno Dream Team Kuřim 5:1
17/05 20:30 25. kolo Kašpaři VM Cordoba 06 6:1
16/05 20:45 25. kolo Pitaval Bohunice 30 0:5
16/05 19:00 23. kolo Hearts of König Renfus Team 0:3
12/05 17:00 7. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 3:0
10/05 20:00 22. kolo FC Fénix Brno Moravia Brno 2:3
02/05 21:00 3. kolo Pink Pigs Sport Centrum Srbská 1:3
02/05 20:00 3. kolo AliOptik SeaComp 5:1
28/04 20:45 2. kolo Mediální mrchy BSMK 5:1
27/04 20:00 20. kolo FC Fénix Brno Dynamo Haná 6:2
20/04 20:00 4. kolo Sport Centrum Srbská Křepelky Pohořelice 0:0
19/04 20:45 21. kolo Bohunice 30 Karlsberg C.F. 5:3
17/04 20:45 21. kolo RKM Royal Day Brno PROTECTION.CZ 5:2
11/04 20:45 20. kolo Nedeka Brno Pitaval 5:0
10/04 20:45 20. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 3:5
10/04 19:00 20. kolo Rakol Brno Tripoli Brno 2:8
01/04 18:30 17. kolo FC Fénix Brno "B" Cordoba 06 "B" 5:1
29/03 20:00 18. kolo Kašpaři VM Tripoli Brno 0:6
28/03 19:00 18. kolo Colgate Team Pitaval 5:0
27/03 20:45 18. kolo Nedeka Brno RKM Royal Day Brno 1:11
27/03 19:00 18. kolo Rakol Brno Rebešovice 4:4
27/03 11:30 18. kolo Natural 95 Galaxy Brno 5:0
26/03 20:00 16. kolo C.F. Relax Rebešovice "B" 0:2
26/03 18:15 16. kolo Last Minute Domino 3:0
26/03 15:45 16. kolo Melchester Rovers Tripoli Café Brno "B" 10:2
25/03 18:00 13. kolo Melchester Rovers FC WC 14:1
23/03 20:00 15. kolo FC Pivnice u Čápa Beers United 0:5
21/03 20:45 17. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 3:2
21/03 19:00 17. kolo Pitaval Rakol Brno 0:5
20/03 21:15 17. kolo Bohunice 30 Colgate Team 16:0
20/03 20:00 17. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 8:2
20/03 16:45 15. kolo Palermo Karlsberg C.F. "B" 1:9
17/03 20:00 14. kolo Renfus Team FC Pivnice u Čápa 6:1
16/03 20:00 14. kolo Fair Play Team Sandonorico 5:0
15/03 20:45 16. kolo Nedeka Brno Karlsberg C.F. 1:5
14/03 20:45 16. kolo Rakol Brno Bohunice 30 1:7
13/03 16:30 14. kolo Colgate Team "B" FC Fénix Brno "B" 2:2
12/03 15:45 14. kolo Melchester Rovers Palermo 4:4
08/03 20:00 15. kolo Galaxy Brno Gioia Brno 2:16
06/03 12:30 14. kolo Domino Tripoli Café Brno "B" 4:3
06/03 09:00 13. kolo Domino MOP Brno 0:12
05/12 17:45 15. kolo Surfin Brno Karlsberg C.F. 5:9
05/12 16:00 15. kolo Rakol Brno RKM Royal Day Brno 4:13
04/12 16:00 15. kolo Tripoli Brno Rebešovice 5:1
29/11 20:30 14. kolo Pitaval Tripoli Brno 3:4
27/11 19:30 14. kolo Cordoba 06 Surfin Brno 2:5
27/11 18:15 14. kolo Rebešovice Galaxy Brno 7:1
25/11 18:00 12. kolo FC Fénix Brno Hearts of König 0:1
25/11 17:00 10. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 3:2
22/11 20:30 13. kolo Galaxy Brno Pitaval 2:3
20/11 15:30 13. kolo Colgate Team Cordoba 06 3:4
09/11 20:45 11. kolo Kašpaři VM Karlsberg C.F. 1:2
08/11 20:30 11. kolo Pitaval Gioia Brno 0:7
16/10 20:45 9. kolo Rakol Brno Colgate Team 1:8
17/12 14:30 16. kolo Fischer Cafe CEG A 6:2
13/12 20:00 14. kolo CEG A Karlsberg C.F. 2:6
10/12 18:00 15. kolo Hearts of König Fischer Cafe 1:10
26/11 12:00 13. kolo KMK Dynamo Brno Star Trac 3:4
03/11 13:15 14. kolo Bookmakers Brno Cordoba 06 1:3

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382