BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Virčík Vlastimil
Licence: B

Zapsán od: 29.08.2010
Celkový počet odpískaných zápasů: 209
Celkový počet udělených karet: 173 159 14

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
13/11 20:15 9. kolo MK Slatina Brno Beers United VUT
19/11 19:00 12. kolo Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno VUT
19/11 20:15 12. kolo Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" VUT
26/11 19:00 13. kolo Royal Flush Dynamo Haná VUT
27/11 19:00 13. kolo Moravia Brno Kaša Team VUT

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
22/10 19:00 8. kolo FC Jaguars Brno "B" Kaša Team 0:2
16/10 20:15 7. kolo Moravia Brno Sokol Křtiny 3:1
16/10 19:00 7. kolo Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" 1:4
09/10 20:15 6. kolo FC Jaguars Brno "B" FC Pivnice u Čápa 2:3
09/10 19:00 6. kolo TJ Rotor Magenta Palermo 2:1
02/10 20:15 5. kolo FC Pardálové Corinto 0:3
02/10 19:00 5. kolo Hooftrimmer Gunners The Reds "B" 2:1
16/09 20:15 3. kolo CZ People The Reds 1:3
09/09 20:30 2. kolo Cordoba 06 The Reds 6:1
30/05 19:15 23. kolo Rebešovice Mediální mrchy 2:2
23/05 19:15 22. kolo FC Spitfire Royal Flush "C" 4:6
16/05 19:00 21. kolo MK Slatina Brno SeaComp 2:2
09/05 20:15 20. kolo TJ BARAN Los Arbitros "B" 6:2
09/05 19:00 20. kolo FC Spitfire Palermo 5:0
23/04 20:15 11. kolo Cordoba 06 CZ Spieler Brno 1:4
22/04 20:30 11. kolo BKMK Topshoes.cz Vyšší princip 1:4
18/04 19:00 17. kolo Hooftrimmer Gunners "B" FC Spitfire 4:1
15/04 20:30 10. kolo Vyšší princip Cordoba 06 7:3
15/04 19:15 17. kolo FC Poutník 1552 UniStars Brno 1:0
11/04 20:15 26. kolo Moravia Brno PKV Stars 2:1
11/04 19:00 16. kolo MK Slatina Brno FC Pivnice u Čápa 6:0
08/04 20:30 16. kolo UniStars Brno FC Fénix Brno 5:3
27/03 20:45 14. kolo SeaComp Colgate Team 6:0
27/03 19:30 14. kolo Mediální mrchy FC DM Podlahy 5:2
22/11 20:30 12. kolo FC Erekce Los Arbitros "B" 2:2
22/11 19:30 12. kolo Mediální mrchy Cordoba 06 "B" 1:1
13/11 19:30 11. kolo Los Arbitros Cordoba 06 "B" 0:3
12/11 20:30 12. kolo FC Poutník 1552 FCC František Vláčil 4:3
12/11 19:00 11. kolo Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy 6:1
07/11 18:15 5. kolo FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" 2:5
06/11 19:00 9. kolo Palermo Fellaz Brno 3:1
05/11 21:00 10. kolo FC DM Podlahy FCC František Vláčil 3:4
29/10 19:00 9. kolo MK Slatina Brno The Reds "B" 3:3
23/10 20:30 7. kolo BKMK Topshoes.cz Cordoba 06 5:0
23/10 19:00 8. kolo AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" 2:1
18/10 20:30 1. kolo BKMK Topshoes.cz Dynamo Haná 7:3
18/10 19:00 7. kolo Hooftrimmer Gunners Rebešovice 1:2
08/10 20:30 6. kolo CZ Spieler Brno Vyšší princip 8:4
27/09 19:30 4. kolo AMENINA 08 FC Erekce 2:3
18/09 20:30 3. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 2:5
18/09 19:00 3. kolo Palermo SeaComp "B" 1:3
11/09 21:00 2. kolo CZ Spieler Brno Cordoba 06 6:1
11/09 19:30 2. kolo UniStars Brno FC DM Podlahy 0:3
03/09 20:30 1. kolo Moravia Brno Royal Flush "C" 6:0
03/09 19:00 1. kolo Cordoba 06 Vyšší princip 2:1
27/06 19:00 26. kolo C.F. Relax The Reds "B" 0:3
26/06 20:30 26. kolo FC Spitfire Palermo 2:4
26/06 19:00 26. kolo AMENINA 08 TJ Rotor Magenta 2:0
18/06 19:00 25. kolo TJ BARAN FC Erekce 1:4
12/06 20:45 24. kolo Bitches FC Pivnice u Čápa 1:3
12/06 19:30 24. kolo FC Poutník 1552 Estudiantes C.F. 3:3
07/06 20:15 19. kolo Colgate Team C.F. Relax "B" 2:1
07/06 19:00 23. kolo TJ Leftovers TJ Sokol Březina 1:2
04/06 19:00 19. kolo Cordoba 06 "B" F.C. Bohunice 5:0
29/05 20:30 18. kolo CZ Spieler Brno Sport Centrum Srbská 5:6
29/05 19:00 20. kolo Amazing FC Impérium 1:0
23/05 19:00 21. kolo TJ BARAN TJ Sokol Březina 1:1
15/05 20:30 20. kolo The Reds FC Poutník 1552 4:1
15/05 19:00 20. kolo Blizzards FC Kalinka Bohunice 0:0
15/05 18:00 17. kolo Pozdní sběr FC Protest 4:1
10/05 20:30 19. kolo Hooftrimmer Gunners Amazing FC 4:2
10/05 19:00 19. kolo MK Slatina Brno FC Pivnice u Čápa 4:1
24/04 20:30 15. kolo Cordoba 06 BKMK Werbedesign 0:4
23/04 20:30 13. kolo Vyšší princip CZ Spieler Brno 4:7
23/04 19:00 18. kolo Rebešovice FC Poutník 1552 0:6
19/04 20:30 16. kolo FC Jaguars Brno TJ Rotor Magenta 7:1
19/04 19:00 16. kolo MK Slatina Brno FC Rom Star 13:3
16/04 20:30 12. kolo BKMK Werbedesign Vyšší princip 6:2
16/04 19:00 16. kolo Rebešovice FC Dvorska 2:3
10/04 20:45 11. kolo Sport Centrum Srbská CZ Spieler Brno 10:4
10/04 19:30 15. kolo Impérium Mediální mrchy 3:3
08/04 16:50 14. kolo KMK Dynamo Brno "B" CZ Spieler Brno "B" 5:13
03/04 20:30 14. kolo Rebešovice Estudiantes C.F. 1:0
03/04 19:00 14. kolo Šenk okna Raiders Dynamo Haná 1:14
27/11 19:00 13. kolo FCC František Vláčil F.C. Bohunice 2:3
21/11 19:30 11. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno 1:4
20/11 20:30 12. kolo Estudiantes C.F. FCC František Vláčil 1:2
20/11 19:00 12. kolo Rebešovice Cordoba 06 "B" 2:7
06/11 21:00 10. kolo BKMK Werbedesign Sport Centrum Srbská 3:5
06/11 19:30 10. kolo Estudiantes C.F. FC Fénix Brno 3:3
31/10 19:00 9. kolo Hooftrimmer Gunners FC Habrůvka 5:1
30/10 21:00 9. kolo Vyšší princip Sport Centrum Srbská 3:7
30/10 19:30 9. kolo Estudiantes C.F. FC Dvorska 1:3
03/10 20:45 5. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 7:2
02/10 19:30 5. kolo Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 1:2
25/09 19:30 4. kolo Rebešovice FC Fénix Brno 0:2
21/09 19:30 3. kolo TJ Rotor Magenta FC Jaguars Brno 3:4
15/09 19:00 3. kolo FC Spitfire TJ Leftovers 1:6
14/09 21:00 2. kolo AMENINA 08 FC Erekce 3:0
14/09 19:30 2. kolo Mediální mrchy Impérium 1:2
12/09 21:00 2. kolo CZ Spieler Brno Cordoba 06 3:5
05/09 19:30 1. kolo FC DM Podlahy The Reds "B" 10:3
31/08 21:00 1. kolo FC Fénix Brno FC Poutník 1552 3:2
06/06 20:30 20. kolo FC Spitfire FC Rebels 0:4
06/06 19:00 21. kolo Mediální mrchy C.F. Relax 2:0
05/06 20:30 21. kolo FC Habrůvka FC Dvorska 2:6
05/06 19:00 21. kolo Rebešovice The Reds 2:1
31/05 20:30 20. kolo Amazing FC Mediální mrchy 1:6
31/05 19:00 19. kolo Top4Football FC Rebels 2:3
30/05 18:45 20. kolo Beers United FC Fénix Brno 1:3
23/05 19:00 19. kolo FC Dvorska FC DM Podlahy 9:2
22/05 20:30 19. kolo Rebešovice Šenk okna Raiders 3:5
22/05 19:00 19. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 4:3
11/05 19:00 17. kolo Rebešovice Dynamo Haná 2:6
08/05 20:30 16. kolo KMK Dynamo Brno "B" Top4Football 2:2
04/05 20:30 16. kolo Leram Sport Centrum Srbská 3:6
03/05 20:30 16. kolo Amazing FC FC Dvorska 0:8
03/05 19:00 16. kolo C.F. Relax FC DM Podlahy 8:1
02/05 20:30 16. kolo BKMK Werbedesign Cordoba 06 3:1
02/05 19:00 16. kolo Nedeka Brno Impérium 0:6
25/04 18:45 15. kolo Beers United Šenk okna Raiders 5:0
17/04 20:30 14. kolo Šenk okna Raiders The Reds 3:2
17/04 19:00 14. kolo Vyšší princip Cordoba 06 0:3
10/04 20:30 13. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 8:3
10/04 19:00 13. kolo Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno 1:1
04/04 20:30 11. kolo Bitches KMK Dynamo Brno "B" 1:3
04/04 19:00 12. kolo FCC František Vláčil Šenk okna Raiders 2:3
04/04 18:00 14. kolo Boca Juniors FK Bez nás nezačnou 1:8
03/04 20:30 12. kolo Vyšší princip SK Retro Brno 4:1
03/04 19:00 12. kolo Rebešovice Cordoba 06 "B" 4:1
21/11 20:30 11. kolo Leram BKMK Werbedesign 1:4
08/11 20:30 11. kolo Moravia Brno FC Kalinka Bohunice 4:1
08/11 19:00 11. kolo Mediální mrchy FC Coco Aradza 2:4
07/11 20:30 11. kolo Impérium Gioia Brno 1:7
11/10 20:30 7. kolo Autobazar Šerý BKMK Werbedesign 0:4
09/10 20:00 7. kolo Nedeka Brno Vyšší princip 2:4
07/10 20:30 7. kolo FC Zebra Colgate Team 5:3
07/10 19:15 7. kolo FC Poutník 1552 Amazing FC 7:4
07/10 18:00 7. kolo FC IQRS Internacional Bitches 4:15
03/10 21:00 6. kolo Estudiantes C.F. F.C. Bohunice 3:5
27/09 20:30 5. kolo Gioia Brno RKM Tripoli Brno 3:0
27/09 19:00 5. kolo Top4Football FC Rebels 4:2
26/09 20:30 5. kolo Hooftrimmer Gunners Renfus Team 0:1
26/09 19:00 5. kolo Autobazar Šerý Vyšší princip 3:4
20/09 20:30 4. kolo RKM Tripoli Brno SK Retro Brno 5:5
20/09 19:00 4. kolo C.F. Relax FC Coco Aradza 1:2
19/09 20:30 4. kolo Mediální mrchy FC Poutník 1552 1:3
19/09 19:00 4. kolo Vyšší princip Sport Centrum Srbská 1:6
13/09 21:00 3. kolo FC IQRS Internacional FC Rebels 2:3
13/09 19:00 3. kolo Top4Football Blizzards 9:4
12/09 20:40 3. kolo The Reds Šenk okna Raiders 1:2
12/09 19:20 3. kolo Bitches FC Spitfire 9:2
11/09 20:45 3. kolo Cordoba 06 Vyšší princip 3:3
06/09 19:20 2. kolo Blizzards FC IQRS Internacional 3:1
04/09 19:00 2. kolo Rebešovice FC Fénix Brno 2:1
01/09 21:00 1. kolo FC Fénix Brno F.C. Bohunice 4:12
01/09 19:20 1. kolo The Reds Dynamo Haná 1:7
29/08 20:30 1. kolo RKM Tripoli Brno Leram 6:2
14/06 20:40 26. kolo SeaComp S.B.S. Bástr 3:4
14/06 19:20 26. kolo Colgate Team FC Kalinka Bohunice 3:1
08/06 19:20 24. kolo Výtahy SHS FC Coco Aradza 1:0
07/06 19:20 24. kolo SeaComp Royal Flush 9:0
31/05 20:30 20. kolo RKM Tripoli Brno Gioia Brno 6:1
31/05 19:00 23. kolo FC Coco Aradza Mediální mrchy 3:2
10/05 19:20 20. kolo Colgate Team Royal Flush 1:1
26/04 20:40 18. kolo Colgate Team SeaComp 1:0
26/04 19:20 18. kolo The Reds "B" Renfus Team 2:2
05/04 19:00 12. kolo Nedeka Brno RKM Tripoli Brno 0:3
30/03 21:00 14. kolo Amazing FC Mediální mrchy 2:2
30/03 19:30 14. kolo FC DM Podlahy FCC František Vláčil 2:5
14/03 21:00 11. kolo FC Big Test Icicles Chết Này 1:6
14/03 20:00 13. kolo Tak určitě Sebranka 6:1
14/03 19:00 11. kolo FK Tatran Kedluben Šamani mieru 2:5
22/05 21:00 17. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 5:2
22/05 19:00 17. kolo C.F. Relax Moravia Brno 6:1
21/05 20:30 17. kolo Nedeka Brno Cordoba 06 2:5
21/05 19:00 17. kolo Renfus Team Melchester Rovers 4:3
07/05 20:30 15. kolo PROTECTION.CZ Tripoli Brno 3:3
07/05 19:00 15. kolo Renfus Team FC Habrůvka 2:1
23/04 20:30 13. kolo Karlsberg C.F. Café Bar Espaňa 4:4
10/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná FC WC 4:0
26/10 20:45 8. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 2:5
25/10 20:45 8. kolo SSC Brno FC Clubwash::Brno 5:0
25/10 19:00 8. kolo Nedeka Brno Colgate Team 6:5
17/10 20:30 7. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 2:5
11/10 20:30 6. kolo Tripoli Brno Cordoba 06 5:0
02/10 20:30 5. kolo Cordoba 06 Café Bar Espaňa 2:2
21/09 19:00 3. kolo Rakol Brno Renfus Team 0:2
05/09 21:00 1. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 2:3
07/06 20:45 29. kolo Colgate Team Karlsberg C.F. 0:9
07/06 19:00 20. kolo Fair Play Team Beers United 0:5
24/05 20:45 27. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 2:1
24/05 19:00 26. kolo Nedeka Brno Rakol Brno 7:2
23/05 20:45 26. kolo Bohunice 30 Rebešovice 5:1
09/05 20:45 24. kolo Gioia Brno Bohunice 30 8:7
01/05 20:45 23. kolo Bohunice 30 RKM Royal Day Brno 0:7
01/05 19:00 23. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 28:1
18/04 20:45 21. kolo Tripoli Brno Colgate Team 7:2
18/04 19:00 21. kolo Pitaval Cordoba 06 0:5
03/04 20:45 19. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 4:1
03/04 19:00 17. kolo Corinto Last Minute 2:0
28/03 20:45 18. kolo Surfin Brno Bohunice 30 2:7
23/11 20:30 12. kolo Sandonorico C.F. Relax 5:3
21/11 20:30 13. kolo Tripoli Brno Bohunice 30 5:2
21/11 19:15 13. kolo Rebešovice Gioia Brno 4:3
15/11 20:45 12. kolo Karlsberg C.F. Natural 95 5:0
15/11 19:30 12. kolo Pitaval Rebešovice 3:6
07/11 20:45 11. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 3:1
31/10 20:45 10. kolo RKM Royal Day Brno Rebešovice 6:1
31/10 19:30 10. kolo Surfin Brno Rakol Brno 0:5
17/10 20:30 8. kolo RKM Royal Day Brno Bohunice 30 4:6
14/10 18:00 6. kolo Fair Play Team Moravia Brno 1:1
11/10 20:30 7. kolo Pitaval Karlsberg C.F. 2:2
26/09 20:40 5. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 4:4

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382