BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Gömö Roman
Licence: E

Zapsán od: 16.04.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 144
Celkový počet udělených karet: 107 103 4
Průměrné hodnocení rozhodčího: Rozhodčí nebyl doposud ohodnocen

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
12/04 20:30 13. kolo RKM Tripoli Brno FC Dark Reunion 4:1
17/11 17:00 12. kolo Palermo Cordoba 06 "B" 3:4
17/11 15:00 12. kolo Domino The Reds "B" 0:2
10/11 18:45 11. kolo FC Dark Reunion FCC František Vláčil 2:4
10/11 15:30 11. kolo Černý balet Estudiantes C.F. 3:1
03/11 18:45 10. kolo Last Minute Renfus Team 2:0
21/10 18:45 8. kolo Dynamo Haná Rakol Brno 3:1
20/10 18:45 8. kolo Last Minute Palermo 1:0
20/10 16:00 8. kolo Domino Renfus Team 0:2
14/10 18:45 7. kolo Moravia Brno FC Poutník 1552 2:2
12/10 19:00 7. kolo Rakol Brno Domino 0:2
09/10 18:45 6. kolo J.F.A FC Habrůvka 5:2
23/09 18:45 4. kolo FC Dark Reunion FC Habrůvka "B" 3:3
22/09 19:00 4. kolo FC Poutník 1552 "B" S.B.S. Bástr "B" 3:2
22/09 16:00 4. kolo FC Spodek Bohunice Cordoba 06 "B" 0:5
18/09 18:45 3. kolo Dynamo Haná Colgate Team 3:0
15/09 20:30 3. kolo Rakol Brno The Reds "B" 4:3
15/09 18:45 3. kolo Corinto FC Poutník 1552 1:2
15/09 15:30 3. kolo Černý balet FC Poutník 1552 "B" 6:1
07/09 18:00 2. kolo FC Dark Reunion Fanatics Brno 8:0
27/11 18:45 13. kolo EUROPLOTY Beers United 7:2
25/11 18:00 13. kolo Last Minute S.B.S. Bástr 9:1
25/11 16:30 13. kolo EUROPLOTY "B" FC Rom Star 3:1
18/11 15:00 12. kolo Corinto SSC Brno 5:0
18/11 13:30 12. kolo FC Brkábl Last Minute 1:8
12/11 20:40 11. kolo FC Fénix Brno Gioia Brno 0:4
12/11 19:10 11. kolo Nedeka Brno Sport Centrum Srbská 2:5
11/11 16:30 11. kolo Sandonorico Corinto 1:2
11/11 15:00 11. kolo The Reds C.F. Relax 3:1
09/11 19:10 11. kolo PROTECTION.CZ Natural 95 2:3
06/11 18:45 10. kolo EUROPLOTY FC WC 11:2
04/11 19:10 10. kolo KMK Dynamo Brno PROTECTION.CZ 2:4
04/11 14:30 10. kolo Corinto Palermo 4:2
28/10 17:00 9. kolo Palermo Colgate Team 4:4
26/10 18:45 6. kolo The Reds "B" KMK Betis United 3:2
14/10 19:00 7. kolo FC Fénix Brno "C" The Reds "B" 1:5
14/10 17:30 7. kolo Fanatics Brno Estudiantes C.F. 1:2
13/10 15:00 7. kolo FC Brkábl Colgate Team 1:2
08/10 20:40 6. kolo Karlsberg C.F. KMK Dynamo Brno 8:0
08/10 19:10 6. kolo Estudiantes C.F. FC Clubwash::Brno 4:1
07/10 20:40 6. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 3:0
07/10 19:10 6. kolo FC Poutník 1552 The Reds 1:2
07/10 14:00 6. kolo Cordoba 06 "B" FC Spodek Bohunice 5:3
01/10 20:40 5. kolo Nedeka Brno Café Bar Espaňa 1:7
01/10 19:10 5. kolo PROTECTION.CZ FC Fénix Brno 6:7
30/09 19:00 5. kolo Fanatics Brno The Reds "B" 0:5
30/09 16:30 5. kolo Last Minute FC Fénix Brno "B" 4:4
23/09 21:00 4. kolo Cordoba 06 KMK Dynamo Brno 4:1
18/09 20:40 3. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 6:4
09/09 19:10 2. kolo FC Fénix Brno "B" Domino 5:3
09/09 17:00 2. kolo FC Habrůvka Rebešovice 2:1
02/09 20:00 1. kolo FC Rom Star Estudiantes C.F. 4:0
02/09 16:30 1. kolo Last Minute Palermo 1:4
10/06 19:00 22. kolo Cordoba 06 "B" Amazing FC 2:3
10/06 17:00 26. kolo Domino FC WC 9:2
09/06 14:00 26. kolo Last Minute Palermo 2:3
07/06 18:00 21. kolo KMK Betis United FC Poutník 1552 0:7
06/06 19:00 21. kolo FC Clubwash::Brno FC Spodek Bohunice 2:9
03/06 20:30 21. kolo Fanatics Brno Cordoba 06 "B" 3:3
03/06 18:45 25. kolo Colgate Team "B" Domino 2:2
03/06 17:00 25. kolo FC WC Corinto 0:20
20/05 16:30 22. kolo Domino Melchester Rovers 1:3
16/05 18:30 18. kolo FC Poutník 1552 FC Spodek Bohunice 4:2
15/05 20:00 18. kolo Kašpaři VM Cordoba 06 2:3
07/05 18:00 17. kolo Natural 95 Nedeka Brno 7:2
06/05 18:45 20. kolo Corinto Last Minute 0:1
06/05 15:00 20. kolo Domino Tripoli Café Brno "B" 5:1
23/04 20:45 15. kolo Gioia Brno Colgate Team 37:0
22/04 18:00 15. kolo Rebešovice Renfus Team 0:1
16/04 21:00 14. kolo PROTECTION.CZ Karlsberg C.F. 1:11
16/04 19:30 14. kolo Amazing FC SK Retro Brno 0:5
15/04 10:00 14. kolo Natural 95 Gioia Brno 1:5
10/04 20:45 13. kolo Karlsberg C.F. Colgate Team 15:2
08/04 20:30 13. kolo Rakol Brno C.F. Relax 3:4
02/04 21:00 12. kolo KMK Betis United SSC Brno 4:2
02/04 18:00 12. kolo Natural 95 Karlsberg C.F. 5:5
25/03 18:30 14. kolo Colgate Team "B" Tripoli Café Brno "B" 6:2
28/11 18:45 13. kolo Colgate Team "B" Dynamo Haná 1:5
27/11 17:30 13. kolo FC WC Domino 1:5
27/11 15:00 13. kolo Sandonorico Tripoli Café Brno "B" 8:1
26/11 17:00 13. kolo Palermo Last Minute 4:2
25/11 18:00 13. kolo FC Fénix Brno "B" Beers United 5:3
15/11 18:45 11. kolo Renfus Team Karlsberg C.F. "B" 2:1
13/11 14:00 11. kolo Colgate Team "B" Corinto 0:2
09/11 17:15 10. kolo Beers United Colgate Team "B" 7:4
06/11 17:30 10. kolo Moravia Brno Rakol Brno 1:2
06/11 15:30 10. kolo Karlsberg C.F. "B" C.F. Relax 7:4
06/11 13:30 10. kolo Corinto Sandonorico 2:7
06/11 11:00 10. kolo FC Spodek Bohunice FC Clubwash::Brno 5:0
04/11 18:45 9. kolo EUROPLOTY KMK Betis United 2:9
02/11 20:00 9. kolo Colgate Team PROTECTION.CZ 1:2
02/11 17:15 9. kolo Last Minute Dynamo Haná 2:2
01/11 20:45 9. kolo Cordoba 06 Nedeka Brno 6:2
27/10 18:30 8. kolo Beers United Palermo 2:1
23/10 18:45 8. kolo FC Rom Star Fanatics Brno 9:0
23/10 12:30 8. kolo The Reds Colgate Team "B" 6:3
22/10 19:30 8. kolo Hearts of König Rebešovice 0:5
16/10 15:00 7. kolo FC Spodek Bohunice FC Poutník 1552 1:3
16/10 12:30 7. kolo Cordoba 06 "B" FC Habrůvka 2:8
16/10 10:00 7. kolo Natural 95 Colgate Team 14:0
09/10 18:45 6. kolo The Reds Palermo 5:4
08/10 14:00 6. kolo Cordoba 06 "B" FC Spodek Bohunice 3:6
28/09 18:30 4. kolo FC Fénix Brno Rakol Brno 4:2
27/09 18:45 4. kolo Beers United Dynamo Haná 0:1
25/09 13:30 4. kolo Corinto Domino 2:7
25/09 11:00 4. kolo Natural 95 RKM Royal Day Brno 0:11
24/09 17:00 4. kolo Colgate Team "B" Palermo 2:4
18/09 19:00 3. kolo Rebešovice C.F. Relax 3:2
18/09 14:30 3. kolo Cordoba 06 "B" FC Rom Star 6:2
17/09 11:30 3. kolo Tripoli Café Brno "B" The Reds 0:7
07/09 18:30 1. kolo Karlsberg C.F. "B" FC Fénix Brno 0:5
04/09 11:30 1. kolo Hearts of König MOP Brno 3:13
03/09 14:00 1. kolo Fanatics Brno FC Habrůvka 3:11
03/09 10:00 1. kolo FC Spodek Bohunice Amazing FC 0:5
08/06 20:00 26. kolo Dynamo Haná Dream Team Kuřim 3:5
08/06 18:00 4. kolo ABB RATI IVACAR 3:5
02/06 19:00 7. kolo RATI IVACAR SeaComp 1:1
28/05 19:00 28. kolo Cordoba 06 Colgate Team 13:0
25/05 19:00 27. kolo Natural 95 Karlsberg C.F. 3:3
22/05 16:45 24. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 7:1
22/05 12:30 24. kolo FC Spodek Bohunice Karlsberg C.F. "B" 5:6
22/05 10:00 24. kolo MOP Brno Corinto 3:2
21/05 14:00 24. kolo Cordoba 06 "B" Melchester Rovers 1:3
15/05 18:45 25. kolo Natural 95 Nedeka Brno 3:1
15/05 14:00 23. kolo Last Minute Cordoba 06 "B" 3:6
08/05 14:00 22. kolo Cordoba 06 "B" Domino 1:3
08/05 12:30 15. kolo Rebešovice "B" Hearts of König 5:0
07/05 15:30 22. kolo FC Brkábl C.F. Relax 3:1
06/05 18:30 22. kolo Colgate Team "B" Karlsberg C.F. "B" 3:4
01/05 16:30 21. kolo Tripoli Café Brno "B" Cordoba 06 "B" 2:7
17/04 18:30 19. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 2:1
17/04 16:00 19. kolo Last Minute Karlsberg C.F. "B" 2:2
09/04 16:30 18. kolo Melchester Rovers Last Minute 6:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382