BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Filo Robert
Licence: D

Zapsán od: 13.05.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 631
Celkový počet udělených karet: 407 363 44

Nadcházející zápasy

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště
26/05 16:00 26. kolo Estudiantes C.F. FC Rom Star Srbská
02/06 16:00 23. kolo FC Habrůvka Estudiantes C.F. Habrůvka
15/06 11:30 18. kolo Sokol Telnice "B" Orel Obřany Habrůvka
15/06 12:00 13. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice Habrůvka
15/06 12:30 16. kolo Sokol Telnice Orel Obřany Habrůvka
15/06 13:00 16. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka Habrůvka
15/06 13:30 17. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" Habrůvka

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
24/05 19:15 23. kolo TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 2:2
16/05 19:00 26. kolo FC Habrůvka FC Rebels 1:3
10/05 19:00 26. kolo TJ Sokol Březina AMENINA 08 8:1
05/05 18:30 20. kolo FC Dvorska FC Jaguars Brno 4:1
17/06 19:00 25. kolo MK Slatina Brno Colgate Team 3:1
15/06 18:00 25. kolo TJ Sokol Březina TJ Rotor Magenta 5:1
10/06 16:50 14. kolo 1. FC Tišnov Sokol Telnice "B" 6:0
10/06 16:00 12. kolo 1. FC Tišnov Sokol Telnice 0:2
24/05 18:00 14. kolo Fellaz Brno Stredoslováci 1:3
22/05 19:00 21. kolo FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" 0:3
21/05 19:00 18. kolo IBM Brno FC Tak určitě 0:5
21/05 18:00 17. kolo ALL - STARS FP Slavoj slivovice 2:5
20/05 14:00 12. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 0:5
11/05 19:00 20. kolo TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 5:0
07/05 19:00 15. kolo ALL - STARS FC Cokoliv 6:7
07/05 18:00 16. kolo FC Protest ALL - STARS 8:3
22/04 15:00 17. kolo Palermo TJ Sokol Březina 0:17
22/04 13:40 10. kolo 1. FC Tišnov FC Katalánia 5:2
22/04 12:50 8. kolo 1. FC Tišnov FC Habrůvka 11:0
22/04 12:00 9. kolo FC Katalánia FC Habrůvka 10:0
21/04 18:00 17. kolo KMK Dynamo Brno "B" Royal Flush "B" 5:6
19/04 19:00 16. kolo TJ Leftovers FC Spitfire 6:2
19/04 18:00 10. kolo Fellaz Brno Impérium 0:5
16/04 18:00 11. kolo Racek MANteam Stredoslováci 5:1
13/04 19:00 16. kolo Palermo KMK Dynamo Brno "B" 5:2
08/04 17:10 10. kolo Orel Obřany Sokol Telnice "B" 9:1
08/04 16:20 10. kolo Sokol Křtiny FC Rom Star 0:5
08/04 15:30 13. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 1:12
08/04 14:40 13. kolo FC Rom Star FC Katalánia 2:1
08/04 13:50 9. kolo Sokol Telnice Orel Obřany 3:9
08/04 13:00 14. kolo FC Katalánia Sokol Křtiny 7:1
31/03 18:00 14. kolo FC Rom Star FC Rebels 2:3
31/03 16:45 14. kolo Royal Flush "B" FC Spitfire 1:0
26/11 17:00 13. kolo FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 4:2
17/11 19:15 12. kolo FC Jaguars Brno Palermo 5:2
16/11 19:00 11. kolo Renfus Team C.F. Relax 3:6
12/11 18:15 11. kolo FC Rom Star Colgate Team 4:3
11/11 19:00 11. kolo Palermo FC IQRS Internacional 12:3
06/11 18:00 7. kolo Racek MANteam Impérium 4:2
05/11 19:00 10. kolo C.F. Relax "B" FC Rom Star 8:0
28/10 14:00 10. kolo FC Habrůvka Impérium 1:7
27/10 19:00 8. kolo FC IQRS Internacional FC Tiki-Taka Brno 0:5
13/10 18:10 5. kolo FC Katalánia Sokol Telnice 1:1
13/10 17:20 5. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 2:4
13/10 16:30 4. kolo FC Katalánia FC Rom Star 2:3
09/10 19:00 6. kolo Bitches FC Kalinka Bohunice 8:0
09/10 18:00 3. kolo FC Premrhané talenty Patriots Brno 8:0
08/10 18:15 6. kolo Royal Flush FC Rom Star 6:1
30/09 19:30 5. kolo Palermo Royal Flush "B" 0:5
26/09 18:00 1. kolo FK Tatran Kedluben Stredoslováci 3:1
24/09 18:15 4. kolo Royal Flush FC Kalinka Bohunice 6:3
22/09 19:00 4. kolo TJ Leftovers FC Tiki-Taka Brno 0:2
17/09 15:00 3. kolo FC Kalinka Bohunice FC Pivnice u Čápa 2:4
10/09 19:00 2. kolo The Reds "B" FC Habrůvka 4:3
09/09 19:00 2. kolo Royal Flush Colgate Team 3:5
03/09 18:45 1. kolo FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno 0:3
16/06 20:30 19. kolo FC Zebra Division-KH 3:1
11/06 18:00 22. kolo FC Kalinka Bohunice Moravia Brno 5:1
04/06 16:30 21. kolo Royal Flush S.B.S. Bástr 5:4
30/05 19:00 22. kolo RBSS Sparta 2:0
30/05 18:00 22. kolo Tak určitě FC Premrhané talenty 6:2
28/05 16:00 20. kolo FC Kalinka Bohunice FC Zebra 2:3
24/05 19:00 19. kolo Moravia Brno C.F. Relax "B" 1:2
22/05 19:00 21. kolo FK Tatran Kedluben Agrostroj 1:6
22/05 18:00 21. kolo Stredoslováci The Invincibles 2:7
20/05 18:00 19. kolo FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 10:1
14/05 19:00 18. kolo C.F. Relax "B" Hooftrimmer Gunners 2:3
08/05 17:15 17. kolo Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 0:1
07/05 18:30 17. kolo FC Kalinka Bohunice Division-KH 5:7
05/05 18:00 17. kolo FC Dvorska C.F. Relax 3:3
30/04 16:30 16. kolo Royal Flush FC Zebra 1:3
25/04 18:00 17. kolo FK Bez nás nezačnou Pobrežie liehoviny 1:1
23/04 17:00 15. kolo FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" 4:2
20/04 18:00 16. kolo FC Premrhané talenty UniStars Brno 1:1
16/04 16:30 14. kolo Royal Flush FC Kalinka Bohunice 2:3
09/04 18:00 13. kolo FC Kalinka Bohunice Renfus Team 0:10
02/04 19:00 12. kolo The Reds "B" C.F. Relax 0:4
02/04 16:30 12. kolo Palermo FC Kalinka Bohunice 7:3
01/04 19:00 12. kolo Royal Flush Colgate Team 1:2
15/03 18:00 11. kolo Lazio fakultas Pobrežie liehoviny 1:2
08/03 18:00 10. kolo Kofi-Kofi Chết Này 1:10
07/03 18:00 10. kolo Pozdní sběr Impérium 1:6
06/03 18:00 10. kolo Ad-hoc FK Bez nás nezačnou 0:6
08/11 20:00 7. kolo Kofi-Kofi FC Big Test Icicles 3:3
08/11 19:00 7. kolo Sparta FP Slavoj slivovice 2:1
06/11 18:00 11. kolo Royal Flush C.F. Relax "B" 3:7
05/11 18:30 11. kolo Palermo Division-KH 2:1
30/10 18:45 10. kolo FC Kalinka Bohunice Hooftrimmer Gunners 3:7
27/10 19:00 5. kolo Derniéra C.F. FK Tatran Kedluben 1:5
23/10 15:00 11. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 0:3
23/10 14:30 12. kolo FC Rom Star Sokol Křtiny 13:1
23/10 14:00 10. kolo FC Rom Star Orel Obřany 0:1
23/10 13:30 10. kolo Sokol Telnice Sokol Křtiny 6:0
23/10 13:00 9. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 0:1
22/10 18:00 9. kolo Palermo C.F. Relax "B" 1:3
09/10 18:45 7. kolo FC Kalinka Bohunice S.B.S. Bástr 2:9
30/09 19:15 6. kolo KMK Dynamo Brno "B" Blizzards 4:2
27/09 19:20 5. kolo Blizzards FC Spitfire 5:2
27/09 18:00 1. kolo Agrostroj Impérium 3:1
18/09 16:00 4. kolo C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 2:5
15/09 18:00 3. kolo FC Dvorska SeaComp 0:1
11/09 18:45 3. kolo Division-KH C.F. Relax "B" 1:4
09/09 20:30 3. kolo FC Zebra Palermo 5:0
04/09 14:00 2. kolo C.F. Relax "B" Colgate Team 1:3
03/09 18:30 2. kolo Palermo FC Rom Star 1:7
01/09 18:45 1. kolo Division-KH Renfus Team 3:5
28/08 17:00 1. kolo FC Kalinka Bohunice Palermo 5:2
26/08 17:45 1. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC Spitfire 1:0
05/06 16:00 24. kolo FC Kalinka Bohunice Palermo 3:2
02/06 19:00 22. kolo Moravia Brno FC Spodek Bohunice 3:7
29/05 17:30 23. kolo Royal Flush FC Rom Star 1:3
22/05 18:00 22. kolo The Reds "B" FC DM Podlahy 6:1
21/05 19:00 22. kolo Palermo Hooftrimmer Gunners 1:13
20/05 19:15 22. kolo FC Zebra FC Poutník 1552 2:10
15/05 10:30 21. kolo FC Dvorska Division-KH 5:0
08/05 20:00 20. kolo C.F. Relax Renfus Team 2:1
08/05 18:30 20. kolo Hooftrimmer Gunners C.F. Relax "B" 3:4
06/05 18:30 20. kolo FC Kalinka Bohunice FC Poutník 1552 3:7
30/04 20:00 19. kolo FC Poutník 1552 Palermo 16:2
30/04 18:45 19. kolo FC Rom Star Division-KH 3:4
29/04 18:00 19. kolo FC Dvorska Colgate Team 5:1
24/04 20:15 17. kolo FC Rom Star Colgate Team 6:2
24/04 19:00 15. kolo KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 3:2
23/04 18:00 18. kolo Palermo Royal Flush 3:7
23/04 13:30 18. kolo FC Kalinka Bohunice FC Dvorska 5:0
10/04 13:00 16. kolo FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 5:6
03/04 13:00 15. kolo Division-KH FC Kalinka Bohunice 5:2
03/04 10:30 15. kolo FC Dvorska C.F. Relax "B" 4:0
02/04 18:00 15. kolo FC Rom Star Palermo 9:6
27/03 14:00 14. kolo FC Kalinka Bohunice FC Zebra 0:4
26/11 19:20 13. kolo Hooftrimmer Gunners Division-KH 0:1
22/11 17:00 13. kolo FC Kalinka Bohunice Colgate Team 3:2
15/11 17:00 12. kolo Division-KH C.F. Relax "B" 3:1
11/11 19:20 11. kolo Hooftrimmer Gunners Colgate Team 3:1
11/11 18:00 9. kolo Baronky Juniorka Kohoutovice "B" 5:0
09/11 19:20 11. kolo Vyšší princip FC Habrůvka 6:0
07/11 18:00 11. kolo Palermo FC Kalinka Bohunice 0:1
03/11 19:20 10. kolo Výtahy SHS Dynamo Haná 3:1
01/11 19:20 10. kolo The Reds "B" Estudiantes C.F. 0:5
31/10 17:00 10. kolo FC Kalinka Bohunice Hooftrimmer Gunners 3:5
25/10 17:30 9. kolo C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 3:6
23/10 19:20 9. kolo Hooftrimmer Gunners Palermo 1:0
18/10 18:45 8. kolo FC Kalinka Bohunice S.B.S. Bástr 3:2
11/10 16:30 7. kolo FC Dvorska FC Zebra 6:2
09/10 19:00 1. kolo Division-KH Palermo 5:3
05/10 18:45 6. kolo Moravia Brno Renfus Team 1:1
04/10 18:45 6. kolo FC Kalinka Bohunice Royal Flush 1:4
28/09 20:45 5. kolo KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 5:2
27/09 17:00 5. kolo FC Dvorska FC Kalinka Bohunice 4:0
20/09 17:45 4. kolo Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 1:2
14/09 18:45 3. kolo Division-KH Colgate Team 3:1
13/09 18:00 3. kolo FC Dvorska Hooftrimmer Gunners 2:1
10/09 18:45 2. kolo Moravia Brno C.F. Relax 1:5
07/09 18:45 1. kolo Juniorka Kohoutovice KMK Dynamo Brno 5:1
06/09 20:40 2. kolo Vyšší princip The Reds 6:4
06/09 19:20 2. kolo The Reds "B" Mediální mrchy 3:1
03/09 18:45 1. kolo Dynamo Haná FC Coco Aradza 9:1
24/06 19:20 26. kolo Colgate Team The Reds "B" 2:7
22/06 18:45 22. kolo Beers United Šenk okna Raiders 4:4
20/06 16:30 26. kolo Estudiantes C.F. Impérium 2:0
19/06 19:30 22. kolo Rebešovice C.F. Relax 3:0
14/06 17:00 25. kolo Last Minute FC Spodek Bohunice 5:8
10/06 18:45 24. kolo Dynamo Haná Leram 4:2
07/06 19:15 24. kolo Vyšší princip The Reds "B" 5:2
07/06 17:30 24. kolo FC Barbaři FC Kalinka Bohunice 8:3
31/05 18:45 23. kolo FC Kalinka Bohunice Fanatics Brno 1:3
30/05 18:00 16. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 1:7
30/05 17:00 17. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "C" 8:0
30/05 16:00 23. kolo FC Habrůvka "B" FC Barbaři 5:1
24/05 17:30 20. kolo Palermo FC Rom Star 3:5
20/05 18:45 21. kolo FC Kalinka Bohunice FC Dvorska 1:12
19/05 19:20 21. kolo Impérium SeaComp 1:1
19/05 18:00 11. kolo BSMK Mediální mrchy 3:3
17/05 18:30 21. kolo FC Barbaři Fanatics Brno 0:5
13/05 18:45 20. kolo Dynamo Haná FC Spodek Bohunice 4:5
09/05 16:30 20. kolo Estudiantes C.F. FC Barbaři 8:0
07/05 18:45 19. kolo FC Kalinka Bohunice S.B.S. Bástr "B" 3:0
03/05 18:45 19. kolo Last Minute The Reds "B" 0:3
02/05 15:30 19. kolo FC Spodek Bohunice Colgate Team 6:1
26/04 19:00 18. kolo FC Coco Aradza FC Spodek Bohunice 3:10
19/04 17:30 17. kolo FC Barbaři S.B.S. Bástr "B" 4:6
16/04 18:45 16. kolo FK Világoš FC Kalinka Bohunice 4:1
12/04 20:00 17. kolo FC Rom Star SeaComp 6:3
09/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná Vyšší princip 3:10
05/04 14:00 15. kolo FC Dvorska Amazing FC 5:1
03/04 19:20 15. kolo Fanatics Brno Palermo 1:0
29/03 19:00 14. kolo Leram FCC František Vláčil 4:0
28/03 18:00 14. kolo Palermo Estudiantes C.F. 1:3
27/03 19:30 14. kolo FC Rom Star FC Habrůvka "B" 4:4
27/11 18:00 13. kolo Impérium Estudiantes C.F. 5:0
26/11 18:45 13. kolo FK Világoš Fanatics Brno 1:1
23/11 18:45 13. kolo Last Minute FCC František Vláčil 0:6
23/11 14:00 13. kolo FC Kalinka Bohunice SeaComp 1:0
19/11 18:45 12. kolo FC Dark Reunion Leram 0:1
18/11 19:00 11. kolo FC Kalinka Bohunice FC Barbaři 1:1
16/11 14:30 12. kolo FC Habrůvka "B" FC Kalinka Bohunice 7:1
10/11 20:00 8. kolo Sparta FC Kredity budou stačit 8:2
10/11 19:00 8. kolo Čapuj Victorias secret 2:3
03/11 18:45 10. kolo Dynamo Haná Last Minute 0:1
02/11 15:30 10. kolo Fanatics Brno FC Kalinka Bohunice 0:4
02/11 14:00 10. kolo FC Spodek Bohunice FCC František Vláčil 2:1
01/11 13:00 10. kolo FC Dvorska FC Rom Star 1:9
30/10 18:45 9. kolo FK Világoš S.B.S. Bástr "B" 3:6
26/10 15:30 3. kolo FC Habrůvka "B" Impérium 0:1
26/10 14:00 9. kolo FC Habrůvka "B" Fanatics Brno 6:0
23/10 18:45 8. kolo Palermo FK Világoš 4:1
21/10 18:45 8. kolo Beers United KMK Dynamo Brno 3:3
20/10 20:30 8. kolo FC Habrůvka PROTECTION.CZ 5:0
18/10 10:30 8. kolo FC Dvorska FC Kalinka Bohunice 4:0
14/10 18:45 7. kolo Moravia Brno Rebešovice 2:4
11/10 16:00 7. kolo FC Habrůvka "B" FC Dvorska 4:1
05/10 17:00 1. kolo FC Spodek Bohunice Renfus Team 0:7
29/09 18:45 5. kolo FC Dark Reunion Colgate Team 5:2
28/09 18:45 5. kolo Last Minute S.B.S. Bástr 1:6
27/09 16:00 5. kolo FC Kalinka Bohunice Palermo 1:1
23/09 18:45 4. kolo Beers United Corinto Blues 3:2
22/09 20:00 1. kolo Pozdní sběr Tak určitě 6:2
22/09 19:00 1. kolo FC 2 Goals 1 Cup Valašský oddíl 1:6
15/09 18:45 1. kolo FC Dark Reunion S.B.S. Bástr 4:2
14/09 17:00 10. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "C" 9:0
14/09 16:00 3. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice "B" 4:0
14/09 15:00 1. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice "C" 9:0
14/09 14:00 1. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 11:2
09/09 18:45 2. kolo Moravia Brno FC Fénix Brno "B" 0:0
07/09 17:00 2. kolo Palermo Fanatics Brno 1:3
04/09 18:45 1. kolo Beers United The Reds 8:1
29/08 18:15 1. kolo FC Kalinka Bohunice FC Poutník 1552 0:9
23/06 19:15 26. kolo Domino EUROPLOTY "B" 7:3
16/06 18:45 21. kolo EUROPLOTY FC Poutník 1552 3:4
15/06 18:00 25. kolo S.B.S. Bástr "B" Estudiantes C.F. 3:4
12/06 18:45 24. kolo Dynamo Haná FC Fénix Brno "B" 5:4
08/06 17:00 24. kolo Last Minute Cordoba 06 "B" 0:8
08/06 14:00 24. kolo Domino FC Spodek Bohunice 5:3
04/06 18:45 23. kolo EUROPLOTY "B" Knihovnicka.cz 1:12
01/06 19:00 23. kolo FC Spodek Bohunice Colgate Team 5:1
01/06 11:00 19. kolo The Reds Beers United 2:5
29/05 18:45 22. kolo EUROPLOTY "B" The Reds "B" 3:3
25/05 19:00 22. kolo Vyšší princip Estudiantes C.F. 2:0
25/05 17:00 20. kolo FC Rom Star "B" 1. FC Tišnov 7:1
25/05 16:00 18. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice 5:4
25/05 15:00 18. kolo FC Rom Star 1. FC Tišnov 12:1
25/05 14:00 16. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 9:2
22/05 18:30 17. kolo Rebešovice Beers United 2:2
21/05 20:30 21. kolo FC Fénix Brno "B" S.B.S. Bástr 5:1
21/05 19:00 17. kolo C.F. Relax EUROPLOTY 2:6
17/05 15:30 21. kolo FC Spodek Bohunice EUROPLOTY "B" 12:5
14/05 18:45 20. kolo EUROPLOTY "B" FC Fénix Brno "B" 2:15
05/05 19:30 19. kolo Renfus Team S.B.S. Bástr 2:2
04/05 18:45 19. kolo Last Minute Dynamo Haná 1:3
04/05 10:30 19. kolo FC Spodek Bohunice Knihovnicka.cz 5:12
30/04 18:45 14. kolo EUROPLOTY Moravia Brno 2:2
26/04 15:30 18. kolo FC Spodek Bohunice FC Fénix Brno "B" 2:6
25/04 18:00 12. kolo FC Rom Star FC Rom Star "B" 6:2
23/04 18:45 17. kolo Dynamo Haná Domino 2:5
20/04 19:00 17. kolo Last Minute Colgate Team 3:7
08/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná S.B.S. Bástr 1:5
03/04 18:45 14. kolo FC Balls Busters Fanatics Brno 0:2
02/04 18:45 14. kolo FC Dark Reunion SeaComp 1:1
29/03 14:30 14. kolo FC Spodek Bohunice Palermo 3:1
23/11 14:30 13. kolo FC Spodek Bohunice Last Minute 6:2
10/11 18:45 11. kolo EUROPLOTY "B" S.B.S. Bástr 6:3
10/11 15:30 11. kolo FC Habrůvka "B" Vyšší princip 1:5
07/11 18:45 10. kolo Beers United SK Retro Brno 2:2
03/11 19:00 10. kolo Palermo Rakol Brno 1:3
02/11 15:00 10. kolo Domino FC Fénix Brno "B" 1:3
23/10 18:45 8. kolo EUROPLOTY Fischer Cafe 7:1
20/10 15:00 8. kolo EUROPLOTY "B" FC Spodek Bohunice 9:5
17/10 19:30 7. kolo Palermo Dynamo Haná 0:4
17/10 18:00 7. kolo Fanatics Brno Vyšší princip 1:5
08/10 18:45 6. kolo FC Balls Busters FK Világoš 0:3
05/10 15:00 6. kolo Domino Palermo 9:2
01/10 18:45 5. kolo Dynamo Haná Knihovnicka.cz 6:0
29/09 19:00 5. kolo Palermo Colgate Team 2:5
22/09 16:00 4. kolo Domino Dynamo Haná 1:0
20/09 19:00 4. kolo Colgate Team Last Minute 0:1
15/09 18:45 3. kolo Last Minute S.B.S. Bástr 4:4
08/09 18:45 2. kolo EUROPLOTY "B" Last Minute 2:4
08/09 17:00 2. kolo FC Spodek Bohunice Rakol Brno 4:1
05/09 18:45 1. kolo Moravia Brno Fischer Cafe 3:1
27/06 18:45 26. kolo Beers United EUROPLOTY 11:0
23/06 16:00 26. kolo FC Spodek Bohunice FC Fénix Brno "C" 5:1
20/06 18:45 25. kolo EUROPLOTY S.B.S. Bástr 4:3
18/06 18:45 25. kolo Sandonorico Domino 2:6
16/06 13:00 21. kolo The Reds Rebešovice 6:7
13/06 18:45 24. kolo EUROPLOTY FC Fénix Brno "B" 5:3
11/06 18:45 24. kolo Dynamo Haná Last Minute 1:4
09/06 19:00 20. kolo EUROPLOTY Palermo 6:1
07/06 18:00 24. kolo FC Spodek Bohunice Fanatics Brno 9:0
05/06 18:45 19. kolo Fischer Cafe FC Poutník 1552 5:3
31/05 18:00 23. kolo Fanatics Brno Cordoba 06 "B" 0:13
30/05 18:00 22. kolo Malakes F.C. SeaComp 2:2
29/05 20:30 22. kolo S.B.S. Bástr Dynamo Haná 1:2
29/05 19:00 22. kolo FC Fénix Brno "B" FC WC 9:1
28/05 17:00 11. kolo Sport Centrum Srbská Pixmania 3:0
27/05 18:45 19. kolo Dynamo Haná Colgate Team 1:5
26/05 18:00 22. kolo FC Spodek Bohunice SK Retro Brno 4:0
25/05 16:00 22. kolo Domino FC Brkábl 5:0
22/05 20:30 21. kolo FC Fénix Brno "C" EUROPLOTY "B" 3:5
22/05 19:00 21. kolo SeaComp FC Spodek Bohunice 6:6
20/05 18:00 21. kolo Fanatics Brno Kašpaři VM 1:7
18/05 18:00 21. kolo FC Clubwash::Brno FC Rom Star 4:6
17/05 18:00 15. kolo FC Spodek Bohunice EUROPLOTY "B" 2:5
15/05 18:45 20. kolo EUROPLOTY "B" KMK Betis United 6:5
11/05 13:00 14. kolo MOP Brno The Reds 2:1
10/05 18:00 11. kolo FC Perfect Sokol Telnice 9:4
05/05 17:30 19. kolo Fanatics Brno EUROPLOTY "B" 1:8
05/05 16:00 19. kolo FC Clubwash::Brno Estudiantes C.F. 2:4
04/05 17:30 19. kolo FC Spodek Bohunice Cordoba 06 "B" 3:4
01/05 18:45 14. kolo Fischer Cafe Renfus Team 6:0
27/04 18:30 18. kolo FC WC Palermo 1:4
26/04 18:45 18. kolo EUROPLOTY FC Brkábl 5:0
23/04 18:45 17. kolo Dynamo Haná EUROPLOTY 1:3
22/04 17:45 17. kolo FC Spodek Bohunice Kašpaři VM 0:3
21/04 18:45 17. kolo Last Minute FC WC 13:0
21/04 16:30 17. kolo FC Clubwash::Brno The Reds "B" 1:14
17/04 19:00 16. kolo FC Fénix Brno "C" FC Clubwash::Brno 10:2
15/04 18:45 16. kolo EUROPLOTY Domino 7:0
10/04 19:00 15. kolo FC Clubwash::Brno KMK Betis United 1:11
08/04 18:00 21. kolo Pixmania ABB 5:0
03/04 18:45 14. kolo Sandonorico FC Brkábl 5:0
02/04 18:00 14. kolo EUROPLOTY "B" Cordoba 06 "B" 0:12
29/03 18:00 14. kolo Fanatics Brno FC Clubwash::Brno 5:0
22/11 18:45 12. kolo Dynamo Haná Palermo 4:5
17/11 16:00 8. kolo FC Spodek Bohunice SeaComp 1:1
16/11 19:00 12. kolo Colgate Team FC WC 7:1
11/11 16:30 11. kolo EUROPLOTY "B" Estudiantes C.F. 5:1
10/11 18:30 11. kolo Palermo Domino 1:2
08/11 18:45 10. kolo Beers United SSC Brno 6:4
04/11 15:00 10. kolo FC Spodek Bohunice FC Clubwash::Brno 7:3
03/11 14:00 10. kolo Domino Last Minute 5:0
31/10 18:45 9. kolo FC WC FC Fénix Brno "B" 1:9
30/10 18:45 9. kolo Sandonorico Beers United 1:1
29/10 18:30 6. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 5:0
28/10 16:30 9. kolo The Reds "B" EUROPLOTY "B" 2:3
25/10 18:00 8. kolo Kašpaři VM Fanatics Brno 10:1
23/10 18:45 8. kolo EUROPLOTY "B" FC Fénix Brno "C" 5:3
21/10 18:00 8. kolo Colgate Team Last Minute 1:0
20/10 19:10 8. kolo Malakes F.C. The Reds "B" 1:1
20/10 16:00 8. kolo Cordoba 06 "B" SK Retro Brno 1:1
16/10 19:00 7. kolo FC Clubwash::Brno Kašpaři VM 0:6
15/10 19:30 5. kolo BESTie 1. F.C. Bosonožky 0:1
13/10 15:00 7. kolo Domino S.B.S. Bástr 3:0
09/10 20:15 4. kolo ST Baby Tennessee Baronky 0:4
09/10 19:00 6. kolo Colgate Team Dynamo Haná 3:5
03/10 19:00 5. kolo FC Clubwash::Brno EUROPLOTY "B" 3:3
02/10 18:45 5. kolo Dynamo Haná Beers United 7:2
30/09 18:00 5. kolo Cordoba 06 "B" Malakes F.C. 3:3
28/09 18:00 3. kolo FC Rom Star FC Perfect 2:1
25/09 19:00 4. kolo FC Fénix Brno "C" Fanatics Brno 2:1
23/09 16:30 4. kolo FC WC Last Minute 0:2
23/09 12:00 4. kolo Beers United Domino 1:3
22/09 17:00 4. kolo SSC Brno Palermo 1:6
17/09 18:00 3. kolo SK Retro Brno The Reds "B" 2:0
16/09 16:00 3. kolo FC Spodek Bohunice Estudiantes C.F. 1:0
15/09 18:30 3. kolo The Reds MOP Brno 4:6
15/09 15:00 3. kolo Domino EUROPLOTY 1:8
13/09 18:45 2. kolo The Reds "B" SeaComp 1:1
11/09 18:45 2. kolo FC WC Dynamo Haná 2:5
10/09 18:00 2. kolo FC Fénix Brno "C" SK Retro Brno 0:7
09/09 14:00 2. kolo EUROPLOTY "B" FC Spodek Bohunice 3:6
09/09 12:30 2. kolo EUROPLOTY Corinto Blues 0:5
05/09 18:30 1. kolo Rebešovice Fischer Cafe 4:0
04/09 18:45 1. kolo Moravia Brno FC Poutník 1552 4:1
03/09 18:00 1. kolo FC Spodek Bohunice The Reds "B" 2:3
02/09 18:00 1. kolo Colgate Team EUROPLOTY 4:1
02/09 14:00 1. kolo Cordoba 06 "B" EUROPLOTY "B" 1:1
13/06 18:30 22. kolo FC Spodek Bohunice Fanatics Brno 6:1
12/06 19:30 22. kolo FC Habrůvka FC Clubwash::Brno 13:1
10/06 18:00 22. kolo Karlsberg C.F. "B" Renfus Team 5:0
09/06 14:00 26. kolo Tripoli Café Brno "B" Sandonorico 5:2
09/06 11:00 22. kolo FC Brkábl MOP Brno 0:14
07/06 19:00 21. kolo FC Habrůvka SK Retro Brno 0:2
04/06 19:10 21. kolo Natural 95 Tripoli Brno 2:6
03/06 18:00 21. kolo Rebešovice KMK Dynamo Brno 3:1
02/06 19:00 25. kolo Palermo Tripoli Café Brno "B" 3:1
30/05 20:00 20. kolo Kašpaři VM RKM Royal Day Brno 0:12
29/05 19:00 17. kolo BESTie Křepelky Pohořelice 5:0
27/05 20:00 20. kolo SSC Brno Fanatics Brno 7:2
27/05 17:00 24. kolo Domino Sandonorico 2:0
24/05 19:00 19. kolo FC Habrůvka FC Spodek Bohunice 12:0
22/05 18:45 22. kolo Beers United Sandonorico 1:0
21/05 19:10 19. kolo Colgate Team Nedeka Brno 9:1
20/05 16:00 19. kolo Fanatics Brno FC Rom Star 1:14
19/05 18:00 19. kolo EUROPLOTY FC Poutník 1552 0:8
16/05 18:45 21. kolo Sandonorico FC Fénix Brno "B" 1:1
15/05 18:45 18. kolo C.F. Relax MOP Brno 2:3
14/05 20:45 18. kolo Colgate Team Natural 95 2:3
13/05 18:45 18. kolo Karlsberg C.F. "B" Moravia Brno 2:0
11/05 17:00 15. kolo Nemakej.cz KMK Dynamo Brno 6:2
10/05 18:45 17. kolo Moravia Brno Hearts of König 9:0
07/05 18:00 17. kolo Natural 95 Nedeka Brno 7:2
05/05 18:00 17. kolo Fanatics Brno EUROPLOTY 3:6
03/05 19:00 16. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 3:0
02/05 20:00 16. kolo Colgate Team RKM Royal Day Brno 1:11
29/04 18:45 19. kolo Sandonorico FC WC 4:3
29/04 12:00 17. kolo FC Spodek Bohunice Cordoba 06 "B" 4:2
27/04 18:45 14. kolo Fischer Cafe Hearts of König 11:0
26/04 18:45 18. kolo The Reds Melchester Rovers 0:4
23/04 20:45 15. kolo Gioia Brno Colgate Team 37:0
22/04 18:30 18. kolo Colgate Team "B" Sandonorico 3:10
21/04 18:00 18. kolo FC WC Palermo 0:9
21/04 12:00 15. kolo FC Spodek Bohunice FC Rom Star 5:0
18/04 18:00 11. kolo 1. F.C. Bosonožky Křepelky Pohořelice 2:0
16/04 21:00 14. kolo Café Bar Espaňa Kašpaři VM 10:1
15/04 20:30 14. kolo FC Rom Star Cordoba 06 "B" 4:3
15/04 18:45 17. kolo Palermo Colgate Team "B" 5:3
15/04 17:00 17. kolo Melchester Rovers FC WC 13:2
15/04 10:00 14. kolo Natural 95 Gioia Brno 1:5
12/04 18:45 16. kolo Beers United Domino 5:3
11/04 19:00 13. kolo Rebešovice Fischer Cafe 2:1
10/04 18:45 13. kolo Karlsberg C.F. "B" MOP Brno 0:0
08/04 20:30 13. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:3
07/04 12:00 13. kolo FC Spodek Bohunice EUROPLOTY 8:4
05/04 18:45 15. kolo Corinto Blues Beers United 0:5
03/04 19:10 12. kolo Colgate Team Kašpaři VM 1:2
02/04 18:45 15. kolo Tripoli Café Brno "B" FC WC 3:1
01/04 18:00 15. kolo Last Minute Colgate Team "B" 3:1
01/04 15:00 15. kolo Domino FC Fénix Brno "B" 0:2
25/03 18:00 14. kolo Sandonorico Last Minute 4:1
24/03 20:00 14. kolo Palermo Melchester Rovers 2:6
27/11 15:00 13. kolo The Reds Corinto Blues 2:3
23/11 17:15 12. kolo Dynamo Haná Sandonorico 0:5
19/11 14:30 12. kolo Domino Colgate Team "B" 5:3
19/11 12:00 12. kolo Last Minute Melchester Rovers 1:4
18/11 17:00 6. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 0:5
17/11 10:00 11. kolo Natural 95 Kašpaři VM 2:2
16/11 20:30 11. kolo Colgate Team Tripoli Brno 1:11
15/11 18:45 11. kolo EUROPLOTY SSC Brno 1:7
13/11 18:45 10. kolo Dynamo Haná Melchester Rovers 1:4
13/11 16:30 11. kolo The Reds FC Fénix Brno "B" 3:0
09/11 21:00 10. kolo Tripoli Brno Natural 95 6:2
06/11 15:30 10. kolo Tripoli Café Brno "B" Last Minute 2:5
05/11 15:00 10. kolo Domino Palermo 0:7
05/11 13:00 10. kolo Cordoba 06 "B" Fanatics Brno 1:3
30/10 18:00 9. kolo Fanatics Brno SSC Brno 3:6
28/10 11:00 9. kolo Natural 95 Café Bar Espaňa 2:5
25/10 18:45 8. kolo Dynamo Haná Tripoli Café Brno "B" 5:1
23/10 17:00 8. kolo KMK Dynamo Brno Moravia Brno 7:4
23/10 14:45 8. kolo Cordoba 06 "B" SK Retro Brno 0:1
23/10 13:00 8. kolo Domino Last Minute 7:1
20/10 18:30 7. kolo Melchester Rovers Beers United 3:4
19/10 18:30 7. kolo Renfus Team FC Fénix Brno 2:1
15/10 16:00 7. kolo Tripoli Café Brno "B" Domino 0:5
09/10 14:00 6. kolo Karlsberg C.F. "B" KMK Dynamo Brno 2:1
28/09 20:45 4. kolo Hearts of König Karlsberg C.F. "B" 0:9
28/09 19:00 4. kolo Amazing FC FC Clubwash::Brno 5:0
26/09 20:45 4. kolo Café Bar Espaňa Karlsberg C.F. 5:0
25/09 18:00 4. kolo The Reds Last Minute 1:3
25/09 11:00 4. kolo Natural 95 RKM Royal Day Brno 0:11
24/09 18:45 4. kolo Fischer Cafe C.F. Relax 4:1
18/09 12:00 3. kolo FC Spodek Bohunice KMK Betis United 1:1
17/09 11:30 3. kolo Last Minute FC WC 6:1
11/09 19:00 2. kolo Fischer Cafe Rebešovice 5:4
10/09 18:45 2. kolo MOP Brno Karlsberg C.F. "B" 2:2
08/09 18:00 1. kolo Cordoba 06 "B" EUROPLOTY 7:1
04/09 19:45 1. kolo SK Retro Brno FC Clubwash::Brno 5:1
04/09 18:00 1. kolo FC Rom Star FC Poutník 1552 1:4
03/06 18:00 26. kolo FC Fénix Brno "B" Karlsberg C.F. "B" 3:5
02/06 18:45 13. kolo Karlsberg C.F. "B" FC Fénix Brno "B" 5:3
02/06 17:00 7. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 4:3
01/06 19:00 25. kolo Hearts of König FC Fénix Brno 2:6
13/05 20:00 20. kolo KMK Dynamo Brno FC Pivnice u Čápa 5:2
13/05 18:00 7. kolo KMK Dynamo Brno 1. F.C. Bosonožky 2:1
06/06 20:00 30. kolo Natural 95 Surfin Brno 7:1
01/06 10:30 29. kolo Nedeka Brno RKM Brokers 0:3
19/05 17:30 23. kolo Renfus Team SSC Brno 3:6
16/05 16:30 22. kolo Palermo Fisher Cafe "B" 2:2
16/05 13:30 22. kolo All Stars IBM C.F. Relax 1:2
15/05 19:30 22. kolo Karlsberg C.F. "B" Imbalanced Brno 6:4
10/05 13:15 21. kolo KMK Dynamo Brno All Stars IBM 2:2
09/05 18:00 21. kolo Rebešovice "B" Fisher Cafe "B" 5:1
04/05 18:45 19. kolo Domino Renfus Team 4:1
03/05 18:15 19. kolo C.F. Relax Sport Centrum Srbská 0:0
03/05 12:30 19. kolo Fisher Cafe "B" All Stars IBM 4:3
25/04 16:15 17. kolo SSC Brno C.F. Relax 0:6
25/04 09:00 18. kolo Rebešovice "B" Domino 5:2
17/04 18:15 16. kolo C.F. Relax Fisher Cafe "B" 5:0
16/04 12:00 16. kolo Fisher Cafe "B" Imbalanced Brno 1:3
11/04 17:15 16. kolo SSC Brno Sport Centrum Srbská 1:8
11/04 15:00 16. kolo Fisher Cafe "B" KMK Dynamo Brno 1:4
10/04 17:30 15. kolo Palermo Imbalanced Brno 2:6
04/04 17:30 14. kolo All Stars IBM Sport Centrum Srbská 1:6
04/04 14:15 14. kolo Imbalanced Brno Rebešovice "B" 2:7
04/04 11:00 14. kolo SSC Brno Fisher Cafe "B" 6:6
29/03 14:30 13. kolo All Stars IBM Karlsberg C.F. "B" 3:2
29/03 09:00 13. kolo Fisher Cafe "B" Sport Centrum Srbská 2:5
28/03 09:00 14. kolo Domino Imbalanced Brno 2:0
27/03 17:00 13. kolo Palermo KMK Dynamo Brno 4:5
24/03 17:00 12. kolo Fisher Cafe "B" Renfus Team 4:3
14/12 14:30 10. kolo Karlsberg C.F. "B" C.F. Relax 9:3
07/12 10:00 10. kolo Fisher Cafe "B" Rebešovice "B" 3:2
06/12 13:15 11. kolo Fisher Cafe "B" Palermo 3:3
30/11 17:45 9. kolo C.F. Relax Imbalanced Brno 3:2
01/11 12:00 9. kolo Fisher Cafe "B" Domino 1:5
28/10 15:00 5. kolo Fisher Cafe "B" C.F. Relax 3:1
25/10 17:30 8. kolo Sport Centrum Srbská C.F. Relax 4:2
18/10 12:00 7. kolo Fisher Cafe "B" Karlsberg C.F. "B" 4:2
11/10 16:30 6. kolo Domino Rebešovice "B" 5:1
11/10 13:30 6. kolo All Stars IBM Palermo 4:1
06/10 20:30 5. kolo Renfus Team Imbalanced Brno 5:5
01/10 20:30 1. kolo Renfus Team Fisher Cafe "B" 4:1
20/09 14:30 3. kolo Fisher Cafe "B" SSC Brno 10:1
13/09 20:30 2. kolo Sport Centrum Srbská Fisher Cafe "B" 6:0
06/09 18:30 1. kolo Palermo SSC Brno 3:4
02/04 11:00 28. kolo Fischer Cafe Nedeka Brno 7:0
31/03 13:15 25. kolo Surfin Brno Star Trac 3:1
07/03 19:15 17. kolo Star Trac RKM Brokers 3:2
30/01 11:00 11. kolo Orel Bohunice Sport Centrum Srbská "B" 6:1
15/12 14:00 10. kolo Nedeka Brno Natural 95 4:3
15/12 11:00 10. kolo Karlsberg C.F. United 07 0:8
15/12 09:30 10. kolo Bohunice 30 KMK Dynamo Brno 9:2
14/12 21:00 11. kolo Atex Brno Hearts of König 9:2
09/12 11:00 14. kolo Sport Centrum Srbská Surfin Brno 4:1
09/12 09:00 8. kolo Bookmakers Brno "B" Hearts of König "B" 7:3
02/12 16:30 5. kolo Atex Brno "B" Bookmakers Brno "B" 1:0
02/12 13:00 8. kolo Surfin Brno United 07 2:4
02/12 10:00 8. kolo RKM Brokers Hearts of König 7:2
01/12 12:30 13. kolo KMK Dynamo Brno Surfin Brno 4:5
01/12 11:00 13. kolo Hearts of König Karlsberg C.F. 4:2
30/11 20:30 13. kolo DROM Bohunice 30 4:10
30/11 18:00 13. kolo United 07 Nedeka Brno 7:2
18/11 13:30 14. kolo Fischer Cafe Surfin Brno 3:0
04/11 13:30 9. kolo Ganrs Moravia Brno 1:0
03/11 17:00 9. kolo Hearts of König "B" Domino 1:0
03/11 14:30 9. kolo Natural 95 Cordoba 06 1:2
03/11 11:45 9. kolo Fisher Cafe "B" FC Rom Star 7:4
02/11 20:30 9. kolo United 07 DROM 5:3
27/10 18:45 8. kolo C.F. Relax Last Minute 2:1
27/10 17:30 8. kolo DROM Natural 95 4:2
27/10 12:30 8. kolo Ganrs Fisher Cafe "B" 7:2
21/10 21:00 7. kolo United 07 Natural 95 2:1
21/10 19:45 7. kolo Sport Centrum Srbská "B" Domino 3:6
21/10 18:30 7. kolo Hearts of König Nedeka Brno 0:5
21/10 15:00 7. kolo Hála Team Orel Bohunice 4:5
21/10 10:30 7. kolo Fischer Cafe RKM Brokers 3:1
20/10 11:30 1. kolo Corinto Blues Ganrs 3:3
20/10 09:30 7. kolo Surfin Brno Atex Brno 0:6
20/10 09:00 7. kolo Legia Bohunice C.F. Relax 2:3
14/10 21:00 6. kolo C.F. Relax Corinto Blues 5:0
14/10 19:45 6. kolo Star Trac Surfin Brno 2:3
14/10 18:00 6. kolo FC Rom Star Rebešovice 5:4
14/10 16:30 6. kolo Fisher Cafe "B" Legia Bohunice 3:4
14/10 11:00 6. kolo Nedeka Brno Fischer Cafe 4:12
14/10 08:15 6. kolo Bohunice 30 Karlsberg C.F. 5:2
13/10 19:45 6. kolo DROM KMK Dynamo Brno 5:2
13/10 18:30 6. kolo Cordoba 06 Hearts of König 1:4
13/10 16:00 6. kolo Imbalanced Brno Atlantida FC 2:5
12/10 17:15 6. kolo Atex Brno "B" Sport Centrum Srbská "B" 4:0
07/10 13:45 5. kolo Surfin Brno Bohunice 30 2:5
06/10 13:30 5. kolo Hearts of König "B" Sport Centrum Srbská "B" 4:3
06/10 12:00 5. kolo Fisher Cafe "B" Corinto Blues 3:2
06/10 10:45 5. kolo Karlsberg C.F. RKM Brokers 5:3
06/10 08:45 5. kolo Hála Team Imbalanced Brno 10:1
05/10 19:15 5. kolo Atex Brno Star Trac 3:10
05/10 17:00 5. kolo Orel Bohunice FFC Rookies 1:0
30/09 20:30 4. kolo DROM Fischer Cafe 5:8
30/09 15:30 4. kolo Natural 95 Hearts of König 2:1
29/09 19:00 4. kolo Imbalanced Brno Orel Bohunice 4:5
29/09 19:00 4. kolo C.F. Relax Fisher Cafe "B" 3:2
23/09 21:15 3. kolo Moravia Brno Fisher Cafe "B" 7:3
23/09 17:45 3. kolo Atex Brno RKM Brokers 1:9
22/09 17:45 3. kolo Fischer Cafe Natural 95 5:1
22/09 14:45 3. kolo Atlantida FC Sport Centrum Srbská "B" 5:2
22/09 10:30 3. kolo Sport Centrum Srbská Hearts of König 6:5
16/09 18:15 2. kolo Natural 95 Bookmakers Brno 4:4
15/09 20:45 2. kolo Sport Centrum Srbská Fischer Cafe 1:8
15/09 18:00 2. kolo Atlantida FC Hearts of König "B" 1:6
15/09 12:30 2. kolo Hála Team Atex Brno "B" 4:0
09/09 17:00 1. kolo FFC Rookies Bookmakers Brno "B" 2:7
07/09 20:30 1. kolo Bookmakers Brno Sport Centrum Srbská 4:3
02/02 20:30 19. kolo Star Trac Bohunice 30 4:0
21/01 14:00 18. kolo Cosa Nostra Fischer Cafe 2:7
14/01 14:00 19. kolo Fischer Cafe Karlsberg C.F. 6:5
17/12 14:30 16. kolo Orel Bohunice Karlsberg C.F. 2:8
10/12 10:00 15. kolo DROM Cosa Nostra 8:5
09/12 13:30 14. kolo Fischer Cafe DROM 7:3
08/12 19:15 16. kolo Cordoba 06 Star Trac 1:5
19/11 14:45 12. kolo Fischer Cafe Café 04 3:1
19/11 11:30 12. kolo Cosa Nostra Cordoba 06 5:1
19/11 10:00 12. kolo DROM Karlsberg C.F. 10:5
12/11 13:00 11. kolo Café 04 CEG A 7:1
12/11 10:30 11. kolo Brücknerovo Béčko Cosa Nostra 0:7
12/11 09:00 10. kolo DROM Café 04 5:5
28/10 14:30 9. kolo Bookmakers Brno Legia Bohunice 1:1
22/10 14:30 8. kolo Orel Bohunice Bohunice 30 4:10
15/10 16:30 7. kolo Cordoba 06 Brücknerovo Béčko 4:4
15/10 12:30 7. kolo Café 04 Karlsberg C.F. 4:6
15/10 10:00 7. kolo Nedeka Brno DROM 0:5
14/10 18:00 7. kolo KMK Dynamo Brno Fischer Cafe 6:13
08/10 12:00 6. kolo Fischer Cafe Legia Bohunice 8:1
08/10 10:30 6. kolo Bohunice 30 Karlsberg C.F. 7:1
07/10 17:00 6. kolo Cosa Nostra KMK Dynamo Brno 8:5
07/10 15:45 6. kolo DROM FC Srbská 6:4
30/09 16:30 18. kolo DROM Surfin Brno 11:1
25/09 19:00 18. kolo Hearts of König CEG A 3:0
24/09 18:00 4. kolo DROM Legia Bohunice 8:2
24/09 16:45 4. kolo Cosa Nostra Natural 95 2:3
24/09 14:30 4. kolo Café 04 Bohunice 30 2:5
17/09 13:30 3. kolo Natural 95 DROM 3:5
10/09 16:00 2. kolo Cordoba 06 KMK Dynamo Brno 2:2
09/09 18:00 2. kolo DROM Star Trac 5:5
03/09 14:00 1. kolo Legia Bohunice Cordoba 06 2:5
03/09 09:00 1. kolo Natural 95 Karlsberg C.F. 5:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382