BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Šmarda Martin
Licence: B

Zapsán od: 01.09.2011
Celkový počet odpískaných zápasů: 289
Celkový počet udělených karet: 332 321 11

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
19/10 20:30 8. kolo RKM Tripoli Brno Auto Šerý 6:1
19/10 19:00 8. kolo Šenk okna Raiders Corinto Blues 6:0
13/10 21:00 4. kolo FC Literpool Namlsaní cukráři 2:5
13/10 20:00 4. kolo Sparta Derniéra C.F. 1:2
13/10 19:00 4. kolo Špekulanti Ad-hoc 0:5
05/10 20:30 6. kolo RKM Tripoli Brno Restaurace Starobrno 2:7
05/10 19:00 6. kolo C.F. Relax FCC František Vláčil 6:2
21/09 20:30 4. kolo SK Retro Brno Restaurace Starobrno 2:4
21/09 19:00 4. kolo Šenk okna Raiders The Reds 3:1
31/08 19:00 1. kolo Šenk okna Raiders Leram 1:4
16/06 20:30 21. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 13:4
15/06 20:30 21. kolo Cordoba 06 EUROPLOTY 5:1
15/06 19:00 21. kolo SK Retro Brno Tripoli Brno 1:3
08/06 20:30 20. kolo EUROPLOTY Tripoli Brno 3:10
08/06 19:00 20. kolo Corinto Blues FC Poutník 1552 2:3
01/06 20:30 19. kolo RKM Royal Day Brno EUROPLOTY 5:0
01/06 19:00 19. kolo PROTECTION.CZ FC Habrůvka 11:1
19/05 21:00 21. kolo Knihovnicka.cz Colgate Team 5:2
19/05 19:00 21. kolo S.B.S. Bástr Výtahy SHS 1:5
12/05 20:30 16. kolo RKM Royal Day Brno PROTECTION.CZ 6:5
12/05 19:00 20. kolo FC Coco Aradza Knihovnicka.cz 0:10
11/05 20:30 16. kolo FC Fénix Brno Gioia Brno 0:2
11/05 19:00 16. kolo Cordoba 06 SK Retro Brno 7:1
04/05 21:00 22. kolo Impérium Čapuj 2:0
04/05 20:00 7. kolo Pobrežie liehoviny Praetors C.F. 0:0
27/04 21:00 21. kolo FC Big Test Icicles UniStars Brno 2:2
27/04 20:00 21. kolo Tak určitě Fanoušci sport. studií 0:1
27/04 19:00 22. kolo FC 2 Goals 1 Cup TJ Sokol Plán 0:4
27/04 18:00 6. kolo Power Rangers Pobrežie liehoviny 0:5
22/04 21:00 20. kolo BJ SeaMen Derniéra C.F. 4:5
22/04 20:00 21. kolo TJ Sokol Plán FC Joga Bonito 5:0
22/04 19:00 21. kolo Malé pivo FC Pálené 2:5
21/04 20:30 13. kolo Tripoli Brno FC Fénix Brno 2:2
21/04 19:00 13. kolo C.F. Relax Beers United 0:3
14/04 20:30 12. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 2:1
14/04 19:00 16. kolo Amazing FC Estudiantes C.F. 3:1
30/03 21:00 14. kolo S.B.S. Bástr "B" FC Dvorska 2:5
30/03 19:00 14. kolo S.B.S. Bástr FC Dark Reunion 4:0
25/03 21:00 17. kolo FC Big Test Icicles Šamani mieru 4:1
25/03 20:00 16. kolo FC Pálené UniStars Brno 3:1
25/03 19:00 16. kolo Mixed Trotters FC Joga Bonito 0:12
17/03 21:00 14. kolo FC Kredity budou stačit Namlsaní cukráři 4:20
17/03 20:00 15. kolo UniStars Brno Fanoušci sport. studií 1:1
17/03 19:00 15. kolo TJ Sokol Plán Victorias secret 0:4
09/03 20:00 13. kolo Beer Team Čapuj 1:4
09/03 19:00 14. kolo Tak určitě ASN Praetors Brno 3:3
02/03 21:00 12. kolo Victorias secret FC Joga Bonito 7:5
02/03 20:00 12. kolo Tak určitě Pozdní sběr 3:2
02/03 19:00 12. kolo Šamani mieru FC Pálené 2:5
19/11 21:00 9. kolo TJ Sokol Plán Beer Team 2:4
19/11 20:00 9. kolo Victorias secret Impérium 1:1
19/11 19:00 9. kolo Tak určitě Šamani mieru 8:2
03/11 21:00 10. kolo Sport Centrum Srbská RKM Royal Day Brno 6:2
03/11 20:30 10. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 0:5
03/11 19:00 10. kolo Corinto Blues Fischer Cafe 1:2
22/10 21:00 6. kolo RKM Royal Day Brno Gioia Brno 0:6
22/10 19:30 8. kolo C.F. Relax Fischer Cafe 3:3
22/10 17:00 5. kolo Sport Centrum Srbská ABB 4:5
14/10 19:00 7. kolo Renfus Team S.B.S. Bástr 5:1
06/10 20:30 6. kolo Vyšší princip Knihovnicka.cz 5:1
06/10 19:30 5. kolo Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská 4:0
06/10 18:00 6. kolo Výtahy SHS Renfus Team 0:1
29/09 21:00 10. kolo Impérium FC Premrhané talenty 8:0
29/09 20:00 2. kolo Malé pivo ASN Praetors Brno 2:4
29/09 19:00 2. kolo Valašský oddíl Sebranka 16:4
16/09 20:30 3. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 3:6
16/09 17:00 2. kolo Sport Centrum Srbská Juniorka Kohoutovice 10:0
03/09 21:00 1. kolo FC Poutník 1552 Fischer Cafe 2:2
03/09 19:30 1. kolo C.F. Relax Šenk okna Raiders 0:1
02/09 20:30 1. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 2:8
02/09 19:00 1. kolo FC Habrůvka Cordoba 06 1:12
23/06 21:00 22. kolo Karlsberg C.F. FC Habrůvka 8:4
23/06 19:30 22. kolo Nedeka Brno FC Fénix Brno 0:5
17/06 20:30 21. kolo Sport Centrum Srbská Cordoba 06 2:14
17/06 19:00 25. kolo S.B.S. Bástr Knihovnicka.cz 2:0
16/06 20:00 25. kolo FCC František Vláčil Vyšší princip 3:6
16/06 19:00 19. kolo Baronky 1. F.C. Bosonožky 7:0
03/06 20:30 19. kolo RKM Royal Day Brno Karlsberg C.F. 2:1
03/06 19:00 19. kolo FC Fénix Brno Cordoba 06 3:2
27/05 20:30 18. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 3:8
27/05 19:00 22. kolo Knihovnicka.cz Palermo 7:2
20/05 20:30 17. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 7:5
20/05 19:00 17. kolo FC Habrůvka J.F.A 1:4
19/05 21:00 17. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 1:0
19/05 19:30 21. kolo Renfus Team Domino 6:1
12/05 19:30 14. kolo 1. F.C. Bosonožky Proklatě dobrý kuřata 1:1
24/04 20:30 13. kolo Karlsberg C.F. Šenk okna Raiders 14:2
24/04 19:00 17. kolo FC Fénix Brno "B" Knihovnicka.cz 5:2
15/04 20:30 12. kolo Tripoli Brno RKM Royal Day Brno 2:2
14/04 21:00 12. kolo FC Fénix Brno PROTECTION.CZ 2:3
14/04 19:30 16. kolo S.B.S. Bástr Last Minute 3:1
06/04 11:30 15. kolo Domino Colgate Team 2:4
06/04 10:00 15. kolo Cordoba 06 "B" Knihovnicka.cz 7:0
27/11 19:30 13. kolo The Reds "B" Dynamo Haná 1:3
24/11 16:30 13. kolo FC Poutník 1552 Fanatics Brno 3:4
19/11 20:00 9. kolo Praetors C.F. Bagattino 4:1
19/11 19:00 9. kolo Mixed Trotters FC 2 Goals 1 Cup 0:13
18/11 19:30 12. kolo Rakol Brno Renfus Team 0:1
12/11 20:30 11. kolo FC Habrůvka Karlsberg C.F. 3:7
12/11 19:00 11. kolo Tripoli Brno PROTECTION.CZ 5:1
11/11 21:00 6. kolo Cordoba 06 RKM Royal Day Brno 2:6
11/11 19:30 11. kolo C.F. Relax Natural 95 0:0
10/11 19:00 11. kolo FC Poutník 1552 SSC Brno 8:0
06/11 21:00 13. kolo FC Verdikt Bagattino 2:1
06/11 20:00 7. kolo Kaša Team Dream Team 1:7
05/11 21:00 7. kolo Mixed Trotters Bagattino 1:10
04/11 20:30 10. kolo KMK Dynamo Brno The Reds 3:3
04/11 19:00 9. kolo KMK Dynamo Brno 1. F.C. Bosonožky 1:1
03/11 19:00 10. kolo Natural 95 Rebešovice 6:0
31/10 18:00 8. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 3:0
29/10 20:30 9. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 4:0
29/10 19:00 9. kolo Renfus Team Dynamo Haná 2:0
22/10 20:30 8. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 1:5
22/10 19:00 8. kolo S.B.S. Bástr FC Fénix Brno "B" 0:1
21/10 20:40 8. kolo Corinto Blues C.F. Relax 2:6
20/10 19:00 8. kolo FC Rom Star S.B.S. Bástr "B" 5:1
15/10 20:30 7. kolo FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 6:3
15/10 19:00 7. kolo Estudiantes C.F. SeaComp 1:0
13/10 10:00 7. kolo Last Minute Knihovnicka.cz 2:7
09/10 18:45 6. kolo EUROPLOTY C.F. Relax 3:3
08/10 19:00 6. kolo Knihovnicka.cz FC Spodek Bohunice 8:0
07/10 21:00 6. kolo Sport Centrum Srbská FC Fénix Brno 8:3
07/10 19:30 6. kolo FC Poutník 1552 Fischer Cafe 1:1
01/10 20:30 5. kolo Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 3:2
01/10 19:00 5. kolo Natural 95 Beers United 0:6
29/09 20:30 5. kolo The Reds Fischer Cafe 1:5
29/09 19:00 5. kolo Estudiantes C.F. FC Rom Star 1:3
23/09 21:00 4. kolo Sport Centrum Srbská RKM Royal Day Brno 1:3
23/09 19:30 4. kolo FC Poutník 1552 The Reds 3:1
17/09 20:30 3. kolo Tripoli Brno FC Fénix Brno 4:2
17/09 19:00 3. kolo S.B.S. Bástr "B" FK Világoš 2:3
12/09 21:00 2. kolo Šenk okna Raiders Karlsberg C.F. 1:7
12/09 19:30 2. kolo FC Fénix Brno RKM Royal Day Brno 3:4
10/09 18:30 2. kolo Knihovnicka.cz Cordoba 06 "B" 3:6
03/09 20:30 1. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 3:2
03/09 19:00 1. kolo Cordoba 06 J.F.A 4:2
02/09 19:30 1. kolo Estudiantes C.F. FC Poutník 1552 1:0
01/09 20:30 1. kolo Natural 95 The Reds 1:3
25/06 20:30 22. kolo Sport Centrum Srbská Nedeka Brno 2:9
25/06 18:00 20. kolo ABB Mediální mrchy 0:1
24/06 20:30 22. kolo Gioia Brno FC Fénix Brno 2:0
24/06 19:00 21. kolo Mediální mrchy AliOptik 1:2
23/06 20:30 22. kolo Cordoba 06 Café Bar Espaňa 7:2
23/06 19:00 22. kolo C.F. Relax The Reds 1:1
17/06 20:30 21. kolo Tripoli Brno Gioia Brno 2:4
16/06 20:30 21. kolo PROTECTION.CZ KMK Dynamo Brno 11:5
16/06 19:00 25. kolo KMK Betis United FC Spodek Bohunice 1:4
16/06 17:00 25. kolo The Reds "B" FC Rom Star 3:5
11/06 20:30 20. kolo Cordoba 06 Tripoli Brno 0:6
10/06 20:30 20. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 1:1
10/06 19:00 20. kolo Café Bar Espaňa FC Fénix Brno 5:4
09/06 20:30 20. kolo KMK Dynamo Brno Nedeka Brno 5:3
07/06 19:00 20. kolo Melchester Rovers Fischer Cafe 2:3
04/06 20:30 19. kolo FC Fénix Brno Sport Centrum Srbská 4:2
03/06 20:30 19. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 2:1
03/06 18:45 19. kolo Natural 95 KMK Dynamo Brno 0:2
28/05 20:30 18. kolo Café Bar Espaňa RKM Royal Day Brno 2:9
27/05 20:30 18. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 6:3
26/05 20:30 18. kolo Cordoba 06 PROTECTION.CZ 5:3
26/05 19:00 18. kolo Melchester Rovers The Reds 4:4
21/05 20:30 17. kolo Tripoli Brno Sport Centrum Srbská 7:5
20/05 20:30 17. kolo KMK Dynamo Brno Karlsberg C.F. 7:11
20/05 18:45 17. kolo Natural 95 Gioia Brno 1:4
17/05 18:45 17. kolo The Reds FC Poutník 1552 2:6
16/05 20:00 20. kolo The Reds "B" FC Fénix Brno "C" 2:1
16/05 19:00 13. kolo BESTie Proklatě dobrý kuřata 1:0
15/05 19:00 20. kolo Kašpaři VM FC Clubwash::Brno 4:1
13/05 20:30 16. kolo Café Bar Espaňa Nedeka Brno 8:1
13/05 19:00 16. kolo FC Fénix Brno PROTECTION.CZ 5:2
12/05 20:30 16. kolo Cordoba 06 Natural 95 6:0
07/05 20:30 15. kolo RKM Royal Day Brno Sport Centrum Srbská 9:2
06/05 20:30 15. kolo Karlsberg C.F. Gioia Brno 4:2
05/05 20:30 15. kolo Rakol Brno Moravia Brno 0:3
05/05 19:00 15. kolo KMK Dynamo Brno Cordoba 06 3:4
05/05 10:30 15. kolo Natural 95 Café Bar Espaňa 1:14
29/04 20:30 14. kolo Sport Centrum Srbská Gioia Brno 2:3
29/04 19:00 14. kolo FC Fénix Brno Natural 95 7:3
27/04 20:00 18. kolo FC Rom Star FC Spodek Bohunice 6:8
22/04 20:30 13. kolo Gioia Brno Cordoba 06 0:9
21/04 20:30 13. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:1
17/04 20:45 22. kolo HT Group C.F. Renfus Team 1:1
17/04 19:30 16. kolo S.B.S. Bástr Colgate Team 1:3
16/04 20:30 12. kolo RKM Royal Day Brno Natural 95 8:2
15/04 20:30 12. kolo Café Bar Espaňa Gioia Brno 0:0
15/04 19:00 8. kolo Mediální mrchy BSMK 3:5
14/04 19:00 16. kolo Kašpaři VM Cordoba 06 "B" 2:2
06/04 18:30 15. kolo Palermo S.B.S. Bástr 4:1
06/04 17:00 15. kolo Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 3:1
05/04 18:00 21. kolo Sport Centrum Srbská BSMK 2:11
24/11 18:30 13. kolo Palermo FC Brkábl 3:2
14/11 20:40 11. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 4:4
13/11 18:45 11. kolo Fischer Cafe Rakol Brno 8:1
12/11 20:40 11. kolo FC Fénix Brno Gioia Brno 0:4
12/11 19:10 11. kolo FC Poutník 1552 Melchester Rovers 3:2
07/11 20:40 3. kolo Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 2:3
07/11 17:30 8. kolo Sport Centrum Srbská BESTie 2:2
06/11 20:40 10. kolo Karlsberg C.F. RKM Royal Day Brno 1:4
06/11 19:10 10. kolo Rakol Brno MOP Brno 1:3
05/11 20:40 10. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 1:2
05/11 18:00 10. kolo SeaComp SK Retro Brno 0:0
04/11 19:10 10. kolo Malakes F.C. EUROPLOTY "B" 2:3
30/10 20:40 9. kolo RKM Royal Day Brno Gioia Brno 6:3
29/10 20:40 9. kolo FC Fénix Brno Café Bar Espaňa 1:7
29/10 19:10 9. kolo Renfus Team Rebešovice 2:1
27/10 20:00 9. kolo Fanatics Brno FC Rom Star 0:8
27/10 10:30 9. kolo Natural 95 Sport Centrum Srbská 1:4
22/10 20:40 8. kolo Café Bar Espaňa Tripoli Brno 5:1
22/10 19:10 8. kolo FC Fénix Brno "B" SSC Brno 10:1
22/10 16:00 8. kolo Domino Dynamo Haná 5:1
21/10 19:10 8. kolo KMK Dynamo Brno Natural 95 6:3
17/10 18:30 7. kolo SeaComp Cordoba 06 "B" 1:3
16/10 20:40 4. kolo Gioia Brno Karlsberg C.F. 2:7
15/10 20:40 7. kolo Tripoli Brno FC Fénix Brno 7:0
14/10 19:10 7. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 1:3
14/10 10:30 7. kolo Natural 95 Karlsberg C.F. 1:8
10/10 19:10 6. kolo Rakol Brno Rebešovice 2:3
08/10 20:40 6. kolo Café Bar Espaňa PROTECTION.CZ 5:2
03/10 20:40 2. kolo Café Bar Espaňa Karlsberg C.F. 7:4
03/10 19:10 5. kolo Cordoba 06 Natural 95 7:0
02/10 20:40 5. kolo RKM Royal Day Brno Tripoli Brno 3:0
01/10 20:40 5. kolo KMK Dynamo Brno Gioia Brno 2:7
01/10 19:10 5. kolo Renfus Team FC Poutník 1552 5:1
25/09 18:45 4. kolo Moravia Brno Rakol Brno 2:0
19/09 18:00 3. kolo Fanatics Brno KMK Betis United 1:1
17/09 20:40 3. kolo Gioia Brno Sport Centrum Srbská 3:1
17/09 19:10 3. kolo C.F. Relax FC Habrůvka 2:4
16/09 20:40 3. kolo KMK Dynamo Brno Café Bar Espaňa 1:6
11/09 20:40 2. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 4:2
10/09 19:10 2. kolo FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 3:1
04/09 20:40 1. kolo Karlsberg C.F. FC Fénix Brno 8:2
03/09 20:40 1. kolo Gioia Brno Café Bar Espaňa 3:4
03/09 19:10 1. kolo Nedeka Brno PROTECTION.CZ 1:5
02/09 20:40 1. kolo Cordoba 06 Sport Centrum Srbská 2:2
02/09 10:30 1. kolo Natural 95 RKM Royal Day Brno 0:4
18/06 21:00 14. kolo SeaComp RATI IVACAR 5:0
18/06 20:00 6. kolo AliOptik Pink Pigs 10:4
13/06 20:30 22. kolo Kašpaři VM Natural 95 1:4
11/06 20:45 22. kolo Nedeka Brno Gioia Brno 0:4
11/06 19:10 22. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 5:6
10/06 20:45 22. kolo Cordoba 06 RKM Royal Day Brno 1:6
06/06 20:30 21. kolo Rakol Brno Moravia Brno 3:3
06/06 19:00 7. kolo RATI IVACAR SeaComp 4:1
06/06 18:00 14. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 1:2
04/06 20:45 21. kolo Gioia Brno Cordoba 06 8:4
04/06 19:10 21. kolo Amazing FC SSC Brno 7:0
30/05 20:00 20. kolo Kašpaři VM RKM Royal Day Brno 0:12
28/05 20:45 20. kolo Karlsberg C.F. Gioia Brno 1:0
28/05 19:10 20. kolo Café Bar Espaňa Natural 95 2:4
27/05 18:45 23. kolo Last Minute Tripoli Café Brno "B" 3:1
22/05 20:00 19. kolo Gioia Brno Kašpaři VM 8:2
21/05 20:45 19. kolo Renfus Team MOP Brno 1:2
21/05 19:10 19. kolo Amazing FC KMK Betis United 9:2
10/05 20:45 17. kolo Karlsberg C.F. Kašpaři VM 10:0
10/05 18:00 10. kolo ABB BSMK 5:0
06/05 20:30 17. kolo KMK Dynamo Brno Karlsberg C.F. "B" 7:4
06/05 18:45 20. kolo FC Fénix Brno "B" Palermo 0:0
02/05 20:30 16. kolo PROTECTION.CZ Gioia Brno 6:5
01/05 20:45 16. kolo Tripoli Brno Karlsberg C.F. 5:0
01/05 19:10 16. kolo Nedeka Brno Kašpaři VM 2:1
19/04 18:00 14. kolo FC Habrůvka EUROPLOTY 5:0
15/04 16:00 14. kolo Fanatics Brno FC Clubwash::Brno 5:1
23/11 20:00 6. kolo FC Poutník 1552 Amazing FC 2:1
16/11 20:30 11. kolo Colgate Team Tripoli Brno 1:11
15/11 19:30 11. kolo FC Clubwash::Brno FC Habrůvka 1:11
15/11 17:00 6. kolo FC Fénix Brno Gioia Brno 5:0
14/11 20:45 11. kolo PROTECTION.CZ Café Bar Espaňa 4:6
14/11 19:00 11. kolo Gioia Brno Nedeka Brno 4:1
13/11 20:30 11. kolo RKM Royal Day Brno Cordoba 06 5:3
04/11 18:45 9. kolo Sandonorico Beers United 1:1
02/11 20:15 9. kolo FC Fénix Brno MOP Brno 2:3
30/10 21:00 9. kolo RKM Royal Day Brno Kašpaři VM 10:0
28/10 11:00 9. kolo Natural 95 Café Bar Espaňa 2:5
23/10 20:00 8. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 4:7
20/10 20:00 7. kolo Cordoba 06 Kašpaři VM 8:3
20/10 17:00 1. kolo Sport Centrum Srbská Lakýrky nočních klubů 2:2
17/10 20:30 7. kolo Gioia Brno Tripoli Brno 2:5
17/10 18:30 5. kolo BSMK SeaComp 5:0
16/10 20:30 7. kolo RKM Royal Day Brno Café Bar Espaňa 2:1
12/10 18:30 6. kolo Beers United Last Minute 4:3
05/10 20:45 5. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 0:3
05/10 18:30 5. kolo Moravia Brno FC Brkábl 1:1
02/10 20:30 5. kolo Cordoba 06 Café Bar Espaňa 2:2
25/09 18:00 4. kolo EUROPLOTY SK Retro Brno 2:4
14/09 20:15 2. kolo FC Poutník 1552 FC Clubwash::Brno 5:0
10/09 13:00 2. kolo Beers United Corinto Blues 3:0
04/09 18:00 1. kolo Last Minute Sandonorico 3:3

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382