BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Vévodová Alice
Licence: C

Zapsán od: 22.03.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 115
Celkový počet udělených karet: 59 54 5

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
31/05 19:00 22. kolo Colgate Team FC Kalinka Bohunice 4:0
31/05 18:00 10. kolo Patriots Brno Boca Juniors 5:1
30/05 20:15 22. kolo FC Habrůvka Hooftrimmer Gunners 0:5
30/05 19:00 22. kolo The Reds "B" SeaComp 0:2
30/05 18:00 10. kolo Drtiči Beskyd Boyz 6:0
24/05 18:45 21. kolo Division-KH Colgate Team 4:1
23/05 20:00 16. kolo The Reds Estudiantes C.F. 7:2
23/05 19:00 17. kolo SK Líšeň FC Seňoritky Černá Hora 2:5
23/05 18:00 18. kolo Efsi Downtown FK Bez nás nezačnou 4:7
09/05 20:30 19. kolo CZ Spieler Brno "B" TJ Rotor Magenta 19:4
09/05 19:00 19. kolo Estudiantes C.F. Dynamo Haná 1:3
04/05 18:00 19. kolo FC Dvorska Beers United 0:3
03/05 20:30 18. kolo The Reds "B" Impérium 1:3
03/05 19:30 14. kolo Nemakej.cz FC Seňoritky Černá Hora 1:2
03/05 18:00 13. kolo Stredoslováci Victorias secret 2:8
25/10 21:00 8. kolo FC Erekce CZ Spieler Brno "B" 3:4
25/10 19:30 8. kolo C.F. Relax Impérium 2:5
23/10 20:30 8. kolo Výtahy SHS Mediální mrchy 1:4
23/10 19:00 8. kolo Proklatě dobrý kuřata FC Seňoritky Černá Hora 4:2
23/10 18:00 5. kolo Hradišťská škola FC Protest 5:3
16/10 18:45 7. kolo Moravia Brno FC Pivnice u Čápa 7:0
09/10 18:45 6. kolo F.C. Bohunice Cordoba 06 "B" 3:6
01/06 20:30 20. kolo The Reds "B" SeaComp 2:2
01/06 19:00 13. kolo Nemakej.cz KMK Dynamo Brno 3:2
31/05 19:00 13. kolo SK Líšeň Sport Centrum Srbská 1:1
25/05 19:00 15. kolo FC Coco Aradza C.F. Relax 1:2
25/05 18:00 18. kolo Pobrežie liehoviny AC Bukkake Ninjas 5:0
17/05 19:00 11. kolo SK Líšeň Nemakej.cz 0:5
10/05 19:00 8. kolo SK Líšeň Baronky 0:1
04/05 21:00 17. kolo Knihovnicka.cz SeaComp 3:4
04/05 19:00 16. kolo C.F. Relax "B" FC Rom Star 3:1
04/05 18:00 18. kolo Victorias secret Ad-hoc 2:1
27/04 21:00 15. kolo FC Fénix Brno Dynamo Haná 4:5
14/04 20:30 14. kolo Palermo FC Zebra 0:8
14/04 19:15 14. kolo S.B.S. Bástr Colgate Team 2:4
14/04 18:00 12. kolo KMK Dynamo Brno "B" FC IQRS Internacional 5:1
30/03 21:00 12. kolo S.B.S. Bástr C.F. Relax "B" 3:4
13/10 18:45 7. kolo FC Dark Reunion Výtahy SHS 3:3
07/10 18:45 6. kolo Dynamo Haná FC Dark Reunion 1:2
30/09 21:00 2. kolo Fanoušci sport. studií FC Pálené 3:1
30/09 20:00 2. kolo Šamani mieru Pozdní sběr 4:7
30/09 19:00 2. kolo Tak určitě UniStars Brno 3:1
23/09 21:00 1. kolo Bagattino FC Big Test Icicles 0:4
23/09 20:00 1. kolo Derniéra C.F. TJ Sokol Plán "B" 3:0
23/09 19:00 1. kolo UniStars Brno Malé pivo 5:0
14/09 18:45 3. kolo Last Minute Leram 1:6
26/06 18:45 22. kolo Beers United EUROPLOTY 5:11
23/06 18:45 22. kolo J.F.A RKM Royal Day Brno 2:4
22/06 17:00 26. kolo Last Minute FC Spodek Bohunice 4:1
18/06 18:45 25. kolo FC Balls Busters SSC Brno 1:12
17/06 18:45 25. kolo EUROPLOTY "B" Colgate Team 4:4
12/06 18:45 20. kolo Moravia Brno Rebešovice 2:1
10/06 18:45 20. kolo Beers United Fischer Cafe 0:0
09/06 18:45 20. kolo Corinto The Reds 1:6
02/06 18:45 23. kolo FC Balls Busters FCC František Vláčil 1:16
19/05 18:45 17. kolo Fischer Cafe FC Poutník 1552 2:3
13/05 18:45 20. kolo S.B.S. Bástr Cordoba 06 "B" 0:2
12/05 18:45 16. kolo J.F.A Karlsberg C.F. 3:4
09/05 18:45 20. kolo FC Balls Busters FC Poutník 1552 "B" 2:7
06/05 18:45 15. kolo Moravia Brno Beers United 6:3
29/04 20:30 14. kolo FC Habrůvka RKM Royal Day Brno 0:2
29/04 19:00 18. kolo Knihovnicka.cz Dynamo Haná 2:7
28/04 18:45 14. kolo Fischer Cafe Rebešovice 1:0
23/04 21:00 25. kolo Sebranka FC 2 Goals 1 Cup 1:3
23/04 20:00 25. kolo Beer Team FC Pálené 2:0
16/04 20:30 16. kolo Knihovnicka.cz Domino 4:2
13/04 21:00 16. kolo The Reds "B" Rakol Brno 7:6
13/04 19:30 12. kolo The Reds Natural 95 7:2
08/04 21:00 18. kolo Dream Team FC Joga Bonito 5:0
08/04 20:00 18. kolo Sebranka Praetors C.F. 0:8
08/04 19:00 18. kolo Bagattino FC Pálené 0:4
06/04 18:45 15. kolo Last Minute EUROPLOTY "B" 6:2
01/04 19:00 14. kolo Knihovnicka.cz Colgate Team 0:3
28/11 18:45 13. kolo FC Dark Reunion SSC Brno 5:1
16/11 18:45 12. kolo Last Minute FC Fénix Brno "B" 0:3
14/11 18:45 11. kolo EUROPLOTY Beers United 7:2
09/11 18:45 11. kolo FC Balls Busters FC Rom Star 3:3
05/11 18:00 10. kolo Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 0:0
02/11 18:00 10. kolo Vyšší princip FC Dark Reunion 5:2
28/10 21:00 9. kolo C.F. Relax KMK Dynamo Brno 1:3
28/10 18:45 9. kolo FC Balls Busters FC Dark Reunion 1:8
24/10 19:30 7. kolo Proklatě dobrý kuřata 1. F.C. Bosonožky 2:0
23/10 18:45 8. kolo Moravia Brno Natural 95 8:0
21/10 20:30 6. kolo Partners Kopečná ABB 0:5
20/10 19:00 8. kolo KMK Dynamo Brno Rebešovice 1:1
18/10 18:45 8. kolo FC Dark Reunion FC Poutník 1552 "B" 5:4
16/10 21:00 12. kolo FC Joga Bonito Praetors C.F. 1:1
16/10 20:00 4. kolo Diletanti FC Big Test Icicles 3:0
15/10 21:00 4. kolo BJ SeaMen Impérium 0:6
13/10 19:00 7. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Balls Busters 5:3
07/10 21:00 3. kolo Diletanti ASN Brno 3:1
07/10 20:00 3. kolo Mixed Trotters Sebranka 0:3
07/10 19:00 3. kolo FC Big Test Icicles Derniéra C.F. 1:2
01/10 18:00 3. kolo AliOptik Partners Kopečná 0:1
30/09 20:00 4. kolo KMK Dynamo Brno Nemakej.cz 6:1
30/09 19:00 5. kolo KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552 6:2
29/09 18:45 5. kolo Last Minute Domino 0:0
26/09 20:30 4. kolo Knihovnicka.cz FC Fénix Brno "B" 1:0
26/09 19:00 4. kolo S.B.S. Bástr Palermo 7:1
25/09 18:45 4. kolo Fischer Cafe C.F. Relax 4:1
24/09 18:45 4. kolo EUROPLOTY "B" Rakol Brno 10:1
22/09 18:45 4. kolo Corinto KMK Dynamo Brno 3:2
02/09 18:45 1. kolo Beers United FC Poutník 1552 3:2
22/06 19:00 26. kolo Malakes F.C. FC Clubwash::Brno 2:3
18/06 20:30 21. kolo Café Bar Espaňa Sport Centrum Srbská 1:0
04/06 19:00 16. kolo KMK Dynamo Brno Baronky 4:1
23/05 20:30 14. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 3:0
23/05 19:00 14. kolo ST Baby Tennessee Čechie Zastávka 1:2
21/05 19:00 14. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 0:1
21/05 17:00 15. kolo Pink Pigs Sport Centrum Srbská 8:3
02/05 18:30 11. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 2:1
30/04 20:30 14. kolo Tripoli Brno Nedeka Brno 0:5
30/04 18:30 11. kolo BESTie Čechie Zastávka 0:4
25/04 20:00 10. kolo Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 0:1
23/04 19:30 10. kolo Baronky BESTie 4:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382