BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Nečas Jan
Licence: C

Zapsán od: 25.08.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 409
Celkový počet udělených karet: 581 526 55

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
21/11 21:00 9. kolo Boca Juniors Pobrežie liehoviny 1:1
21/11 20:00 9. kolo Sparta Tak určitě 0:1
21/11 19:00 9. kolo Chết Này FC Literpool 13:1
21/11 18:00 9. kolo K.S.N. Pozdní sběr 2:8
15/11 21:00 8. kolo FC Literpool Kofi-Kofi 0:2
15/11 19:00 8. kolo Paralympiakos AC Bukkake Ninjas 4:2
15/11 18:00 8. kolo Pobrežie liehoviny Valašští dřeváci 7:2
11/11 20:30 5. kolo FC Zebra Royal Flush 5:0
10/11 20:30 11. kolo FC Fénix Brno FCC František Vláčil 2:3
09/11 21:00 7. kolo FC Protest RBSS 2:0
09/11 19:20 11. kolo The Reds "B" UniStars Brno 2:2
09/11 18:00 2. kolo FK Tatran Kedluben FC Literpool 8:0
08/11 21:00 7. kolo Impérium FK Tatran Kedluben 2:1
08/11 18:00 7. kolo FK Bez nás nezačnou Paralympiakos 2:2
07/11 18:45 11. kolo Dynamo Haná KMK Dynamo Brno 2:4
04/11 20:30 11. kolo FC Zebra S.B.S. Bástr 5:5
04/11 19:15 11. kolo FC Poutník 1552 FC Dvorska 3:2
04/11 18:00 11. kolo Knihovnicka.cz FC DM Podlahy 3:16
03/11 18:45 10. kolo Beers United F.C. Bohunice 3:6
02/11 21:00 6. kolo FC Big Test Icicles FC Literpool 6:0
02/11 19:20 10. kolo FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 1:1
30/10 21:00 10. kolo KMK Dynamo Brno Corinto Blues 10:0
30/10 10:30 10. kolo FC Dvorska FC Habrůvka 1:0
27/10 21:00 9. kolo FC Fénix Brno Beers United 2:4
27/10 18:45 9. kolo F.C. Bohunice The Reds 5:2
25/10 21:00 9. kolo Knihovnicka.cz C.F. Relax 3:5
24/10 21:00 5. kolo UniStars FC Premrhané talenty 2:1
24/10 20:00 8. kolo The Reds FC Fénix Brno 1:1
24/10 19:00 7. kolo Nemakej.cz Proklatě dobrý kuřata 2:0
24/10 18:00 5. kolo Sebranka Sparta 1:8
23/10 21:00 9. kolo FC IQRS Internacional Blizzards 2:3
23/10 18:00 9. kolo FC Rom Star S.B.S. Bástr 1:1
23/10 11:00 9. kolo FC Dvorska Výtahy SHS 2:1
21/10 20:30 9. kolo FC Zebra FC Kalinka Bohunice 8:4
21/10 19:15 9. kolo FC Poutník 1552 FC Coco Aradza 3:0
19/10 18:00 4. kolo Paralympiakos Victorias secret 0:6
18/10 21:00 8. kolo S.B.S. Bástr Renfus Team 2:4
18/10 19:00 8. kolo FC Rebels Krýglsmarine 7:2
17/10 21:00 8. kolo KMK Dynamo Brno F.C. Bohunice 10:3
16/10 21:00 8. kolo Estudiantes C.F. Corinto Blues 11:2
16/10 18:45 8. kolo FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 3:9
14/10 19:15 7. kolo Knihovnicka.cz The Reds "B" 2:2
14/10 18:00 8. kolo FC IQRS Internacional Top4Football 3:11
13/10 21:00 7. kolo Gunners Brno C.F. Relax "B" 4:6
13/10 18:45 7. kolo F.C. Bohunice Šenk okna Raiders 2:3
12/10 18:00 3. kolo Derniéra C.F. K.S.N. 4:1
11/10 21:00 3. kolo AC Bukkake Ninjas Valašští dřeváci 3:4
11/10 19:20 5. kolo Baronky Sport Centrum Srbská 2:0
10/10 19:00 5. kolo Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" 4:0
06/10 21:00 6. kolo S.B.S. Bástr Palermo 10:4
05/10 18:00 2. kolo Agrostroj Pozdní sběr 4:3
04/10 17:30 4. kolo Sport Centrum Srbská Čechie Zastávka 3:0
29/09 21:00 5. kolo FC Fénix Brno Estudiantes C.F. 3:1
29/09 18:45 5. kolo F.C. Bohunice Dynamo Haná 1:0
26/09 21:00 1. kolo Kofi-Kofi K.S.N. 0:8
26/09 20:00 1. kolo The Invincibles Sparta 1:0
26/09 19:00 1. kolo Pozdní sběr Valašský oddíl 4:2
26/09 18:00 1. kolo Paralympiakos Lazio fakultas 0:3
25/09 18:00 5. kolo FC IQRS Internacional KMK Dynamo Brno "B" 4:4
25/09 16:00 5. kolo FC Rom Star C.F. Relax "B" 8:2
19/09 19:20 2. kolo Proklatě dobrý kuřata Sport Centrum Srbská 3:1
18/09 21:00 3. kolo KMK Dynamo Brno FCC František Vláčil 4:6
18/09 19:30 4. kolo Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 0:2
18/09 17:30 4. kolo Palermo Gunners Brno 0:12
18/09 16:00 4. kolo Royal Flush FC Rom Star 1:5
15/09 18:00 3. kolo Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 2:6
12/09 20:30 3. kolo SK Retro Brno BKMK Werbedesign 1:1
11/09 18:45 3. kolo FC Kalinka Bohunice Royal Flush 0:4
05/09 21:00 2. kolo KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 1:5
04/09 21:00 2. kolo Estudiantes C.F. The Reds 1:3
04/09 18:00 2. kolo Royal Flush Division-KH 1:2
30/08 20:30 1. kolo Cordoba 06 Impérium 4:1
30/08 19:00 1. kolo C.F. Relax The Reds "B" 2:4
29/08 20:40 1. kolo Krýglsmarine FC Rebels 1:2
16/06 19:20 25. kolo The Reds "B" Knihovnicka.cz 0:2
13/06 21:00 22. kolo KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:1
13/06 18:45 25. kolo FC Spodek Bohunice Výtahy SHS 0:5
12/06 20:30 25. kolo Estudiantes C.F. C.F. Relax 2:1
12/06 18:00 25. kolo C.F. Relax "B" Division-KH 2:2
12/06 16:30 25. kolo Palermo Colgate Team 1:3
09/06 19:30 24. kolo Mediální mrchy FC Spodek Bohunice 7:3
07/06 17:30 18. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 4:2
06/06 20:30 21. kolo Gioia Brno Restaurace Starobrno 3:2
05/06 19:00 24. kolo C.F. Relax FC DM Podlahy 2:4
05/06 17:30 21. kolo Cordoba 06 "B" Leram 1:2
04/06 18:30 27. kolo Sokol Telnice "C" Sokol Telnice 1:5
04/06 18:00 28. kolo FC Habrůvka FC Rom Star 2:11
04/06 17:30 28. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 6:2
04/06 17:00 26. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "C" 6:0
04/06 16:30 26. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 8:1
04/06 16:00 30. kolo Sokol Telnice FC Habrůvka 4:0
04/06 15:30 30. kolo Sokol Telnice "C" FC Rom Star 1:7
04/06 15:00 27. kolo Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 1:3
04/06 14:30 29. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 3:0
04/06 14:00 29. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice "C" 2:0
02/06 18:45 23. kolo Dynamo Haná Výtahy SHS 10:0
01/06 19:00 20. kolo FC Habrůvka Corinto Blues 2:1
31/05 19:20 23. kolo C.F. Relax "B" Colgate Team 1:2
29/05 20:30 23. kolo Estudiantes C.F. The Reds "B" 5:1
29/05 18:30 23. kolo FC Spodek Bohunice C.F. Relax 6:1
27/05 18:00 23. kolo FC Dvorska SeaComp 5:1
26/05 18:30 21. kolo FC Spodek Bohunice The Reds "B" 0:3
24/05 17:30 16. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 1:2
22/05 19:00 22. kolo C.F. Relax FC Coco Aradza 4:0
22/05 17:00 22. kolo FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" 2:2
22/05 15:00 22. kolo Division-KH Royal Flush 4:3
18/05 19:30 3. kolo SK Retro Brno ABB 6:1
16/05 18:45 18. kolo FC Dark Reunion Cordoba 06 1:9
15/05 18:00 21. kolo C.F. Relax "B" Palermo 9:1
08/05 20:40 20. kolo The Reds "B" FC Coco Aradza 1:5
08/05 19:20 17. kolo The Reds Rebešovice 3:2
08/05 17:30 20. kolo Palermo S.B.S. Bástr 3:7
03/05 18:00 16. kolo Cordoba 06 "B" Beers United 0:2
01/05 18:00 19. kolo Royal Flush FC Kalinka Bohunice 1:5
29/04 18:30 16. kolo FC Habrůvka The Reds 2:4
28/04 20:30 15. kolo Corinto Blues Leram 0:3
25/04 20:30 15. kolo Restaurace Starobrno SK Retro Brno 1:4
24/04 19:20 18. kolo C.F. Relax "B" S.B.S. Bástr 7:2
22/04 19:00 18. kolo Estudiantes C.F. FC Coco Aradza 4:0
21/04 17:30 14. kolo Cordoba 06 "B" The Reds 5:2
20/04 19:30 14. kolo Cordoba 06 Gioia Brno 2:3
17/04 16:30 17. kolo Royal Flush Gunners Brno 2:5
16/04 10:30 17. kolo FC Dvorska Palermo 4:2
15/04 19:00 14. kolo Leram FC Habrůvka 2:0
11/04 21:00 18. kolo Ad-hoc Fanoušci sport. studií 3:1
11/04 20:00 15. kolo Šamani mieru ASN Praetors Brno 7:2
11/04 19:00 19. kolo Pobrežie liehoviny Sebranka 5:1
10/04 20:30 13. kolo KMK Dynamo Brno Fischer Cafe 5:3
10/04 18:00 16. kolo C.F. Relax "B" Royal Flush 2:1
07/04 18:45 15. kolo Dynamo Haná FC Spodek Bohunice 6:1
04/04 20:30 12. kolo Leram Šenk okna Raiders 2:7
04/04 18:00 12. kolo Cordoba 06 "B" FC Habrůvka 4:3
03/04 19:20 12. kolo Vyšší princip Rebešovice 6:2
03/04 17:30 15. kolo Royal Flush S.B.S. Bástr 2:8
29/03 21:00 13. kolo The Invincibles Victorias secret 4:2
29/03 19:00 16. kolo FC Literpool Impérium 0:5
09/03 21:00 10. kolo Lazio Rum FK Tatran Kedluben 3:0
09/03 20:00 10. kolo FC Big Test Icicles Boca Juniors 0:3
09/03 19:00 13. kolo FC Literpool Fanoušci sport. studií 1:1
30/11 20:30 13. kolo Estudiantes C.F. Mediální mrchy 1:0
30/11 19:00 7. kolo FC Coco Aradza The Reds "B" 4:5
26/11 18:45 13. kolo FC Spodek Bohunice FCC František Vláčil 1:6
25/11 19:30 13. kolo UniStars Brno C.F. Relax 2:4
12/11 21:00 11. kolo Renfus Team Knihovnicka.cz 2:3
10/11 19:00 11. kolo FC Coco Aradza Výtahy SHS 1:2
05/11 19:30 10. kolo C.F. Relax FC Spodek Bohunice 8:2
02/11 20:45 10. kolo Sport Centrum Srbská Impérium 1:2
02/11 18:45 10. kolo Rebešovice Corinto Blues 2:3
01/11 20:30 10. kolo KMK Dynamo Brno Beers United 7:1
30/10 19:15 10. kolo Division-KH FC Poutník 1552 4:4
29/10 19:00 9. kolo FCC František Vláčil Knihovnicka.cz 2:8
27/10 17:30 8. kolo Sport Centrum Srbská Čechie Zastávka 3:1
26/10 18:45 9. kolo FC Spodek Bohunice Moravia Brno 3:2
13/10 18:45 7. kolo Beers United FC Habrůvka 9:1
12/10 21:00 4. kolo TJ Sokol Plán B Šamani mieru 0:5
12/10 20:00 4. kolo Masaryk I.F. Club FC Big Test Icicles 2:6
12/10 19:00 4. kolo Impérium Sebranka 7:1
29/09 20:45 5. kolo Renfus Team The Reds "B" 2:1
27/09 17:30 5. kolo Royal Flush Palermo 1:2
23/09 21:00 1. kolo UniStars ASN Praetors Brno 4:1
23/09 20:00 1. kolo FC Premrhané talenty BJ SeaMen 8:1
23/09 19:00 1. kolo Impérium Špekulanti 1:0
22/09 18:45 5. kolo S.B.S. Bástr C.F. Relax "B" 6:4
20/09 14:30 2. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "C" 2:0
20/09 14:00 3. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 4:1
20/09 13:30 8. kolo Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 1:1
20/09 13:00 6. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "C" 4:2
20/09 12:30 6. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "B" 7:0
20/09 12:00 5. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice 1:2
20/09 11:30 5. kolo FC Rom Star Sokol Telnice "C" 7:0
20/09 11:00 2. kolo FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 2:5
20/09 10:30 9. kolo FC Rom Star Sokol Telnice 4:0
20/09 10:00 9. kolo Sokol Telnice "B" Sokol Telnice "C" 1:0
18/09 20:30 4. kolo FC Zebra Division-KH 7:4
18/09 19:15 4. kolo Palermo FC Dvorska 0:5
15/09 19:00 3. kolo C.F. Relax Knihovnicka.cz 1:1
13/09 17:30 3. kolo Royal Flush C.F. Relax "B" 3:1
10/09 20:00 2. kolo Šenk okna Raiders FC Habrůvka 7:0
07/09 18:00 2. kolo Cordoba 06 "B" Rebešovice 5:0
06/09 20:30 2. kolo Estudiantes C.F. FCC František Vláčil 3:5
04/09 18:00 1. kolo Sport Centrum Srbská Nemakej.cz 1:1
03/09 21:00 1. kolo Renfus Team FC Spodek Bohunice 3:4
31/08 18:45 1. kolo Rebešovice Vyšší princip 2:4
30/08 17:00 1. kolo FC Habrůvka Cordoba 06 "B" 2:2
29/08 19:00 1. kolo FC Rom Star Gunners Brno 5:3
24/06 18:45 26. kolo Dynamo Haná S.B.S. Bástr 7:5
23/06 19:30 22. kolo EUROPLOTY SK Retro Brno 1:13
19/06 19:30 21. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 5:2
19/06 16:30 26. kolo FC Barbaři FC Rom Star 6:2
16/06 21:00 25. kolo S.B.S. Bástr "B" SeaComp 2:8
15/06 20:30 14. kolo ABB Mediální mrchy 1:7
15/06 19:20 20. kolo Baronky Proklatě dobrý kuřata 2:4
15/06 17:00 16. kolo Sport Centrum Srbská Juniorka Kohoutovice 8:0
14/06 20:00 21. kolo KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 2:4
14/06 17:30 24. kolo Estudiantes C.F. FC Rom Star 2:0
12/06 19:45 21. kolo FC Poutník 1552 "B" UniStars Brno 2:2
12/06 18:30 25. kolo Palermo UniStars Brno 1:8
11/06 18:30 20. kolo Cordoba 06 "B" Fischer Cafe 1:1
10/06 18:45 24. kolo FC Spodek Bohunice Knihovnicka.cz 6:2
09/06 20:30 20. kolo Cordoba 06 RKM Royal Day Brno 3:6
08/06 19:20 20. kolo AliOptik Mediální mrchy 0:5
08/06 17:00 20. kolo ABB Sport Centrum Srbská 5:11
07/06 18:00 24. kolo FC Dvorska FK Világoš 3:0
03/06 20:00 23. kolo Renfus Team FC Coco Aradza 2:3
03/06 18:00 19. kolo BSMK AliOptik 2:4
02/06 19:20 23. kolo Impérium S.B.S. Bástr "B" 7:1
31/05 20:30 17. kolo Gioia Brno RKM Royal Day Brno 1:6
31/05 19:00 23. kolo Leram Colgate Team 10:2
28/05 18:00 18. kolo ABB BSMK 3:5
26/05 20:30 18. kolo Karlsberg C.F. Tripoli Brno 6:5
22/05 18:30 22. kolo FC Dvorska FC Poutník 1552 "B" 0:2
20/05 21:00 17. kolo PROTECTION.CZ Cordoba 06 4:2
20/05 19:30 21. kolo Renfus Team The Reds "B" 1:1
17/05 17:30 21. kolo FC Rom Star S.B.S. Bástr "B" 5:6
16/05 12:00 21. kolo FC Spodek Bohunice FC Dark Reunion 4:8
13/05 21:00 20. kolo UniStars Brno FC Kalinka Bohunice 18:1
13/05 19:30 20. kolo S.B.S. Bástr Renfus Team 1:4
11/05 19:20 20. kolo Vyšší princip Last Minute 11:0
10/05 20:00 16. kolo The Reds Cordoba 06 "B" 4:2
10/05 17:30 19. kolo FC Rom Star Impérium 3:11
05/05 19:00 19. kolo Renfus Team Výtahy SHS 0:2
04/05 21:00 19. kolo Knihovnicka.cz Vyšší princip 2:10
04/05 18:45 15. kolo FC Poutník 1552 Rebešovice 1:3
28/04 21:00 22. kolo ASN Praetors Brno FC Big Test Icicles 5:5
28/04 20:00 22. kolo Beer Team Victorias secret 0:7
28/04 19:00 22. kolo UniStars Valašské TIKI - TAKA 4:2
26/04 20:30 14. kolo The Reds C.F. Relax 6:1
26/04 19:00 18. kolo The Reds "B" Knihovnicka.cz 8:4
23/04 18:00 13. kolo Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders 1:8
21/04 21:00 17. kolo Knihovnicka.cz S.B.S. Bástr 3:6
20/04 21:00 13. kolo Karlsberg C.F. Cordoba 06 1:2
19/04 20:00 17. kolo FC Poutník 1552 "B" FK Világoš 9:2
17/04 19:30 12. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 6:2
17/04 18:30 12. kolo Sport Centrum Srbská BSMK 12:5
15/04 21:00 16. kolo S.B.S. Bástr FCC František Vláčil 1:1
15/04 19:30 16. kolo Renfus Team Knihovnicka.cz 0:1
13/04 21:00 19. kolo TJ Sokol Plán Mixed Trotters 5:0
13/04 20:00 19. kolo Valašský oddíl Impérium 2:1
13/04 19:00 18. kolo Tak určitě Malé pivo 3:2
13/04 18:00 4. kolo Power Rangers Thug Life team 0:6
11/04 18:00 16. kolo Palermo FC Barbaři 5:4
09/04 18:45 15. kolo FC Dark Reunion The Reds "B" 4:3
03/04 19:00 15. kolo FC Poutník 1552 "B" SeaComp 3:5
01/04 19:20 14. kolo Impérium Fanatics Brno 5:0
01/04 18:00 14. kolo SeaComp UniStars Brno 2:3
31/03 19:20 14. kolo Výtahy SHS FC Coco Aradza 5:0
29/03 17:30 14. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Kalinka Bohunice 10:6
27/03 18:45 14. kolo FK Világoš FC Barbaři 1:0
24/03 21:00 16. kolo Malé pivo Valašské TIKI - TAKA 1:3
24/03 20:00 16. kolo Čapuj Sebranka 9:1
24/03 19:00 16. kolo Victorias secret Valašský oddíl 0:0
16/03 21:00 14. kolo Valašský oddíl TJ Sokol Plán 3:3
16/03 20:00 12. kolo FC Kredity budou stačit Derniéra C.F. 0:10
16/03 19:00 14. kolo Valašské TIKI - TAKA FC Big Test Icicles 6:2
02/03 21:00 12. kolo FC Premrhané talenty Beer Team 4:1
02/03 20:00 12. kolo Valašské TIKI - TAKA ASN Praetors Brno 3:2
02/03 19:00 12. kolo Čapuj Mixed Trotters 4:1
26/11 20:00 9. kolo FC Premrhané talenty Čapuj 1:2
26/11 19:00 9. kolo Bagattino UniStars 0:7
24/11 18:00 13. kolo Knihovnicka.cz Výtahy SHS 8:1
18/11 18:00 9. kolo Valašský oddíl Mixed Trotters 11:5
16/11 15:00 12. kolo FC Barbaři FC Poutník 1552 "B" 1:3
15/11 14:00 12. kolo FC Dvorska Impérium 0:4
13/11 18:30 11. kolo FC Habrůvka "B" SeaComp 1:3
12/11 20:00 6. kolo Mixed Trotters FC 2 Goals 1 Cup 2:4
12/11 19:00 8. kolo TJ Sokol Plán "B" Derniéra C.F. 3:1
12/11 17:00 8. kolo Sport Centrum Srbská Mediální mrchy 4:3
11/11 17:00 10. kolo Sport Centrum Srbská KMK Dynamo Brno 2:1
05/11 17:00 7. kolo AliOptik ABB 4:3
04/11 20:30 10. kolo Tripoli Brno SK Retro Brno 12:5
04/11 19:00 10. kolo UniStars Brno FK Világoš 7:1
03/11 19:30 10. kolo Vyšší princip S.B.S. Bástr 3:2
02/11 12:00 10. kolo FC Barbaři FC Habrůvka "B" 2:2
01/11 10:00 10. kolo Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 5:1
30/10 20:30 9. kolo FC Fénix Brno "B" The Reds 2:3
29/10 21:00 11. kolo Šamani mieru Fanoušci sport. studií 0:7
29/10 20:00 11. kolo FC Premrhané talenty Mixed Trotters 5:0
29/10 17:00 6. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 7:1
28/10 18:30 8. kolo Sport Centrum Srbská Čechie Zastávka 3:1
27/10 20:00 6. kolo BJ SeaMen Derniéra C.F. 3:1
27/10 18:00 11. kolo Čapuj Impérium 0:2
26/10 18:30 9. kolo FC Rom Star UniStars Brno 5:1
25/10 10:00 9. kolo FC Barbaři SeaComp 1:3
24/10 18:00 7. kolo FC Rom Star "B" FC Rom Star 5:0
22/10 21:00 11. kolo Victorias secret Beer Team 7:1
22/10 20:00 11. kolo TJ Sokol Plán FC 2 Goals 1 Cup 1:3
20/10 21:00 5. kolo FC Joga Bonito Mixed Trotters 5:2
20/10 20:00 5. kolo Bagattino Šamani mieru 2:1
20/10 19:00 5. kolo FC Big Test Icicles Tak určitě 5:1
16/10 20:30 1. kolo Dynamo Haná The Reds "B" 9:3
16/10 19:30 4. kolo AliOptik BSMK 0:1
14/10 20:30 7. kolo FC Fénix Brno RKM Royal Day Brno 4:4
13/10 20:00 6. kolo Baronky Proklatě dobrý kuřata 1:2
13/10 18:00 7. kolo KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 4:7
12/10 18:30 7. kolo FC Rom Star Palermo 11:4
12/10 16:30 7. kolo FC Barbaři Estudiantes C.F. 0:4
06/10 21:00 3. kolo FC Joga Bonito Čapuj 0:5
06/10 20:00 3. kolo UniStars Šamani mieru 2:2
06/10 19:00 3. kolo Beer Team Impérium 0:4
06/10 17:00 6. kolo Cordoba 06 "B" Corinto Blues 1:1
05/10 18:30 6. kolo Palermo FC Poutník 1552 "B" 5:4
02/10 18:45 5. kolo Fischer Cafe Rebešovice 2:2
01/10 21:00 10. kolo FC Pálené Malé pivo 6:2
01/10 20:00 10. kolo Beer Team Valašský oddíl 0:4
01/10 19:00 2. kolo Impérium Mixed Trotters 12:1
29/09 21:00 2. kolo Sparta BJ SeaMen 3:2
29/09 20:00 2. kolo Victorias secret FC 2 Goals 1 Cup 8:1
29/09 19:00 2. kolo Valašské TIKI - TAKA Bagattino 4:1
29/09 18:00 5. kolo Knihovnicka.cz The Reds "B" 3:5
28/09 18:30 5. kolo FC Poutník 1552 "B" Impérium 3:5
28/09 15:00 5. kolo FC Spodek Bohunice FC Coco Aradza 0:11
28/09 12:00 5. kolo Cordoba 06 "B" The Reds 5:1
25/09 18:45 3. kolo Juniorka Kohoutovice Baronky 0:2
25/09 18:45 4. kolo Moravia Brno Fischer Cafe 5:2
23/09 20:30 4. kolo FC Habrůvka Karlsberg C.F. 4:5
23/09 19:00 4. kolo FC Coco Aradza FC Dark Reunion 3:7
20/09 16:30 4. kolo Palermo FC Habrůvka "B" 2:10
19/09 18:00 2. kolo FC Rom Star FC Rom Star "B" 9:11
17/09 17:45 3. kolo FC Dvorska SeaComp 1:3
15/09 18:00 3. kolo Knihovnicka.cz Renfus Team 4:4
07/09 21:00 2. kolo Leram Knihovnicka.cz 4:2
07/09 18:00 2. kolo S.B.S. Bástr FC Spodek Bohunice 8:0
06/09 15:30 2. kolo FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 11:1
02/09 20:30 1. kolo Nedeka Brno FC Fénix Brno 1:6
02/09 19:00 1. kolo Knihovnicka.cz Last Minute 3:0
26/06 20:30 26. kolo Palermo FC Fénix Brno "B" 2:2
26/06 19:00 20. kolo KMK Dynamo Brno Baronky 2:2
24/06 20:30 26. kolo Knihovnicka.cz Renfus Team 4:3
23/06 20:30 22. kolo KMK Dynamo Brno Fischer Cafe 5:2
23/06 19:30 17. kolo Nemakej.cz 1. F.C. Bosonožky 3:1
19/06 20:30 25. kolo FC Fénix Brno "B" Last Minute 3:4
18/06 18:45 22. kolo Dynamo Haná Renfus Team 2:0
14/06 19:00 25. kolo Cordoba 06 "B" Palermo 3:1
12/06 19:30 8. kolo Mediální mrchy Sport Centrum Srbská 6:0
10/06 20:30 20. kolo Nedeka Brno RKM Royal Day Brno 2:10
05/06 19:00 23. kolo Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 9:2
05/06 17:30 14. kolo ABB Sport Centrum Srbská 1:5
04/06 19:00 23. kolo FC Fénix Brno "B" Domino 11:2
03/06 19:00 17. kolo Baronky Čechie Zastávka 1:0
02/06 18:45 23. kolo FC Dark Reunion Vyšší princip 3:2
29/05 20:30 15. kolo FC Fénix Brno J.F.A 5:3
29/05 19:00 22. kolo SSC Brno S.B.S. Bástr "B" 7:3
27/05 19:00 22. kolo S.B.S. Bástr FC Spodek Bohunice 4:1
25/05 18:45 22. kolo Last Minute Rakol Brno 1:1
25/05 14:00 22. kolo Domino Cordoba 06 "B" 1:3
22/05 18:45 21. kolo FC Balls Busters Vyšší princip 1:14
21/05 19:00 21. kolo FK Világoš FCC František Vláčil 1:4
20/05 21:00 15. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 1:2
20/05 17:00 14. kolo Partners Kopečná Mediální mrchy 1:7
19/05 19:00 15. kolo KMK Dynamo Brno Proklatě dobrý kuřata 0:8
18/05 19:00 21. kolo Cordoba 06 "B" Colgate Team 3:1
15/05 18:45 16. kolo Beers United Natural 95 3:2
12/05 19:30 16. kolo FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno 5:2
08/05 20:30 19. kolo FC Fénix Brno "B" The Reds "B" 3:2
06/05 21:00 19. kolo FK Világoš FC Balls Busters 5:0
04/05 18:00 19. kolo Cordoba 06 "B" EUROPLOTY "B" 6:0
02/05 19:00 11. kolo BSMK Sport Centrum Srbská 1:2
29/04 20:00 11. kolo AliOptik Mediální mrchy 2:2
29/04 19:00 12. kolo KMK Dynamo Brno Sport Centrum Srbská 4:1
25/04 20:30 18. kolo S.B.S. Bástr Rakol Brno 5:0
24/04 20:00 17. kolo SeaComp SSC Brno 10:2
24/04 19:00 11. kolo Baronky Proklatě dobrý kuřata 1:2
23/04 18:45 13. kolo Moravia Brno SK Retro Brno 2:3
21/04 21:00 13. kolo Nedeka Brno Sport Centrum Srbská 1:2
18/04 18:00 10. kolo Partners Kopečná BSMK 3:1
17/04 19:00 21. kolo Baronky Nemakej.cz 2:2
17/04 17:00 9. kolo BSMK AliOptik 6:3
16/04 18:45 16. kolo FC Dark Reunion Estudiantes C.F. 2:2
09/04 17:00 8. kolo Partners Kopečná AliOptik 1:2
02/04 20:00 14. kolo FCC František Vláčil SSC Brno 7:5
30/03 17:00 14. kolo Cordoba 06 "B" Renfus Team 1:1
12/03 21:00 22. kolo Dream Team Beer Team 6:2
12/03 19:00 22. kolo Maurové ovečky TJ Strážci vesmíru 1:3
11/03 21:00 14. kolo FC Verdikt Dream Team 0:7
11/03 20:00 14. kolo Praetors C.F. Kaša Team 3:2
11/03 19:00 14. kolo Maurové ovečky FC 2 Goals 1 Cup 2:0
03/12 21:00 11. kolo BJ SeaMen Diletanti 2:2
03/12 20:00 11. kolo Praetors C.F. FC 2 Goals 1 Cup 1:3
03/12 19:00 11. kolo Mixed Trotters FC Pálené 1:23
18/11 21:00 9. kolo TJ Strážci vesmíru Maurové ovečky 2:3
18/11 20:00 9. kolo Beer Team Dream Team 2:7
18/11 19:00 9. kolo Sebranka FC Verdikt 1:2
16/11 18:30 12. kolo FC Rom Star FC Dark Reunion 5:9
13/11 20:00 8. kolo FC Verdikt Praetors C.F. 2:2
11/11 20:30 7. kolo BSMK Mediální mrchy 3:6
10/11 15:00 11. kolo Cordoba 06 "B" Last Minute 2:0
07/11 18:45 8. kolo FC Rom Star 1. FC Tišnov 11:1
07/11 18:00 5. kolo FC Rom Star "B" 1. FC Tišnov 2:5
06/11 21:00 13. kolo Sebranka FC Joga Bonito 1:7
06/11 20:00 7. kolo UniStars BJ SeaMen 4:0
05/11 21:00 9. kolo Sport Centrum Srbská Čechie Zastávka 2:2
05/11 18:30 10. kolo Colgate Team FC Spodek Bohunice 10:2
03/11 19:00 10. kolo FC Rom Star FC Poutník 1552 "B" 9:2
01/11 18:00 9. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 23:1
29/10 21:00 6. kolo Derniéra C.F. Impérium 0:7
27/10 16:30 8. kolo FC Rom Star "B" Sokol Telnice 7:4
03/10 19:00 5. kolo FC Fénix Brno "B" FC Spodek Bohunice 1:2
02/10 17:00 3. kolo Sport Centrum Srbská Mediální mrchy 7:2
01/10 18:30 5. kolo Fanatics Brno SSC Brno 1:5
27/09 19:30 1. kolo BSMK Sport Centrum Srbská 1:5
24/09 18:30 3. kolo Baronky Čechie Zastávka 1:2
23/09 19:00 3. kolo Nemakej.cz 1. F.C. Bosonožky 1:4
22/09 16:30 4. kolo FC Rom Star Fanatics Brno 6:2
15/09 16:00 3. kolo Fanatics Brno FCC František Vláčil 1:1
14/09 16:00 3. kolo Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno "B" 2:0
10/09 21:00 1. kolo Sport Centrum Srbská Baronky 3:2
08/09 20:30 2. kolo FC Rom Star SSC Brno 14:2
08/09 19:00 2. kolo FC Poutník 1552 "B" FC Habrůvka "B" 1:3
03/09 18:45 1. kolo Dynamo Haná EUROPLOTY "B" 2:6

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382