BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Rozhodčí BSMK

Příjmení a jméno: Šlesinger Adam
Licence: D

Zapsán od: 25.08.2013
Celkový počet odpískaných zápasů: 148
Celkový počet udělených karet: 140 126 14

Historie zápasů

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Výsledek
21/05 20:30 17. kolo Lover Boyz FC FC Cokoliv 2:3
21/05 19:00 14. kolo Goal Diggers Patriots Brno 1:6
21/05 18:00 17. kolo Patriots Brno Dopijem a pudem 10:4
20/05 20:30 12. kolo Tak určitě Sparta 3:2
20/05 19:30 12. kolo FC Premrhané talenty Lazio fakultas 5:0
20/05 18:30 12. kolo FC Protest Gottwaldoff 5:2
17/05 19:15 21. kolo Los Arbitros "B" TJ Sokol Březina 0:4
17/05 18:00 21. kolo FC Rom Star The Reds "B" 3:6
14/05 19:00 21. kolo FC Rebels Bitches 2:3
06/05 19:00 20. kolo CZ People FC Fénix Brno 6:2
02/05 19:00 12. kolo Drtiči Paralympiakos 6:0
24/04 20:30 18. kolo SeaComp "B" Royal Flush "C" 4:1
24/04 19:00 18. kolo The Reds "B" FC Habrůvka 3:2
24/04 18:00 11. kolo Paralympiakos Pozdní sběr 2:2
18/04 19:00 17. kolo FC Rebels MK Slatina Brno 2:8
17/04 21:00 10. kolo Sparta RBSS 0:4
17/04 20:00 16. kolo Hertha Zevlín FC Cokoliv 4:0
17/04 19:00 10. kolo Drtiči FK Bez nás nezačnou 5:1
17/04 18:00 12. kolo Stredoslováci Patriots Brno 2:1
09/04 21:00 11. kolo FC Cokoliv Tykadla 0:5
09/04 20:00 9. kolo FK Tatran Kedluben Tak určitě 2:3
09/04 19:00 16. kolo SeaComp "B" Palermo 6:1
09/04 18:00 9. kolo FC Protest Agrostroj 1:10
01/04 21:00 10. kolo Stredoslováci FC Cokoliv 7:0
01/04 20:00 8. kolo The Invincibles Agrostroj 2:8
01/04 19:00 12. kolo Hertha Zevlín Boca Juniors 4:6
25/03 20:45 14. kolo Los Arbitros FC Fénix Brno 3:0
25/03 19:30 14. kolo MK Slatina Brno Estudiantes C.F. 3:1
22/04 21:00 17. kolo FC Rom Star Moravia Brno 6:4
15/04 21:00 16. kolo Royal Flush "B" CZ Spieler Brno "B" 6:3
06/04 20:30 15. kolo FC Zebra SeaComp 1:4
06/04 19:15 14. kolo FC Poutník 1552 FC Fénix Brno 1:8
06/04 18:00 14. kolo FC Pivnice u Čápa Colgate Team 4:0
31/10 21:00 6. kolo Pobrežie liehoviny FK Bez nás nezačnou 2:3
31/10 20:00 6. kolo RBSS The Invincibles 1:2
31/10 19:00 6. kolo Agrostroj Chết Này 1:2
31/10 18:00 6. kolo Lazio fakultas AC Bukkake Ninjas 1:0
27/10 20:40 9. kolo FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 1:1
27/10 19:00 5. kolo Kofi-Kofi Agrostroj 1:7
25/10 21:00 5. kolo Ad-hoc Pobrežie liehoviny 2:5
25/10 19:20 9. kolo SeaComp The Reds "B" 5:1
25/10 18:00 5. kolo FC Literpool Pozdní sběr 0:11
10/10 21:00 3. kolo FC Big Test Icicles Agrostroj 1:1
10/10 20:00 3. kolo FC Protest FP Slavoj slivovice 11:2
10/10 19:00 3. kolo Stredoslováci Sebranka 0:1
10/10 18:00 3. kolo Ad-hoc Lazio Rum 0:5
06/10 20:40 6. kolo The Reds Beers United 3:7
06/10 19:20 4. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 1:0
30/09 19:20 6. kolo The Reds "B" FC Poutník 1552 2:5
28/09 18:30 3. kolo SK Líšeň SK Líšeň juniorky 6:2
27/09 21:00 1. kolo FC Protest Sebranka 15:2
27/09 19:20 5. kolo Bitches Krýglsmarine 11:6
21/09 19:30 4. kolo FC Spitfire FC IQRS Internacional 1:6
14/09 19:20 3. kolo Colgate Team S.B.S. Bástr 3:3
13/09 20:40 3. kolo Krýglsmarine KMK Dynamo Brno "B" 3:2
13/09 19:20 1. kolo Baronky SK Líšeň 2:2
08/09 20:30 2. kolo Mediální mrchy FC Dvorska 0:1
08/09 19:00 2. kolo Corinto Blues Cordoba 06 "B" 2:6
06/09 19:20 2. kolo The Reds "B" FC Coco Aradza 2:2
05/09 19:20 2. kolo Výtahy SHS FC Poutník 1552 1:3
20/06 19:00 26. kolo FC Dvorska FC Poutník 1552 4:1
16/06 20:30 25. kolo Hooftrimmer Gunners FC Zebra 2:5
09/06 20:40 24. kolo Colgate Team Hooftrimmer Gunners 2:1
09/06 19:20 18. kolo Proklatě dobrý kuřata Nemakej.cz 8:0
01/06 19:20 23. kolo Renfus Team FCC František Vláčil 1:4
05/05 19:20 19. kolo SeaComp FC Zebra 5:3
04/05 19:30 19. kolo FC DM Podlahy Knihovnicka.cz 3:4
03/05 19:20 19. kolo Renfus Team Moravia Brno 2:2
28/04 21:00 15. kolo FC Fénix Brno Fischer Cafe 5:3
18/04 20:40 17. kolo FCC František Vláčil The Reds "B" 4:0
11/04 20:00 15. kolo Masaryk I.F. Club "B" TJ Sokol Plán B 6:1
11/04 19:00 15. kolo Paralympiakos BJ SeaMen 6:3
05/04 21:00 17. kolo Namlsaní cukráři Fanoušci sport. studií 4:4
05/04 20:00 17. kolo Impérium FC Kravaťáci 7:1
05/04 19:00 14. kolo Sparta Boca Juniors 9:2
22/03 21:00 15. kolo Fanoušci sport. studií Tak určitě 0:2
22/03 20:00 12. kolo Masaryk I.F. Club "B" FK Tatran Kedluben 3:0
22/03 19:00 19. kolo Ad-hoc Namlsaní cukráři 6:10
14/10 19:20 7. kolo SeaComp Division-KH 7:2
06/10 19:20 6. kolo Hooftrimmer Gunners S.B.S. Bástr 2:5
22/09 20:40 4. kolo Hooftrimmer Gunners Royal Flush 4:3
22/09 19:20 3. kolo Baronky Čechie Zastávka 2:2
10/09 19:20 2. kolo Hooftrimmer Gunners SeaComp 3:0
09/09 19:20 2. kolo Colgate Team FC Zebra 6:1
21/05 19:20 16. kolo Baronky Čechie Zastávka 1:0
18/05 19:20 16. kolo Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno 2:1
14/05 18:00 20. kolo Impérium FK Világoš 8:0
06/05 20:00 9. kolo Pobrežie liehoviny Power Rangers 2:3
04/05 20:40 19. kolo Fanatics Brno Estudiantes C.F. 1:3
04/05 19:20 14. kolo Baronky Sport Centrum Srbská 1:3
30/04 20:40 13. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 3:2
30/04 18:00 13. kolo Nemakej.cz Čechie Zastávka 1:0
27/04 19:20 18. kolo Vyšší princip FCC František Vláčil 8:1
16/04 19:20 16. kolo Impérium FC Habrůvka "B" 4:1
15/04 21:00 19. kolo Malé pivo Šamani mieru 3:3
15/04 20:00 19. kolo TJ Sokol Plán "B" Dream Team 1:4
15/04 18:00 16. kolo SeaComp FC Dvorska 1:3
09/04 18:00 11. kolo AliOptik Sport Centrum Srbská 2:1
08/04 20:40 15. kolo Colgate Team FC Coco Aradza 16:1
08/04 19:20 15. kolo FCC František Vláčil Renfus Team 6:3
01/04 20:00 18. kolo Pozdní sběr ASN Praetors Brno 1:0
01/04 19:00 18. kolo Mixed Trotters Sebranka 4:7
01/04 18:00 2. kolo Thug Life team Pobrežie liehoviny 0:3
23/03 21:00 15. kolo BJ SeaMen Namlsaní cukráři 1:5
23/03 20:00 15. kolo FC Joga Bonito Impérium 0:5
23/03 19:00 15. kolo Pozdní sběr FC Pálené 7:4
28/10 21:00 6. kolo Impérium Sebranka 6:1
28/10 20:00 6. kolo Čapuj TJ Sokol Plán 1:5
28/10 19:00 6. kolo Fanoušci sport. studií Bagattino 3:4
22/06 17:00 22. kolo Corinto Blues SK Retro Brno 3:3
11/06 20:15 24. kolo FCC František Vláčil FC Dark Reunion 4:11
11/06 19:00 20. kolo The Reds "B" FC Spodek Bohunice 10:2
04/06 19:00 23. kolo S.B.S. Bástr "B" SeaComp 3:5
23/05 18:00 16. kolo FC Rom Star "B" FC Habrůvka 3:4
22/05 19:00 15. kolo Nemakej.cz Čechie Zastávka 3:0
21/05 19:00 14. kolo AliOptik BSMK 0:2
15/05 19:00 14. kolo Nemakej.cz Baronky 3:0
15/05 18:00 14. kolo FC Rom Star FC Habrůvka 2:5
14/05 17:00 13. kolo BSMK ABB 10:1
01/05 19:00 12. kolo Proklatě dobrý kuřata Čechie Zastávka 0:0
29/04 18:30 11. kolo ABB Partners Kopečná 3:2
17/04 20:00 16. kolo FC Rom Star SeaComp 5:4
19/03 21:00 20. kolo FC Boyband Impérium 1:2
19/03 20:00 20. kolo FC Big Test Icicles Pozdní sběr 4:8
19/03 19:00 20. kolo ASN Brno Fanoušci sport. studií 1:4
11/03 21:00 12. kolo UniStars Brno FC Boyband 6:2
11/03 20:00 12. kolo FC Kredity budou stačit Diletanti 0:6
11/03 19:00 12. kolo BJ SeaMen FC Big Test Icicles 1:4
20/11 19:00 10. kolo 1. F.C. Bosonožky Nemakej.cz 0:5
06/11 20:00 10. kolo FCC František Vláčil FC Balls Busters 11:1
30/10 17:00 7. kolo Sport Centrum Srbská Partners Kopečná 6:1
29/10 19:00 7. kolo AliOptik ABB 3:2
29/10 18:00 9. kolo Fanatics Brno FC Habrůvka "B" 0:1
28/10 21:00 6. kolo FC Verdikt Mixed Trotters 9:1
28/10 20:00 6. kolo Maurové ovečky Beer Team 0:3
28/10 19:00 6. kolo Dream Team FC Pálené 2:0
15/10 17:00 5. kolo Sport Centrum Srbská AliOptik 3:0
03/10 20:30 5. kolo SeaComp Vyšší princip 1:4
30/09 19:30 4. kolo Proklatě dobrý kuřata Baronky 1:1
26/09 20:30 4. kolo Vyšší princip FK Világoš 7:3
25/09 20:30 2. kolo Mediální mrchy BSMK 4:0
24/09 21:00 3. kolo Sport Centrum Srbská Proklatě dobrý kuřata 1:2
19/09 15:00 2. kolo FC Rom Star "B" FC Rom Star 5:17
17/09 18:00 1. kolo AliOptik Mediální mrchy 1:1
12/09 18:45 2. kolo S.B.S. Bástr Dynamo Haná 2:5
08/09 20:00 2. kolo The Reds "B" Palermo 4:2
03/09 18:30 1. kolo Colgate Team Knihovnicka.cz 2:7
01/09 17:00 1. kolo Palermo FC Spodek Bohunice 4:6

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382