BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/09 21:00 FC Rom Star FC Habrůvka 7:3 2:0
ÚT 04/09 17:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno 3:7 0:2
ÚT 04/09 18:45 Division-KH Royal Flush 1:1 1:1
ST 05/09 19:30 FC Rebels FC Pivnice u Čápa 2:0 1:0
ČT 06/09 18:45 C.F. Relax "B" The Reds "B" 1:2 0:0
ČT 06/09 19:30 Colgate Team SeaComp 0:3 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/09 19:00 MK Slatina Brno FC Habrůvka 6:0 3:0
PO 10/09 20:30 The Reds "B" Colgate Team 0:2 0:1
ÚT 11/09 19:30 Bitches C.F. Relax "B" 3:2 1:1
ÚT 11/09 20:30 SeaComp Division-KH 2:2 1:1
ÚT 11/09 20:45 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 3:1 0:1
ČT 27/09 18:15 Royal Flush Estudiantes C.F. 1:1 1:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/09 15:30 Royal Flush FC Habrůvka 1:5 0:3
PO 17/09 18:45 Division-KH The Reds "B" 2:5 2:2
ČT 20/09 20:30 Colgate Team Bitches 1:3 0:2
ČT 20/09 21:00 Estudiantes C.F. SeaComp 3:4 1:0
PÁ 21/09 18:00 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno 1:11 1:6
PO 24/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star 11:0 4:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/09 18:45 C.F. Relax "B" Colgate Team 1:3 1:1
ÚT 25/09 19:00 MK Slatina Brno FC Rebels 6:3 4:2
ÚT 25/09 19:00 The Reds "B" Estudiantes C.F. 1:5 0:1
ÚT 25/09 19:30 Royal Flush FC Pivnice u Čápa 5:1 3:0
ST 26/09 19:00 SeaComp FC Habrůvka 5:2 1:1
ČT 27/09 21:00 Bitches Division-KH 3:1 3:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/10 20:30 FC Rebels Royal Flush 1:1 0:1
ÚT 02/10 17:15 FC Rom Star MK Slatina Brno 0:5 knt.
ÚT 02/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" 0:4 0:1
ÚT 02/10 20:45 Estudiantes C.F. Bitches 10:3 5:1
ČT 04/10 19:00 FC Habrůvka The Reds "B" 3:6 1:3
PÁ 05/10 16:45 FC Pivnice u Čápa SeaComp 4:7 2:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/10 21:00 Royal Flush FC Rom Star 16:0 12:0
PO 08/10 19:00 The Reds "B" FC Pivnice u Čápa 5:0 knt.
ÚT 09/10 19:30 Bitches FC Habrůvka 3:4 1:1
ST 10/10 19:00 SeaComp FC Rebels 0:2 0:1
ČT 11/10 18:45 C.F. Relax "B" Estudiantes C.F. 0:1 0:1
ČT 11/10 19:30 Colgate Team Division-KH 4:0 2:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 12/10 18:00 FC Rom Star SeaComp 1:8 0:4
PO 15/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush 3:1 1:0
PO 15/10 21:00 Estudiantes C.F. Colgate Team 2:2 2:0
ÚT 16/10 19:00 FC Rebels The Reds "B" 1:3 0:1
ST 17/10 16:45 FC Pivnice u Čápa Bitches 0:6 0:4
ČT 18/10 18:45 FC Habrůvka C.F. Relax "B" 0:1 0:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/10 18:45 C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa 2:1 0:0
ÚT 23/10 18:45 Division-KH Estudiantes C.F. 0:1 0:0
ÚT 23/10 19:00 SeaComp MK Slatina Brno 0:5 0:2
ÚT 23/10 19:00 The Reds "B" FC Rom Star 12:0 5:0
ČT 25/10 19:30 Colgate Team FC Habrůvka 1:0 0:0
ČT 25/10 21:00 Bitches FC Rebels 0:5 0:4

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/10 19:00 MK Slatina Brno The Reds "B" 3:3 1:2
ÚT 30/10 18:45 FC Habrůvka Division-KH 3:0 1:0
ÚT 30/10 19:30 FC Rom Star Bitches 3:9 1:2
ST 31/10 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" 4:2 1:1
ČT 01/11 21:00 Royal Flush SeaComp 10:2 5:1
ÚT 13/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Colgate Team 0:6 0:3

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 02/11 18:00 Estudiantes C.F. FC Habrůvka 6:1 5:0
PO 05/11 18:45 Division-KH FC Pivnice u Čápa 4:3 2:1
PO 05/11 19:00 The Reds "B" Royal Flush 0:10 0:4
ÚT 06/11 18:45 C.F. Relax "B" FC Rom Star 5:1 2:0
ÚT 06/11 19:30 Bitches MK Slatina Brno 3:3 3:1
ČT 08/11 19:00 Colgate Team FC Rebels 3:3 1:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/11 18:00 FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. 0:7 0:2
PO 12/11 19:00 FC Rebels Division-KH 0:0 0:0
PO 12/11 20:45 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" 4:1 1:1
ÚT 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" 0:5 0:2
ČT 15/11 21:00 Royal Flush Bitches 11:2 5:1
NE 18/11 21:00 FC Rom Star Colgate Team 2:13 1:6

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 16/11 18:00 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa 6:2 2:1
PO 19/11 18:45 C.F. Relax "B" Royal Flush 3:5 2:4
PO 19/11 18:45 Division-KH FC Rom Star 9:4 5:2
ÚT 20/11 20:45 Bitches SeaComp 0:5 knt.
ČT 22/11 21:00 Estudiantes C.F. FC Rebels
ČT 29/11 18:45 Colgate Team MK Slatina Brno

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/09 20:30 SeaComp C.F. Relax "B" 0:2 0:0
PO 26/11 18:45 MK Slatina Brno Division-KH
PO 26/11 19:00 FC Rebels FC Habrůvka
PO 26/11 19:30 The Reds "B" Bitches
PO 26/11 21:00 Royal Flush Colgate Team
ÚT 27/11 19:30 FC Rom Star Estudiantes C.F.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382