BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/09 20:30 Moravia Brno Royal Flush "C" VUT Virčík
ÚT 04/09 19:00 Kaša Team SeaComp "B" VUT Geschwandtner
ÚT 04/09 19:00 Palermo PKV Stars VUT Rodina
ÚT 04/09 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Fakiers Brno VUT Geschwandtner
ST 05/09 19:00 Fellaz Brno SK Veselka Za Lužánkami Durďák
ST 05/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Durďák

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Maša
NE 09/09 21:00 Royal Flush "C" Palermo Srbská Sýkora
PO 10/09 20:30 SeaComp "B" Moravia Brno Za Lužánkami Danczi
ST 12/09 21:00 TJ Rotor Magenta Fellaz Brno VUT Landa
ČT 13/09 19:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Kožnar
ČT 13/09 20:30 SK Fakiers Brno Kaša Team Za Lužánkami Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/09 19:00 Kaša Team SK Veselka VUT Vafka
ÚT 18/09 19:00 Palermo SeaComp "B" VUT Virčík
ST 19/09 19:00 PKV Stars Royal Flush "C" Za Lužánkami Kožnar
ČT 20/09 19:00 Moravia Brno SK Fakiers Brno VUT Nebyl delegován
ČT 20/09 20:30 Fellaz Brno FC Spitfire Za Lužánkami Kožnar
ST 03/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Rotor Magenta VUT Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/09 16:00 SK Veselka Moravia Brno Veselka Kožnar
ÚT 25/09 20:30 SK Fakiers Brno Palermo Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 25/09 20:30 FC Spitfire Hooftrimmer Gunners "B" VUT Rodina
ST 26/09 21:00 TJ Rotor Magenta Kaša Team VUT Vinklárek
ČT 27/09 20:30 SeaComp "B" PKV Stars Za Lužánkami Geschwandtner
ST 03/10 19:00 FC Tiki-Taka Brno Fellaz Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/09 21:00 Royal Flush "C" SeaComp "B" Srbská Klaudinger
PO 01/10 19:00 Moravia Brno TJ Rotor Magenta VUT Nebyl delegován
PO 01/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Tiki-Taka Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 02/10 19:00 Palermo SK Veselka VUT Nebyl delegován
ST 03/10 19:00 PKV Stars SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 04/10 20:30 Kaša Team FC Spitfire VUT Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 06/10 18:45 Royal Flush "C" SK Fakiers Brno Srbská Nebyl delegován
NE 07/10 15:00 SK Veselka PKV Stars Veselka Nebyl delegován
ÚT 09/10 20:30 Fellaz Brno Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 10/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Kaša Team Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 10/10 21:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Nebyl delegován
ČT 11/10 21:00 FC Spitfire Moravia Brno VUT Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 14/10 16:45 Royal Flush "C" SK Veselka Srbská Nebyl delegován
PO 15/10 20:30 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 16/10 19:00 Kaša Team Fellaz Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 16/10 20:30 PKV Stars TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 18/10 19:00 SeaComp "B" SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 18/10 20:30 Palermo FC Spitfire VUT Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 21/10 15:00 SK Veselka SeaComp "B" Veselka Nebyl delegován
PO 22/10 20:30 Fellaz Brno Moravia Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 22/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Nebyl delegován
ST 24/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 24/10 21:00 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" VUT Nebyl delegován
ST 24/10 21:00 FC Spitfire PKV Stars VUT Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/10 16:45 Royal Flush "C" FC Spitfire Srbská Nebyl delegován
PO 29/10 20:30 Palermo Fellaz Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 30/10 20:30 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 31/10 20:30 SeaComp "B" TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 01/11 19:00 SK Fakiers Brno SK Veselka Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 01/11 20:30 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 07/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 07/11 19:30 Kaša Team Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ST 07/11 21:00 TJ Rotor Magenta SK Fakiers Brno VUT Nebyl delegován
ST 07/11 21:00 FC Spitfire SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ČT 08/11 19:00 Fellaz Brno PKV Stars Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 08/11 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Palermo VUT Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/11 15:00 SK Veselka TJ Rotor Magenta Veselka Nebyl delegován
NE 11/11 15:30 Royal Flush "C" Fellaz Brno Srbská Nebyl delegován
ÚT 13/11 19:00 Palermo Kaša Team VUT Nebyl delegován
ÚT 13/11 20:30 SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 15/11 19:00 SK Fakiers Brno FC Spitfire Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 15/11 20:30 PKV Stars Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/11 19:00 Fellaz Brno SeaComp "B" Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 19/11 19:30 Moravia Brno Palermo VUT Nebyl delegován
ÚT 20/11 19:00 FC Spitfire SK Veselka VUT Nebyl delegován
ÚT 20/11 19:00 Kaša Team PKV Stars VUT Nebyl delegován
ÚT 20/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "C" VUT Nebyl delegován
ST 21/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 23/11 18:30 TJ Rotor Magenta FC Spitfire VUT Nebyl delegován
ÚT 27/11 19:00 SK Fakiers Brno Fellaz Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 27/11 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 28/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno SK Veselka Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 29/11 19:00 PKV Stars Moravia Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 29/11 21:00 Royal Flush "C" Kaša Team Srbská Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382