BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/09 20:30 Moravia Brno Royal Flush "C" VUT Virčík
ÚT 04/09 19:00 Kaša Team SeaComp "B" VUT Geschwandtner
ÚT 04/09 19:00 Palermo PKV Stars VUT Rodina
ÚT 04/09 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Fakiers Brno VUT Geschwandtner
ST 05/09 19:00 Fellaz Brno SK Veselka Za Lužánkami Durďák
ST 05/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Durďák

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Maša
NE 09/09 21:00 Royal Flush "C" Palermo Srbská Sýkora
PO 10/09 20:30 SeaComp "B" Moravia Brno Za Lužánkami Danczi
ST 12/09 21:00 TJ Rotor Magenta Fellaz Brno VUT Landa
ČT 13/09 19:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Kožnar
ČT 13/09 20:30 SK Fakiers Brno Kaša Team Za Lužánkami Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/09 19:00 Kaša Team SK Veselka VUT Vafka
ÚT 18/09 19:00 Palermo SeaComp "B" VUT Virčík
ST 19/09 19:00 PKV Stars Royal Flush "C" Za Lužánkami Kožnar
ČT 20/09 19:00 Moravia Brno SK Fakiers Brno VUT Nebyl delegován
ČT 20/09 20:30 Fellaz Brno FC Spitfire Za Lužánkami Kožnar
ST 03/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Rotor Magenta VUT Durďák

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 25/09 20:30 SK Fakiers Brno Palermo Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 25/09 20:30 FC Spitfire Hooftrimmer Gunners "B" VUT Rodina
ST 26/09 21:00 TJ Rotor Magenta Kaša Team VUT Vinklárek
ČT 27/09 20:30 SeaComp "B" PKV Stars Za Lužánkami Geschwandtner
ST 03/10 19:00 FC Tiki-Taka Brno Fellaz Brno Za Lužánkami Hajdík
ST 10/10 21:00 SK Veselka Moravia Brno VUT Kožnar

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/09 21:00 Royal Flush "C" SeaComp "B" Srbská Klaudinger
PO 01/10 19:00 Moravia Brno TJ Rotor Magenta VUT Teslík
PO 01/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Tiki-Taka Brno VUT Rek
ÚT 02/10 19:00 Palermo SK Veselka VUT Kožnar
ST 03/10 19:00 PKV Stars SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 04/10 20:30 Kaša Team FC Spitfire VUT Geschwandtner

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 06/10 18:45 Royal Flush "C" SK Fakiers Brno Srbská Nebyl delegován
NE 07/10 15:00 SK Veselka PKV Stars Veselka Maša
ÚT 09/10 20:30 Fellaz Brno Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Landa
ST 10/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Kaša Team Za Lužánkami Hajdík
ST 10/10 21:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Teslík
ČT 11/10 21:00 FC Spitfire Moravia Brno VUT Kožnar

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 14/10 16:45 Royal Flush "C" SK Veselka Srbská Klaudinger
PO 15/10 20:30 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno VUT Kožnar
ÚT 16/10 19:00 Kaša Team Fellaz Brno VUT Gebhart
ÚT 16/10 20:30 PKV Stars TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Geschwandtner
ČT 18/10 19:00 SeaComp "B" SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 01/11 20:30 Palermo FC Spitfire VUT Kocman

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 21/10 15:00 SK Veselka SeaComp "B" Veselka Maša
PO 22/10 20:30 Fellaz Brno Moravia Brno Za Lužánkami Krondráf
PO 22/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Durďák
ST 24/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Za Lužánkami Krondráf
ST 24/10 21:00 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" VUT Vašík
ST 24/10 21:00 FC Spitfire PKV Stars VUT Moder

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/10 16:45 Royal Flush "C" FC Spitfire Srbská Malůšek
ÚT 30/10 20:30 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Malůšek
ST 31/10 20:30 SeaComp "B" TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Teslík
ČT 01/11 19:00 SK Fakiers Brno SK Veselka Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 01/11 20:30 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" VUT Rek
ÚT 06/11 19:00 Palermo Fellaz Brno VUT Virčík

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 07/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" Za Lužánkami Gebhart
ST 07/11 19:30 Kaša Team Moravia Brno VUT Rek
ST 07/11 21:00 TJ Rotor Magenta SK Fakiers Brno VUT Nebyl delegován
ST 07/11 21:00 FC Spitfire SeaComp "B" VUT Rek
ČT 08/11 19:00 Fellaz Brno PKV Stars Za Lužánkami Vašík
ČT 08/11 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Palermo VUT Junek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/11 15:00 SK Veselka TJ Rotor Magenta Veselka Maša
NE 11/11 18:15 Royal Flush "C" Fellaz Brno Srbská Moder
ÚT 13/11 19:00 Palermo Kaša Team VUT Vinklárek
ÚT 13/11 20:30 SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Rek
ČT 15/11 19:00 SK Fakiers Brno FC Spitfire Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 15/11 20:30 PKV Stars Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Klaudinger

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/11 19:00 Fellaz Brno SeaComp "B" Za Lužánkami Krondráf
PO 19/11 19:30 Moravia Brno Palermo VUT Maša
ÚT 20/11 19:00 FC Spitfire SK Veselka VUT Landa
ÚT 20/11 19:00 Kaša Team PKV Stars VUT Sasín
ÚT 20/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "C" VUT Landa
ST 21/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno SK Fakiers Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 23/11 18:30 TJ Rotor Magenta FC Spitfire VUT Teslík
ÚT 27/11 19:00 SK Fakiers Brno Fellaz Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 27/11 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B" Za Lužánkami Durďák
ST 28/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno SK Veselka Za Lužánkami Hajdík
ČT 29/11 19:00 PKV Stars Moravia Brno Za Lužánkami Rodina
ČT 29/11 21:00 Royal Flush "C" Kaša Team Srbská Moder

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382