BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/09 20:30 Moravia Brno Royal Flush "C" 6:0 3:0
ÚT 04/09 19:00 Kaša Team SeaComp "B" 2:2 1:1
ÚT 04/09 19:00 Palermo PKV Stars 1:1 1:0
ÚT 04/09 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ST 05/09 19:00 Fellaz Brno SK Veselka 4:3 1:1
ST 05/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 2:1 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 09/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" 1:0 1:0
NE 09/09 21:00 Royal Flush "C" Palermo 0:3 0:3
PO 10/09 20:30 SeaComp "B" Moravia Brno 2:6 0:1
ST 12/09 21:00 TJ Rotor Magenta Fellaz Brno 2:6 0:2
ČT 13/09 19:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno 3:3 0:3
ČT 13/09 20:30 SK Fakiers Brno Kaša Team 0:5 knt.

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/09 19:00 Kaša Team SK Veselka 4:2 2:2
ÚT 18/09 19:00 Palermo SeaComp "B" 1:3 1:1
ST 19/09 19:00 PKV Stars Royal Flush "C" 1:1 0:1
ČT 20/09 19:00 Moravia Brno SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 20/09 20:30 Fellaz Brno FC Spitfire 2:3 0:2
ST 03/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Rotor Magenta 7:0 6:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/09 20:30 SK Fakiers Brno Palermo 0:5 knt.
ÚT 25/09 20:30 FC Spitfire Hooftrimmer Gunners "B" 2:2 0:1
ST 26/09 21:00 TJ Rotor Magenta Kaša Team 1:9 1:6
ČT 27/09 20:30 SeaComp "B" PKV Stars 1:1 0:1
ST 03/10 19:00 FC Tiki-Taka Brno Fellaz Brno 3:2 1:0
ST 10/10 21:00 SK Veselka Moravia Brno 3:1 0:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 30/09 21:00 Royal Flush "C" SeaComp "B" 1:4 1:1
PO 01/10 19:00 Moravia Brno TJ Rotor Magenta 3:1 2:0
PO 01/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Tiki-Taka Brno 5:0 3:0
ÚT 02/10 19:00 Palermo SK Veselka 1:5 1:2
ST 03/10 19:00 PKV Stars SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 04/10 20:30 Kaša Team FC Spitfire 3:1 0:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 06/10 18:45 Royal Flush "C" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
NE 07/10 15:00 SK Veselka PKV Stars 8:0 4:0
ÚT 09/10 20:30 Fellaz Brno Hooftrimmer Gunners "B" 0:4 0:3
ST 10/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Kaša Team 3:7 1:3
ST 10/10 21:00 TJ Rotor Magenta Palermo 2:3 1:2
ČT 11/10 21:00 FC Spitfire Moravia Brno 3:1 2:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 14/10 16:45 Royal Flush "C" SK Veselka 1:9 1:1
PO 15/10 20:30 Moravia Brno FC Tiki-Taka Brno 6:3 3:0
ÚT 16/10 19:00 Kaša Team Fellaz Brno 3:3 1:1
ÚT 16/10 20:30 PKV Stars TJ Rotor Magenta 2:4 2:3
ČT 18/10 19:00 SeaComp "B" SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ČT 01/11 20:30 Palermo FC Spitfire 0:4 0:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 21/10 15:00 SK Veselka SeaComp "B" 8:1 6:0
PO 22/10 20:30 Fellaz Brno Moravia Brno 0:8 0:2
PO 22/10 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team 1:0 0:0
ST 24/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo 2:1 1:1
ST 24/10 21:00 TJ Rotor Magenta Royal Flush "C" 2:8 1:1
ST 24/10 21:00 FC Spitfire PKV Stars 2:0 0:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/10 16:45 Royal Flush "C" FC Spitfire 5:3 2:2
ÚT 30/10 20:30 PKV Stars FC Tiki-Taka Brno 1:1 0:1
ST 31/10 20:30 SeaComp "B" TJ Rotor Magenta 1:3 1:2
ČT 01/11 19:00 SK Fakiers Brno SK Veselka 0:5 knt.
ČT 01/11 20:30 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" 2:3 1:1
ÚT 06/11 19:00 Palermo Fellaz Brno 3:1 2:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 07/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "C" 2:1 1:0
ST 07/11 19:30 Kaša Team Moravia Brno 0:3 0:1
ST 07/11 21:00 TJ Rotor Magenta SK Fakiers Brno 5:0 knt.
ST 07/11 21:00 FC Spitfire SeaComp "B" 1:0 0:0
ČT 08/11 19:00 Fellaz Brno PKV Stars 1:1 1:0
ČT 08/11 21:00 Hooftrimmer Gunners "B" Palermo 5:4 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 11/11 15:00 SK Veselka TJ Rotor Magenta 7:1 3:0
NE 11/11 18:15 Royal Flush "C" Fellaz Brno 4:5 2:3
ÚT 13/11 19:00 Palermo Kaša Team 1:7 1:3
ÚT 13/11 20:30 SeaComp "B" FC Tiki-Taka Brno 3:1 1:0
ČT 15/11 19:00 SK Fakiers Brno FC Spitfire 0:5 knt.
ČT 15/11 20:30 PKV Stars Hooftrimmer Gunners "B" 0:6 0:4

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/11 19:00 Fellaz Brno SeaComp "B" 2:2 1:1
PO 19/11 19:30 Moravia Brno Palermo 7:0 0:0
ÚT 20/11 19:00 FC Spitfire SK Veselka odl.
ÚT 20/11 19:00 Kaša Team PKV Stars 1:0 0:0
ÚT 20/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Royal Flush "C" 6:3 2:2
ST 21/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno SK Fakiers Brno 5:0 knt.

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 23/11 18:30 TJ Rotor Magenta FC Spitfire
ÚT 27/11 19:00 SK Fakiers Brno Fellaz Brno 0:5 knt.
ÚT 27/11 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B"
ST 28/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno SK Veselka
ČT 29/11 19:00 PKV Stars Moravia Brno
ČT 29/11 21:00 Royal Flush "C" Kaša Team

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382