BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. STAROBRNO Univerzitní liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/10 18:00 Lover Boyz FC Patriots Brno Za Lužánkami Teslík
ST 10/10 18:00 Ad-hoc Hertha Zevlín Za Lužánkami Klaudinger
ST 10/10 20:00 Boca Juniors Goal Diggers Za Lužánkami Klaudinger
ST 10/10 21:00 Dopijem a pudem Tykadla Za Lužánkami Klaudinger
ČT 11/10 20:00 FC Cokoliv Stredoslováci Za Lužánkami Malůšek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/10 19:00 Ad-hoc Boca Juniors Za Lužánkami Sasín
ÚT 16/10 20:00 Tykadla FC Cokoliv Za Lužánkami Klaudinger
ST 17/10 18:00 Goal Diggers Dopijem a pudem Za Lužánkami Durďák
ST 17/10 18:00 Hertha Zevlín Patriots Brno Za Lužánkami Junek
ST 17/10 21:00 Stredoslováci Lover Boyz FC Za Lužánkami Junek

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/10 21:00 FC Cokoliv Goal Diggers Za Lužánkami Teslík
ÚT 23/10 18:00 Dopijem a pudem Ad-hoc Za Lužánkami Rodina
ÚT 23/10 19:00 Lover Boyz FC Tykadla Za Lužánkami Klaudinger
ST 24/10 19:00 Patriots Brno Stredoslováci Za Lužánkami Sasín
ST 24/10 20:00 Boca Juniors Hertha Zevlín Za Lužánkami Sasín

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 30/10 18:00 Goal Diggers Lover Boyz FC Za Lužánkami Gebhart
ÚT 30/10 21:00 Ad-hoc FC Cokoliv Za Lužánkami Gebhart
ST 31/10 18:00 Tykadla Patriots Brno Za Lužánkami Teslík
ST 31/10 18:00 Hertha Zevlín Stredoslováci Za Lužánkami Pham
ST 31/10 20:00 Boca Juniors Dopijem a pudem Za Lužánkami Pham

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/11 18:00 Patriots Brno Goal Diggers Za Lužánkami Sasín
ÚT 06/11 21:00 Stredoslováci Tykadla Za Lužánkami Pham
ST 07/11 18:00 Lover Boyz FC Ad-hoc Za Lužánkami Rek
ST 07/11 18:00 Dopijem a pudem Hertha Zevlín Za Lužánkami Krondráf
ST 07/11 20:00 FC Cokoliv Boca Juniors Za Lužánkami Krondráf

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/11 20:00 Boca Juniors Lover Boyz FC Za Lužánkami Krondráf
PO 12/11 20:00 Ad-hoc Patriots Brno Za Lužánkami Pham
ÚT 13/11 21:00 Dopijem a pudem FC Cokoliv Za Lužánkami Pham
ST 14/11 20:00 Goal Diggers Stredoslováci Za Lužánkami Teslík
ST 14/11 21:00 Hertha Zevlín Tykadla Za Lužánkami Teslík

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/11 18:00 Patriots Brno Boca Juniors Za Lužánkami Teslík
ST 21/11 18:00 Stredoslováci Ad-hoc Za Lužánkami Krondráf
ST 21/11 18:00 Lover Boyz FC Dopijem a pudem Za Lužánkami Kožnar
ST 21/11 20:00 FC Cokoliv Hertha Zevlín Za Lužánkami Kožnar
PO 26/11 18:00 Tykadla Goal Diggers Za Lužánkami Kožnar

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/11 20:30 FC Cokoliv Lover Boyz FC Za Lužánkami Kožnar
ÚT 27/11 19:00 Dopijem a pudem Patriots Brno Za Lužánkami Klaudinger
ÚT 27/11 20:00 Ad-hoc Tykadla Za Lužánkami Klaudinger
ÚT 27/11 21:00 Boca Juniors Stredoslováci Za Lužánkami Klaudinger
ST 28/11 18:00 Hertha Zevlín Goal Diggers Za Lužánkami Gebhart

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 25/10 19:00 Goal Diggers Ad-hoc Za Lužánkami Maša
PO 29/10 18:00 Tykadla Boca Juniors Za Lužánkami Krondráf
ÚT 13/11 18:00 Lover Boyz FC Hertha Zevlín Za Lužánkami Rek
ČT 15/11 19:30 Patriots Brno FC Cokoliv Za Lužánkami Junek
ČT 29/11 18:00 Stredoslováci Dopijem a pudem Za Lužánkami Rodina

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/03 20:30 Hertha Zevlín Ad-hoc Za Lužánkami Landa
PO 01/04 18:00 Tykadla Dopijem a pudem Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 01/04 21:00 Stredoslováci FC Cokoliv Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 03/04 18:00 Patriots Brno Lover Boyz FC Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 03/04 18:00 Goal Diggers Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 27/03 18:00 Patriots Brno Hertha Zevlín Za Lužánkami Rodina
PO 08/04 18:00 Boca Juniors Ad-hoc Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 09/04 21:00 FC Cokoliv Tykadla Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 10/04 18:00 Dopijem a pudem Goal Diggers Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 10/04 20:00 Lover Boyz FC Stredoslováci Za Lužánkami Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/04 19:00 Hertha Zevlín Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 15/04 18:00 Ad-hoc Dopijem a pudem Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 15/04 20:30 Goal Diggers FC Cokoliv Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 17/04 18:00 Tykadla Lover Boyz FC Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 17/04 18:00 Stredoslováci Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 03/04 19:00 Stredoslováci Hertha Zevlín Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 23/04 18:00 Patriots Brno Tykadla Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 24/04 21:00 Dopijem a pudem Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 25/04 20:00 FC Cokoliv Ad-hoc Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 25/04 20:30 Lover Boyz FC Goal Diggers Za Lužánkami Nebyl delegován

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/04 19:00 Hertha Zevlín Dopijem a pudem Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 29/04 18:00 Tykadla Stredoslováci Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 02/05 18:00 Ad-hoc Lover Boyz FC Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 02/05 18:00 Goal Diggers Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 02/05 20:00 Boca Juniors FC Cokoliv Za Lužánkami Nebyl delegován

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/04 18:30 Tykadla Hertha Zevlín Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 06/05 18:00 Lover Boyz FC Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 06/05 21:00 Stredoslováci Goal Diggers Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 07/05 20:00 FC Cokoliv Dopijem a pudem Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 09/05 18:00 Patriots Brno Ad-hoc Za Lužánkami Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 17/04 20:00 Hertha Zevlín FC Cokoliv Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 13/05 21:00 Ad-hoc Stredoslováci Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 14/05 20:00 Goal Diggers Tykadla Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 15/05 18:00 Dopijem a pudem Lover Boyz FC Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 15/05 19:00 Boca Juniors Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 23/04 20:30 Goal Diggers Hertha Zevlín Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 20/05 18:30 Tykadla Ad-hoc Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 20/05 20:30 Stredoslováci Boca Juniors Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 21/05 18:00 Patriots Brno Dopijem a pudem Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 21/05 20:30 Lover Boyz FC FC Cokoliv Za Lužánkami Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 30/04 20:30 Hertha Zevlín Lover Boyz FC Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 27/05 18:30 Dopijem a pudem Stredoslováci Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 27/05 20:30 Boca Juniors Tykadla Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 28/05 19:00 Ad-hoc Goal Diggers Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 28/05 20:00 FC Cokoliv Patriots Brno Za Lužánkami Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382