BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. STAROBRNO Univerzitní liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/10 18:00 Lover Boyz FC Patriots Brno 2:0 2:0
ST 10/10 18:00 Ad-hoc Hertha Zevlín 0:4 0:2
ST 10/10 20:00 Boca Juniors Goal Diggers 2:0 0:0
ST 10/10 21:00 Dopijem a pudem Tykadla 0:1 0:0
ČT 11/10 20:00 FC Cokoliv Stredoslováci 2:6 1:4

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/10 19:00 Ad-hoc Boca Juniors 2:5 0:3
ÚT 16/10 20:00 Tykadla FC Cokoliv 4:1 3:0
ST 17/10 18:00 Goal Diggers Dopijem a pudem 2:2 0:2
ST 17/10 18:00 Hertha Zevlín Patriots Brno 10:2 5:0
ST 17/10 21:00 Stredoslováci Lover Boyz FC 1:2 1:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/10 21:00 FC Cokoliv Goal Diggers 1:2 1:1
ÚT 23/10 18:00 Dopijem a pudem Ad-hoc 5:1 2:0
ÚT 23/10 19:00 Lover Boyz FC Tykadla 1:1 0:1
ST 24/10 19:00 Patriots Brno Stredoslováci 3:5 1:2
ST 24/10 20:00 Boca Juniors Hertha Zevlín 1:3 0:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 30/10 18:00 Goal Diggers Lover Boyz FC 2:4 1:4
ÚT 30/10 21:00 Ad-hoc FC Cokoliv 2:2 1:1
ST 31/10 18:00 Tykadla Patriots Brno 4:2 2:1
ST 31/10 18:00 Hertha Zevlín Stredoslováci 4:0 3:0
ST 31/10 20:00 Boca Juniors Dopijem a pudem 3:4 2:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/11 18:00 Patriots Brno Goal Diggers 3:2 3:0
ÚT 06/11 21:00 Stredoslováci Tykadla 1:1 0:1
ST 07/11 18:00 Lover Boyz FC Ad-hoc 7:1 2:1
ST 07/11 18:00 Dopijem a pudem Hertha Zevlín 6:2 2:1
ST 07/11 20:00 FC Cokoliv Boca Juniors 2:2 0:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/11 20:00 Boca Juniors Lover Boyz FC 1:5 0:2
PO 12/11 20:00 Ad-hoc Patriots Brno 1:7 1:2
ÚT 13/11 21:00 Dopijem a pudem FC Cokoliv 4:1 2:1
ST 14/11 20:00 Goal Diggers Stredoslováci 0:1 0:0
ST 14/11 21:00 Hertha Zevlín Tykadla 0:2 0:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/11 18:00 Patriots Brno Boca Juniors 7:1 0:0
ST 21/11 18:00 Stredoslováci Ad-hoc 3:2 1:0
ST 21/11 18:00 Lover Boyz FC Dopijem a pudem 2:3 2:1
ST 21/11 20:00 FC Cokoliv Hertha Zevlín 1:8 0:3
PO 26/11 18:00 Tykadla Goal Diggers 1:2 1:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/11 20:30 FC Cokoliv Lover Boyz FC 0:7 0:4
ÚT 27/11 19:00 Dopijem a pudem Patriots Brno 2:1 1:1
ÚT 27/11 20:00 Ad-hoc Tykadla 0:5 0:1
ÚT 27/11 21:00 Boca Juniors Stredoslováci 1:2 1:0
ST 28/11 18:00 Hertha Zevlín Goal Diggers 7:1 2:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 25/10 19:00 Goal Diggers Ad-hoc 3:1 2:0
PO 29/10 18:00 Tykadla Boca Juniors 5:1 3:0
ÚT 13/11 18:00 Lover Boyz FC Hertha Zevlín 0:3 0:2
ČT 15/11 19:30 Patriots Brno FC Cokoliv 2:0 1:0
ČT 29/11 18:00 Stredoslováci Dopijem a pudem 1:4 0:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/03 20:30 Hertha Zevlín Ad-hoc 2:3 0:0
PO 01/04 21:00 Stredoslováci FC Cokoliv 7:0 2:0
ST 03/04 18:00 Patriots Brno Lover Boyz FC 0:0 0:0
ST 03/04 18:00 Goal Diggers Boca Juniors 1:5 1:1
ÚT 30/04 18:00 Tykadla Dopijem a pudem 5:0 knt.

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 27/03 18:00 Patriots Brno Hertha Zevlín 5:3 3:1
PO 08/04 18:00 Boca Juniors Ad-hoc 2:0 2:0
ÚT 09/04 21:00 FC Cokoliv Tykadla 0:5 0:2
ST 10/04 18:00 Dopijem a pudem Goal Diggers 3:3 2:1
ST 10/04 20:00 Lover Boyz FC Stredoslováci 3:1 3:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/04 19:00 Hertha Zevlín Boca Juniors 4:6 1:2
PO 15/04 18:00 Ad-hoc Dopijem a pudem 3:4 2:2
PO 15/04 20:30 Goal Diggers FC Cokoliv 2:0 1:0
ST 17/04 18:00 Tykadla Lover Boyz FC 7:1 4:1
ST 17/04 18:00 Stredoslováci Patriots Brno 2:1 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 03/04 19:00 Stredoslováci Hertha Zevlín 0:0 0:0
ÚT 23/04 18:00 Patriots Brno Tykadla 0:5 0:2
ST 24/04 21:00 Dopijem a pudem Boca Juniors 2:4 0:3
ČT 25/04 20:00 FC Cokoliv Ad-hoc 0:0 0:0
ČT 25/04 20:30 Lover Boyz FC Goal Diggers 0:2 0:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/04 19:00 Hertha Zevlín Dopijem a pudem 6:1 5:0
PO 29/04 18:00 Tykadla Stredoslováci 6:3 2:1
ČT 02/05 18:00 Ad-hoc Lover Boyz FC 3:4 1:3
ÚT 21/05 19:00 Goal Diggers Patriots Brno 1:6 1:4
ČT 23/05 20:30 Boca Juniors FC Cokoliv 4:0 3:0

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/04 18:30 Tykadla Hertha Zevlín 1:5 0:2
PO 06/05 21:00 Stredoslováci Goal Diggers 1:3 1:1
ÚT 07/05 20:00 FC Cokoliv Dopijem a pudem 3:2 1:0
ČT 09/05 18:00 Patriots Brno Ad-hoc 2:1 2:0
ČT 16/05 20:30 Lover Boyz FC Boca Juniors 0:2 0:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 17/04 20:00 Hertha Zevlín FC Cokoliv 4:0 1:0
PO 13/05 21:00 Ad-hoc Stredoslováci 3:3 1:2
ÚT 14/05 20:00 Goal Diggers Tykadla 0:10 0:2
ST 15/05 18:00 Dopijem a pudem Lover Boyz FC 5:3 0:1
ST 15/05 19:00 Boca Juniors Patriots Brno 6:2 4:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 23/04 20:30 Goal Diggers Hertha Zevlín 1:7 0:3
PO 20/05 18:30 Tykadla Ad-hoc 4:1 2:0
PO 20/05 20:30 Stredoslováci Boca Juniors 1:1 1:0
ÚT 21/05 18:00 Patriots Brno Dopijem a pudem 10:4 4:2
ÚT 21/05 20:30 Lover Boyz FC FC Cokoliv 2:3 2:2

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 30/04 21:00 Hertha Zevlín Lover Boyz FC 4:0 1:0
PO 27/05 18:30 Dopijem a pudem Stredoslováci 7:7 2:3
PO 27/05 20:30 Boca Juniors Tykadla 1:0 0:0
ÚT 28/05 19:00 Ad-hoc Goal Diggers 1:1 0:0
ÚT 28/05 20:00 FC Cokoliv Patriots Brno 1:4 1:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382