BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Klimeš Milan MK Slatina Brno 48
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 34
Očenášek Zdeněk ml. FCC František Vláčil 34
Lörinc Alexander Impérium 27
Gerlinger Jan Cordoba 06 "B" 24
Nedoma Michal MK Slatina Brno 23
Trčka Miroslav ml. Beers United 23
Bělák Martin Royal Flush 22
Slováček Petr Royal Flush 20
Hoffmann Filip Cordoba 06 "B" 15
Pálka Tomáš FCC František Vláčil 15
Kolařík Štěpán Dynamo Haná 14
Motyčka Jan Cordoba 06 "B" 14
Trbušek Radim Royal Flush 14
Beránek Tomáš Beers United 12
Doležel Jan Rebešovice 12
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. 12
Pospíšil Ivo Beers United 12
Baghdasaryan Armen SeaComp 11
Černý Martin Rebešovice 11
Hanák Jaroslav Dynamo Haná 11
Malůšek Tadeáš Hooftrimmer Gunners 11
Urdzík Peter Impérium 11
Zeman Tomáš Beers United 11
Zezula Adam FCC František Vláčil 11
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 10
Bílý Viktor Dynamo Haná 10
Příplata Filip Dynamo Haná 10
Síleš Dominik Dynamo Haná 10
Záchej Samuel The Reds "B" 10
Horák Jakub SeaComp 9
Vyskočil Jakub Dynamo Haná 9
Bečva Zdeněk MK Slatina Brno 8
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. 8
Garláthy Peter SeaComp 8
Kundera Hynek Hooftrimmer Gunners 8
Marinč Lukáš Los Arbitros 8
Mlčúch Robin Cordoba 06 "B" 8
Havlík Vlastimil MK Slatina Brno 7
Horyna Jan Estudiantes C.F. 7
Hrbata Jiří Impérium 7
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 7
Opatřil Robert The Reds "B" 7
Pluháček Jan Los Arbitros 7
Psota Marek Los Arbitros 7
Rodina Robert Los Arbitros 7
Vejvančický Roman FCC František Vláčil 7
Zápařka Radim Dynamo Haná 7
Fessl David Royal Flush 6
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners 6

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners 6
Nedoma Michal MK Slatina Brno 5
Beneš Michal Cordoba 06 "B" 4
Fara Michael Estudiantes C.F. 4
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. 4
Klimeš Milan MK Slatina Brno 4
Kocman Jakub Los Arbitros 4
Moder Patrik Los Arbitros 4
Vejvančický Marek FCC František Vláčil 4
Zeman Tomáš Beers United 4
Adámek Martin The Reds "B" 3
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. 3
Crha René The Reds "B" 3
Horák Jakub SeaComp 3
Hučík Marek Dynamo Haná 3
Marinč Lukáš Los Arbitros 3
Motyčka Jan Cordoba 06 "B" 3
Pařil Lukáš Rebešovice 3
Psota Tomáš Los Arbitros 3
Sisák Martin Estudiantes C.F. 3
Svoboda Jiří SeaComp 3
Trbušek Radim Royal Flush 3
Tříska Jan MK Slatina Brno 3
Vašík Michael Los Arbitros 3
Vejvančický Roman FCC František Vláčil 3
Bartoň Tomáš Royal Flush 2
Bednář Antonín Rebešovice 2
Březina Martin Rebešovice 2
Černý Radek Rebešovice 2
Dvořáček Jakub Rebešovice 2
Jaroš Marek SeaComp 2
Laža Matěj Hooftrimmer Gunners 2
Malůšek Tadeáš Hooftrimmer Gunners 2
Marek Karel SeaComp 2
Mizerniuc Pavel Royal Flush 2
Mlčúch Robin Cordoba 06 "B" 2
Pepich Ľubomír Impérium 2
Řezník David Los Arbitros 2
Sasín Ondřej Hooftrimmer Gunners 2
Síleš Dominik Dynamo Haná 2
Slováček Petr Royal Flush 2
Trčka Miroslav ml. Beers United 2
Záchej Samuel The Reds "B" 2
Živný Miroslav Beers United 2
Ambrož Marcel MK Slatina Brno 1
Bečva Zdeněk MK Slatina Brno 1
Bělák Martin Royal Flush 1
Bělehrádek Tomáš Estudiantes C.F. 1
Beneš Viktor Hooftrimmer Gunners 1
Berger Lukáš Cordoba 06 "B" 1
Bodeček Adam Los Arbitros 1
Březa Patrik Rebešovice 1
Černý Martin Rebešovice 1
Démuth Pavel Impérium 1
Dittert Martin MK Slatina Brno 1
Doležel Jan Rebešovice 1
Fessl David Royal Flush 1
Garláthy Michal SeaComp 1
Hajdík Tomáš Los Arbitros 1
Hoffmann Martin Beers United 1
Horyna Jan Estudiantes C.F. 1
Hrbata Jiří Impérium 1
Jakubčík Eduard Beers United 1
Klíma Jan Rebešovice 1
Kocsis Ádám Hooftrimmer Gunners 1
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners 1
Krejčí Tomáš Dynamo Haná 1
Kučera David Dynamo Haná 1
Kundera Hynek Hooftrimmer Gunners 1
Kysilko Michal SeaComp 1
Kytlica Jan The Reds "B" 1
Ledvoň Robert Beers United 1
Lörinc Alexander Impérium 1
Maslonka Tomáš Impérium 1
Neumann Jakub Beers United 1
Nguyen ba Ngoc Cordoba 06 "B" 1
Piák Ondřej Cordoba 06 "B" 1
Plička Maxim Beers United 1
Plocek Jan FCC František Vláčil 1
Pluháček Jan Los Arbitros 1
Pospíšil Ivo Beers United 1
Příplata Filip Dynamo Haná 1
Ptáček Ondřej Beers United 1
Santos Roberto Royal Flush 1
Selyvoněnko Ivan Cordoba 06 "B" 1
Shamohammad Masood Dynamo Haná 1
Smejkal Jiří SeaComp 1
Smolinský Dominik Dynamo Haná 1
Tůma Milan Hooftrimmer Gunners 1
Vala Martin SeaComp 1
Vojtko Ondřej The Reds "B" 1
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 1
Všetečka Jan SeaComp 1
Zezula Adam FCC František Vláčil 1
Zrzavý Lukáš MK Slatina Brno 1
Žalud Šimon Royal Flush 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Bartoň Tomáš Royal Flush 1
Černý Martin Beers United 1
Ledvoň Robert Beers United 1
Malůšek Tadeáš Hooftrimmer Gunners 1
Shromáždil Petr MK Slatina Brno 1
Síleš Dominik Dynamo Haná 1
Svrčula Jiří SeaComp 1
Urban Thomas Estudiantes C.F. 1
Vejvančický Roman FCC František Vláčil 1
Volf Jakub Cordoba 06 "B" 1
Zeman Tomáš Beers United 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382