BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/09 18:15 Impérium Los Arbitros 1:1 0:1
PO 02/09 19:15 Estudiantes C.F. Royal Flush 1:2 0:0
PO 02/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK Slatina Brno 3:2 0:0
ST 04/09 19:00 Cordoba 06 "B" The Reds "B" 3:1 0:0
PO 23/09 18:45 Dynamo Haná SeaComp 7:0 2:0
ČT 10/10 18:45 FCC František Vláčil Rebešovice 12:2 5:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/09 18:00 Rebešovice Hooftrimmer Gunners 1:8 0:7
PO 09/09 19:00 Cordoba 06 "B" Beers United 3:2 0:2
ÚT 10/09 18:45 Dynamo Haná The Reds "B" 6:1 3:1
ÚT 10/09 20:15 Royal Flush FCC František Vláčil 4:0 3:0
ST 11/09 19:30 SeaComp Estudiantes C.F. 0:1 0:1
ČT 12/09 19:00 MK Slatina Brno Impérium 1:3 0:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/09 18:45 FCC František Vláčil SeaComp 7:5 6:1
PO 16/09 19:00 Impérium Rebešovice 7:0 5:0
ÚT 17/09 18:45 Dynamo Haná Beers United 3:1 0:0
ÚT 17/09 19:00 Hooftrimmer Gunners Royal Flush 4:0 0:0
ČT 03/10 20:45 Los Arbitros MK Slatina Brno 3:9 2:3
PÁ 04/10 18:45 Estudiantes C.F. The Reds "B" 5:0 4:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/09 19:30 Los Arbitros Rebešovice 4:3 2:1
PO 23/09 19:30 Beers United Estudiantes C.F. 2:2 0:2
ÚT 24/09 19:00 Royal Flush Impérium 3:2 0:1
ST 25/09 19:00 SeaComp Hooftrimmer Gunners 1:2 0:0
ST 25/09 19:00 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 3:2 0:1
ST 25/09 20:15 The Reds "B" FCC František Vláčil 1:4 1:2

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/09 18:45 FCC František Vláčil Beers United 1:3 0:1
PO 30/09 19:15 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 2:0 0:0
PO 30/09 19:15 MK Slatina Brno Rebešovice 4:2 2:1
PO 30/09 20:45 Los Arbitros Royal Flush 1:5 0:1
ST 02/10 19:00 Hooftrimmer Gunners The Reds "B" 2:1 0:1
ST 02/10 19:00 Impérium SeaComp 1:1 0:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/10 19:00 SeaComp Los Arbitros 3:4 1:0
PO 07/10 19:15 Royal Flush MK Slatina Brno 2:3 2:0
PO 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil 1:2 1:1
ÚT 08/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. 2:2 2:1
ST 09/10 19:30 Beers United Hooftrimmer Gunners 5:1 2:0
NE 20/10 19:30 The Reds "B" Impérium 2:4 2:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/10 18:45 FCC František Vláčil Dynamo Haná 6:3 3:1
PO 14/10 19:15 Royal Flush Rebešovice 5:0 3:0
ÚT 15/10 19:00 Impérium Beers United 6:2 3:2
ÚT 15/10 19:30 Los Arbitros The Reds "B" 4:4 1:2
ST 16/10 19:00 Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" 1:4 1:1
ST 16/10 19:30 MK Slatina Brno SeaComp 4:3 1:2

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/10 19:00 The Reds "B" MK Slatina Brno 0:10 0:5
PO 21/10 19:00 Cordoba 06 "B" Impérium 2:3 1:1
PO 21/10 19:15 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil 1:2 1:1
PO 21/10 19:30 Beers United Los Arbitros 0:5 knt.
ÚT 22/10 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners 5:8 3:3
ČT 24/10 20:15 SeaComp Rebešovice 1:6 1:4

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/10 19:00 Los Arbitros Cordoba 06 "B" 2:2 0:0
ST 30/10 19:00 Impérium Dynamo Haná 4:1 3:1
ST 30/10 19:00 Royal Flush SeaComp 5:0 2:0
ST 30/10 20:45 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. 4:4 1:3
ČT 31/10 20:30 The Reds "B" Rebešovice 2:4 0:3
ST 13/11 20:15 MK Slatina Brno Beers United 7:2 2:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/11 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros 4:6 2:3
PO 04/11 19:30 Beers United Rebešovice 4:2 4:2
ST 06/11 19:00 Cordoba 06 "B" MK Slatina Brno 6:2 6:0
ST 06/11 19:00 Estudiantes C.F. Impérium 1:3 1:1
ST 06/11 20:15 The Reds "B" Royal Flush 3:4 1:1
ST 27/11 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners 1:9 0:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/11 18:15 Cordoba 06 "B" Rebešovice 2:4 1:0
PO 11/11 19:00 Impérium FCC František Vláčil 9:0 3:0
PO 11/11 19:15 Royal Flush Beers United 7:2 3:0
PO 11/11 20:30 MK Slatina Brno Dynamo Haná 2:4 1:1
PO 11/11 20:45 Los Arbitros Estudiantes C.F. 1:3 0:2
ST 13/11 19:00 SeaComp The Reds "B" 2:2 1:1

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/11 18:15 Cordoba 06 "B" Royal Flush 3:6 1:4
PO 18/11 18:45 Dynamo Haná Rebešovice 4:3 2:1
PO 18/11 18:45 FCC František Vláčil Los Arbitros 2:6 1:4
PO 18/11 19:15 Estudiantes C.F. MK Slatina Brno 1:2 1:1
PO 18/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Impérium 2:5 2:3
ST 20/11 19:30 Beers United SeaComp 4:0 2:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/11 19:15 MK Slatina Brno FCC František Vláčil 9:0 4:0
PO 25/11 19:15 Estudiantes C.F. Rebešovice 1:1 1:1
PO 25/11 19:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners 5:3 4:1
ÚT 26/11 19:00 Royal Flush Dynamo Haná 4:3 1:2
ST 27/11 19:00 SeaComp Cordoba 06 "B" 1:1 0:1
ST 27/11 20:15 The Reds "B" Beers United 2:7 1:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 17/05 17:00 Rebešovice FCC František Vláčil 3:2 1:1
ČT 28/05 20:15 SeaComp Dynamo Haná 2:8 1:1
ÚT 02/06 20:45 Los Arbitros Impérium 0:3 0:2
NE 07/06 19:30 The Reds "B" Cordoba 06 "B" 0:11 0:9
PO 22/06 19:00 MK Slatina Brno Hooftrimmer Gunners 5:0 knt.
ČT 09/07 19:00 Royal Flush Estudiantes C.F.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 16/06 19:00 Estudiantes C.F. SeaComp 0:2 0:1
ST 17/06 19:30 Beers United Cordoba 06 "B" 7:10 2:7
ČT 25/06 19:00 Hooftrimmer Gunners Rebešovice 3:1 0:1
ČT 25/06 19:15 Impérium MK Slatina Brno 0:5 0:0
PO 06/07 18:45 FCC František Vláčil Royal Flush 0:5 knt.
ČT 09/07 20:15 The Reds "B" Dynamo Haná

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 27/05 20:45 SeaComp FCC František Vláčil 3:7 2:2
PO 08/06 18:45 Beers United Dynamo Haná 4:6 1:4
PO 08/06 19:00 Rebešovice Impérium 1:7 1:2
PO 15/06 19:00 MK Slatina Brno Los Arbitros 4:0 1:0
ČT 18/06 19:00 Royal Flush Hooftrimmer Gunners 9:2 3:1
ČT 16/07 20:15 The Reds "B" Estudiantes C.F.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 02/06 19:30 Hooftrimmer Gunners SeaComp 2:4 1:2
PO 15/06 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 4:8 3:5
ČT 18/06 19:00 Rebešovice Los Arbitros 1:0 1:0
PO 22/06 20:15 Estudiantes C.F. Beers United 3:4 1:1
ČT 02/07 18:45 FCC František Vláčil The Reds "B" 0:3 0:1
ČT 02/07 19:00 Impérium Royal Flush 1:0 1:0

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 04/06 19:00 Rebešovice MK Slatina Brno 1:3 0:2
ČT 18/06 19:00 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 8:0 3:0
ÚT 23/06 19:00 Royal Flush Los Arbitros 9:0 5:0
ÚT 23/06 19:30 The Reds "B" Hooftrimmer Gunners 2:4 1:2
ÚT 23/06 19:30 SeaComp Impérium 2:4 2:1
ST 24/06 19:30 Beers United FCC František Vláčil 13:0 6:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/05 18:45 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 7:5 3:3
ÚT 09/06 20:45 Los Arbitros SeaComp 6:2 4:1
PO 15/06 19:00 Hooftrimmer Gunners Beers United 1:2 0:2
ST 17/06 20:30 Impérium The Reds "B" 2:3 1:2
PO 29/06 19:00 Estudiantes C.F. Dynamo Haná 2:10 1:5
ÚT 30/06 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush 2:3 2:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/06 20:45 Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners 4:4 1:3
PO 15/06 19:00 Rebešovice Royal Flush 3:3 1:0
ST 17/06 19:30 SeaComp MK Slatina Brno 1:5 0:1
PO 22/06 18:45 Dynamo Haná FCC František Vláčil 9:4 4:2
ČT 25/06 20:15 The Reds "B" Los Arbitros 9:3 5:1
PO 29/06 19:30 Beers United Impérium 3:6 1:4

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/05 18:45 FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 3:2 1:1
PO 11/05 19:30 Los Arbitros Beers United 1:5 0:0
ÚT 12/05 19:00 Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná 3:3 3:2
ČT 14/05 19:00 Rebešovice SeaComp 4:4 3:2
ČT 14/05 19:15 Impérium Cordoba 06 "B" 3:1 3:0
ČT 14/05 20:15 MK Slatina Brno The Reds "B" 7:2 2:1

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/05 18:45 Dynamo Haná Impérium 1:3 0:0
PO 18/05 19:30 Beers United MK Slatina Brno 4:5 2:0
PO 18/05 20:15 Estudiantes C.F. Hooftrimmer Gunners 3:3 1:1
ÚT 19/05 20:30 Cordoba 06 "B" Los Arbitros 5:2 1:0
ST 20/05 20:45 SeaComp Royal Flush 3:2 3:2
ČT 21/05 19:15 Rebešovice The Reds "B" 2:5 1:3

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/05 19:15 Impérium Estudiantes C.F. 0:3 0:3
PO 25/05 19:30 Rebešovice Beers United 0:1 0:0
PO 25/05 19:30 Los Arbitros Dynamo Haná 3:6 1:1
ÚT 26/05 20:15 MK Slatina Brno Cordoba 06 "B" 8:2 1:1
ÚT 26/05 20:15 Hooftrimmer Gunners FCC František Vláčil 2:7 0:4
ČT 28/05 20:15 Royal Flush The Reds "B" 6:0 3:0

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/06 18:45 FCC František Vláčil Impérium 0:3 0:2
PO 01/06 18:45 Dynamo Haná MK Slatina Brno 4:5 0:2
PO 01/06 19:00 Estudiantes C.F. Los Arbitros 4:0 2:0
PO 01/06 19:30 Rebešovice Cordoba 06 "B" 1:6 0:2
ST 03/06 20:45 Beers United Royal Flush 2:2 2:0
ČT 04/06 20:15 The Reds "B" SeaComp 0:3 0:0

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 04/06 20:15 Impérium Hooftrimmer Gunners 4:1 3:0
PO 08/06 19:00 MK Slatina Brno Estudiantes C.F. 3:1 1:0
PO 08/06 19:30 Los Arbitros FCC František Vláčil 2:10 1:5
PO 08/06 20:15 Royal Flush Cordoba 06 "B" 3:3 1:1
ST 10/06 19:30 SeaComp Beers United 5:3 3:1
ČT 11/06 19:30 Rebešovice Dynamo Haná 2:3 1:1

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 17/05 17:00 Cordoba 06 "B" SeaComp 2:4 2:3
ČT 28/05 19:00 Rebešovice Estudiantes C.F. 2:1 1:0
ST 10/06 18:45 FCC František Vláčil MK Slatina Brno 1:9 1:3
ČT 11/06 20:15 Hooftrimmer Gunners Los Arbitros 3:2 2:1
PO 06/07 19:30 Beers United The Reds "B" 3:1 0:0
ČT 16/07 18:45 Dynamo Haná Royal Flush

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382