BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. Viridis Investment liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 30/08 18:30 FC Habrůvka FC Rom Star Habrůvka Nebyl delegován
ÚT 03/09 19:30 Cordoba 06 "C" Sparta Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 03/09 20:45 FC Fénix Brno FC Zebra Srbská Nebyl delegován
ST 04/09 20:15 FC Jaguars Brno FC Rebels Řečkovice Nebyl delegován
ST 04/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" Bohunice Nebyl delegován
PÁ 06/09 19:30 C.F. Relax TJ Sokol Březina Řečkovice Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/09 17:00 FC Rom Star FC Jaguars Brno Lužánky Nebyl delegován
PO 09/09 21:00 FC Zebra FC Habrůvka Srbská Nebyl delegován
ÚT 10/09 19:30 Royal Flush "B" FC Fénix Brno Srbská Nebyl delegován
ST 11/09 19:00 TJ Sokol Březina Cordoba 06 "C" Březina Nebyl delegován
ST 11/09 19:30 AMENINA 08 C.F. Relax Řečkovice Nebyl delegován
ČT 12/09 21:00 Sparta CZ Spieler Brno "B" Srbská Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/09 18:00 FC Habrůvka Royal Flush "B" Habrůvka Nebyl delegován
SO 14/09 16:30 FC Rebels FC Rom Star Srbská Nebyl delegován
ST 18/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina Bohunice Nebyl delegován
ST 18/09 19:30 FC Jaguars Brno FC Zebra Řečkovice Nebyl delegován
ČT 19/09 19:30 Cordoba 06 "C" AMENINA 08 Řečkovice Nebyl delegován
ČT 19/09 21:00 FC Fénix Brno Sparta Srbská Nebyl delegován

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/09 19:30 TJ Sokol Březina FC Fénix Brno Březina Nebyl delegován
PÁ 20/09 20:30 FC Zebra FC Rebels Srbská Nebyl delegován
PO 23/09 21:00 Sparta FC Habrůvka Srbská Nebyl delegován
ST 25/09 20:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 26/09 20:45 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ČT 26/09 21:00 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno Srbská Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/09 18:30 FC Habrůvka TJ Sokol Březina Habrůvka Nebyl delegován
SO 28/09 20:15 FC Rom Star FC Zebra Lužánky Nebyl delegován
ÚT 01/10 19:30 FC Fénix Brno AMENINA 08 Srbská Nebyl delegován
ÚT 01/10 19:30 FC Jaguars Brno Sparta Řečkovice Nebyl delegován
ST 02/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" C.F. Relax Bohunice Nebyl delegován
ČT 03/10 21:00 FC Rebels Royal Flush "B" Srbská Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/10 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno Březina Nebyl delegován
PÁ 04/10 19:15 Royal Flush "B" FC Rom Star Srbská Nebyl delegován
PO 07/10 19:30 AMENINA 08 FC Habrůvka Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 08/10 20:45 Sparta FC Rebels Srbská Nebyl delegován
ST 09/10 19:30 C.F. Relax FC Fénix Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 10/10 19:30 Cordoba 06 "C" CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 11/10 19:15 FC Rebels TJ Sokol Březina Srbská Nebyl delegován
PÁ 11/10 20:30 FC Zebra Royal Flush "B" Srbská Nebyl delegován
NE 13/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Nebyl delegován
NE 13/10 20:15 FC Rom Star Sparta Lužánky Nebyl delegován
ST 16/10 19:30 FC Jaguars Brno AMENINA 08 Řečkovice Nebyl delegován
ČT 17/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "C" Srbská Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/10 18:30 TJ Sokol Březina FC Rom Star Březina Nebyl delegován
ÚT 22/10 19:30 Sparta FC Zebra Srbská Nebyl delegován
ST 23/10 18:15 C.F. Relax FC Jaguars Brno Řečkovice Nebyl delegován
ST 23/10 19:30 AMENINA 08 FC Rebels Řečkovice Nebyl delegován
ST 23/10 20:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka Řečkovice Nebyl delegován
ST 23/10 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Fénix Brno Bohunice Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 25/10 19:00 FC Habrůvka CZ Spieler Brno "B" Habrůvka Nebyl delegován
PÁ 25/10 19:15 Royal Flush "B" Sparta Srbská Nebyl delegován
PÁ 25/10 20:30 FC Zebra TJ Sokol Březina Srbská Nebyl delegován
NE 27/10 20:15 FC Rom Star AMENINA 08 Lužánky Nebyl delegován
ÚT 29/10 19:30 FC Rebels C.F. Relax Srbská Nebyl delegován
ČT 31/10 19:30 FC Jaguars Brno Cordoba 06 "C" Řečkovice Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/11 19:15 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina Srbská Nebyl delegován
PO 04/11 19:30 Cordoba 06 "C" FC Rebels Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 05/11 19:30 AMENINA 08 FC Zebra Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 05/11 19:30 FC Fénix Brno FC Habrůvka Srbská Nebyl delegován
ST 06/11 20:15 C.F. Relax FC Rom Star Řečkovice Nebyl delegován
ST 06/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno Bohunice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 07/11 21:00 FC Rebels CZ Spieler Brno "B" Srbská Nebyl delegován
NE 10/11 19:00 FC Rom Star Cordoba 06 "C" Lužánky Nebyl delegován
PO 11/11 19:00 TJ Sokol Březina Sparta Habrůvka Nebyl delegován
ÚT 12/11 19:30 FC Zebra C.F. Relax Srbská Nebyl delegován
ST 13/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Fénix Brno Řečkovice Nebyl delegován
ČT 14/11 21:00 Royal Flush "B" AMENINA 08 Srbská Nebyl delegován

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 13/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC Rom Star Bohunice Nebyl delegován
PÁ 15/11 19:00 Cordoba 06 "C" FC Zebra Řečkovice Nebyl delegován
NE 17/11 16:00 FC Habrůvka FC Jaguars Brno Habrůvka Nebyl delegován
ÚT 19/11 19:30 AMENINA 08 Sparta Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 19/11 20:45 FC Fénix Brno FC Rebels Srbská Nebyl delegován
ST 20/11 19:30 C.F. Relax Royal Flush "B" Řečkovice Nebyl delegován

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 21/11 21:00 FC Zebra CZ Spieler Brno "B" Srbská Nebyl delegován
NE 24/11 20:15 FC Rom Star FC Fénix Brno Lužánky Nebyl delegován
PO 25/11 21:00 FC Rebels FC Habrůvka Srbská Nebyl delegován
ÚT 26/11 19:30 Sparta C.F. Relax Srbská Nebyl delegován
ÚT 26/11 20:45 Royal Flush "B" Cordoba 06 "C" Srbská Nebyl delegován
ST 27/11 19:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina Řečkovice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382