BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. DOBRÉ PIVO liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 29/08 18:30 SK Veselka FC Pivnice u Čápa Veselka Vašík
NE 01/09 20:00 Hooftrimmer Gunners "B" SeaComp "B" VUT Krempaský
ÚT 03/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN VUT Pindeš
ÚT 03/09 19:00 Kaša Team RTG Fraktury VUT Koryčanská
ÚT 03/09 20:15 FC Erekce Sokol Křtiny VUT Pindeš
ÚT 03/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Moravia Brno Řečkovice Kačanolli
ST 04/09 19:30 FC Dvorska Bitches Bohunice Klaudinger

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/09 16:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Krempaský
ST 11/09 20:15 TJ BARAN FC Pivnice u Čápa VUT Kožnar
ST 11/09 20:45 FC Dvorska Moravia Brno Bohunice Sýkora
ST 11/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" RTG Fraktury Řečkovice Sasín
ČT 12/09 18:00 Sokol Křtiny FC Jaguars Brno "B" Křtiny Junek
ČT 12/09 19:30 FC Erekce Bitches VUT Krempaský
ČT 03/10 20:45 SeaComp "B" Kaša Team Lužánky Krempaský

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 17/09 19:00 Kaša Team SK Veselka VUT Danczi
ÚT 17/09 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" TJ BARAN VUT Landa
ST 18/09 19:00 FC Jaguars Brno "B" Bitches VUT Sasín
ST 18/09 19:30 FC Erekce FC Dvorska VUT Krempaský
ST 18/09 20:15 FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny Lužánky Klaudinger
ST 18/09 20:15 Moravia Brno RTG Fraktury VUT Sasín
ČT 19/09 20:45 KMK Dynamo Brno "B" SeaComp "B" Řečkovice Jelínek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/09 19:30 FC Dvorska RTG Fraktury Bohunice Psota
PÁ 20/09 17:45 Sokol Křtiny Hooftrimmer Gunners "B" Křtiny Kocman
NE 22/09 16:00 SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka Krempaský
ÚT 24/09 19:00 TJ BARAN Kaša Team Lužánky Kocman
ČT 26/09 19:00 SeaComp "B" Moravia Brno Lužánky Pindeš
ČT 26/09 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno "B" VUT Koryčanská
ČT 26/09 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa Lužánky Pindeš

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/09 21:00 RTG Fraktury SeaComp "B" Lužánky Sasín
ÚT 01/10 19:00 Kaša Team Sokol Křtiny VUT Pindeš
ÚT 01/10 19:00 Moravia Brno SK Veselka VUT Koryčanská
ÚT 01/10 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Bitches VUT Koryčanská
ÚT 01/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Marinč
ST 02/10 19:30 FC Jaguars Brno "B" FC Dvorska VUT Sýkora
ST 02/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Erekce Lužánky Junek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 08/10 19:00 TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Gebhart
ÚT 08/10 19:00 FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" VUT Kocman
ST 09/10 19:30 FC Dvorska SeaComp "B" Bohunice Vašík
ST 09/10 20:15 FC Jaguars Brno "B" FC Pivnice u Čápa VUT Virčík
ČT 10/10 19:00 Bitches Kaša Team Lužánky Šlesinger
ČT 10/10 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Sokol Křtiny Řečkovice Kocman
SO 19/10 14:30 SK Veselka RTG Fraktury Veselka Maša

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/10 20:15 RTG Fraktury TJ BARAN Lužánky Danczi
ÚT 15/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Jaguars Brno "B" VUT Rek
ÚT 15/10 20:15 SeaComp "B" SK Veselka Lužánky Pham
ST 16/10 20:15 FC Pivnice u Čápa FC Dvorska Lužánky Krondráf
ST 16/10 20:15 Moravia Brno Sokol Křtiny VUT Virčík
ST 16/10 20:45 Kaša Team FC Erekce VUT Krempaský
ČT 17/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Bitches Řečkovice Krempaský

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/10 20:15 RTG Fraktury Sokol Křtiny Lužánky Danczi
ÚT 22/10 19:00 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Landa
ÚT 22/10 19:00 FC Jaguars Brno "B" Kaša Team VUT Virčík
ST 23/10 19:00 FC Pivnice u Čápa Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Kodras
ST 23/10 19:30 FC Dvorska SK Veselka Bohunice Krempaský
ST 23/10 20:15 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" VUT Pham
ČT 24/10 18:00 Bitches Moravia Brno Lužánky Kožnar

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 29/10 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" FC Dvorska VUT Koryčanská
ÚT 29/10 19:00 Kaša Team FC Pivnice u Čápa VUT Pindeš
ÚT 29/10 19:00 RTG Fraktury Bitches Lužánky Rodina
ÚT 29/10 20:15 SeaComp "B" Sokol Křtiny Lužánky Rodina
ST 30/10 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Kugler
ST 30/10 20:15 Moravia Brno FC Erekce VUT Sýkora
ČT 07/11 18:00 SK Veselka TJ BARAN Lužánky Jelínek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 03/11 15:00 Sokol Křtiny SK Veselka Habrůvka Kugler
PO 04/11 20:30 FC Erekce RTG Fraktury VUT Koryčanská
ÚT 05/11 19:00 Bitches SeaComp "B" Lužánky Rodina
ÚT 05/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Kocman
ST 06/11 19:30 FC Dvorska TJ BARAN Bohunice Vašík
ST 06/11 20:15 FC Jaguars Brno "B" Moravia Brno VUT Pham
ČT 07/11 20:15 FC Pivnice u Čápa KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Jelínek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/11 20:15 SeaComp "B" FC Erekce Lužánky Sasín
ÚT 12/11 20:15 Bitches SK Veselka Lužánky Krondráf
ÚT 12/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Kugler
ST 13/11 19:00 Kaša Team FC Dvorska VUT Rek
ST 13/11 20:15 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa VUT Rek
ST 13/11 20:15 TJ BARAN Sokol Křtiny Lužánky Krondráf
PÁ 15/11 18:00 RTG Fraktury FC Jaguars Brno "B" Lužánky Sasín

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/11 19:30 FC Dvorska Sokol Křtiny Bohunice Teslík
ÚT 19/11 19:00 Bitches TJ BARAN Lužánky Rodina
ÚT 19/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SeaComp "B" VUT Kocman
ÚT 19/11 19:00 Hooftrimmer Gunners "B" Moravia Brno VUT Virčík
ÚT 19/11 20:15 FC Erekce SK Veselka VUT Kocman
ÚT 19/11 20:15 Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" VUT Virčík
ST 20/11 20:15 FC Pivnice u Čápa RTG Fraktury Lužánky Koryčanská

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 23/11 18:00 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Filo
ÚT 26/11 19:00 FC Jaguars Brno "B" SK Veselka VUT Kugler
ÚT 26/11 19:00 Bitches Sokol Křtiny Lužánky Rek
ÚT 26/11 20:15 TJ BARAN FC Erekce Lužánky Rek
ST 27/11 19:00 Moravia Brno Kaša Team VUT Rek
ST 27/11 20:45 KMK Dynamo Brno "B" FC Dvorska Řečkovice Kocman
ČT 28/11 19:00 SeaComp "B" FC Pivnice u Čápa Lužánky Jelínek

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 20/03 17:00 Sokol Křtiny FC Erekce Křtiny Nebyl delegován
PO 23/03 18:00 RTG Fraktury Kaša Team Lužánky Nebyl delegován
ÚT 24/03 18:00 FC Pivnice u Čápa SK Veselka Lužánky Nebyl delegován
ST 25/03 18:00 TJ BARAN FC Jaguars Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 25/03 19:15 Bitches FC Dvorska Lužánky Nebyl delegován
ČT 26/03 20:15 Moravia Brno KMK Dynamo Brno "B" VUT Nebyl delegován
ČT 26/03 20:30 SeaComp "B" Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 31/03 19:00 Kaša Team SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 31/03 19:00 FC Pivnice u Čápa TJ BARAN Lužánky Nebyl delegován
ST 01/04 18:00 RTG Fraktury KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 01/04 19:30 Moravia Brno FC Dvorska VUT Nebyl delegován
ST 01/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" SK Veselka VUT Nebyl delegován
ST 01/04 20:30 Bitches FC Erekce Lužánky Nebyl delegován
ČT 02/04 20:15 FC Jaguars Brno "B" Sokol Křtiny VUT Nebyl delegován

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/04 19:30 FC Dvorska FC Erekce Bohunice Nebyl delegován
NE 05/04 16:00 SK Veselka Kaša Team Veselka Nebyl delegován
PO 06/04 19:00 RTG Fraktury Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ST 08/04 18:15 Sokol Křtiny FC Pivnice u Čápa Křtiny Nebyl delegován
ČT 09/04 18:00 TJ BARAN Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 09/04 19:15 Bitches FC Jaguars Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 09/04 20:30 SeaComp "B" KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 14/04 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" Sokol Křtiny VUT Nebyl delegován
ÚT 14/04 20:30 KMK Dynamo Brno "B" SK Veselka Řečkovice Nebyl delegován
ST 15/04 18:00 RTG Fraktury FC Dvorska Lužánky Nebyl delegován
ST 15/04 19:30 Kaša Team TJ BARAN VUT Nebyl delegován
ČT 16/04 19:00 Moravia Brno SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ČT 16/04 19:00 FC Jaguars Brno "B" FC Erekce VUT Nebyl delegován
ČT 16/04 20:30 FC Pivnice u Čápa Bitches Lužánky Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 17/04 18:30 Sokol Křtiny Kaša Team Křtiny Nebyl delegován
NE 19/04 17:00 SK Veselka Moravia Brno Veselka Nebyl delegován
ÚT 21/04 20:15 FC Erekce FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ST 22/04 18:00 SeaComp "B" RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován
ST 22/04 19:30 FC Dvorska FC Jaguars Brno "B" VUT Nebyl delegován
ST 22/04 20:15 Bitches Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 23/04 18:15 TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 26/04 14:00 RTG Fraktury SK Veselka Lužánky Nebyl delegován
ÚT 28/04 19:00 Moravia Brno TJ BARAN VUT Nebyl delegován
ÚT 28/04 19:00 FC Pivnice u Čápa FC Jaguars Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 29/04 18:30 Sokol Křtiny KMK Dynamo Brno "B" Křtiny Nebyl delegován
ST 29/04 19:30 Kaša Team Bitches VUT Nebyl delegován
ST 29/04 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Erekce VUT Nebyl delegován
ČT 30/04 18:15 SeaComp "B" FC Dvorska Lužánky Nebyl delegován

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 03/05 16:00 SK Veselka SeaComp "B" Veselka Nebyl delegován
PO 04/05 18:30 Sokol Křtiny Moravia Brno Křtiny Nebyl delegován
PO 04/05 20:00 TJ BARAN RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován
ST 06/05 19:30 FC Dvorska FC Pivnice u Čápa Bohunice Nebyl delegován
ST 06/05 19:30 FC Erekce Kaša Team VUT Nebyl delegován
ST 06/05 20:15 Bitches KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 07/05 19:00 FC Jaguars Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" VUT Nebyl delegován

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/05 17:00 SK Veselka FC Dvorska Veselka Nebyl delegován
ÚT 12/05 20:30 SeaComp "B" TJ BARAN Lužánky Nebyl delegován
ST 13/05 19:30 Moravia Brno Bitches VUT Nebyl delegován
ST 13/05 19:30 Kaša Team FC Jaguars Brno "B" VUT Nebyl delegován
ST 13/05 20:45 Hooftrimmer Gunners "B" FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ČT 14/05 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce Řečkovice Nebyl delegován
ST 27/05 18:30 Sokol Křtiny RTG Fraktury Křtiny Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/05 20:45 FC Dvorska Hooftrimmer Gunners "B" Bohunice Nebyl delegován
NE 17/05 17:00 SK Veselka TJ BARAN Veselka Nebyl delegován
ÚT 19/05 20:15 Bitches RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován
ST 20/05 19:00 Sokol Křtiny SeaComp "B" Křtiny Nebyl delegován
ST 20/05 19:15 FC Pivnice u Čápa Kaša Team Lužánky Nebyl delegován
ST 20/05 19:30 FC Erekce Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ČT 21/05 19:00 FC Jaguars Brno "B" KMK Dynamo Brno "B" VUT Nebyl delegován

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 24/05 17:00 SK Veselka Sokol Křtiny Veselka Nebyl delegován
ÚT 26/05 20:30 TJ BARAN FC Dvorska Lužánky Nebyl delegován
ST 27/05 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Pivnice u Čápa Řečkovice Nebyl delegován
ST 27/05 19:30 Kaša Team Hooftrimmer Gunners "B" VUT Nebyl delegován
ST 27/05 20:30 SeaComp "B" Bitches Lužánky Nebyl delegován
ČT 28/05 19:00 Moravia Brno FC Jaguars Brno "B" VUT Nebyl delegován
ČT 28/05 19:15 RTG Fraktury FC Erekce Lužánky Nebyl delegován

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/05 18:30 Sokol Křtiny TJ BARAN Křtiny Nebyl delegován
PÁ 29/05 19:00 SK Veselka Bitches Veselka Nebyl delegován
PO 01/06 19:30 FC Dvorska Kaša Team Bohunice Nebyl delegován
ÚT 02/06 19:00 FC Jaguars Brno "B" RTG Fraktury VUT Nebyl delegován
ÚT 02/06 19:15 FC Pivnice u Čápa Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován
ST 03/06 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" KMK Dynamo Brno "B" VUT Nebyl delegován
ST 03/06 19:30 FC Erekce SeaComp "B" VUT Nebyl delegován

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/06 18:00 SK Veselka FC Erekce Veselka Nebyl delegován
PO 08/06 19:15 RTG Fraktury FC Pivnice u Čápa Lužánky Nebyl delegován
PO 08/06 20:15 Moravia Brno Hooftrimmer Gunners "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 09/06 20:30 SeaComp "B" FC Jaguars Brno "B" Lužánky Nebyl delegován
ST 10/06 19:30 Sokol Křtiny FC Dvorska Křtiny Nebyl delegován
ST 10/06 20:30 TJ BARAN Bitches Lužánky Nebyl delegován
ČT 11/06 19:30 KMK Dynamo Brno "B" Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 22/04 19:30 Kaša Team Moravia Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 02/06 20:15 FC Erekce TJ BARAN VUT Nebyl delegován
ST 03/06 19:30 Sokol Křtiny Bitches Křtiny Nebyl delegován
PÁ 05/06 19:30 FC Dvorska KMK Dynamo Brno "B" Bohunice Nebyl delegován
ST 10/06 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" RTG Fraktury VUT Nebyl delegován
ČT 11/06 19:00 FC Pivnice u Čápa SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
PÁ 12/06 18:30 SK Veselka FC Jaguars Brno "B" Veselka Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382