BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 28/08 18:00 SK Jinačovice FC Erekce Jinačovice Filo
PÁ 28/08 18:30 Sokol Křtiny AMENINA 08 Křtiny Rek
PO 31/08 18:45 FCC František Vláčil Hooftrimmer Gunners "B" Chalabalova Vašík
ÚT 01/09 20:00 FC Pivnice u Čápa Kaša Team Lužánky Krondráf
ST 02/09 19:00 FC Habrůvka KMK Dynamo Brno "B" Habrůvka Rek
NE 27/09 17:00 SK Veselka Cordoba 06 "C" Veselka Maša

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/09 18:30 Sokol Křtiny Hooftrimmer Gunners "B" Křtiny Vogel
ÚT 08/09 20:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Pivnice u Čápa Lužánky Sasín
ST 09/09 19:30 Kaša Team FCC František Vláčil VUT Maša
ST 09/09 19:30 AMENINA 08 Cordoba 06 "C" Řečkovice Kugler
NE 13/09 17:00 SK Veselka FC Erekce Veselka Maša
SO 17/10 15:00 SK Jinačovice FC Habrůvka Jinačovice Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 12/09 17:00 FC Habrůvka SK Veselka Habrůvka Filo
PO 14/09 18:45 FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno "B" Chalabalova Čápek
ST 16/09 18:15 Cordoba 06 "C" Sokol Křtiny Lužánky Pindeš
ST 16/09 19:30 FC Erekce AMENINA 08 Řečkovice Sasín
ST 16/09 20:30 FC Pivnice u Čápa SK Jinačovice Lužánky Pindeš
ČT 17/09 20:45 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team VUT Jelínek

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 11/09 18:00 Sokol Křtiny Kaša Team Křtiny Rek
ÚT 22/09 19:30 AMENINA 08 FC Habrůvka Řečkovice Luu
ST 23/09 18:00 Cordoba 06 "C" FC Erekce Lužánky Pindeš
ST 23/09 19:15 KMK Dynamo Brno "B" Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Pindeš
PÁ 25/09 17:00 SK Veselka FC Pivnice u Čápa Veselka Danczi
SO 26/09 16:00 SK Jinačovice FCC František Vláčil Jinačovice Danczi

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 29/09 19:30 Kaša Team KMK Dynamo Brno "B" VUT Vinklárek
ST 30/09 18:15 FC Erekce Sokol Křtiny Řečkovice Kugler
ST 30/09 18:45 FCC František Vláčil SK Veselka Chalabalova Čápek
ST 30/09 19:00 FC Habrůvka Cordoba 06 "C" Habrůvka Vogel
ST 30/09 20:45 Hooftrimmer Gunners "B" SK Jinačovice VUT Vinklárek
ČT 01/10 20:15 FC Pivnice u Čápa AMENINA 08 Lužánky Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 24/09 17:45 Sokol Křtiny KMK Dynamo Brno "B" Křtiny Čápek
NE 04/10 16:00 SK Jinačovice Kaša Team Jinačovice Nebyl delegován
NE 04/10 17:00 SK Veselka Hooftrimmer Gunners "B" Veselka Nebyl delegován
ÚT 06/10 19:30 FC Erekce FC Habrůvka Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 06/10 20:30 Cordoba 06 "C" FC Pivnice u Čápa Lužánky Nebyl delegován
ST 07/10 19:30 AMENINA 08 FCC František Vláčil Řečkovice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/10 18:30 FC Habrůvka Sokol Křtiny Habrůvka Nebyl delegován
PO 12/10 20:30 KMK Dynamo Brno "B" SK Jinačovice Lužánky Nebyl delegován
ST 14/10 18:45 FCC František Vláčil Cordoba 06 "C" Chalabalova Nebyl delegován
ST 14/10 19:30 Kaša Team SK Veselka VUT Nebyl delegován
ČT 15/10 19:30 Hooftrimmer Gunners "B" AMENINA 08 VUT Nebyl delegován
ČT 15/10 20:30 FC Pivnice u Čápa FC Erekce Lužánky Nebyl delegován

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 02/09 18:30 Sokol Křtiny SK Jinačovice Křtiny Junek
NE 18/10 16:30 SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka Nebyl delegován
ÚT 20/10 19:30 AMENINA 08 Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 20/10 20:30 FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa Habrůvka Nebyl delegován
ST 21/10 19:30 FC Erekce FCC František Vláčil Řečkovice Nebyl delegován
ST 21/10 20:30 Cordoba 06 "C" Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 24/10 15:00 SK Jinačovice SK Veselka Jinačovice Nebyl delegován
PO 26/10 18:45 FCC František Vláčil FC Habrůvka Chalabalova Nebyl delegován
PO 26/10 19:30 FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 27/10 18:00 KMK Dynamo Brno "B" AMENINA 08 Lužánky Nebyl delegován
ÚT 27/10 20:30 FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován
ČT 29/10 20:45 Kaša Team Cordoba 06 "C" VUT Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 18/09 18:00 Sokol Křtiny SK Veselka Křtiny Vogel
PO 02/11 20:15 FC Habrůvka Hooftrimmer Gunners "B" Habrůvka Nebyl delegován
ÚT 03/11 19:15 FC Pivnice u Čápa FCC František Vláčil Lužánky Nebyl delegován
ÚT 03/11 19:30 AMENINA 08 SK Jinačovice Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 03/11 19:30 FC Erekce Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován
ST 04/11 20:30 Cordoba 06 "C" KMK Dynamo Brno "B" Lužánky Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/11 18:00 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce Lužánky Nebyl delegován
PO 09/11 18:45 FCC František Vláčil Sokol Křtiny Chalabalova Nebyl delegován
PO 09/11 20:15 Hooftrimmer Gunners "B" FC Pivnice u Čápa VUT Nebyl delegován
ST 11/11 18:00 Cordoba 06 "C" SK Jinačovice Lužánky Nebyl delegován
ST 11/11 19:30 Kaša Team FC Habrůvka VUT Nebyl delegován
ST 11/11 19:30 AMENINA 08 SK Veselka Řečkovice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382