BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/08 18:45 Dynamo Haná Los Arbitros Chalabalova Maša
PO 30/08 19:30 Beers United UniStars Brno Bohunice Sýkora
ST 01/09 19:30 Estudiantes C.F. Impérium VUT Jelínek
ST 01/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" MK & VillageS Bohunice Leitgeb
ČT 02/09 20:45 Cordoba 06 "B" RTG Fraktury Řečkovice Kugler
PO 08/11 19:15 Hooftrimmer Gunners FC DM Podlahy Řečkovice Nebyl delegován

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/09 20:30 Impérium FC DM Podlahy Lužánky Oujezdský
PO 06/09 20:30 Los Arbitros Estudiantes C.F. Řečkovice Koryčanská
ST 08/09 19:00 MK & VillageS Dynamo Haná Ivančice Vašík
ST 08/09 19:30 UniStars Brno Hooftrimmer Gunners Bohunice Psota
ST 08/09 20:30 RTG Fraktury CZ Spieler Brno "B" Lužánky Rodina
PO 08/11 20:45 Beers United Cordoba 06 "B" Bohunice Nebyl delegován

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 20:45 FC DM Podlahy Los Arbitros Bohunice Oujezdský
PO 13/09 21:00 Cordoba 06 "B" UniStars Brno Řečkovice Vinklárek
ST 15/09 18:45 Dynamo Haná RTG Fraktury Chalabalova Leitgeb
ST 15/09 19:30 Estudiantes C.F. MK & VillageS VUT Čápek
ST 15/09 20:30 Hooftrimmer Gunners Impérium Řečkovice Durďák
PO 27/09 19:30 CZ Spieler Brno "B" Beers United Bohunice Oujezdský

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 19:30 Beers United Dynamo Haná Bohunice Oujezdský
PO 20/09 20:30 Los Arbitros Hooftrimmer Gunners Řečkovice Šlesinger
PO 20/09 20:45 UniStars Brno Impérium Bohunice Oujezdský
ST 22/09 19:15 RTG Fraktury Estudiantes C.F. Lužánky Pindeš
ST 22/09 20:00 MK & VillageS FC DM Podlahy Ivančice Vašík
ST 22/09 21:00 Cordoba 06 "B" CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Čápek

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 29/09 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Chalabalova Leitgeb
ST 29/09 19:15 Hooftrimmer Gunners MK & VillageS Řečkovice Maša
ST 29/09 19:30 Estudiantes C.F. Beers United VUT Virčík
ST 29/09 19:30 FC DM Podlahy RTG Fraktury Bohunice Durďák
ST 29/09 20:45 CZ Spieler Brno "B" UniStars Brno Bohunice Vogel
ČT 04/11 20:30 Impérium Los Arbitros Lužánky Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" Dynamo Haná Bohunice Oujezdský
PO 04/10 20:30 Beers United FC DM Podlahy Bohunice Filo
ST 06/10 19:00 MK & VillageS Impérium Ivančice Vašík
ST 06/10 19:15 RTG Fraktury Hooftrimmer Gunners Lužánky Jelínek
ČT 07/10 20:45 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. Řečkovice Oujezdský
PO 15/11 19:30 UniStars Brno Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 20:30 Los Arbitros MK & VillageS Řečkovice Vinklárek
PO 11/10 20:45 FC DM Podlahy Cordoba 06 "B" Bohunice Čápek
ST 13/10 18:45 Dynamo Haná UniStars Brno Chalabalova Filo
ST 13/10 19:15 Hooftrimmer Gunners Beers United Řečkovice Luu
ST 13/10 19:15 Impérium RTG Fraktury Lužánky Vinklárek
ST 13/10 19:30 Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" VUT Čápek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/10 19:30 UniStars Brno MK & VillageS Bohunice Maša
PO 18/10 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC DM Podlahy Bohunice Leitgeb
PO 18/10 21:00 Cordoba 06 "B" Hooftrimmer Gunners Řečkovice Pindeš
ÚT 19/10 19:15 RTG Fraktury Los Arbitros Lužánky Vinklárek
ST 20/10 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Psota
ST 20/10 19:30 Beers United Impérium Bohunice Čápek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/10 19:15 Los Arbitros Beers United Řečkovice Rek
PO 25/10 19:30 FC DM Podlahy Dynamo Haná Bohunice Leitgeb
PO 25/10 20:30 Hooftrimmer Gunners CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Rek
ST 27/10 19:00 MK & VillageS RTG Fraktury Ivančice Čápek
ST 27/10 20:45 Estudiantes C.F. UniStars Brno VUT Jelínek
PO 15/11 20:45 Impérium Cordoba 06 "B" Lužánky Nebyl delegován

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 19:30 Estudiantes C.F. FC DM Podlahy VUT Nebyl delegován
PO 01/11 21:00 Cordoba 06 "B" Los Arbitros Řečkovice Nebyl delegován
ST 03/11 18:45 Dynamo Haná Hooftrimmer Gunners Chalabalova Nebyl delegován
ST 03/11 19:30 UniStars Brno RTG Fraktury Bohunice Nebyl delegován
ST 03/11 19:30 Beers United MK & VillageS Bohunice Nebyl delegován
ST 03/11 20:45 CZ Spieler Brno "B" Impérium Bohunice Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/11 19:15 RTG Fraktury Beers United Lužánky Nebyl delegován
PÁ 05/11 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno Bohunice Nebyl delegován
PO 08/11 20:30 Los Arbitros CZ Spieler Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován
ÚT 09/11 19:15 Impérium Dynamo Haná Lužánky Nebyl delegován
ST 10/11 19:15 Hooftrimmer Gunners Estudiantes C.F. Řečkovice Nebyl delegován
ČT 11/11 20:00 MK & VillageS Cordoba 06 "B" Ivančice Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382