Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 26/08 19:30 FC Erekce Royal Flush "C" Řečkovice Maša
PO 30/08 19:00 FC Habrůvka MF Nové Vinařství "B" Habrůvka Rek
ST 01/09 18:45 Cordoba 06 "C" Sokol Křtiny Chalabalova Psota
ST 01/09 19:15 C.F. Relax Šenk okna Reds "B" Řečkovice Kugler
ST 01/09 19:30 Corinto SK Jinačovice Bohunice Leitgeb
PO 25/10 19:15 FC Poutník 1552 Kaša Team Řečkovice Koryčanská

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 08/09 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Poutník 1552 Lužánky Rodina
ST 08/09 19:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" Řečkovice Luu
ST 08/09 20:45 Royal Flush "C" FC Habrůvka VUT Leitgeb
ČT 09/09 19:15 Šenk okna Reds "B" Kaša Team Lužánky Durďák
PÁ 08/10 17:00 Sokol Křtiny Corinto Křtiny Čápek
SO 16/10 15:30 SK Jinačovice FC Erekce Jinačovice Danczi

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 10/09 19:30 FC Habrůvka SK Jinačovice Habrůvka Čápek
PO 13/09 18:30 FC Erekce Sokol Křtiny Řečkovice Vinklárek
PO 13/09 19:30 Corinto C.F. Relax Bohunice Oujezdský
ST 15/09 18:45 Cordoba 06 "C" Šenk okna Reds "B" Chalabalova Šlesinger
ST 15/09 19:15 Kaša Team MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Pindeš
ST 15/09 20:30 FC Poutník 1552 Royal Flush "C" Řečkovice Pindeš

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 17/09 18:00 Sokol Křtiny FC Habrůvka Křtiny Čápek
PO 20/09 17:30 SK Jinačovice FC Poutník 1552 Jinačovice Čápek
PO 20/09 20:45 Royal Flush "C" Kaša Team VUT Maša
ST 22/09 18:45 Cordoba 06 "C" Corinto Chalabalova Leitgeb
ST 22/09 19:15 C.F. Relax FC Erekce Řečkovice Kugler
ČT 23/09 19:15 Šenk okna Reds "B" MF Nové Vinařství "B" Lužánky Filo

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/09 19:15 FC Poutník 1552 Sokol Křtiny Řečkovice Luu
ST 29/09 19:15 Kaša Team SK Jinačovice Řečkovice Luu
ST 29/09 19:30 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Rek
ČT 30/09 19:30 FC Erekce Cordoba 06 "C" Řečkovice Rek
ČT 30/09 20:15 MF Nové Vinařství "B" Royal Flush "C" Lužánky Kožnar
PÁ 01/10 19:30 Corinto Šenk okna Reds "B" Bohunice Nebyl delegován

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/10 17:00 Sokol Křtiny Kaša Team Křtiny Čápek
ST 06/10 18:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka Chalabalova Psota
ST 06/10 19:15 C.F. Relax FC Poutník 1552 Řečkovice Nebyl delegován
ST 06/10 19:30 Corinto FC Erekce Bohunice Durďák
ČT 07/10 19:15 Šenk okna Reds "B" Royal Flush "C" Lužánky Pindeš
SO 06/11 10:30 SK Jinačovice MF Nové Vinařství "B" Jinačovice Filo

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 19:15 Kaša Team C.F. Relax Řečkovice Pindeš
ST 13/10 18:00 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "C" Řečkovice Luu
ST 13/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny Lužánky Vinklárek
ST 13/10 19:00 FC Habrůvka Corinto Habrůvka Rek
ČT 14/10 19:30 FC Erekce Šenk okna Reds "B" Řečkovice Kugler
ČT 14/10 20:15 Royal Flush "C" SK Jinačovice VUT Danczi

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 22/09 17:45 Sokol Křtiny Royal Flush "C" Křtiny Čápek
PO 18/10 20:30 Šenk okna Reds "B" SK Jinačovice Lužánky Oujezdský
ÚT 19/10 19:30 C.F. Relax MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Kugler
ST 20/10 18:45 Cordoba 06 "C" Kaša Team Chalabalova Leitgeb
ST 20/10 20:30 FC Erekce FC Habrůvka Řečkovice Jelínek
ST 17/11 19:30 Corinto FC Poutník 1552 Bohunice Čápek

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 24/09 17:30 SK Jinačovice Sokol Křtiny Jinačovice Obořil
PO 25/10 20:45 Royal Flush "C" C.F. Relax VUT Jelínek
ST 27/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Cordoba 06 "C" Lužánky Durďák
ST 27/10 19:15 FC Poutník 1552 FC Erekce Řečkovice Luu
ST 27/10 19:15 Kaša Team Corinto Řečkovice Pindeš
ST 27/10 19:30 FC Habrůvka Šenk okna Reds "B" Habrůvka Rek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/11 19:30 Corinto MF Nové Vinařství "B" Bohunice Rek
ÚT 02/11 19:30 FC Erekce Kaša Team Řečkovice Čápek
ST 03/11 18:45 Cordoba 06 "C" Royal Flush "C" Chalabalova Leitgeb
ST 03/11 19:15 C.F. Relax SK Jinačovice Řečkovice Danczi
ČT 04/11 19:15 Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny Lužánky Oujezdský
PO 15/11 19:30 FC Habrůvka FC Poutník 1552 Habrůvka Čápek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 31/10 15:00 SK Jinačovice Cordoba 06 "C" Jinačovice Filo
PO 08/11 19:15 FC Poutník 1552 Šenk okna Reds "B" Řečkovice Jelínek
ÚT 09/11 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Erekce Lužánky Čápek
ST 10/11 19:15 C.F. Relax Sokol Křtiny Řečkovice Maša
ST 10/11 20:30 Kaša Team FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ČT 11/11 20:15 Royal Flush "C" Corinto VUT Danczi

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 28/03 18:15 Kaša Team FC Poutník 1552 Řečkovice Kugler
ÚT 29/03 20:30 MF Nové Vinařství "B" FC Habrůvka Lužánky Rodina
ČT 31/03 20:30 Šenk okna Reds "B" C.F. Relax Lužánky Jelínek
ČT 31/03 20:30 Royal Flush "C" FC Erekce VUT Klaudinger
PÁ 08/04 18:00 Sokol Křtiny Cordoba 06 "C" Křtiny Čápek
PÁ 10/06 19:00 SK Jinačovice Corinto Jinačovice Čápek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/04 18:15 FC Poutník 1552 MF Nové Vinařství "B" Řečkovice Kugler
PO 04/04 18:15 FC Erekce SK Jinačovice Lužánky Maša
PO 04/04 20:30 FC Habrůvka Royal Flush "C" Habrůvka Čápek
ST 06/04 18:45 Cordoba 06 "C" C.F. Relax Chalabalova Psota
ST 06/04 19:15 Kaša Team Šenk okna Reds "B" Řečkovice Kugler
ST 06/04 19:30 Corinto Sokol Křtiny Bohunice Kugler

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/04 20:30 Royal Flush "C" FC Poutník 1552 VUT Čápek
ST 13/04 18:15 MF Nové Vinařství "B" Kaša Team Lužánky Vinklárek
ST 13/04 19:30 C.F. Relax Corinto Řečkovice Kugler
ÚT 03/05 20:15 Šenk okna Reds "B" Cordoba 06 "C" Lužánky Růžička
PO 09/05 18:30 Sokol Křtiny FC Erekce Křtiny Čápek
ÚT 10/05 18:00 SK Jinačovice FC Habrůvka Jinačovice Čápek

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 13/04 18:15 FC Poutník 1552 SK Jinačovice Řečkovice Kugler
ÚT 19/04 20:15 FC Erekce C.F. Relax Lužánky Danczi
ČT 21/04 19:15 MF Nové Vinařství "B" Šenk okna Reds "B" Lužánky Jelínek
ČT 21/04 19:15 Kaša Team Royal Flush "C" Řečkovice Obořil
PÁ 22/04 18:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny Habrůvka Vašík
PÁ 22/04 19:30 Corinto Cordoba 06 "C" Bohunice Klaudinger

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 24/04 17:30 SK Jinačovice Kaša Team Jinačovice Maša
PO 25/04 18:45 Cordoba 06 "C" FC Erekce Chalabalova Leitgeb
ST 27/04 19:30 C.F. Relax FC Habrůvka Řečkovice Kugler
ČT 28/04 19:30 Royal Flush "C" MF Nové Vinařství "B" VUT Luu
PÁ 29/04 19:15 Šenk okna Reds "B" Corinto Lužánky Klaudinger
ST 01/06 19:00 Sokol Křtiny FC Poutník 1552 Křtiny Moder

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 02/05 19:15 FC Poutník 1552 C.F. Relax Řečkovice Kugler
ST 04/05 18:00 FC Erekce Corinto Lužánky Klaudinger
ST 04/05 19:00 FC Habrůvka Cordoba 06 "C" Habrůvka Rodina
ST 04/05 19:15 Kaša Team Sokol Křtiny Řečkovice Kugler
ČT 05/05 20:30 MF Nové Vinařství "B" SK Jinačovice Lužánky Rodina
ČT 05/05 20:45 Royal Flush "C" Šenk okna Reds "B" VUT Sýkora

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/05 18:45 Cordoba 06 "C" FC Poutník 1552 Chalabalova Psota
PO 09/05 20:45 Corinto FC Habrůvka Bohunice Virčík
ST 11/05 19:30 C.F. Relax Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován
ČT 12/05 19:15 Šenk okna Reds "B" FC Erekce Lužánky Pavelec
PÁ 13/05 18:00 Sokol Křtiny MF Nové Vinařství "B" Křtiny Rodina
SO 14/05 16:30 SK Jinačovice Royal Flush "C" Jinačovice Čápek

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 16/05 18:00 FC Poutník 1552 Corinto Řečkovice Kugler
ÚT 17/05 20:15 MF Nové Vinařství "B" C.F. Relax Lužánky Rodina
ST 18/05 18:30 FC Habrůvka FC Erekce Habrůvka Čápek
ST 18/05 19:00 Kaša Team Cordoba 06 "C" Řečkovice Kugler
ČT 19/05 20:45 Royal Flush "C" Sokol Křtiny VUT Luu
NE 22/05 19:00 SK Jinačovice Šenk okna Reds "B" Jinačovice Čápek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/05 18:00 FC Erekce FC Poutník 1552 Lužánky Pavelec
PO 23/05 19:15 C.F. Relax Royal Flush "C" Řečkovice Kugler
PO 23/05 19:30 Corinto Kaša Team Bohunice Leitgeb
ST 25/05 18:45 Cordoba 06 "C" MF Nové Vinařství "B" Chalabalova Sedláček
ST 25/05 19:15 Šenk okna Reds "B" FC Habrůvka Lužánky Vinklárek
PÁ 03/06 19:15 Sokol Křtiny SK Jinačovice Křtiny Rodina

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/05 19:00 Sokol Křtiny Šenk okna Reds "B" Křtiny Rodina
SO 28/05 16:00 SK Jinačovice C.F. Relax Jinačovice Čápek
PO 30/05 18:00 FC Poutník 1552 FC Habrůvka Řečkovice Kugler
PO 30/05 20:30 Royal Flush "C" Cordoba 06 "C" VUT Leitgeb
ST 01/06 18:00 MF Nové Vinařství "B" Corinto Lužánky Durďák
ST 01/06 19:00 Kaša Team FC Erekce Řečkovice Kugler

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 18/05 20:30 Šenk okna Reds "B" FC Poutník 1552 Lužánky Vinklárek
PO 06/06 19:00 FC Habrůvka Kaša Team Habrůvka Čápek
PO 06/06 20:45 Corinto Royal Flush "C" Bohunice Sýkora
ÚT 07/06 18:00 FC Erekce MF Nové Vinařství "B" Lužánky Koryčanská
ST 08/06 18:45 Cordoba 06 "C" SK Jinačovice Chalabalova Čápek
ST 08/06 19:00 Sokol Křtiny C.F. Relax Křtiny Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací