BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 26/08 19:30 FC Erekce Royal Flush "C" 4:8 1:2
PO 30/08 19:00 FC Habrůvka MF Nové Vinařství "B" 1:4 1:0
ST 01/09 18:45 Cordoba 06 "C" Sokol Křtiny 2:3 1:1
ST 01/09 19:15 C.F. Relax Šenk okna Reds "B" 1:1 1:1
ST 01/09 19:30 Corinto SK Jinačovice 3:2 1:2
PO 25/10 19:15 FC Poutník 1552 Kaša Team 2:0 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 08/09 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Poutník 1552 0:3 0:0
ST 08/09 19:15 C.F. Relax Cordoba 06 "C" 0:5 0:2
ST 08/09 20:45 Royal Flush "C" FC Habrůvka 1:8 1:5
ČT 09/09 19:15 Šenk okna Reds "B" Kaša Team 1:0 0:0
PÁ 08/10 17:00 Sokol Křtiny Corinto 5:3 4:0
SO 16/10 15:30 SK Jinačovice FC Erekce 1:7 1:6

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 10/09 19:30 FC Habrůvka SK Jinačovice 8:1 3:0
PO 13/09 18:30 FC Erekce Sokol Křtiny 1:2 0:2
PO 13/09 19:30 Corinto C.F. Relax 1:4 0:1
ST 15/09 18:45 Cordoba 06 "C" Šenk okna Reds "B" 2:1 0:1
ST 15/09 19:15 Kaša Team MF Nové Vinařství "B" 3:3 2:2
ST 15/09 20:30 FC Poutník 1552 Royal Flush "C" 2:3 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 17/09 18:00 Sokol Křtiny FC Habrůvka 4:2 0:1
PO 20/09 17:30 SK Jinačovice FC Poutník 1552 5:8 2:6
PO 20/09 20:45 Royal Flush "C" Kaša Team 1:3 1:1
ST 22/09 18:45 Cordoba 06 "C" Corinto 3:5 1:3
ST 22/09 19:15 C.F. Relax FC Erekce 3:4 2:2
ČT 23/09 19:15 Šenk okna Reds "B" MF Nové Vinařství "B" 1:6 0:3

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/09 19:15 FC Poutník 1552 Sokol Křtiny 3:1 0:0
ST 29/09 19:15 Kaša Team SK Jinačovice 2:3 1:1
ST 29/09 19:30 FC Habrůvka C.F. Relax 4:6 2:3
ČT 30/09 19:30 FC Erekce Cordoba 06 "C" 1:2 0:2
ČT 30/09 20:15 MF Nové Vinařství "B" Royal Flush "C" 3:5 0:0
PÁ 01/10 19:30 Corinto Šenk okna Reds "B" 0:5 knt.

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/10 17:00 Sokol Křtiny Kaša Team 0:2 0:0
ST 06/10 18:45 Cordoba 06 "C" FC Habrůvka 3:1 2:1
ST 06/10 19:15 C.F. Relax FC Poutník 1552 0:5 knt.
ST 06/10 19:30 Corinto FC Erekce 3:2 1:1
ČT 07/10 19:15 Šenk okna Reds "B" Royal Flush "C" 1:5 0:2
SO 06/11 10:30 SK Jinačovice MF Nové Vinařství "B" 4:5 0:3

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/10 19:15 Kaša Team C.F. Relax 6:2 2:0
ST 13/10 18:00 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "C" 3:1 3:0
ST 13/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny 4:3 3:0
ST 13/10 19:00 FC Habrůvka Corinto 3:3 0:1
ČT 14/10 19:30 FC Erekce Šenk okna Reds "B" 0:1 0:0
ČT 14/10 20:15 Royal Flush "C" SK Jinačovice 18:2 8:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 22/09 17:45 Sokol Křtiny Royal Flush "C" 4:0 1:0
PO 18/10 20:30 Šenk okna Reds "B" SK Jinačovice 5:0 3:0
ÚT 19/10 19:30 C.F. Relax MF Nové Vinařství "B" 3:1 1:1
ST 20/10 18:45 Cordoba 06 "C" Kaša Team 0:4 0:2
ST 20/10 20:30 FC Erekce FC Habrůvka 1:5 1:3
ST 17/11 19:30 Corinto FC Poutník 1552 1:5 1:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/09 17:30 SK Jinačovice Sokol Křtiny 3:3 3:3
PO 25/10 20:45 Royal Flush "C" C.F. Relax 5:0 4:0
ST 27/10 18:00 MF Nové Vinařství "B" Cordoba 06 "C" 6:0 4:0
ST 27/10 19:15 FC Poutník 1552 FC Erekce 8:3 1:1
ST 27/10 19:15 Kaša Team Corinto 3:3 1:0
ST 27/10 19:30 FC Habrůvka Šenk okna Reds "B" 4:5 1:3

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/11 19:30 Corinto MF Nové Vinařství "B" 3:2 1:1
ÚT 02/11 19:30 FC Erekce Kaša Team 1:1 1:0
ST 03/11 18:45 Cordoba 06 "C" Royal Flush "C" 5:2 2:2
ST 03/11 19:15 C.F. Relax SK Jinačovice 4:4 2:1
ČT 04/11 19:15 Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny 4:3 1:1
PO 15/11 19:30 FC Habrůvka FC Poutník 1552 9:6 4:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 31/10 15:00 SK Jinačovice Cordoba 06 "C" 2:2 1:1
PO 08/11 19:15 FC Poutník 1552 Šenk okna Reds "B" 4:2 1:2
ÚT 09/11 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Erekce 2:3 0:2
ST 10/11 19:15 C.F. Relax Sokol Křtiny 1:2 0:0
ST 10/11 20:30 Kaša Team FC Habrůvka 1:5 0:4
ČT 11/11 20:15 Royal Flush "C" Corinto 6:2 5:1

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/03 18:15 Kaša Team FC Poutník 1552 1:5 0:3
ÚT 29/03 20:30 MF Nové Vinařství "B" FC Habrůvka 4:7 3:4
ČT 31/03 20:30 Šenk okna Reds "B" C.F. Relax 3:1 2:0
ČT 31/03 20:30 Royal Flush "C" FC Erekce 5:1 1:1
PÁ 08/04 18:00 Sokol Křtiny Cordoba 06 "C" 5:0 2:0
PÁ 10/06 18:30 SK Jinačovice Corinto

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/04 18:15 FC Poutník 1552 MF Nové Vinařství "B" 1:2 0:0
PO 04/04 18:15 FC Erekce SK Jinačovice 3:2 0:1
PO 04/04 20:30 FC Habrůvka Royal Flush "C" 5:7 2:3
ST 06/04 18:45 Cordoba 06 "C" C.F. Relax 3:1 2:0
ST 06/04 19:15 Kaša Team Šenk okna Reds "B" 3:1 0:0
ST 06/04 19:30 Corinto Sokol Křtiny 1:0 1:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/04 20:30 Royal Flush "C" FC Poutník 1552 6:1 4:1
ST 13/04 18:15 MF Nové Vinařství "B" Kaša Team 1:2 0:2
ST 13/04 19:30 C.F. Relax Corinto 1:3 1:1
ÚT 03/05 20:15 Šenk okna Reds "B" Cordoba 06 "C" 0:3 0:1
PO 09/05 18:30 Sokol Křtiny FC Erekce 1:0 1:0
ÚT 10/05 18:00 SK Jinačovice FC Habrůvka 8:4 3:0

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 13/04 18:15 FC Poutník 1552 SK Jinačovice 8:1 3:1
ÚT 19/04 20:15 FC Erekce C.F. Relax 6:1 5:0
ČT 21/04 19:15 MF Nové Vinařství "B" Šenk okna Reds "B" 8:0 3:0
ČT 21/04 19:15 Kaša Team Royal Flush "C" 3:7 2:3
PÁ 22/04 18:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny 3:2 2:1
PÁ 22/04 19:30 Corinto Cordoba 06 "C" 3:1 1:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 24/04 17:30 SK Jinačovice Kaša Team 1:0 1:0
PO 25/04 18:45 Cordoba 06 "C" FC Erekce 1:3 1:2
ST 27/04 19:30 C.F. Relax FC Habrůvka 2:4 1:2
ČT 28/04 19:30 Royal Flush "C" MF Nové Vinařství "B" 4:2 2:0
PÁ 29/04 19:15 Šenk okna Reds "B" Corinto 2:3 0:0
ST 01/06 19:00 Sokol Křtiny FC Poutník 1552

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/05 19:15 FC Poutník 1552 C.F. Relax 5:1 4:0
ST 04/05 18:00 FC Erekce Corinto 0:3 0:1
ST 04/05 19:00 FC Habrůvka Cordoba 06 "C" 8:5 4:4
ST 04/05 19:15 Kaša Team Sokol Křtiny 2:8 1:2
ČT 05/05 20:30 MF Nové Vinařství "B" SK Jinačovice 4:2 1:0
ČT 05/05 20:45 Royal Flush "C" Šenk okna Reds "B" 1:2 0:1

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/05 18:45 Cordoba 06 "C" FC Poutník 1552 2:9 1:7
PO 09/05 20:45 Corinto FC Habrůvka 7:3 3:0
ST 11/05 19:30 C.F. Relax Kaša Team 0:5 knt.
ČT 12/05 19:15 Šenk okna Reds "B" FC Erekce 2:1 1:1
PÁ 13/05 18:00 Sokol Křtiny MF Nové Vinařství "B" 6:1 2:0
SO 14/05 16:30 SK Jinačovice Royal Flush "C" 1:3 0:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/05 18:00 FC Poutník 1552 Corinto 6:2 2:1
ÚT 17/05 20:15 MF Nové Vinařství "B" C.F. Relax 4:1 1:0
ST 18/05 18:30 FC Habrůvka FC Erekce 1:0 1:0
ST 18/05 19:00 Kaša Team Cordoba 06 "C" 2:4 0:3
ČT 19/05 20:45 Royal Flush "C" Sokol Křtiny 5:3 1:1
NE 22/05 19:00 SK Jinačovice Šenk okna Reds "B"

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/05 18:00 FC Erekce FC Poutník 1552
PO 23/05 19:15 C.F. Relax Royal Flush "C"
PO 23/05 19:30 Corinto Kaša Team
ST 25/05 18:45 Cordoba 06 "C" MF Nové Vinařství "B"
ST 25/05 19:15 Šenk okna Reds "B" FC Habrůvka
PÁ 03/06 18:00 Sokol Křtiny SK Jinačovice

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/05 19:00 Sokol Křtiny Šenk okna Reds "B"
SO 28/05 18:00 SK Jinačovice C.F. Relax
PO 30/05 18:00 FC Poutník 1552 FC Habrůvka
PO 30/05 20:30 Royal Flush "C" Cordoba 06 "C"
ST 01/06 18:00 MF Nové Vinařství "B" Corinto
ST 01/06 19:00 Kaša Team FC Erekce

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 18/05 20:30 Šenk okna Reds "B" FC Poutník 1552 1:6 0:4
PO 06/06 19:00 FC Habrůvka Kaša Team
PO 06/06 20:45 Corinto Royal Flush "C"
ÚT 07/06 18:00 FC Erekce MF Nové Vinařství "B"
ST 08/06 18:45 Cordoba 06 "C" SK Jinačovice
ST 08/06 19:00 Sokol Křtiny C.F. Relax

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382