BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/08 19:15 FC Jaguars Brno FC Tiki-Taka Brno Řečkovice Obořil
ÚT 31/08 19:30 AC Warriors TJ BARAN Obřany Rodina
ÚT 31/08 19:30 AMENINA 08 SeaComp "B" Řečkovice Obořil
ÚT 31/08 19:30 Estudiantes C.F. "B" Los Arbitros "B" Řečkovice Kugler
ÚT 31/08 20:45 FC Pivnice u Čápa FC Roosters VUT Maša
ČT 02/09 20:15 Bitches Palermo Řečkovice Leitgeb

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 03/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno FC Pivnice u Čápa Bohunice Nebyl delegován
PO 06/09 18:00 TJ BARAN FC Roosters Lužánky Oujezdský
ÚT 07/09 19:30 Los Arbitros "B" FC Jaguars Brno Řečkovice Kugler
ÚT 07/09 20:30 AC Warriors AMENINA 08 Obřany Danczi
ČT 09/09 20:30 SeaComp "B" Bitches Lužánky Durďák
PÁ 10/09 19:30 Palermo Estudiantes C.F. "B" Bohunice Durďák

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/09 19:45 Estudiantes C.F. "B" SeaComp "B" Řečkovice Vinklárek
ÚT 14/09 19:30 AMENINA 08 TJ BARAN Řečkovice Kugler
ÚT 14/09 19:30 FC Pivnice u Čápa Los Arbitros "B" VUT Nebyl delegován
ČT 16/09 19:30 FC Jaguars Brno Palermo Řečkovice Kugler
ČT 16/09 20:15 Bitches AC Warriors TCM Zbrojovka Brno Čápek
ST 29/09 18:30 FC Roosters FC Tiki-Taka Brno Chalabalova Psota

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/09 18:00 SeaComp "B" FC Jaguars Brno Lužánky Vinklárek
PO 20/09 20:30 AC Warriors Estudiantes C.F. "B" Obřany Leitgeb
ÚT 21/09 20:45 Los Arbitros "B" FC Roosters Řečkovice Kugler
ST 22/09 18:00 TJ BARAN FC Tiki-Taka Brno Lužánky Pindeš
ST 22/09 19:30 Palermo FC Pivnice u Čápa Bohunice Nebyl delegován
ČT 23/09 19:30 AMENINA 08 Bitches Řečkovice Durďák

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 28/09 19:30 FC Jaguars Brno AC Warriors Řečkovice Leitgeb
ST 29/09 18:45 FC Roosters Palermo Chalabalova Psota
ST 29/09 20:45 FC Pivnice u Čápa SeaComp "B" VUT Nebyl delegován
ČT 30/09 19:00 Bitches TJ BARAN TCM Zbrojovka Brno Čápek
PÁ 01/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" Bohunice Psota
PO 25/10 18:00 Estudiantes C.F. "B" AMENINA 08 Řečkovice Pindeš

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 05/10 19:30 AMENINA 08 FC Jaguars Brno Řečkovice Kugler
ÚT 05/10 20:15 TJ BARAN Los Arbitros "B" Lužánky Šlesinger
ST 06/10 18:00 SeaComp "B" FC Roosters Lužánky Jelínek
ST 06/10 19:30 Palermo FC Tiki-Taka Brno Bohunice Klaudinger
ST 06/10 20:30 AC Warriors FC Pivnice u Čápa Obřany Nebyl delegován
ČT 07/10 19:00 Bitches Estudiantes C.F. "B" TCM Zbrojovka Brno Maša

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 11/10 18:00 Estudiantes C.F. "B" TJ BARAN Řečkovice Vinklárek
PO 11/10 18:45 FC Roosters AC Warriors Chalabalova Čápek
ÚT 12/10 19:30 Los Arbitros "B" Palermo Řečkovice Kugler
ST 13/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno SeaComp "B" Bohunice Leitgeb
ST 13/10 20:45 FC Pivnice u Čápa AMENINA 08 VUT Nebyl delegován
ČT 14/10 19:30 FC Jaguars Brno Bitches Řečkovice Čápek

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 18/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Jaguars Brno Řečkovice Pindeš
ST 20/10 19:15 AMENINA 08 FC Roosters Řečkovice Jelínek
ČT 21/10 20:15 Bitches FC Pivnice u Čápa TCM Zbrojovka Brno Nebyl delegován
ČT 21/10 20:30 SeaComp "B" Los Arbitros "B" Lužánky Oujezdský
ČT 28/10 19:15 TJ BARAN Palermo Lužánky Čápek
ST 03/11 19:30 AC Warriors FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/10 19:30 Palermo SeaComp "B" Bohunice Filo
ÚT 26/10 19:30 FC Jaguars Brno TJ BARAN Řečkovice Maša
ÚT 26/10 19:30 FC Pivnice u Čápa Estudiantes C.F. "B" VUT Nebyl delegován
ÚT 26/10 19:30 Los Arbitros "B" AC Warriors Řečkovice Kugler
ST 27/10 18:45 FC Roosters Bitches Chalabalova Leitgeb
ST 27/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno AMENINA 08 Bohunice Psota

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 02/11 20:45 AMENINA 08 Los Arbitros "B" Řečkovice Nebyl delegován
ST 03/11 19:15 Estudiantes C.F. "B" FC Roosters Řečkovice Nebyl delegován
ČT 04/11 18:00 TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován
ČT 04/11 19:30 FC Jaguars Brno FC Pivnice u Čápa Řečkovice Nebyl delegován
ČT 04/11 20:30 AC Warriors Palermo Obřany Nebyl delegován
ČT 04/11 21:00 Bitches FC Tiki-Taka Brno TCM Zbrojovka Brno Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 05/11 19:30 FC Tiki-Taka Brno Estudiantes C.F. "B" Bohunice Nebyl delegován
PO 08/11 18:45 FC Roosters FC Jaguars Brno Chalabalova Nebyl delegován
PO 08/11 19:30 Palermo AMENINA 08 Bohunice Nebyl delegován
PO 08/11 20:30 SeaComp "B" AC Warriors Lužánky Nebyl delegován
ÚT 09/11 19:30 Los Arbitros "B" Bitches Řečkovice Nebyl delegován
ST 10/11 19:30 FC Pivnice u Čápa TJ BARAN VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382