BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 6. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/08 19:00 FC BP Pathetico CF 2:3 0:1
PO 30/08 20:45 FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno "B" 1:6 0:2
ST 01/09 19:00 Blackfield Gems Royal Flush "D" 6:3 2:2
ST 01/09 19:30 Amazing FC Vamos Amigos 3:1 3:1
ST 01/09 20:45 FC Spitfire MFC Srandy "B" 3:4 0:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/09 18:00 AC Albert Team Amazing FC 2:2 1:2
ÚT 07/09 20:45 Pathetico CF FC Kalinka Bohunice 1:3 1:1
ST 08/09 18:00 MK Slatina Brno "B" FC Spitfire 3:3 1:1
ST 08/09 20:15 Vamos Amigos Blackfield Gems 6:4 4:1
ČT 09/09 18:00 Royal Flush "D" FC BP 4:1 2:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/09 19:00 Blackfield Gems AC Albert Team 6:5 2:3
PO 13/09 20:45 MFC Srandy "B" MK Slatina Brno "B" 7:6 3:3
ST 15/09 20:00 FC BP Vamos Amigos 0:9 0:2
ST 15/09 20:45 FC Spitfire Pathetico CF 4:1 1:1
ČT 16/09 20:30 Royal Flush "D" FC Kalinka Bohunice 2:2 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/09 20:15 Vamos Amigos FC Kalinka Bohunice 7:1 4:0
ÚT 21/09 18:00 AC Albert Team FC BP 2:2 1:1
ST 22/09 19:30 Pathetico CF MFC Srandy "B" 7:10 4:6
ČT 23/09 20:30 Royal Flush "D" FC Spitfire 5:2 1:1
PÁ 24/09 19:00 Amazing FC Blackfield Gems 7:1 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/09 19:30 FC Kalinka Bohunice AC Albert Team 3:4 3:1
PÁ 24/09 20:45 MFC Srandy "B" Royal Flush "D" 10:3 5:0
ST 29/09 19:00 FC BP Amazing FC 0:9 0:4
ČT 30/09 19:30 Pathetico CF MK Slatina Brno "B" 3:3 0:2
ČT 30/09 20:45 FC Spitfire Vamos Amigos 1:3 0:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 06/10 19:00 Blackfield Gems FC BP 4:3 2:3
ST 06/10 19:30 Amazing FC FC Kalinka Bohunice 15:0 5:0
ST 06/10 20:15 Vamos Amigos MFC Srandy "B" 3:5 2:3
ČT 07/10 18:00 AC Albert Team FC Spitfire 7:3 4:0
ČT 07/10 20:30 Royal Flush "D" MK Slatina Brno "B" 1:8 1:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 08/10 19:30 FC Kalinka Bohunice Blackfield Gems 4:8 2:3
PÁ 08/10 19:30 MFC Srandy "B" AC Albert Team 3:1 1:0
ÚT 12/10 19:30 Pathetico CF Royal Flush "D" 1:4 0:3
ST 13/10 17:00 MK Slatina Brno "B" Vamos Amigos 5:7 3:5
ST 13/10 20:45 FC Spitfire Amazing FC 1:2 0:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/10 19:00 FC BP FC Kalinka Bohunice 1:4 1:2
ÚT 19/10 18:00 AC Albert Team MK Slatina Brno "B" 1:1 0:1
ST 20/10 19:00 Blackfield Gems FC Spitfire 2:5 0:3
ST 20/10 19:30 Amazing FC MFC Srandy "B" 3:2 2:2
ST 20/10 20:00 Vamos Amigos Pathetico CF 15:1 10:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/10 20:45 MFC Srandy "B" Blackfield Gems 6:3 1:0
PO 25/10 18:15 Royal Flush "D" Vamos Amigos 3:3 2:0
ÚT 26/10 19:30 Pathetico CF AC Albert Team 1:3 0:2
ST 27/10 19:30 FC Spitfire FC BP 2:1 1:1
ST 27/10 19:30 Amazing FC MK Slatina Brno "B" 4:0 3:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 02/11 18:00 AC Albert Team Royal Flush "D" 2:3 1:3
ST 03/11 19:00 Blackfield Gems MK Slatina Brno "B" 1:5 0:1
ST 03/11 19:30 Amazing FC Pathetico CF 6:2 3:1
ST 03/11 20:15 FC BP MFC Srandy "B" 3:17 0:9
PÁ 12/11 20:45 FC Kalinka Bohunice FC Spitfire 2:5 2:2

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 05/11 20:45 MFC Srandy "B" FC Kalinka Bohunice 10:3 5:2
ÚT 09/11 19:30 Vamos Amigos AC Albert Team 3:6 3:3
ST 10/11 19:00 FC BP MK Slatina Brno "B" 4:6 0:2
ST 10/11 19:15 Royal Flush "D" Amazing FC 0:5 0:2
ST 10/11 19:30 Pathetico CF Blackfield Gems 5:4 4:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 27/03 16:00 Royal Flush "D" Blackfield Gems 3:1 2:1
ST 30/03 18:00 MK Slatina Brno "B" FC Kalinka Bohunice 0:3 0:1
ST 30/03 19:00 Vamos Amigos Amazing FC 2:5 0:2
ČT 31/03 19:15 Pathetico CF FC BP 9:2 4:1
PÁ 01/04 19:30 MFC Srandy "B" FC Spitfire 5:2 3:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Pathetico CF 11:4 6:0
ÚT 05/04 19:00 FC BP Royal Flush "D" 0:11 0:5
ST 06/04 19:15 Amazing FC AC Albert Team 11:2 4:0
ST 06/04 19:30 Blackfield Gems Vamos Amigos 8:3 4:1
ČT 07/04 19:30 FC Spitfire MK Slatina Brno "B" 6:2 1:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 08/04 19:00 AC Albert Team Blackfield Gems 6:3 4:0
PO 11/04 20:45 FC Kalinka Bohunice Royal Flush "D" 10:4 5:1
ST 13/04 20:00 Vamos Amigos FC BP 13:0 6:0
ČT 14/04 19:30 Pathetico CF FC Spitfire 4:2 2:0
ČT 02/06 18:45 MK Slatina Brno "B" MFC Srandy "B"

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 19/04 19:00 FC BP AC Albert Team 1:13 0:5
ÚT 19/04 20:45 FC Spitfire Royal Flush "D" 5:2 1:2
ST 20/04 19:00 Blackfield Gems Amazing FC 2:4 2:2
PO 23/05 20:45 MFC Srandy "B" Pathetico CF
ST 01/06 19:30 FC Kalinka Bohunice Vamos Amigos

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 26/04 18:15 AC Albert Team FC Kalinka Bohunice 1:3 1:0
ST 27/04 18:00 Royal Flush "D" MFC Srandy "B" 2:10 1:7
ST 27/04 18:00 MK Slatina Brno "B" Pathetico CF 6:2 2:0
ST 27/04 19:15 Amazing FC FC BP 11:4 7:3
ST 27/04 20:00 Vamos Amigos FC Spitfire 5:5 3:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/05 19:00 FC BP Blackfield Gems 5:15 2:6
PO 02/05 20:45 MFC Srandy "B" Vamos Amigos 5:2 2:2
PO 02/05 20:45 FC Kalinka Bohunice Amazing FC 1:2 1:1
ÚT 03/05 18:00 MK Slatina Brno "B" Royal Flush "D" 11:1 4:0
ČT 05/05 19:30 FC Spitfire AC Albert Team 4:5 0:3

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/05 19:30 Blackfield Gems FC Kalinka Bohunice 1:6 0:1
ST 11/05 18:00 AC Albert Team MFC Srandy "B" 1:3 0:1
ST 11/05 19:15 Amazing FC FC Spitfire 9:3 3:1
ST 11/05 20:00 Vamos Amigos MK Slatina Brno "B" 3:4 2:3
ČT 12/05 20:30 Royal Flush "D" Pathetico CF 12:5 7:2

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/05 19:30 MFC Srandy "B" Amazing FC 3:4 1:3
PÁ 13/05 20:45 FC Kalinka Bohunice FC BP 10:1 8:0
ÚT 17/05 20:45 FC Spitfire Blackfield Gems 4:2 3:1
ST 18/05 18:30 MK Slatina Brno "B" AC Albert Team 8:0 3:0
ST 18/05 20:30 Pathetico CF Vamos Amigos 0:5 0:2

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 24/05 20:30 AC Albert Team Pathetico CF
ST 25/05 18:30 MK Slatina Brno "B" Amazing FC
ST 25/05 20:00 Blackfield Gems MFC Srandy "B"
ST 25/05 20:00 Vamos Amigos Royal Flush "D"
ČT 26/05 20:00 FC BP FC Spitfire

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/05 20:45 MFC Srandy "B" FC BP
ÚT 31/05 18:30 MK Slatina Brno "B" Blackfield Gems
ÚT 31/05 20:45 FC Spitfire FC Kalinka Bohunice
ST 01/06 19:15 Pathetico CF Amazing FC
ČT 02/06 18:00 Royal Flush "D" AC Albert Team

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 03/06 19:00 Amazing FC Royal Flush "D"
PÁ 03/06 20:15 Blackfield Gems Pathetico CF
ST 08/06 18:45 MK Slatina Brno "B" FC BP
ST 08/06 20:30 AC Albert Team Vamos Amigos
ST 08/06 20:45 FC Kalinka Bohunice MFC Srandy "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382