Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 1. SIMOST liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/09 18:30 Šenk okna Reds MK & VillageS Za Lužánkami Oujezdský
PO 05/09 20:15 Vyšší princip MFC Srandy VUT Durďák
PO 05/09 20:45 Pr!soners Kompany SCS ITZ Galacticos Bohunice Luu
ÚT 06/09 19:15 Agrostroj MF Nové Vinařství Za Lužánkami Jelínek
PO 10/10 20:15 AC Sudety Estudiantes C.F. Lužánky Daniel
ST 19/10 20:30 BKMK Royal Flush VUT Luu

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/09 19:45 Royal Flush Estudiantes C.F. Za Lužánkami Durďák
PO 12/09 20:45 SCS ITZ Galacticos AC Sudety Bohunice Leitgeb
PO 12/09 20:45 MFC Srandy Agrostroj Bohunice Sýkora
ÚT 13/09 18:00 MF Nové Vinařství Pr!soners Kompany Za Lužánkami Rodina
ST 14/09 20:15 MK & VillageS Vyšší princip Ivančice Vašík
ST 23/11 21:00 BKMK Šenk okna Reds Za Lužánkami Daniel

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/09 20:00 AC Sudety MF Nové Vinařství Lužánky Oujezdský
PO 19/09 20:15 Vyšší princip BKMK VUT Virčík
PO 19/09 20:15 Estudiantes C.F. SCS ITZ Galacticos VUT Luu
ÚT 20/09 19:15 Agrostroj MK & VillageS Za Lužánkami Jelínek
ST 26/10 20:45 Pr!soners Kompany MFC Srandy Bohunice Sýkora
PO 21/11 20:00 Šenk okna Reds Royal Flush Za Lužánkami Daniel

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 18:30 MF Nové Vinařství Estudiantes C.F. Za Lužánkami Daniel
PO 26/09 20:45 MFC Srandy AC Sudety Bohunice Kugler
PO 26/09 21:00 Royal Flush SCS ITZ Galacticos Za Lužánkami Daniel
ST 28/09 19:30 Šenk okna Reds Vyšší princip Za Lužánkami Oujezdský
ST 28/09 20:30 MK & VillageS Pr!soners Kompany Ivančice Psota
ST 28/09 20:45 BKMK Agrostroj Za Lužánkami Oujezdský

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/10 19:45 Agrostroj Šenk okna Reds Za Lužánkami Daniel
PO 03/10 20:15 Vyšší princip Royal Flush VUT Kron
PO 03/10 20:15 Estudiantes C.F. MFC Srandy VUT Oujezdský
PO 03/10 20:45 Pr!soners Kompany BKMK Bohunice Čápek
PO 03/10 20:45 SCS ITZ Galacticos MF Nové Vinařství Bohunice Leitgeb
ST 05/10 20:15 AC Sudety MK & VillageS Lužánky Oujezdský

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/10 19:45 Šenk okna Reds Pr!soners Kompany Za Lužánkami Čápek
PO 10/10 20:45 MFC Srandy SCS ITZ Galacticos Bohunice Leitgeb
PO 10/10 21:00 Royal Flush MF Nové Vinařství Za Lužánkami Čápek
ST 12/10 20:45 BKMK AC Sudety Za Lužánkami Daniel
ČT 13/10 20:00 MK & VillageS Estudiantes C.F. Ivančice Čápek
ST 23/11 19:45 Vyšší princip Agrostroj VUT Čápek

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 19:00 AC Sudety Šenk okna Reds Lužánky Kron
PO 17/10 19:45 Agrostroj Royal Flush Za Lužánkami Oujezdský
PO 17/10 20:15 Estudiantes C.F. BKMK VUT Luu
PO 17/10 20:45 Pr!soners Kompany Vyšší princip Bohunice Leitgeb
PO 17/10 20:45 SCS ITZ Galacticos MK & VillageS Bohunice Daniel
ÚT 18/10 20:30 MF Nové Vinařství MFC Srandy Za Lužánkami Vašík

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/10 19:45 Šenk okna Reds Estudiantes C.F. Za Lužánkami Kron
PO 24/10 21:00 Royal Flush MFC Srandy Za Lužánkami Kron
ÚT 25/10 19:00 MK & VillageS MF Nové Vinařství Ivančice Čápek
ÚT 25/10 19:15 Agrostroj Pr!soners Kompany Za Lužánkami Růžička
ST 26/10 20:15 Vyšší princip AC Sudety VUT Luu
ST 26/10 20:45 BKMK SCS ITZ Galacticos Za Lužánkami Ryba

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/10 20:00 AC Sudety Agrostroj Lužánky Luu
PO 31/10 20:15 Estudiantes C.F. Vyšší princip VUT Virčík
PO 31/10 20:45 SCS ITZ Galacticos Šenk okna Reds Bohunice Leitgeb
PO 31/10 20:45 MFC Srandy MK & VillageS Bohunice Daniel
PO 31/10 21:00 MF Nové Vinařství BKMK Za Lužánkami Oujezdský
ST 02/11 20:45 Pr!soners Kompany Royal Flush Bohunice Sýkora

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 18:30 Šenk okna Reds MF Nové Vinařství Za Lužánkami Daniel
PO 07/11 19:45 Agrostroj Estudiantes C.F. Za Lužánkami Daniel
PO 07/11 21:00 Royal Flush MK & VillageS Za Lužánkami Daniel
ST 09/11 20:45 BKMK MFC Srandy Za Lužánkami Daniel
ST 09/11 20:45 Pr!soners Kompany AC Sudety Bohunice Sýkora
ČT 10/11 20:15 Vyšší princip SCS ITZ Galacticos VUT Nebyl delegován

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 18:30 MF Nové Vinařství Vyšší princip Za Lužánkami Daniel
PO 14/11 20:15 Estudiantes C.F. Pr!soners Kompany VUT Kron
PO 14/11 20:30 AC Sudety Royal Flush Lužánky Sedláček
PO 14/11 20:45 SCS ITZ Galacticos Agrostroj Bohunice Leitgeb
PO 14/11 20:45 MFC Srandy Šenk okna Reds Bohunice Sýkora
ST 16/11 20:45 MK & VillageS BKMK Ivančice Daniel

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací