Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Ondráček Roman TJ Sokol Březina 20
Dvorský Jan Julian FC Habrůvka 17
Košík Michal AMENINA 08 12
Kollarik Miroslav AC Warriors 10
Kropáček Jakub FC Habrůvka 10
Rodina Robert FC Roosters 10
Pekař Tomáš MF Nové Vinařství "B" 9
Opatřil Marek Kaša Team 8
Svoboda David AC Warriors 8
Danczi Tomáš Hooftrimmer Gunners "B" 7
Kandra Mário Šenk okna Reds "B" 7
Skácel Petr TJ Sokol Březina 7
Soudek Pavel Kaša Team 7
Záchej Juraj Šenk okna Reds "B" 7
Kotlár Samuel AC Warriors 6
Ondrášek Jiří FC Habrůvka 6
Polický Jan AMENINA 08 6
Efimov Anton FC Zebra 5
Funty Marek AC Warriors 5
Havel Jan Sokol Křtiny 5
Kříž Jiří FC Roosters 5
Malůšek Daniel Hooftrimmer Gunners "B" 5
Meduňa Jan MF Nové Vinařství "B" 5
Weinstein David Šenk okna Reds "B" 5
Fara Michael Estudiantes C.F. "B" 4
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. "B" 4
Kousalík Petr TJ Sokol Březina 4
Kousalík Marek TJ Sokol Březina 4
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners "B" 4
Mirga Antonín AC Warriors 4
Reyes Hector Javier Aguilar FC Zebra 4
Šilhánek Jiří FC Habrůvka 4
Šůstek Jan MF Nové Vinařství "B" 4
Švadleňák Jan MF Nové Vinařství "B" 4
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. "B" 3
Bělehrádek Tomáš Estudiantes C.F. "B" 3
Crha Martin MF Nové Vinařství "B" 3
Formánek Leoš FC Roosters 3
Jiříček Ondřej Hooftrimmer Gunners "B" 3
Klein Adam Estudiantes C.F. "B" 3
Kordia Roman AMENINA 08 3
Mižigár Andrej AC Warriors 3
Neužil Lukáš TJ Sokol Březina 3
Polák Leoš FC Habrůvka 3
Skládaný David TJ Sokol Březina 3
Stratil Jakub Estudiantes C.F. "B" 3
Strmiska Jiří Hooftrimmer Gunners "B" 3
Tomi Erik AC Warriors 3
Wator Tomáš MF Nové Vinařství "B" 3
Záchej Samuel Šenk okna Reds "B" 3

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Košík Michal AMENINA 08 3
Kousalík Marek TJ Sokol Březina 3
Martinez Ramon FC Zebra 3
Ondrášek Jiří FC Habrůvka 3
Polický Jan AMENINA 08 3
Boháček Jakub TJ Sokol Březina 2
Dvořák Jan Sokol Křtiny 2
Feital Bernardo FC Zebra 2
Funty Marek AC Warriors 2
Havlín Ondřej FC Roosters 2
Matwikow Darek Kaša Team 2
Mirga Antonín AC Warriors 2
Neužil Lukáš TJ Sokol Březina 2
Opatřil Marek Kaša Team 2
Pavliš David FC Roosters 2
Rodriguez Jose Ricardo Miranda FC Zebra 2
Skácel Petr TJ Sokol Březina 2
Soudek Pavel Kaša Team 2
Stankovič Marko FC Zebra 2
Badcock Guillermo FC Zebra 1
Bednařík Josef Kaša Team 1
Bělehrádek Michael Estudiantes C.F. "B" 1
Beneš Viktor Hooftrimmer Gunners "B" 1
Burget Jan Kaša Team 1
Cvingráf Marek FC Roosters 1
Cvingráf Adam FC Roosters 1
Čelková Zuzana Hooftrimmer Gunners "B" 1
de Lima Enrique Riberto FC Zebra 1
Fara Michael Estudiantes C.F. "B" 1
Fruhvirt Daniel AC Warriors 1
Havel Jan Sokol Křtiny 1
Juchelka Daniel Estudiantes C.F. "B" 1
Jurečka Otto MF Nové Vinařství "B" 1
Klein Adam Estudiantes C.F. "B" 1
Konečný Jan TJ Sokol Březina 1
Kordia Roman AMENINA 08 1
Kováč Matěj Hooftrimmer Gunners "B" 1
Kozel Adam TJ Sokol Březina 1
Kožnar Roman Hooftrimmer Gunners "B" 1
Krátký Marek TJ Sokol Březina 1
Odehnal Viktor FC Roosters 1
Ondráček Roman TJ Sokol Březina 1
Pacek Miloš Šenk okna Reds "B" 1
Pelikán Ondřej AMENINA 08 1
Polák Leoš FC Habrůvka 1
Raptis Andreas Hooftrimmer Gunners "B" 1
Reyes Hector Javier Aguilar FC Zebra 1
Stratil Jakub Estudiantes C.F. "B" 1
Svoboda Tomáš FC Roosters 1
Tajnai Martin Sokol Křtiny 1
Uhlíř Petr MF Nové Vinařství "B" 1
Záchej Samuel Šenk okna Reds "B" 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Badcock Guillermo FC Zebra 1
Cvingráf Radek FC Roosters 1
de Lima Enrique Riberto FC Zebra 1
Funty Marek AC Warriors 1
Kousalík Petr TJ Sokol Březina 1
Wator Tomáš MF Nové Vinařství "B" 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací