Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 4. SABE liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/09 19:45 Kaša Team FC Zebra 2:2 1:1
ÚT 06/09 20:15 AC Warriors FC Roosters 3:4 0:1
ST 07/09 18:15 Sokol Křtiny FC Habrůvka 1:1 1:1
ST 07/09 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" AMENINA 08 7:3 4:1
ST 07/09 19:30 TJ Sokol Březina Estudiantes C.F. "B" 5:0 2:0
ČT 08/09 19:15 Šenk okna Reds "B" MF Nové Vinařství "B" 1:5 1:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/09 19:00 FC Habrůvka TJ Sokol Březina 3:4 3:0
PO 12/09 19:45 Šenk okna Reds "B" Kaša Team 2:6 1:1
PO 12/09 20:30 FC Zebra AC Warriors 5:4 2:1
ST 14/09 18:00 MF Nové Vinařství "B" AMENINA 08 3:3 1:3
ST 14/09 18:45 FC Roosters Sokol Křtiny 1:2 1:0
ST 14/09 19:45 Estudiantes C.F. "B" Hooftrimmer Gunners "B" 1:1 0:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 20/09 20:15 AC Warriors Šenk okna Reds "B" 4:8 1:2
ST 21/09 17:45 Sokol Křtiny FC Zebra 2:1 0:0
ST 21/09 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" FC Habrůvka 5:0 knt.
ST 21/09 19:00 TJ Sokol Březina FC Roosters 10:3 5:0
ST 21/09 19:45 Kaša Team MF Nové Vinařství "B" 3:2 2:0 Report k zápasu 
ST 21/09 19:45 AMENINA 08 Estudiantes C.F. "B" 2:3 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 18:30 Šenk okna Reds "B" Sokol Křtiny 5:0 knt.
PO 26/09 19:45 Kaša Team AC Warriors 0:3 0:0
ÚT 27/09 19:15 FC Zebra TJ Sokol Březina 0:1 0:0
ST 28/09 18:15 MF Nové Vinařství "B" Estudiantes C.F. "B" 2:4 1:2
ST 28/09 18:45 FC Habrůvka AMENINA 08 5:5 1:3
ST 28/09 18:45 FC Roosters Hooftrimmer Gunners "B" 0:4 0:2 Report k zápasu 

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/09 19:15 TJ Sokol Březina Šenk okna Reds "B" 4:0 1:0
PO 03/10 19:45 Hooftrimmer Gunners "B" FC Zebra 3:2 1:2
ÚT 04/10 20:15 AC Warriors MF Nové Vinařství "B" 0:3 0:2
ST 05/10 18:30 Kaša Team Sokol Křtiny 2:2 0:1
ST 05/10 18:30 AMENINA 08 FC Roosters 3:1 1:0
ST 05/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Habrůvka 2:5 0:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 12/10 18:15 MF Nové Vinařství "B" FC Habrůvka 5:7 3:5
ST 12/10 18:45 FC Roosters Estudiantes C.F. "B" 1:7 1:2
ST 12/10 19:30 AC Warriors Sokol Křtiny 3:2 0:2
ST 12/10 19:45 Kaša Team TJ Sokol Březina 1:1 1:1
ST 12/10 20:00 FC Zebra AMENINA 08 1:0 1:0
ČT 13/10 19:15 Šenk okna Reds "B" Hooftrimmer Gunners "B" 5:2 1:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 14/10 19:00 TJ Sokol Březina AC Warriors 7:0 5:0
ÚT 18/10 19:15 AMENINA 08 Šenk okna Reds "B" 2:2 1:1
ST 19/10 18:30 FC Habrůvka FC Roosters 12:0 5:0
ST 19/10 19:45 Estudiantes C.F. "B" FC Zebra 5:3 3:0
PO 31/10 18:45 MF Nové Vinařství "B" Sokol Křtiny 1:4 1:1
ČT 10/11 20:30 Hooftrimmer Gunners "B" Kaša Team 2:2 2:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 23/09 17:30 Sokol Křtiny TJ Sokol Březina 1:1 1:1
PO 24/10 19:00 FC Zebra FC Habrůvka 2:2 1:1
PO 24/10 19:45 Kaša Team AMENINA 08 3:4 2:2
ST 26/10 18:15 MF Nové Vinařství "B" FC Roosters 7:2 4:1
ST 26/10 19:30 AC Warriors Hooftrimmer Gunners "B" 7:5 4:2
ST 26/10 19:45 Šenk okna Reds "B" Estudiantes C.F. "B" 0:5 knt.

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 19:15 FC Habrůvka Šenk okna Reds "B" 6:5 4:2
ST 02/11 18:15 MF Nové Vinařství "B" TJ Sokol Březina 1:7 0:4
ST 02/11 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" Sokol Křtiny 5:1 2:0
ST 02/11 18:45 FC Roosters FC Zebra 5:1 2:0
ST 02/11 19:45 Estudiantes C.F. "B" Kaša Team 2:0 2:0
ČT 03/11 20:30 AMENINA 08 AC Warriors 0:1 0:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 19:45 Kaša Team FC Habrůvka 2:4 1:0
ÚT 08/11 18:00 MF Nové Vinařství "B" FC Zebra 1:2 0:1
ST 09/11 18:30 AMENINA 08 Sokol Křtiny 5:3 2:2
ST 09/11 18:30 Hooftrimmer Gunners "B" TJ Sokol Březina 2:4 0:1
ST 09/11 19:30 AC Warriors Estudiantes C.F. "B" 10:1 3:1
ST 09/11 19:45 Šenk okna Reds "B" FC Roosters 4:5 1:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 20:30 FC Habrůvka AC Warriors 5:5 2:4
ÚT 15/11 19:15 FC Zebra Šenk okna Reds "B" 2:1 2:0
ST 16/11 18:15 Hooftrimmer Gunners "B" MF Nové Vinařství "B" 2:4 2:1
ST 16/11 18:30 AMENINA 08 TJ Sokol Březina 1:3 0:1
ST 16/11 18:45 FC Roosters Kaša Team 2:3 1:1
ST 16/11 19:45 Estudiantes C.F. "B" Sokol Křtiny 0:0 0:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací