Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 6. Barbershop Na Beton liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 06/09 18:00 The Goalsbusters FC Spitfire 3:0 1:0
ST 07/09 19:00 Pathetico CF FC Kalinka Bohunice 0:0 0:0
ST 07/09 19:30 Blackfield Gems TJ BARAN 5:0 3:0
ST 07/09 20:30 AC Albert Team Bonjour FC 2:6 0:5 Report k zápasu 
ČT 08/09 19:00 Royal Flush "D" Lost Stars FC 2:9 1:3

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/09 19:00 AC Victoria Blackfield Gems 2:18 0:4
ÚT 13/09 18:30 Lost Stars FC The Goalsbusters 10:1 4:1
ST 14/09 19:00 FC Spitfire Pathetico CF 3:2 1:1
ČT 15/09 20:00 TJ BARAN Royal Flush "D" 1:1 0:1
ST 28/09 19:30 FC Kalinka Bohunice AC Albert Team 12:1 6:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 20/09 20:00 The Goalsbusters TJ BARAN 4:3 2:2
ST 21/09 19:00 Pathetico CF Lost Stars FC 1:9 0:4
ST 21/09 20:30 Bonjour FC FC Kalinka Bohunice 1:6 0:2
ČT 22/09 17:45 Royal Flush "D" AC Victoria 9:1 4:0
ČT 22/09 20:00 AC Albert Team FC Spitfire 1:2 0:2

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 19:00 FC Spitfire Bonjour FC 3:2 1:1
PO 26/09 19:00 Lost Stars FC AC Albert Team 6:1 2:0
ÚT 27/09 18:00 TJ BARAN Pathetico CF 4:2 3:1
ST 28/09 19:30 Blackfield Gems Royal Flush "D" 12:0 8:0
ČT 29/09 20:15 AC Victoria The Goalsbusters 1:14 0:4

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/09 19:30 FC Kalinka Bohunice FC Spitfire 5:1 2:0
PO 03/10 19:00 The Goalsbusters Blackfield Gems 2:6 1:2
PO 03/10 19:00 Pathetico CF AC Victoria 15:0 4:0
ST 05/10 19:15 Bonjour FC Lost Stars FC 0:19 0:9
ČT 17/11 19:00 AC Albert Team TJ BARAN 0:0 0:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 11/10 19:15 Lost Stars FC FC Kalinka Bohunice 5:0 2:0 Report k zápasu 
ST 12/10 19:30 Blackfield Gems Pathetico CF 3:3 2:0
ST 12/10 20:15 AC Victoria AC Albert Team 1:13 0:4
ČT 13/10 18:00 Royal Flush "D" The Goalsbusters 1:3 0:2
ČT 13/10 19:15 TJ BARAN Bonjour FC 4:6 2:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 19:30 FC Kalinka Bohunice TJ BARAN 8:5 4:3
ÚT 18/10 19:15 Bonjour FC AC Victoria 6:2 4:1
ST 19/10 19:00 AC Albert Team Blackfield Gems 2:2 0:1
ST 19/10 19:00 FC Spitfire Lost Stars FC 1:1 1:1
ČT 20/10 20:15 Pathetico CF Royal Flush "D" 3:0 2:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/10 18:00 The Goalsbusters Pathetico CF 10:1 3:0 Report k zápasu 
ÚT 25/10 19:15 Royal Flush "D" AC Albert Team 1:6 0:3
ST 26/10 19:00 AC Victoria FC Kalinka Bohunice 0:17 0:5
ST 26/10 19:15 Blackfield Gems Bonjour FC 6:1 3:1
ST 26/10 20:15 TJ BARAN FC Spitfire 2:2 1:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 19:00 FC Spitfire AC Victoria 18:1 9:1
PO 31/10 19:30 FC Kalinka Bohunice Blackfield Gems 4:5 3:1
ÚT 01/11 18:00 AC Albert Team The Goalsbusters 4:4 1:2
ST 02/11 18:00 Lost Stars FC TJ BARAN 11:1 5:0
ČT 03/11 20:30 Bonjour FC Royal Flush "D" 9:1 4:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 09/11 18:00 The Goalsbusters Bonjour FC 1:4 1:3
ST 09/11 19:00 AC Victoria Lost Stars FC 0:28 0:13
ST 09/11 19:30 Blackfield Gems FC Spitfire 7:1 3:0
ST 09/11 20:15 Pathetico CF AC Albert Team 5:4 3:0
ST 09/11 20:30 Royal Flush "D" FC Kalinka Bohunice 5:3 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 19:00 FC Spitfire Royal Flush "D" 7:0 5:0
PO 14/11 19:30 FC Kalinka Bohunice The Goalsbusters 1:1 1:0
ÚT 15/11 18:00 TJ BARAN AC Victoria 16:1 7:0
ÚT 15/11 20:00 Bonjour FC Pathetico CF 1:2 0:0
ST 16/11 20:30 Lost Stars FC Blackfield Gems 5:1 0:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací