Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Soutěže - 5. gastroshop24.cz liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/09 18:00 SK Jinačovice Blackfield Gems 14:1 5:0
PO 04/09 18:15 MK Slatina Brno TJ Sokol Ostrovačice 2:5 1:2
ST 06/09 19:30 FC Tiki-Taka Brno Los Arbitros "B" 3:5 2:3
ST 06/09 20:45 Royal Flush "C" Bitches 3:4 1:2
ČT 07/09 19:15 FC Erekce The Goalsbusters 1:6 0:3
ČT 07/09 20:15 C.F. Relax Kopačky pomáhají 3:3 2:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 11/09 17:45 TJ Sokol Ostrovačice Royal Flush "C" 4:3 1:1
PO 11/09 19:15 Kopačky pomáhají SK Jinačovice 6:5 1:1
PO 11/09 20:00 Blackfield Gems FC Erekce 5:9 1:4
ÚT 12/09 19:00 AMENINA 08 C.F. Relax 7:2 6:1
ST 13/09 20:00 Bitches FC Tiki-Taka Brno 11:5 1:1
ST 13/09 20:00 The Goalsbusters MK Slatina Brno 10:2 5:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 17/09 16:30 SK Jinačovice AMENINA 08 3:2 1:1
PO 18/09 17:45 MK Slatina Brno Blackfield Gems 10:2 2:1
PO 18/09 19:30 Royal Flush "C" The Goalsbusters 3:7 1:2
ST 20/09 20:00 Los Arbitros "B" Bitches 3:7 2:5
ST 20/09 20:45 FC Tiki-Taka Brno TJ Sokol Ostrovačice 3:2 2:2
ČT 21/09 19:15 FC Erekce Kopačky pomáhají 2:7 2:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 20:00 Blackfield Gems Royal Flush "C" 5:0 4:0
PO 25/09 20:45 AMENINA 08 FC Erekce 1:2 0:0
ÚT 26/09 19:15 C.F. Relax SK Jinačovice 3:2 1:1
ST 27/09 19:15 Los Arbitros "B" TJ Sokol Ostrovačice 3:4 1:3
ST 27/09 20:00 The Goalsbusters FC Tiki-Taka Brno 13:2 7:0
ČT 05/10 20:15 Kopačky pomáhají MK Slatina Brno 2:0 1:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/10 19:30 Royal Flush "C" Kopačky pomáhají 3:9 2:3
PO 02/10 20:45 AMENINA 08 MK Slatina Brno 6:2 5:1
ST 04/10 19:30 Bitches TJ Sokol Ostrovačice 3:1 2:0
ST 04/10 20:00 Los Arbitros "B" The Goalsbusters 0:5 0:2
ST 04/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno Blackfield Gems 3:3 2:0
ČT 05/10 19:15 FC Erekce C.F. Relax 4:3 3:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/10 20:00 Blackfield Gems Los Arbitros "B" 7:3 3:1
PO 09/10 20:45 AMENINA 08 Royal Flush "C" 3:0 1:0
ST 11/10 20:00 The Goalsbusters Bitches 2:4 1:2
ST 11/10 20:00 Kopačky pomáhají FC Tiki-Taka Brno 7:4 4:2
ČT 12/10 19:00 C.F. Relax MK Slatina Brno 5:3 3:2
ČT 12/10 19:15 FC Erekce SK Jinačovice 2:2 1:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/09 17:30 MK Slatina Brno SK Jinačovice 5:3 2:2
PO 16/10 19:15 The Goalsbusters TJ Sokol Ostrovačice 10:1 2:1
PO 16/10 19:30 FC Tiki-Taka Brno AMENINA 08 0:5 knt.
ST 18/10 19:00 Los Arbitros "B" Kopačky pomáhají 0:6 0:1
ST 18/10 20:15 Bitches Blackfield Gems 4:4 3:3
ČT 19/10 20:15 Royal Flush "C" C.F. Relax 1:1 1:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 21/10 16:00 SK Jinačovice Royal Flush "C" 8:0 5:0
PO 23/10 20:00 Blackfield Gems TJ Sokol Ostrovačice 8:0 2:0
ST 25/10 19:30 AMENINA 08 Los Arbitros "B" 1:2 1:1
ST 25/10 20:00 Kopačky pomáhají Bitches 4:5 3:2
ČT 26/10 19:15 FC Erekce MK Slatina Brno 10:4 4:2
ČT 26/10 19:30 C.F. Relax FC Tiki-Taka Brno 6:2 3:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/10 19:15 The Goalsbusters Blackfield Gems 3:2 0:1
PO 30/10 19:30 Royal Flush "C" FC Erekce 1:2 0:0
PO 30/10 20:45 FC Tiki-Taka Brno SK Jinačovice 0:3 0:0
ST 01/11 21:00 Los Arbitros "B" C.F. Relax 2:8 1:4
ST 01/11 21:00 Bitches AMENINA 08 4:6 2:2
SO 11/11 15:00 TJ Sokol Ostrovačice Kopačky pomáhají 2:2 0:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/11 19:15 Kopačky pomáhají The Goalsbusters 0:3 0:2
PO 06/11 20:00 AMENINA 08 TJ Sokol Ostrovačice 4:1 2:1
PO 06/11 20:45 Royal Flush "C" MK Slatina Brno 4:5 4:2
ÚT 07/11 21:00 Los Arbitros "B" SK Jinačovice 2:0 2:0
ČT 09/11 20:15 C.F. Relax Bitches 5:3 3:2
ČT 09/11 21:00 FC Erekce FC Tiki-Taka Brno 2:0 1:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/11 19:30 Blackfield Gems Kopačky pomáhají 5:4 2:4
PO 13/11 21:00 FC Tiki-Taka Brno MK Slatina Brno 6:7 5:3
ÚT 14/11 20:15 The Goalsbusters AMENINA 08 2:2 2:2
ÚT 14/11 21:00 Los Arbitros "B" FC Erekce 3:7 2:3
ST 15/11 21:00 Bitches SK Jinačovice 4:2 1:1
ČT 16/11 20:15 C.F. Relax TJ Sokol Ostrovačice 3:2 0:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 04/11 15:00 SK Jinačovice TJ Sokol Ostrovačice 3:3 0:1
PO 20/11 20:45 Royal Flush "C" FC Tiki-Taka Brno 2:2 1:0
ÚT 21/11 20:30 AMENINA 08 Blackfield Gems 4:1 3:0
ST 22/11 21:00 Los Arbitros "B" MK Slatina Brno 3:13 1:6
ČT 23/11 19:00 C.F. Relax The Goalsbusters 4:11 1:7
ČT 23/11 20:30 FC Erekce Bitches 3:4 2:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 13/09 20:00 Los Arbitros "B" Royal Flush "C" 5:6 3:2
ST 27/09 19:15 Bitches MK Slatina Brno 14:5 7:2
ČT 19/10 19:15 FC Erekce TJ Sokol Ostrovačice 2:2 1:2
PO 13/11 19:15 The Goalsbusters SK Jinačovice 5:1 2:0
PO 27/11 19:15 Kopačky pomáhají AMENINA 08 2:5 0:2
PO 04/12 20:15 Blackfield Gems C.F. Relax

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací